Forum Dragon Ball Nao

» DB Super odcinek 034, 06.03.2016

Strony:   1, 2, 3
Shounen
*SōheiMenos 「僧兵メノス」
SōheiMenos 「僧兵メノス」
Shounen
Wiek: 35
Dni na forum: 7.155
Plusy: 73
Posty: 15.253
Skąd: ふざけた時代
Ostro przeceniacie Frosta, moim zdaniem. Przecież on ewidentnie prezentuje poziom starego Freezy, czyli mniej niż SSJ. Niczym nie zaskoczy, Vegeta po dłuższej lub krótszej walce wygra i znowu da się słyszeć jęk zawodu fanów

Regulamin Forum | AnimePhrases ~ anime & manga quotes | MAL | Twitter · YT
Diamante Mężczyzna
Super Saiyanin
Super Saiyanin
Diamante
Wiek: 27
Dni na forum: 3.279
Posty: 402
Widać, ze coś się dzieje na arenie. Tak jakby, jakiś gaz. Moze to sprawka Frosta ?

vegeta391
Mysle podobnie, ze Frost zagrozi wszystkim, i wkroczy Hit ktory go unieruchomi, ewentualnie zabije.
Mam nadzieje, ze nie. Chcial bym zobaczyć przemiane Frosta. Jakby nie patrzeć to nie jest on tak zly jak Freeza, ktory rozkoszował się torturowaniem innych. Dla Frosta najwazniejsza jest kaska.
Jest na poziomie Vegety ktory przylecial po raz pierwszy na ziemie.
Kenji Harima Mężczyzna
Super Saiyanin
Super Saiyanin
Kenji Harima
Wiek: 32
Dni na forum: 3.224
Posty: 497
vegeta391 napisał(a):
Smutno by było, gdyby znowu Vegetaś dostał po rzyci i kolejny raz musieliby cofać czas lub robić inne abrakadabry.
Nawet nie tyle smutne co zwyczajnie naciągane pomijając już, że te możliwości Whisa, które pozwalają mu wpływać na rzeczywistość są mocno przegięte

Wydaje mi się, że Vegeta wyrzuci Frosta za ring wcześniej pozbywając go broni (tak jak to zrobił C19), a wtedy dopiero Hit z jakichś nieznanych powodów skrystalizuje go??? Czyste spekulacje, ale chyba go nie zabije w każdym razie.

Shounen napisał(a):
Ostro przeceniacie Frosta, moim zdaniem. Przecież on ewidentnie prezentuje poziom starego Freezy, czyli mniej niż SSJ. Niczym nie zaskoczy, Vegeta po dłuższej lub krótszej walce wygra i znowu da się słyszeć jęk zawodu fanów
O wiele większy niż Freezer z Zetki, bo inaczej Piccolo by go bez problemu pokonał.
Czemu jęki skoro prawdopodobnie będzie miał jeszcze dwie walki?
Shounen
*SōheiMenos 「僧兵メノス」
SōheiMenos 「僧兵メノス」
Shounen
Wiek: 35
Dni na forum: 7.155
Plusy: 73
Posty: 15.253
Skąd: ふざけた時代
Kenji Harima napisał(a):
pomijając już, że te możliwości Whisa, które pozwalają mu wpływać na rzeczywistość są mocno przegięte
Nie bardziej niż sedno tej serii, czyli Smocze Kule.

Kenji Harima napisał(a):
O wiele większy niż Freezer z Zetki, bo inaczej Piccolo by go bez problemu pokonał.
Nie uważam. Walczył z Goku na SSJ i przegrywał. Poziomy w tej serii są popieprzone, ale myślę, że racja jest po mojej stronie. Czyli Goku SSJ = moc SSJ. A z zapowiedzi wiemy, że w następnym odcinku Vegeta też będzie walczył w tej formie. To prawdopodobnie dlatego, żeby za szybko nie ujawniać swoich prawdziwych, boskich poziomów. SSGSS to być może po prostu inna liga.

Kenji Harima napisał(a):
Czemu jęki skoro prawdopodobnie będzie miał jeszcze dwie walki?
Chodziło mi o sytuację Frosta, a nie Vegety. Po prostu takie ciekawe scenariusze tutaj czytam, a ja tego zupełnie nie widzę

Regulamin Forum | AnimePhrases ~ anime & manga quotes | MAL | Twitter · YT
Kenji Harima Mężczyzna
Super Saiyanin
Super Saiyanin
Kenji Harima
Wiek: 32
Dni na forum: 3.224
Posty: 497
Shounen napisał(a):
Nie bardziej niż sedno tej serii, czyli Smocze Kule.
Które trzeba zebrać i które posiadają ograniczone możliwości, bo opierają się na mocy ich twórcy Teoretycznie te nowe kule stworzone przez Zarame mogą dać takie możliwości jak np. likwidacja Beerusa, Champy etc.

Shounen napisał(a):
Nie uważam. Walczył z Goku na SSJ i przegrał. Poziomy w tej serii są popieprzone, ale myślę, że racja jest po mojej stronie. Czyli Goku SSJ = moc SSJ. A z zapowiedzi wiemy, że w następnym odcinku Vegeta też będzie walczył w tej formie. To prawdopodobnie dlatego, żeby za szybko nie ujawniać swoich prawdziwych, boskich poziomów. SSGSS to być może po prostu inna liga.
Aż głupio mi to wręcz pisać, ale masz świadomość, że bohaterowie DB cały czas idą do przodu: trenują i nie stoją w miejscu

Goku SSJ w Super to nie ten sam Goku SSJ, który walczył w tej formie z Cellem tylko o wiele silniejszy więc sam Frost także jest dużo mocniejszy od Freezera z serii Z.

Z pozostałą częścią postu oczywiście się zgadzam: pisałem to zresztą w temacie o odcinku 33, że chłopaki trzymają SSGSS jako asa w rękawie (zresztą nie muszą go używać, bo żaden dotychczasowy przeciwnik na turnieju nie był na tyle wymagający) i pewnie Champa oraz Vados nadal nie wiedzą, że nasza dwója bohaterów jest na poziomie boskiej ki.

Są popieprzone choćby z tego względu jak szybko wzmocnił się Freezer i Tagoma. Cóż, większy potencjał od Saiyan jak widać.
Diamante Mężczyzna
Super Saiyanin
Super Saiyanin
Diamante
Wiek: 27
Dni na forum: 3.279
Posty: 402
Shounen

Zauważ, ze Whis trenując Goku i Vegete, rozwijał ich atrybuty w normalu. Byl taki odcinek, gdzie Goku chcial zmienic sie w SSJ (wtedy kiedy musieli podnosić te ciężarki) ale Whis mu zabronil. Takze, mysle, ze Goku, oraz Vegeta są silniejsi w SSJ, niż wczesniej więc też oczywistym by bylo, ze Frost jest silniejszy niz Freeza na Namek.
Shounen
*SōheiMenos 「僧兵メノス」
SōheiMenos 「僧兵メノス」
Shounen
Wiek: 35
Dni na forum: 7.155
Plusy: 73
Posty: 15.253
Skąd: ふざけた時代
Kenji Harima napisał(a):
Które trzeba zebrać i które posiadają ograniczone możliwości
Jakie tam ograniczone. Mogłyby spokojnie zastąpić Whisa. Stricte cofać czasu raczej nie potrafią, ale przywrócenie obiektów do stanu sprzed zniszczenia niewiele się od tego różni. Co najważniejsze, nie mają limitu trzech minut.

Kenji Harima napisał(a):
Aż głupio mi to wręcz pisać, ale masz świadomość, że bohaterowie DB cały czas idą do przodu: trenują i nie stoją w miejscu
Ciężko powiedzieć, w sadze Cella była bodajże mowa o tym, że SSJ został "wymasterowany", w rezultacie jedyne sensowne wyjście to był SSJ2. Ponadto dość niejasna walka z Tagomą, którego pokonał dopiero dres-Gohan SSJ, a Piccolo ewidentnie nie dawał rady.

Ale może to faktycznie być jakieś wytłumaczenie, choć w DBZ to raczej tak nie działało, a przynajmniej nie na taką skalę. Piccolo rozwijał się razem z Saiyanami i przez myśl by nikomu nie przeszło, że nagle może okazać się słabszy od SSJ. Zakończmy może na tym ten offtop.

Regulamin Forum | AnimePhrases ~ anime & manga quotes | MAL | Twitter · YT
konto usunięte
Super Saiyanin 2
Super Saiyanin 2


To byłby standard, gdyby Vegeta oberwał, przecież on obrywa od Saiyan Sagi-najpierw od wojowników Z, potem ludzi Freezy i samego Freezy, C18, Cella Perfect, Fat Buu, Kid Buu, potem opanowął go Bebi, dostał od Li Shen Rona. To standard DB, że Vegeta walczy, a przez dumę obrywa, ratuje go Goku. Wiem, ze zasługuje by pokonać kogoś jak w DB Guldo, Dodorie, Sarbona, Jisu, C19, Tagomę, pozostałości z KOH, gdy w kosmosie szukał Goku, przybyłych z piekła w Sadze Super C17, tu pewnie przypadnie mu Frost.
vegeta391 Mężczyzna
Super Saiyanin 4
Super Saiyanin 4
vegeta391
Wiek: 30
Dni na forum: 5.734
Plusy: 5
Posty: 2.022
Shounen napisał(a):
Ostro przeceniacie Frosta, moim zdaniem. Przecież on ewidentnie prezentuje poziom starego Freezy, czyli mniej niż SSJ. Niczym nie zaskoczy, Vegeta po dłuższej lub krótszej walce wygra i znowu da się słyszeć jęk zawodu fanów
Myślę nie tyle o jego fizycznych możliwościach, co o jakimś podstępie, pułapce, bombie czy czymś. Skoro jeśli przegra, dostanie wciry od Champy, to nie ma nic do stracenia.

MyAnimelist
Warto posłuchać:
1, 2, 3, 4, 5, 6, 7
Wyświetl posty z ostatnich:
Strony:   1, 2, 3

Forum DB Nao » » » DB Super odcinek 034, 06.03.2016
Przejdź do:  
DB NaoForum DB NaoAninoteAnimePhrasesDr. Slump
Powered by phpBB
Copyright © 2001-2024 DB Nao
Facebook