Forum Dragon Ball Nao

» DB Super odcinek 096, 25.06.2017

Strony:   1, 2
Shounen
*SōheiMenos 「僧兵メノス」
SōheiMenos 「僧兵メノス」
Shounen
Wiek: 35
Dni na forum: 7.134
Plusy: 72
Posty: 15.236
Skąd: ふざけた時代
Kemot81 napisał(a):
Jego honor w dbz nigdy by na to nie pozwolil stracil to co mial najlepszego w sobie.
Po prostu zmądrzał. W DBZ duma i kaprysy zawsze przysłaniały mu rozsądek. To przez jego działania były kłopoty z Cellem i Buu. Było to jasno przedstawione w odcinku. Albo zaakceptuj obecność Freezy, albo żegnaj Bulma i rodzina.

Regulamin Forum | AnimePhrases ~ anime & manga quotes | MAL | Twitter · YT
Al Ed Upek Kobieta
"Deus Volt
Deus Volt
[ Klan Kutang ]
Al Ed Upek
Wiek: 35
Dni na forum: 6.237
Plusy: 10
Posty: 5.191
Skąd: Włocławek
Owszem. Vegeta generalnie jest rozsądny i zaczął sobie cenić cokolwiek poza swoim honorem. Można powiedział, że zczłowieczał. Czego nie można powiedzieć o Goku - konwencja tej postaci w DBS po prostu męczy.

Nigdy nie będę w 100 % szczęśliwy, bo spirytus ma 96 %.- mój kolega Marcin.
-Nadia, gdzie moje gacie?
-Nie wiem, pewnie do muzeum wzięli.
Panie Bolesławie, witamy w domu. Witamy całą ekipę czarnuchów z łańcuchami.
Nie oznacza to jednak, że byłem świniakiem pokroju Kwaśniewskiego, czy innego Komorowskiego, aż tak nisko nie upadłem. Chłopu trzeba dawać albo się nie dziwić. Chłopak wyczaił ją na skupie żywca. W sezonie tzw "świńskiej górki". Na imie jej było Teresa, Teresa z domu Bąk. Gonar wziął 2k kredytu na suple. xD
Kemot81
Super Nameczanin
Super Nameczanin

Dni na forum: 2.793
Posty: 105
Przyszedl mi kolejny paradoks zasad turnieju . Latac nie mozna lecz gdy wypadniesz poza ring transmija instant Goku nigdy go nie wyrzuci poza ring. Kolejna zasada ze nie mozna zabijac. Goku dopoki bedzie przytomny nigdy nie wyleci z ringu. Wiec zakaz latania Goku ma z glowy. Tylko co z ta grawitacja ile goku bedzie jej mial 10g czy 1g.
Shounen
*SōheiMenos 「僧兵メノス」
SōheiMenos 「僧兵メノス」
Shounen
Wiek: 35
Dni na forum: 7.134
Plusy: 72
Posty: 15.236
Skąd: ふざけた時代
Teleportację śmiało można podciągnąć pod techniki latania (błyskawicznego), więc też może być zabroniona.

Kemot81 napisał(a):
Tylko co z ta grawitacja ile goku bedzie jej mial 10g czy 1g.
A jakie to ma znaczenie? To i tak nijak nie wpłynie na przebieg walk. 10 G to różnica na tyle marginalna na tych poziomach mocy, że może w ogóle nie być brana pod uwagę.

Z tymi grawitacjami jest o tyle dobry pomysł, że być może standardem w niektórych wszechświatach jest np. 1 000 000 G, co daje nadzieje, że te wszechświaty to nie są po prostu kopie siódmego.

Regulamin Forum | AnimePhrases ~ anime & manga quotes | MAL | Twitter · YT
Scientist Mężczyzna
Wojownik
Wojownik
Scientist
Dni na forum: 3.112
Posty: 40
Skąd: Szczecin
Mateusz napisał(a):
Scientist napisał(a):
Zasada zachowania pędu.
I ta zasada nie odnosi się do tego przypadku.
II w nicości nie ma tarcia.
Żeby nie zostawiać tego wątku samemu sobie, odpowiadam, że zasady fizyki są jednakowe dla każdego układu odniesienia (patrz: Albert Einstein), a w sytuacji z próżnią (czyli bez sił zewnętrznych) zasada zachowania pędu jest spełniona w swojej najczystszej postaci (patrz: wykład z Instytutu Fizyki Politechniki Wrocławskiej).

Kemot81 napisał(a):
Tarcie jest bo oddychaja wiec nie ma prozni. Przyciaganie dla goku 10G czy 1G dla Gokana 1g Vegeta 10g bo dluzej byl na swojej planecie ma sie rozumiec idiotyczna zasada ktora nie ma sensu. Goku bedzie latal jak mu ogon odrosnie tez tragiczny pomysl z tym lataniem. Na sile chca zrobic budokai pierwsza edycje i wspomniec poczatki gdzie Goku nie byl najsilniejszy.
Faktycznie, znikome tarcie musi być. Ciekawe, że wszyscy uczestnicy są zdolni do oddychania jednakową mieszanką.
No właśnie, może czegoś nie zrozumiałem w odcinku albo już zapomniałem, ale po czym ustalane jest, kto ma jaki współczynnik przed G? Vegeta 10G, bo dłużej był na swojej planecie? Na planecie Vegeta przebywał tylko w latach dzieciństwa, więc moim zdaniem odpada.

Kemot81 napisał(a):
Przyszedl mi kolejny paradoks zasad turnieju . Latac nie mozna lecz gdy wypadniesz poza ring transmija instant Goku nigdy go nie wyrzuci poza ring. Kolejna zasada ze nie mozna zabijac. Goku dopoki bedzie przytomny nigdy nie wyleci z ringu. Wiec zakaz latania Goku ma z glowy. Tylko co z ta grawitacja ile goku bedzie jej mial 10g czy 1g.
Czyli finał będzie Goku vs Yardrat-jin?
Myślę, że w przypadku spalenia całej KI nie będzie możliwe użycie Instant Transmission.

Shounen napisał(a):
Teleportację śmiało można podciągnąć pod techniki latania (błyskawicznego), więc też może być zabroniona.
Ja zawsze teleportację rozumiałem jako teleportację właśnie, a nie szybkie latanie. Znikanie w wyniku szybkiego poruszania się również w Dragonballu występuje, ale ja bym jednego z drugim nie łączył.
Obstawiam, że twórcy zapomną o wykorzystaniu Instant Transmission przy spadaniu z ringu i tyle z tego będzie. Ogólnie, uważam, że ta technika powinna być częściej stosowana przez Goku...
Shounen
*SōheiMenos 「僧兵メノス」
SōheiMenos 「僧兵メノス」
Shounen
Wiek: 35
Dni na forum: 7.134
Plusy: 72
Posty: 15.236
Skąd: ふざけた時代
Scientist napisał(a):
Ja zawsze teleportację rozumiałem jako teleportację właśnie, a nie szybkie latanie.
Moim zdaniem teleportacja to swoisty wyższy poziom latania. Można ją porównać do przemieszczania się tak szybkiego, że nic nie widać - bo efekt niemal ten sam. I dlatego może być zabroniona. Tyle że sytuację psuje ten gość z Yardrat, którego jedyną zaletą jest pewnie właśnie teleportacja. Pytanie, czy nauczył jej resztę drużyny.

Wcześniej chodziły ploty, że latanie na ringu tak, a poza ringiem nie i w odcinku nie otrzymaliśmy odpowiedzi na to pytanie (czy mając skrzydła, można latać poza obrębem ringu). Być może po przekroczeniu jakiejś bariery nie będzie już możliwości powrotu, tylko spadek w otchłań.

Regulamin Forum | AnimePhrases ~ anime & manga quotes | MAL | Twitter · YT
Dominek
Gekokujō
Gekokujō

Dni na forum: 2.560
Ostrzeżenia: 2
Posty: 33
Wyświetl posty z ostatnich:
Strony:   1, 2

Forum DB Nao » » » DB Super odcinek 096, 25.06.2017
Przejdź do:  
DB NaoForum DB NaoAninoteAnimePhrasesDr. Slump
Powered by phpBB
Copyright © 2001-2024 DB Nao
Facebook