Rok 2015 :: Premiera filmu "Dragon Ball Z: Fukkatsu no F" (9 lat temu)

» Przez co wyginiemy?

Strony:   1, 2, 3, 4, 5  

Przez co gatunek ludzki wyginie? Decyzja należy do Ciebie! =)

Przez co gatunek ludzki wyginie? Decyzja należy do Ciebie! =)
Wojna atomowa 20,69% 12 20,69%
Wirus 8,62% 5 8,62%
Zmiany klimatyczne 20,69% 12 20,69%
Meteoryt 15,52% 9 15,52%
Wygaśnięcie Słoneczka 10,34% 6 10,34%
Coś innego (kosmici, politycy itp.) 24,14% 14 24,14%
Wszystkich głosów: 58
Shounen
*SōheiMenos 「僧兵メノス」
SōheiMenos 「僧兵メノス」
Shounen
Wiek: 35
Dni na forum: 7.154
Plusy: 73
Posty: 15.252
Skąd: ふざけた時代
Mart napisał(a):
Ja sadze ze bedzie wielka epidemia
Epidemia w tych czasach? Wirus, może i może nam zagrozić, ale IMO bardziej ten komputerowy
Aktualnie medycyna stoi na dość wysokim poziomie, i wszelkie epidemie są dosyć szybko powstrzymywane.

Mart napisał(a):
A potem nie bedzie nic.
Nic. Tylko pisałaś coś o następnej cywilizacji
Skoro wszyscy zginą, to nie będzie następnej. Widzisz, sama sobie odpowiedziałaś.

paintball_0 napisał(a):
Nasza cywilizacja jest równie durna, jak jej pojedynczy przedstawiciel.
Dziękuję.

paintball_0 napisał(a):
Jak dla mnie, to ludzkość sama strzeli sobie w stopę
Przecież od wieków to praktykuje.

[ Dodano: 16.03.2008, 1:11 (po 58 sekundach) ]
A w ogóle to ja tutaj kiedyś pisałem chyba posta, m.in. o homoseksualistach, eutanazji i aborcji. Nie chce mi się go pisać ponownie, ale chyba można się domyślić, co miałem na myśli...

Regulamin Forum | AnimePhrases ~ anime & manga quotes | MAL | Twitter · YT
Mart Kobieta
Super Saiyanin 4
Super Saiyanin 4
[ Klan Asakura ]
Mart
Wiek: 31
Dni na forum: 5.888
Plusy: 2
Posty: 1.643
Skąd: Poznań
No i niech stoi na wysokim poziomie, zawsze musi pojawic sie cos sprytniejszego od nas. I w tym wypadku bedzie to smiertelny wirus, mowie wam. Czuje to w kosciach.

Oj tam, kobieta zmienna jest. A zreszta ja w tamtym temacie tylko powiedzialam ze ciekawe jaka bedzie kolejna cywilizacja. A poniewaz wedlug moich przepowiedni swiat nie zostanie zniszczony, to normalne ze jacys ludzie sie pojawia

Nawet siedząc na ławie oskarżonych lubimy słuchać o sobie.
Drakan
Super Saiyanin 4
Super Saiyanin 4
[ Klan Asakura ]
Drakan
Wiek: 34
Dni na forum: 6.232
Plusy: 7
Posty: 1.646
Skąd: Elizjum
o_OMGotenks napisał(a):
Epidemia w tych czasach? Wirus, może i może nam zagrozić, ale IMO bardziej ten komputerowy
Aktualnie medycyna stoi na dość wysokim poziomie, i wszelkie epidemie są dosyć szybko powstrzymywane.
Jesteś ABSOLUTNIE pewien? Z danych mi dostepnych wynika, iż nie jest to wcale odległa perspektywa. Służę wyjaśnieniem. To prawda, że medycyna rozwija się bardzo dynamicznie, ale bakterie i wirusy rozwijają się jeszcze dynamiczniej uodparniając się na coraz to nowsze specyfiki (mechanizm ten jest bardzo prosty, wystarczy wymienic się z innym zarazkiem materiałem genetycznym . Także nieustannie powstają nowe szczepy. Już dzisiaj mówi się o oszczędnym dawkowaniu leków, żeby nie doporowadzić do katastrofy jaką jest niemożność zaradzenia chorobie. Jedynie mądre gospodarowanie dostępnymi środkami pozwoli uniknąć podobnej przyszłości, a jak znamy siebie nawzajem nie jest to w 100% możliwe.

[quote="paintball_0]Nasza cywilizacja jest równie durna, jak jej pojedynczy przedstawiciel.
o_OMGotenks napisał(a):
Dziękuję.
[/quote]A nie ma w tym racji? Możemy być najmądrzejsi, najlepsi i co tylko jeszcze naj, ale i tak nigdy nie będziemy kryształowi, a to właśnie gubi. Głupi jest każdy, tyle że inni trochę bardziej.

I know I'm strange, but what are You?
Ech, gdzie te czasy Nao oświecone...
Shounen
*SōheiMenos 「僧兵メノス」
SōheiMenos 「僧兵メノス」
Shounen
Wiek: 35
Dni na forum: 7.154
Plusy: 73
Posty: 15.252
Skąd: ふざけた時代
Mart napisał(a):
A poniewaz wedlug moich przepowiedni swiat nie zostanie zniszczony, to normalne ze jacys ludzie sie pojawia
Wg przepowiedni z tamtego tematu, wszyscy ludzie zginą :p

Drakan napisał(a):
Jesteś ABSOLUTNIE pewien?
Tego, że aktualnie wszelkie epidemie są dość szybko opanowywane?
Tak, chyba mam oczka
Robotyka też się rozwija ;]

Drakan napisał(a):
A nie ma w tym racji?
Gdyby cała cywilizacja była tak durna, jak choćby ja, to byłoby lepiej na świecie, więc nie mogę się zgodzić z jego stwierdzeniem. Poza tym jest ono niespójne, bo cywilizacja jest praktycznie jedna, a jej bardzo odmiennych przedstawicieli bardzo wielu.

Regulamin Forum | AnimePhrases ~ anime & manga quotes | MAL | Twitter · YT
Mart Kobieta
Super Saiyanin 4
Super Saiyanin 4
[ Klan Asakura ]
Mart
Wiek: 31
Dni na forum: 5.888
Plusy: 2
Posty: 1.643
Skąd: Poznań
No bo zginą i proces ewolucji zacznie się od nowa -.- wykaz troche checi zrozumienia tego, co chce przekazac xD

Nawet siedząc na ławie oskarżonych lubimy słuchać o sobie.
Shounen
*SōheiMenos 「僧兵メノス」
SōheiMenos 「僧兵メノス」
Shounen
Wiek: 35
Dni na forum: 7.154
Plusy: 73
Posty: 15.252
Skąd: ふざけた時代
Mart napisał(a):
No bo zginą i proces ewolucji zacznie się od nowa
Znaczy się znowu od małp?
No to zanim one przerodzą się w kolejnych ludzi, miną miliardy(?) lat, o ile w ogóle to możliwe. Chyba, żeby brać pod uwagę motyw z Planety Małp, gdzie one dosyć szybko nauczyły się mówić i myśleć po ludzku ;]

Innych możliwości nie widzę

Regulamin Forum | AnimePhrases ~ anime & manga quotes | MAL | Twitter · YT
Drakan
Super Saiyanin 4
Super Saiyanin 4
[ Klan Asakura ]
Drakan
Wiek: 34
Dni na forum: 6.232
Plusy: 7
Posty: 1.646
Skąd: Elizjum
o_OMGotenks napisał(a):
Tego, że aktualnie wszelkie epidemie są dość szybko opanowywane?
Tak, chyba mam oczka
Tak, albowiem są to choroby, którym jeszcze potrafimy zaradzić. Ale z rakiem jest już odrobinę gorzej, prawda? Epidemię raka byłoby baaardzo trudno powstrzymać...


Gdyby cała cywilizacja była tak durna, jak choćby ja, to byłoby lepiej na świecie, więc nie mogę się zgodzić z jego stwierdzeniem.
Wiele by się nie stało. Różnica polega tylko na tym, że ten bardziej durny nie ma świadomości czynu. A wątpię, żebyś przestrzegał wszelkich zasad chroniących siebie i środowisko, propagował pokój na świecie, nie zatruwał atmosfery tlenkiem węgla (IV), ocalał od zagłady zwierzęta or whatever. Przynajniej część. Nie ma ideałów.
Z resztą ci mniej inteligentni muszą egzystować na świecie, gdyż równowaga musi być zachowana. Jej zachwianie może coś tylko pogorszyć (heh, pytanie tylko czy aktualny stan jest odpowiedni...).

[ Dodano: 16.03.2008, 2:04 (po 1 minucie) ]
o_OMGotenks napisał(a):
Znaczy się znowu od małp?
No to zanim one przerodzą się w kolejnych ludzi, miną miliardy(?) lat, o ile w ogóle to możliwe.
Podobno bardzo możliwe. Na ostatnich zajęciach z biologii miało być coś na ten temat, ale niestety nie wszytsko wypaliło. Szerzej się nie wypowiem.

I know I'm strange, but what are You?
Ech, gdzie te czasy Nao oświecone...
franqey Mężczyzna
Super Saiyanin 4
Super Saiyanin 4
[ Klan Asakura ]
franqey
Wiek: 37
Dni na forum: 6.700
Plusy: 3
Ostrzeżenia: 3
Posty: 2.643
Skąd: Danzig
Kiedyś , gdy jeszcze chodziłem do liceum facet opowiadał nam o wirusie eboli. Nie pamiętam terminologii tego o czym mówił , ale sens jest taki. Ebol żyje głównie na małpach gdzieś w Afryce, i człowiek bardzo żadko , i trudno się nim zaraża. Fajnie. Ale gdy to już zrobi , jest jeszcze fajniej. Zarażony człowiek może już wtedy bez problemu zarażąć innych ludzi. Żeby to zrobić musi oczywiście dojść z ebolem do najbliższej osady ludzkiej , a jako że wirus ten zabija o ile dobrze pamiętam w 2-4 godzin może być to dość problematyczne. Zwłaszcze gdy podczas tej podróży [ ort! ] pluje się krwią , pianą , ma się majaki , traci się władzę nad ciałem etc. Gdy jednak nasz murzynek już dojdzie do wioski , powiedzmy w godzinę , i zarazi misjonarza który akurat wraca do Stanów może być problem. I to duży jak biust murzynki.Nasz misjonarz ze swoją ebolą po pół godziny drogi znajduje się już w samolocie. Przed odlotem dopadają go wymioty i powiedzmy krwotok z nosa. Mężczyzna jednak to ignoruje , i czeka na odlot. Oczywiście wszyscy pasażerowie już są zarażeni. Podczas lotuparę osób umiera , i pilot ląduje [ ort! ] w jakimś dużym [ ort! ] mieście w europie. Po 24 godzinach w mieście nie ma już żywych ludzi. Są za to w okolicznych miastach. Jeszcze. Mówiłem już że na ebola nie ma antywirusa? Nie? Trudno. oczywiście nie wierzę żeby zabiło to wszystkich ludzi na ziemi , ale epidemia jest w miarę prawdopodobna.

"I wówczas, jakby dla ostatecznego i nieodwołalnego pchnięcia mnie do upadku, zjawił się duch Przekory. Filozofia nie zdaje sobie żadnej z tego ducha sprawy. A jednak wieżę w to święcie, jak w istnienie własnej duszy, że przekora jest jednym z pierwotnych popędów ludzkiego serca - jedną z niepodzielnych, pierwiastkowych władz lub uczuć, które nadają kierunek charakterowi danego człowieka. Któż, popełniając czyn niedorzeczny lub nikczemny, nie dziwił się po stokroć tej prostej oczywistości, iż wiedział, że winien go był nie popełniać? Czyż pomimo doskonałości naszego rozsądku nie mamy nieustannych zakusów do naruszania tego, co jest Prawem, dla tej po prostu przyczyny, iż wiemy właśnie,że jest to - Prawo?"
Edgar Allan Poe "Czarny Kot"
Dark Mężczyzna
Kaiō
Kaiō
[ Klan Tokugawa ]

Dni na forum: 6.145
Plusy: 4
Ostrzeżenia: 6
Posty: 5.406
Skąd: Poland
Ja powiem tylko tyle:
Wyginiemy przez własną mądrość dajmy na to. Taki Pekin puści Bombę Jądrąwą bądz atomową, już połowa Ameryki, bądz nawet cała zniknie z powierzchni Globu. Niemcy zatakują Polaków przy najbliższej okazjii i będzie po wszystkim
Danevert Mężczyzna
Full Power SSJ
Full Power SSJ
[ Klan Asakura ]
Danevert
Wiek: 33
Dni na forum: 6.109
Plusy: 4
Ostrzeżenia: 1
Posty: 673
Skąd: Koszalin
Voldzio napisał(a):
Taki Pekin puści Bombę Jądrąwą bądz atomową, już połowa Ameryki,
Jakiekolwiek próby zrzucenia bomby atomowej na Amerykę będą wcześniej i tak wykryte (istnieje takie coś jak wywiad). Poza tym Chińczycy nie są na tyle głupi, żeby wdawać się w taki bezsensowny konflikt z USA, gdyż dzięki inwestorom właśnie między innymi z tego kraju oraz współpracy handlowej ich gospodarka stoi na miarę przyzwoitym poziomie.
Co do samego tematu, to bardziej wierzę w jakieś uderzenie meteorytu, niż wojnę atomową, czy światową epidemię. Prawda, że powstają nowe zmutowane szczepy wirusów, ale medycyna również idzie w górę, więc w epidemię na skalę globalną nie chce mi się wierzyć

Jeśli nas zranicie, nie będziemy krwawić
Jeśli będziecie nas łaskotać, nie będziemy się śmiać
Jeśli nas otrujecie, nie będziemy umierać
Ale jeśli nas oszukacie, to czy nie powinniśmy się zemścić?
meredith Kobieta
Nameczanin
Nameczanin
meredith
Dni na forum: 5.761
Posty: 68
Ja tam uważam, że jak ludzkość wyginie ( co zapewne prędko nie nastąpi) to przez to, że wytną te całe lasy, wyeksploatują to co jeszcze zostało do wyeksploatowania, w między czasie pomordują się trochę nawzajem, jak zwykle zresztą, zmiany klimatyczne nastąpią i po nas. Nie wierzę, coby lud ziemski dotrwał do czasu, aż słońce wygaśnie, prędzej sami Ziemię zniszczymy, ewentualnie trzaśnie meteor i wsio. W każdym bądź razie kiedyś na pewno [ ort! ] to nastąpi, tzw. koniec świata. Ale nikt nie wie kiedy to będzie Ino Stwórca.
franqey Mężczyzna
Super Saiyanin 4
Super Saiyanin 4
[ Klan Asakura ]
franqey
Wiek: 37
Dni na forum: 6.700
Plusy: 3
Ostrzeżenia: 3
Posty: 2.643
Skąd: Danzig
Kolejnym powodem wyginięcia ludzkości ( a raczej człowieczeństwa) może być źle użyta robotyka oraz co groźniejsze genetyka. Człowiek sam może się tak pozmieniać że przestanie być ludziem. Możliwe że kiedyś założę o tym osobny temat, albo rozwinę tutaj wontek.

"I wówczas, jakby dla ostatecznego i nieodwołalnego pchnięcia mnie do upadku, zjawił się duch Przekory. Filozofia nie zdaje sobie żadnej z tego ducha sprawy. A jednak wieżę w to święcie, jak w istnienie własnej duszy, że przekora jest jednym z pierwotnych popędów ludzkiego serca - jedną z niepodzielnych, pierwiastkowych władz lub uczuć, które nadają kierunek charakterowi danego człowieka. Któż, popełniając czyn niedorzeczny lub nikczemny, nie dziwił się po stokroć tej prostej oczywistości, iż wiedział, że winien go był nie popełniać? Czyż pomimo doskonałości naszego rozsądku nie mamy nieustannych zakusów do naruszania tego, co jest Prawem, dla tej po prostu przyczyny, iż wiemy właśnie,że jest to - Prawo?"
Edgar Allan Poe "Czarny Kot"
Madame Monique Kobieta
Wojownik
Wojownik
Madame Monique
Wiek: 35
Dni na forum: 5.693
Posty: 36
Skąd: Kraków
Mam wrażenie, że ironia losu sprawi, że to człek zabije człeka.
Tak jak Kain zabił Abla. Cała ludzkość zamieni się w proch.
Do wygaśnięcia Słońca nie doczekamy, wyeksploatujemy naszą planetę wcześniej, dużo wcześniej. Już teraz potykamy się o problemy.
Tak więc może wirusik? Może wielka wojna?
Ależ destrukcyjny temat . . .
Sauler.
Monique.

Prawo polityczne:
"Prawdziwość jakiegokolwiek oświadczenia nie ma
nic wspólnego z jego wiarygodnością i odwrotnie"
Son Mati Mężczyzna
Super Saiyanin
Super Saiyanin
[ Klan Kaeshi ]
Son Mati
Wiek: 32
Dni na forum: 5.746
Plusy: 1
Posty: 360
Skąd: Czerwionka-Lesczyny
Jak nasza mała prymitywna ludzka cywilizacja wyginie? Osobiście nie wierzę w jakieś inwazje czy katastrofy, ale w to, że my sami się wybijemy. W punktu widzenia historii od bardzo niedawna my, ludzie dysponujemy potężnymi broniami masowej zagłady: bomby, rakiety, lasery, karabiny, środki transportu mogące zabrać nas wszędzie na polu bitwy, które jest ziemią, morzem, jak i wolną przestrzenią.
Więc najbardziej prawdopodobna możliwość to wielka wojna. Wystarczy, że jakieś 2 większe mocarstwa rozpoczną wojnę i ta reakcja łańcuchowa może doprowadzić do totalnej zagłady. Wystarczy wykorzystać technologię atomową, to nie dość, że przy jednym wybuchu zginą miliony, to jeszcze CI co przeżyli nie będą mieli gdzie mieszkać. Do tego dochodzą epidemie podczas wojen oraz śmierć głodowa.
Zmiany klimatyczne: nie sadzę, bo po nich zawsze przyszłe pokolenia się dostosują do klimatu i aż tak źle nie będzie. Jak my nie możemy wytrzymać w Afryce, a tamtejsi mieszkańcy u nas. (my byśmy zginęli od insektów, a oni od grypy)
Meteoryt - ludzka fantazja, mało prawdopodobne, chyba, że ludzie sami go sobie sprowadzą przez jakąś przyszłą technologię.
Wirus - całkiem możliwe, podobno odkrywają coraz niebezpieczniejsze (Discovery), choć wg mnie spowoduje on mniej zgonów niż wojna.
Wygaśnięcie Słońca - to nastąpi za 5 mln lat... Jak powiedział pewien mądry, polski astronom: "Martwy się, aby ludzkość przetrwała następne tysiąclecie"

Jeśli ludzkość ma wyginąć, to moja wersja wygląda tak: Nastąpi wojna atomowa, ludzie sami się wybiją, będę całe miliardy ofiar, a Ci co przeżyją, to nie będą mieli gdzie żyć ani co zjeść i gatunek ludzki wymrze. Gdy wojna się skończy, spod ziemi wyjdą szczury (naukowo jest udowodnione, że po wojnie nuklearnej, one na 100% przeżyją, a ludzie niekoniecznie), one zaczną ewoluować i zapanują nad światem, a kosmici co obserwują naszą planetę będą się śmiać. (No, może to ostatnie niekoniecznie)

"Najpiękniejszy uśmiech posiadają ci, którzy rzadko się uśmiechają"
Thorik Mężczyzna
Full Power SSJ
Full Power SSJ
[ Klan Kaeshi ]
Thorik
Wiek: 17
Dni na forum: 5.730
Plusy: 1
Posty: 538
Ja stawiam na zmiany klimatyczne. W dobie tak zaawansowanych urządzeń technicznych, do których potrzebne jest spalanie 100 różnych produktów, nasza atmosfera szybko wysiądzie. Któryś z eksperymentów tak zachwieje naszym ekosystemem, że ten nie wytrzyma i nas jakoś pochłonie. To wszystko nagromadzi się przez lata (bo wiemy przecież, że co nowe fabryki ruszają do pracy, a świrów drwiących z ekologi jest wielu) i w końcu będziemy zmuszenie wynieść się na Marsa, gdzie powstanie nasz nowy dom. Ziemia nie zniesie jej ciągłego niszczenia i wykorzystywania w tak trywialnych celach jak ulepszanie sokowirówki, której mamy już na pęczki i nie wiemy co z nią począć. Jak byśmy nie mogli sami wycisnąć dobrze owocu i cieszyć się jego smakiem, bez użycia nowoczesnego sprzętu. Ludzkość staje się zbyt leniwa, co daje pole do popisu producentom najróżniejszych "ułatwiaczy" życia, które zarazem je niszczą. Można zrobić z tego nowy punkt : Zmiany Klimatyczne ( Made by Human)

Obraz
„(..) czytanie książek i oprawianie ich to całe dwa, i to ogromne, okresy rozwoju. Z początku pomalutku uczy się człowiek czytać. Oczywiście nauka ta trwa wieki. Książkę rwie, szapie, brudzi, nie traktuje jej poważnie. Oprawa zaś świadczy o szacunku do książki, świadczy o tym, że człowiek nie tylko lubi ją czytać, lecz że traktuje ją poważnie.” Dostojewski Fiodor
Gilgamesh Mężczyzna
Nameczanin
Nameczanin
Gilgamesh
Wiek: 36
Dni na forum: 5.781
Posty: 77
Skąd: Z odchłani
2012r to przeznaczenie.
-meteoryty spadną i nas zniszczą
-polska ma organizować euro 2012
-polska ma przewodzić unią europejską
Nie wiem jak wy, ale.... ja widzę powiązanie, tak.
Chwileczkę a może jednak NIE

W każdym bądź razie, koniec świata. Chodzi o koniec tej planety? Chodzi o to, że ludzie wyginą a planeta będzie istnieć?

Natura się zaczyna przed nami bronić, mamy dowody na bunt. Kataklizmy na świecie. Co mięsiąc gine "sporo" tysiacy ludzi a to z powodu wulkany, tsunami, huraganu. A człowiek mimo tego nadal nie przestanie truć i palić.
Smutne ale jestesmy teraz w jakimś dziwnym okresie gdzie mamy swiadomość, że czynimy źle zatruwając planetę, ale nadal to robimy. Powstaje więcej fabryk, mista się powiekszają kosztem lasów. Coraz mniej zieleni za to co razwięcej betonu, coraz mniej nieba a za to więcej szarości.
To wszystko do czegoś prowadzi.
Broń nuklearna... kolejny zabujczy pomysł mocarstw świata...

Wiem tylko tyle, że o ile nie walnie w nas kometa, nie zgasnie słonce bądz coś innego kosmicznego nas nie zniszczy, To zrobimy to sami.
Game Over.
Victim Mężczyzna
Ziemianin
Ziemianin

Wiek: 28
Dni na forum: 5.725
Posty: 21
Skąd: Nowa Sól
Moim skromnym zdaniem to sami się zniszczymy[wojna atomowa],choć nie do końca. Najbardziej do mnie trafia teoria prosto z Fallouta (no może poza questami ) .
Człowiek jak mrówka - depcz depcz a i tak przeżyje .
Pozdrawaim

Życie
To nie czas by umrzeć
Nigdy to nie zrozumiem tych co sobie ścielą trumnę

OSTR ;]
Son Mati Mężczyzna
Super Saiyanin
Super Saiyanin
[ Klan Kaeshi ]
Son Mati
Wiek: 32
Dni na forum: 5.746
Plusy: 1
Posty: 360
Skąd: Czerwionka-Lesczyny
Thorik napisał(a):
To wszystko nagromadzi się przez lata (bo wiemy przecież, że co nowe fabryki ruszają do pracy, a świrów drwiących z ekologi jest wielu) i w końcu będziemy zmuszenie wynieść się na Marsa, gdzie powstanie nasz nowy dom. Ziemia nie zniesie jej ciągłego niszczenia i wykorzystywania w tak trywialnych celach jak ulepszanie sokowirówki,
Zgadzam się się z tym, że ludzie sami wyniszczą swoją ziemię, lecz jak nadejdzie co do czego, czyli gdy nadejdą te kataklizmy i zginą miliony, wówczas może ludzkość zmądrzeje i zacznie coś sadzić, ale to zbyt piękne, aby było prawdziwe.
A w ewakuację na Marsa, czy inną planetę nie wierzę: po pierwsze ludzie nie mają takiej technologii, aby przenieść tam miliony ludzi w statkach, przecież miliony dolarów kosztuje kilkudniowa wycieczka na księżyc i trzeba się jeszcze specjalnie przygotowywać.
A na Marsie niby jak wyżyjemy? Nie ma wody, nie ma niczego, nawet ziemia nie nadaje się do uprawy, no oxygen, niby jak człowiek miałby tam przetrwać? Jedyny cel w jakim teraz wciąż wysyłają sondy to żeby tylko sprawdzić, czy rzeczywiście KIEDYŚ mogło tam istnieć życie.
Gilgamesh napisał(a):
Wiem tylko tyle, że o ile nie walnie w nas kometa, nie zgasnie słonce bądz coś innego kosmicznego nas nie zniszczy, To zrobimy to sami.
Game Over.
Zanim coś takiego nam się przydarzy, miną tysiące lat, a do zaćmienia miliony, przez ten czas ludzie sami zdążą się wyniszczyć.

"Najpiękniejszy uśmiech posiadają ci, którzy rzadko się uśmiechają"
Goku28a Mężczyzna
Nameczanin
Nameczanin
Goku28a
Wiek: 27
Dni na forum: 5.815
Posty: 97
Skąd: Magnuszewice
Wedlug mnie najprawdopodobniej zagładę ludzkości przyniesie jakiś meteoryt. Zmiany klimatyczne sa również prawdopodobne, ale nie następują z dnia na dzień, więc do tego czasu w Ziemie może coś pierdyknąć i nas zniszczyć.
Apropos w 2026 bodajże koło ziemi ma przelecieć asteroida Apophis, która może w nas uderzyć, bo będzie przelatywać bardzo blisko
.:LuKasz:. Mężczyzna
Saiyanin
Saiyanin
.:LuKasz:.
Wiek: 30
Dni na forum: 5.531
Plusy: 1
Posty: 261
Skąd: ベガの惑星から
Ja jednak uważam że ludzie wyginą przez wojnę atomową, ponieważ w Iraku ciągle grożą tymi całymi bombami jądrowymi , a np. jakby terrorysci z afganistanu wysłali na USA takową bombę , to amerykanie nie mieli by się jak obronić i by wysłali bombę jądrową do afganistanu i tak dalej.

DB RULEZ
___________________________

[*]Andrzej Sapkowski
[*]Stephen King
___________________________
Wyświetl posty z ostatnich:
Strony:   1, 2, 3, 4, 5  

Forum DB Nao » » » Przez co wyginiemy?
Przejdź do:  
DB NaoForum DB NaoAninoteAnimePhrasesDr. Slump
Powered by phpBB
Copyright © 2001-2024 DB Nao
Facebook