Forum Dragon Ball Nao

» DB Super odcinek 001, 05.07.2015

Strony:   1, 2, 3
SzuDar Mężczyzna
Wojownik
Wojownik
SzuDar
Wiek: 33
Dni na forum: 3.242
Posty: 32
Skąd: Stargard
Co do pierwszego odcinka to graficznie i muzycznie jest ok. Ale najważniejszy jest klimat i fabula. Mam nadzieje, ze nie zrobią zagrożenia w postaci odnowionego Komurczaka
Moja ocena tego jest taka: Frezer trząsł całym kosmosem (albo galaktyką) i walka LEGENDARNEGO Super Kosmicznego Wojownika z nim to było jak walka najpotężniejszych śmiertelnych istot we wszechświecie! Potem (nie licząc na siłę wstawionego Gargulca juniora) jakieś ulepszone genetycznie ludzie mający geny najpotężniejszych istot we wszechświecie - cyborgi i Komurczak. No to można było jakoś zaakceptować ale bohaterowie byli tak silni, że ziemia powinna bardziej odczuć tę walkę...
Następnie był Bubu no i to też można usprawiedliwić bo w te walkę byli zaangażowani (aż!) bogowie. Ale sam Bubu, dla czego jest aż tak dużo mocniejszy od Frezera który był najmocniejszy we wszechświecie wśród śmiertelników to też można powiedzieć, że zostało naciągnięte. Oby tylko nie było takich naciągnieć w DBS, aczkolwiek odrodzony Frezer w kinówce to znowu naciąganie, bo nawet po transformacji kolejnej wg mnie nie powinien być mocniejszy niż Mega Wojownik. Nie oglądałem tej kinówki i nie wiem dla czego jest taki mocny ale jak to jest od tego, że się po prostu w kolejną przemianę przemienił to by było naciągane...
Murzin Mężczyzna
Nameczanin
Nameczanin

Dni na forum: 4.118
Posty: 51
Skąd: Polska
Frezer po prostu wziął się na trening Był najpotężniejszy w kosmosie mimo, że nigdy nie trenował, a jak się wziął za siebie to efekty okazały się tak niebywałe.
Łukasz Mężczyzna
Full Power SSJ
Full Power SSJ
Łukasz
Wiek: 37
Dni na forum: 5.755
Plusy: 2
Posty: 694
Skąd: Biała Podlaska
SzuDar - Buu był stworzony dawno, dawno temu przez Bibidiego. Był jednak tak silny, że Bibidi się tego wystraszył i zamknął go w specjalnej kuli. Jego syn - Babidi przybył na Ziemię by uzyskać moc potrzebną do uwolnienia Buu z kuli. Jak wiesz - udało mu się to.

Co tutaj jest niezrozumiałego? Pytanie "dlaczego Buu jest tak silny skoro to przed Freezą drżał wszechświat?" Otóż zanim wszechświat drżał przed Freezą, takim postrachem był Buu.

Ale zgodzę się z inna kwestią.

Odrodzony Freeza - tak silny, jak przedstawiono go w kinówce dla mnie też jest strasznie naciągnięte. Trunks z przyszłości, osiągając raptem pierwszą formę SSJ rozwalił go na drobny mak po tym jak Freeza przybył z ojcem na Ziemię. Później mamy kinówkę "Odrodzenie Fuzji", gdzie nastoletni Gohan również pokonuje Freezę jednym ciosem.

Co do Twoich obaw względem Dragon Ball Super - Jest już niemal pewne, że zobaczymy tutaj wydarzenia z dwóch kinówek - Battle of Gods i Ressurection of F, a dopiero później zupełnie nową sagę.
vegeta391 Mężczyzna
Super Saiyanin 4
Super Saiyanin 4
vegeta391
Wiek: 30
Dni na forum: 5.740
Plusy: 5
Posty: 2.022
SzuDar napisał(a):
Oby tylko nie było takich naciągnieć w DBS,
SzuDar napisał(a):
Nie oglądałem tej kinówki i nie wiem dla czego jest taki mocny ale jak to jest od tego, że się po prostu w kolejną przemianę przemienił to by było naciągane...
No, wiesz, taka jest natura tego gatunku. Kiedy coś jest bijatyką kierowaną do młodych japońskich mężczyzn, to natura chce, aby byli coraz to lepsi wrogowie, a protagonista się powerupował i kopał im cztery litery

Jeszcze w Dragon Balla nie jest to tak perfidne, jak w Bleachu, gdzie Ichigiem, jego heroizmem i nieustanną przezroczystością chce się wymiotować.

MyAnimelist
Warto posłuchać:
1, 2, 3, 4, 5, 6, 7
Katz Mężczyzna
^Hatamoto
Hatamoto
[ Klan Tokugawa ]
Katz
Wiek: 34
Dni na forum: 5.889
Plusy: 27
Posty: 5.280
Skąd: Bydgoszcz Respekt: 99
Oglądaliście w ogóle tego Cama albo czytaliście spolery? :F Freeza silny? hue hue hue

Ideology evo:
Józef Stalin: "Cudów nie ma"
Donald Tusk: "Polska będzie gospodarczą potęgą"
Berlusconi: "Wygramy, bo nie jesteśmy fiutami".
Obraz
vegeta391 Mężczyzna
Super Saiyanin 4
Super Saiyanin 4
vegeta391
Wiek: 30
Dni na forum: 5.740
Plusy: 5
Posty: 2.022
Przeczytałem streszczenie z Kanzenshuu, spoilery też w większości. Nie cierpię latynoskiego hiszpańskiego, więc kamerówki nie oglądałem. Kilka fragmentów chińskiego i koreańskiego nagrania z japońskim dubbingiem widziałem i wiem, że:

SPOILERY:
Whis cofnie czas, bo Freezer rozwalił Ziemię, gdyż Vegeta SSJGSSJ nazbyt się z nim cackał, i koniec końców Gokūś jak zwykle rozprawi się z antagonistą Kamehame-Hą
.

MyAnimelist
Warto posłuchać:
1, 2, 3, 4, 5, 6, 7
Wyświetl posty z ostatnich:
Strony:   1, 2, 3

Forum DB Nao » » » DB Super odcinek 001, 05.07.2015
Przejdź do:  
DB NaoForum DB NaoAninoteAnimePhrasesDr. Slump
Powered by phpBB
Copyright © 2001-2024 DB Nao
Facebook