Rok 2015 :: Premiera filmu "Dragon Ball Z: Fukkatsu no F" (9 lat temu)

» Najbardziej wzruszająca scena ocena: 10,00 (głosy: 3)110

Strony:   1, 2, 3 ... 9, 10, 11 ... 13, 14, 15  
Al Ed Upek Kobieta
"Deus Volt
Deus Volt
[ Klan Kutang ]
Al Ed Upek
Wiek: 35
Dni na forum: 6.257
Plusy: 10
Posty: 5.191
Skąd: Włocławek
W DB było wiele scen które mogły wywołać wzruszenie.
Taką najbardziej wzruszającą dla mnie było dla mnie poświęcenie Vegety. Szczerze mówiąc to nawet się popłakałem jak oglądałem.
Inne sceny takkie jak poświęcenie Goku podczas Cell game, czy pokonanie Cella też mnie wzruszały, ale to już nie to co poświęcenie Vegety.
Jeszcze śmierć Vegety na Namek i te łzy.

Nigdy nie będę w 100 % szczęśliwy, bo spirytus ma 96 %.- mój kolega Marcin.
-Nadia, gdzie moje gacie?
-Nie wiem, pewnie do muzeum wzięli.
Panie Bolesławie, witamy w domu. Witamy całą ekipę czarnuchów z łańcuchami.
Nie oznacza to jednak, że byłem świniakiem pokroju Kwaśniewskiego, czy innego Komorowskiego, aż tak nisko nie upadłem. Chłopu trzeba dawać albo się nie dziwić. Chłopak wyczaił ją na skupie żywca. W sezonie tzw "świńskiej górki". Na imie jej było Teresa, Teresa z domu Bąk. Gonar wziął 2k kredytu na suple. xD
Radzio Mężczyzna
Ziemianin
Ziemianin

Wiek: 33
Dni na forum: 6.250
Posty: 10
Skąd: Kraków
Dla mnie najsmutniejszą sceną w całym dragon ballu byl ostatni odcinek serii GT Pan była już babcią a jak można się domyślać cała drużyna Z już nieżyła.Załamka
Malik-al-Mulk Cwel Mężczyzna
Opiekun Nao Wiki
Opiekun Nao Wiki
[ Klan Kutang ]
Malik-al-Mulk Cwel
Wiek: 69
Dni na forum: 6.645
Ostrzeżenia: 3
Posty: 2.283
Skąd: Rzeszów
a jak można się domyślać cała drużyna Z już nieżyła.

Dziwne, ze niezyla, skoro Pan widziała goku Poza tym Sayanie tak szybko nie umieraja

Obraz
PALATIAL REGALIA
Freeman Mężczyzna
Super Nameczanin
Super Nameczanin
Freeman
Dni na forum: 6.276
Posty: 114
Poza tym Sayanie tak szybko nie umieraja
Jeśli wierzyć tłumaczeniu i słowom Vegety to sayanie w ogóle [ ort! ] się nie starzeją, to tłumaczy obecność Songa na turnieju a skoro Songo żył to myśle że Vegeta też,
natomiast nie wiem jak to jest z pół sayanami np.gahan
to jest moje zdanie
Ramzes Mężczyzna
Super Nameczanin
Super Nameczanin
Ramzes
Wiek: 37
Dni na forum: 6.272
Posty: 119
Skąd: Kraków
Jeśli masz na myśli Turniej, W którym walczą Jr. Goku i Jr. Vegeta, to obecnośc Songa o niczym nie świadczy. Ocierasz sie o temat bardzo dyskusyjny i nie jasny. Polecam przeczytac Temat: Co się stało z Goku na koniec DBGT??.
Tak na prawde nie wiemy gdzie przebywał Goku do tego turnieju.
Co do starzenia się superwojowników to jestem pewien, że starzeli się oni ale wolniej. I jakoś nie wierze w Twoje słowa, iż Vegeta tez w tym czasie żyl.
On i cała ekipa nie przepuścili by takiej okazji by znów się spotkac i zmierzyc na turnieju. A skoro nie było nikogo poza wnuczką Songa i potomka Bulmy to coś się musiało nie dobrego z naszymi bohaterami stac...

Long is the way AND Hard, that out of hell leadsup to Light.
Malik-al-Mulk Cwel Mężczyzna
Opiekun Nao Wiki
Opiekun Nao Wiki
[ Klan Kutang ]
Malik-al-Mulk Cwel
Wiek: 69
Dni na forum: 6.645
Ostrzeżenia: 3
Posty: 2.283
Skąd: Rzeszów
On i cała ekipa nie przepuścili by takiej okazji by znów się spotkac i zmierzyc na turnieju

Zapomniałeś, ze sie jednak trochę zestarzeli Mozliwe, iz Vegeta zyl, ale siedzial wygodnie w Foteliku pod kocykiem i oglądał turniej w TV

Obraz
PALATIAL REGALIA
Ramzes Mężczyzna
Super Nameczanin
Super Nameczanin
Ramzes
Wiek: 37
Dni na forum: 6.272
Posty: 119
Skąd: Kraków
Son-Goten napisał(a):
Mozliwe, iz Vegeta zyl, ale siedzial wygodnie w Foteliku pod kocykiem i oglądał turniej w TV
Jakoś nie chce mi się wierzyc, iż Vegeta byl taki słaby by siedziec w domu i oglądac wszystko w TV. Zresztą tak na prawde możemy się tylko domyślac...

Long is the way AND Hard, that out of hell leadsup to Light.
Malik-al-Mulk Cwel Mężczyzna
Opiekun Nao Wiki
Opiekun Nao Wiki
[ Klan Kutang ]
Malik-al-Mulk Cwel
Wiek: 69
Dni na forum: 6.645
Ostrzeżenia: 3
Posty: 2.283
Skąd: Rzeszów
Zresztą tak na prawde możemy się tylko domyślac...
Dobra, zamykamy OffTopa i jak tak teraz patrze na to co napisalem... to tez mi sie nie chce wierzyc

Pozdro

Obraz
PALATIAL REGALIA
Gogeto Mężczyzna
Nameczanin
Nameczanin
Gogeto
Wiek: 30
Dni na forum: 6.243
Posty: 53
Skąd: okolice Włocławka
Moim zdaniem koniec DBGT.

Kiedy Goku wychodzi ze stadionu i przypomina sobie dawne czasy od młodości aż do dzisiaj, a także ta w, której odlatuje na smoku.

Ale się wzruszyłem..........
Damian13
Wojownik
Wojownik

Dni na forum: 6.212
Ostrzeżenia: 1
Posty: 48
Moim zdaniem to scena kiedy Vegeta poswiecił sie dla ziemian w Walce Z Buu

Dragon Ball to super Manga
Sprite18 Kobieta
Super Nameczanin
Super Nameczanin

Dni na forum: 6.254
Ostrzeżenia: 4
Posty: 100
według mnie najbardziej wzruszającą sceną w całym DB było to jak Goku odleciał na smoku.
a dlaczego to przecież koniec DB i oznacza to że nie spotkamy więcej goku i jego przyjaciół
Kyasarin Kobieta
Full Power SSJ
Full Power SSJ
[ Klan Asakura ]

Wiek: 32
Dni na forum: 6.223
Posty: 633
Skąd: Kielce
Koniec DB. Powody jak u Przedmówców, w końcu to koniec Anime, na którym spędziło się tyle czasu...
(To prawda, że JESZCZE nie widziałm końca DB, ale pamiętam z "czasów" RTL)
Damian13
Wojownik
Wojownik

Dni na forum: 6.212
Ostrzeżenia: 1
Posty: 48
Dla mnie to też [ ort! ] było wzruszające przecież [ ort! ] spotykamy potem Goku juz jak jest dorosły i tylko Pan przezyłą wiec jest to przykre ze sie tak skonczyło

Dragon Ball to super Manga
Sprite18 Kobieta
Super Nameczanin
Super Nameczanin

Dni na forum: 6.254
Ostrzeżenia: 4
Posty: 100
och zapomniałam ...
dla mnie wzruszające były też wszystkie śmierci bohaterów pozytywnych
zawsze gdy ktoś umiera lub odchodzi to płakać mi się chce


zapłakana Sprite pozdrawia
konto usunięte
Saiyanin
Saiyanin


No ja mam parę takich odcinków:
1-Gohan vs. Komórczak - Goku tu poświęcił życie(nie tylko swoje), a Cell wrócił... zabił Trunksa, poturbował Gohana... Gohan już nie dawał rady, jedną rękę miał "uszkodzoną", ale nagle pojawił się duch Goku, i pomógł pokonać Komórczka.
2- Gdy Super 17 zabiła Krilana, C-18 to zobaczyła, zaczęła walczyć z 17#, a gdy nie dała mu rady, to (już gdy leżała na ziemi) doczołgała się do swojego męża itd. to było smutne!
3- ostatni odcinek GT- nie no tu się załamałam! Normalnie zaczęłam płakać! No chyba nie trzeba tłumaczyć dlaczego...
Sevba
Super Nameczanin
Super Nameczanin
Sevba
Dni na forum: 6.174
Posty: 123
Skąd: Z Komina
Te sceny sa wzruszajace ale jeszcze scena kiedy majn vegeta poytula trunka i kiedy sie poswieca dla ziemi
Ewenement Mężczyzna
Ziemianin
Ziemianin

Dni na forum: 6.173
Posty: 25
Myślę ze to będzie ten moment w którym Vegeta żegna się z Trunksem i popełnia samobójstwo by ratować Ziemię.
Łocha Mężczyzna
Ziemianin
Ziemianin

Wiek: 30
Dni na forum: 6.171
Posty: 28
Skąd: Opoczno
Cały Dragon Ball jest wzruszający w ogóle [ ort! ] ta historia. Bohaterowie giną, zakochują sie i nachodzi myśl że to sie kiedyś skończy bo to tylko bajka. Jka przestali emitować serial w TV to było mi smutno bo bardzo mi sie to podobało.

Łocha
Len Mężczyzna
Full Power SSJ
Full Power SSJ
Len
Wiek: 32
Dni na forum: 6.180
Plusy: 1
Ostrzeżenia: 3
Posty: 557
Skąd: Olsztynka
Najbardzirj się zasmuciłem kiedy Majn Vegeta SSJ2 popełnił samobujstwo i dlatego że mu się nie powiodło
Przykro mi w ogóle [ ort! ] było kiedy zakończyła się seria Dragon Ball GT.
Myślałem że to koniec
Ale teraz mam odcinki kinowe i też są fajne
Roza Kobieta
Super Saiyanin
Super Saiyanin
Roza
Wiek: 31
Dni na forum: 6.176
Posty: 403
Skąd: NS
mi zawsze żal Kuririna....Albo przez nadentą Marron (chłopaki nie płaczą ) albo C18 jak mu powiedziała "może chcesz żebym Cię trzymała za rączke, łysy karle?" ale w końcu [ ort! ] się porali yeahh ;] potwierdzam, Vegeta w walce z Buu, na pewno, jeszcze pare scen z Goku, ale już nie pamiętam (:
Wyświetl posty z ostatnich:
Strony:   1, 2, 3 ... 9, 10, 11 ... 13, 14, 15  

Forum DB Nao » » » Najbardziej wzruszająca scena
Przejdź do:  
DB NaoForum DB NaoAninoteAnimePhrasesDr. Slump
Powered by phpBB
Copyright © 2001-2024 DB Nao
Facebook