Forum Dragon Ball Nao

» Dragon Ball Super Movie: Broly (2018) ocena: 10,00 (głosy: 2)110

Strony:   1, 2, 3 ... 6, 7, 8 ... 26, 27, 28  
Kenji Harima Mężczyzna
Super Saiyanin
Super Saiyanin
Kenji Harima
Wiek: 32
Dni na forum: 3.202
Posty: 497
Podziwiam ten Wasz entuzjazm Panowie. Ja pozostaję nadal mocno sceptyczny.

Już pal licho tego Broliego. Problemem jest to, że Toriyama po raz kolejny kogoś posłuchał w sprawie historii: gdy trwała seria Super był to tajemniczy "doradca" z Toei, teraz jakiś "redaktor". Oni go upijają sake w czasie burzy mózgów, czy o co chodzi?

To, że udało się raz w przypadku tworzenia SSJ nie oznacza, że należy ciągle brać pod uwagę zdanie osób trzecich.

A może to ten enigmatyczny "Dragon Ball Room" wspominany kiedyś na forum przez Shounena podsuwa takie "genialne" pomysły i jest szarą eminencją w tym wszystkim?

Co do rozwoju konceptu Brokułki to nie cieszyłbym się zanadto -> ze słów Akiry wynika, że generalnie trzon tej postaci zostanie taki sam. Prawdopodobnie ów Saiyan nie będzie po prostu darł ryja przez 95% czasu ekranowego tylko 80%, a zamiast stosowania tylko i wyłącznie pojedynczych słów, czy równoważników zdań dostanie kilka kwestii podrzędnie złożonych.

Tymczasem ważniejszą kwestią "na świecie" są spekulacje, czy Broly będzie miał SSJ4, bo "złota oprawa oczu"

Diablo2020 napisał(a):
i tak czekam na ten film

Fajnie by było jak już sięgają po postacie z kinówek, jakby w potencjalnym kolejnym filmie sięgnęli po Coolera
Myślę, że Twoje życzenie zostanie spełnione. Właściwie to nie zdziwiłbym się jakby i miał okazję wystąpić w tym filmie -> wszak Frizer musi za coś jeszcze nienawidzić ogoniastych oprócz czysto przezornych pobudek. W sumie zanim jeszcze pojawił się RoF to liczyłem, że Tyran będzie miał transformację zbliżoną właśnie do starszego brata, ale cóż... dostaliśmy złotego cielca. To było dużo słabsze (moim zdaniem) niż np. potężna broń Sorbeta.

bardyt napisał(a):
Cytuje fragment z przetłumaczonego tekstu: "Nadchodzi najpotężniejszy Saiyanin, Broli!" <<------ a to w końcu najpotężniejszy jest Brolly, czy Yamoshi?
Broly, bo prawdopodobnie posiada nieograniczony potencjał jak Kale, a to już jest poziom SSG. Naturalna moc. Yamoshi osiągnął swoją siłę tylko dzięki sprzyjającym okolicznościom, tak jak zresztą obecnie Goku i Vegeta -> jeśli oczywiście uznamy, że dotarł do poziomu SSG, choć ostatnie słowa Akiry z Q&A trochę to wykluczają. Na pewno sam z siebie osiągnął jeno SSJ. Skąd miał wiedze o rytuale itd. cóż.. tego jeszcze nie wyjaśniono. Możliwe, że pomysł własny.
Shounen
*SōheiMenos 「僧兵メノス」
SōheiMenos 「僧兵メノス」
Shounen
Wiek: 35
Dni na forum: 7.133
Plusy: 72
Posty: 15.236
Skąd: ふざけた時代
Kenji Harima napisał(a):
W sumie zanim jeszcze pojawił się RoF to liczyłem, że Tyran będzie miał transformację zbliżoną właśnie do starszego brata, ale cóż... dostaliśmy złotego cielca.
Błąd. Wróć do DBZ i porównaj pierwszą i drugą przemianę Freezy z ostatnią - z potwora zmienił się w człowiekowatego/pokemona. Stąd koncepcja ostatniej przemiany Cooli była chybiona, poszła w złą stronę.

W tym przypadku możesz być pewien, że to była decyzja Toriyamy, a nie doradców - czy raczej producentów. Oni woleliby coś efektowniejszego, bo lepiej by się sprzedawało.

Regulamin Forum | AnimePhrases ~ anime & manga quotes | MAL | Twitter · YT
Kenji Harima Mężczyzna
Super Saiyanin
Super Saiyanin
Kenji Harima
Wiek: 32
Dni na forum: 3.202
Posty: 497
Shounen napisał(a):
Błąd. Wróć do DBZ i porównaj pierwszą i drugą przemianę Freezy z ostatnią - z potwora zmienił się w człowiekowatego/pokemona.
Niby tak, ale w momencie jak podbił moc do "100%" to stał się ultra napakowany. Wtedy już trochę mniej przypominał hm gada.

Shounen napisał(a):
Stąd koncepcja ostatniej przemiany Cooli była chybiona, poszła w złą stronę.

W tym przypadku możesz być pewien, że to była decyzja Toriyamy, a nie doradców - czy raczej producentów. Oni woleliby coś efektowniejszego, bo lepiej by się sprzedawało.
Kwestia gustu, mi się podobała Zwłaszcza ta maska. Generalnie to nigdy nie wnikałem kto odpowiada za nową formę Frizera, choć nie jest to zapewne przemiana ostateczna. Pytanie w którą stronę pójdzie to dalej.
Katz Mężczyzna
^Hatamoto
Hatamoto
[ Klan Tokugawa ]
Katz
Wiek: 34
Dni na forum: 5.861
Plusy: 27
Posty: 5.277
Skąd: Bydgoszcz Respekt: 99
OGólnie podpisuje się pod tym, co napisał Kenji, ale z drugiej strony hype lekko opadł to może film koniec końców zaskoczy. Na FNF byłem mocno nahypeowany i lekko mnie zawiódł więc może tutaj będzie odwrotnie. Na DBS po sadze turnieju z 6 wszechświatem także zacząłem stawiać krzyżyk, a tymczasem bardzo dobrze oglądało mi się sagę Trunksa i równie dobrze turnieju wszechświatów

Jedynie co wydaje się być fajne i może odegrać dużą rolę w filmie jest zmiana osobowosci Broli'ego, by nie był takim emosiem, który triggerował się na widok Goku, bo ten nie dawał mu spać xD

No i ciekawi mnie jego SSJ czy będzie to LSSJ jak w poprzednich filmach czy coś nowego, zahaczającego o Goda.

Ideology evo:
Józef Stalin: "Cudów nie ma"
Donald Tusk: "Polska będzie gospodarczą potęgą"
Berlusconi: "Wygramy, bo nie jesteśmy fiutami".
Obraz
vegeta391 Mężczyzna
Super Saiyanin 4
Super Saiyanin 4
vegeta391
Wiek: 30
Dni na forum: 5.712
Plusy: 4
Posty: 2.006
Shounen napisał(a):
Nowy seiyu Paragusa też jest w obsadzie (Katsuhisa Hōki, bo oryginalny zmarł w 2014).
Iemasa Kayumi zmarł?!
Toś mnie zasmucił

Aż musiałem sprawdzić, kto go zastępuje w najnowszym Guilty Gearze i jest to niejaki Takaya Hashi. Kurde, kurde, kurde…

Katz napisał(a):
Jedynie co wydaje się być fajne i może odegrać dużą rolę w filmie jest zmiana osobowosci Broli'ego, by nie był takim emosiem, który triggerował się na widok Goku, bo ten nie dawał mu spać xD
Taaak, będzie naukowcem, który wynajdzie technologię podróży po światach paralelnych…

MyAnimelist
Warto posłuchać:
1, 2, 3, 4, 5, 6, 7
Zd aa Mężczyzna
Ziemianin
Ziemianin
Zd aa
Dni na forum: 2.140
Posty: 28
Z początku myślałem, że to fake... Ale jednak to okazało się prawdą. Tytuł filmu nosi Brolly. Mam pewne obawy co do zmiany jego osobowości Jak już wiemy Brolly to cicha osoba (jedyne słowo, które umie wymówić to ,,SON GOKU!'') i właśnie na jego widok się wścieka. Nie mam zielonego pojęcia jak z takiego ''anty społecznika'' zrobią poważnego saiyanina, które będzie rozmawiać z Gokū Toriyama wierzy, że uczyni go bardziej fascynującym https://pbs.twimg.com/media/DhskRwDUcAA6rOk.jpg Tylko oby ta postać przez to nie ''zbrzydła''. Na ale poza Brollym wiemy, że będzie coś więcej powiedziane na temat Saiyaninów, Freezera i może Yamosihi'ego. No cóż Pomysł 7/10. Nadal czekam na ten film z niecierpliwością
Shounen
*SōheiMenos 「僧兵メノス」
SōheiMenos 「僧兵メノス」
Shounen
Wiek: 35
Dni na forum: 7.133
Plusy: 72
Posty: 15.236
Skąd: ふざけた時代
Diablo2020 Mężczyzna
Super Saiyanin
Super Saiyanin
Diablo2020
Wiek: 36
Dni na forum: 3.250
Posty: 365
Zauważył ktoś, że Broly ma na sobie zbroję, którą nosili żołnierze Frizera w kinówce Wskrzeszenie "F"
Obraz

Może najpierw zrobi rajd na Frizera, tam zdobędzie tą zbroję, a potem Frizer powiadomi Goku i S-ka, o tym, że pojawił się potężny tajemniczy Saiyanin i razem spuszczą mu przysłowiowy (cenzura)

Dodano po 10 minutach
Moja teoria chyba się sprawdzi z tym, że Broly w pierwszej kolejności zaatakuje Frizera.

Tutaj ma zniszczone ubrani i różniące się od tego, które ma na zdjęciu figurki
Obraz

a potem podczas walki ma już to ubranie co na figurce
Obraz

zapowiada się ciekawie
Kenji Harima Mężczyzna
Super Saiyanin
Super Saiyanin
Kenji Harima
Wiek: 32
Dni na forum: 3.202
Posty: 497
Shounen napisał(a):
Broli z nowego filmu:
Gdzie jest ogon ??? A tak się cieszyłem...

Na "wstępnym" plakacie przecież był.. Coś mi się wydaje, że skończy się tak jak w pierwowzorze tj. technicznie to ogon "Brołli" miał, ale na Toriyamowym szkicu przy produkcji 8 filmu, a formalnie ta część ciała pojawiła się dopiero w "Bio-Broly".

Nie podoba mi się też ten kołnierz na szyi.. Serio? Znowu jakiś ogranicznik mocy? Jak widać hibernacja w lodowcu nie wystarczy. Na plus na pewno fryzura a'la Goku + pancerz + blizny.

Zastanawiam się jaka będzie rola Paragasa w tym filmie jeśli rzeczywiście się pojawi, bo to chyba nie jest jeszcze potwierdzona informacja?

Mam nadzieję, że nie będzie to kreacja odtwórcza tj. że teraz dla odmiany będzie królem Saiyan, który w swoim czasie został obalony przez Vegete Seniora (również arystokratę) i zarówno on jak i Broly są znacznie starsi od Księcia. No i oczywiście (bo niby zmiana) nie ojciec, ale np. strażnik/opiekun/mentor. Motyw prawie taki sam tylko okoliczności inne.

Generalnie to dziwie się złudzeniom niektórych fanów (dotyczy to tych zatwardziałych jak i sezonowych), że "Broli" to tylko zachowa wygląd i imię tego oryginalnego, a tak to będzie zupełnie nowa(!) postać Toriyama nic takiego nie powiedział. Ja tam podtrzymuje to co pisałem kilka postów wcześniej.

Film ogólnie ma szansę się obronić (nie twierdzę, że nie), ponieważ nadrobi walkami, muzyką, historią (w takiej właśnie kolejności), ale jak ktoś się spodziewa fajerwerków ze względu na występ nowego-starego "Sajana" to myślę, że się rozczaruje.

Katz napisał(a):
OGólnie podpisuje się pod tym, co napisał Kenji, ale z drugiej strony hype lekko opadł to może film koniec końców zaskoczy
A już myślałem, że tylko mi się coś nie podoba
gregor94 Mężczyzna
Full Power SSJ
Full Power SSJ
gregor94
Wiek: 29
Dni na forum: 6.007
Posty: 543
Skąd: Grudziądz
Nie no historia będzie mocno poprawiona. Liczę też rzeczywiście na głębszą osobowość.
Diablo2020 Mężczyzna
Super Saiyanin
Super Saiyanin
Diablo2020
Wiek: 36
Dni na forum: 3.250
Posty: 365
oficjalny wygląd Paragusa - ojca Brolyego z najnowszego V-Jumpa

Obraz
Shounen
*SōheiMenos 「僧兵メノス」
SōheiMenos 「僧兵メノス」
Shounen
Wiek: 35
Dni na forum: 7.133
Plusy: 72
Posty: 15.236
Skąd: ふざけた時代
Nieźle wygląda, na pewno ciekawiej niż zeszłowieczny.

Regulamin Forum | AnimePhrases ~ anime & manga quotes | MAL | Twitter · YT
Scientist Mężczyzna
Wojownik
Wojownik
Scientist
Dni na forum: 3.112
Posty: 40
Skąd: Szczecin
Co oni mają z tymi kolorami? Jakieś fiolety i róże... Mam być przygotowany na sielankową atmosferę w nowej kinówce?
vegeta391 Mężczyzna
Super Saiyanin 4
Super Saiyanin 4
vegeta391
Wiek: 30
Dni na forum: 5.712
Plusy: 4
Posty: 2.006
Shounen napisał(a):
Nieźle wygląda, na pewno ciekawiej niż zeszłowieczny.
Kolejny raz utwierdzam się w przekonaniu, że mamy całkiem odmienne gusta. Moim zdaniem wygląda koszmarnie. Jedyny atut względem oryginału to ogon, chociaż pod tą kiecą wygląda co najmniej dziwnie (choć czaję, że to tylko grafika koncepcyjna i tak ma być). Z wieszaniem kotów poczekam, aż film się ukarze

MyAnimelist
Warto posłuchać:
1, 2, 3, 4, 5, 6, 7
Yasiek Mężczyzna
Super Saiyanin 2
Super Saiyanin 2
Yasiek
Wiek: 34
Dni na forum: 5.381
Plusy: 7
Posty: 816
Skąd: Miastostumostów
Scientist napisał(a):
Co oni mają z tymi kolorami? Jakieś fiolety i róże... Mam być przygotowany na sielankową atmosferę w nowej kinówce?
Obraz

Grupa Mirai
Shounen
*SōheiMenos 「僧兵メノス」
SōheiMenos 「僧兵メノス」
Shounen
Wiek: 35
Dni na forum: 7.133
Plusy: 72
Posty: 15.236
Skąd: ふざけた時代
gregor94 Mężczyzna
Full Power SSJ
Full Power SSJ
gregor94
Wiek: 29
Dni na forum: 6.007
Posty: 543
Skąd: Grudziądz
Co to za figurka Goku z dziwnymi włosami?
Zdjęcie 14
Shounen
*SōheiMenos 「僧兵メノス」
SōheiMenos 「僧兵メノス」
Shounen
Wiek: 35
Dni na forum: 7.133
Plusy: 72
Posty: 15.236
Skąd: ふざけた時代
Kenji Harima Mężczyzna
Super Saiyanin
Super Saiyanin
Kenji Harima
Wiek: 32
Dni na forum: 3.202
Posty: 497
To w teorii na dniach możemy spodziewać się trailera?
Shounen
*SōheiMenos 「僧兵メノス」
SōheiMenos 「僧兵メノス」
Shounen
Wiek: 35
Dni na forum: 7.133
Plusy: 72
Posty: 15.236
Skąd: ふざけた時代
Nie, to raczej kwestia godzin.

Będzie jakiś stream z imprezy w USA:

Regulamin Forum | AnimePhrases ~ anime & manga quotes | MAL | Twitter · YT
Wyświetl posty z ostatnich:
Strony:   1, 2, 3 ... 6, 7, 8 ... 26, 27, 28  

Forum DB Nao » » » Dragon Ball Super Movie: Broly (2018)
Przejdź do:  
DB NaoForum DB NaoAninoteAnimePhrasesDr. Slump
Powered by phpBB
Copyright © 2001-2024 DB Nao
Facebook