Forum Dragon Ball Nao

» A ile osobowości masz Ty?

Strony:   1, 2
Drakan
Super Saiyanin 4
Super Saiyanin 4
[ Klan Asakura ]
Drakan
Wiek: 34
Dni na forum: 6.234
Plusy: 7
Posty: 1.646
Skąd: Elizjum
Osobowość mam jedną: plastyczną i w moim mniemaniu jest to duża zaleta. Oczywiście mam swoje ustalone poglądy i charakter, ale gdy wymaga sytuacja potrafię tak się zaprezentować, żeby wyrazić to co myślę i przy okazji każdemu dać inny wyraz mojej osoby pasujący do jej poglądów. Plastyczność ma to do siebie, że pozwala przyjmować nieskonczenie wiele wariantów zachowań, a każdy z nich jest moim własnym. Nie na darmo określam siebie mianem paradoksu, gdyż potrafię twierdzić dwie wykluczające się tezy jednocześnie, obie potrafię udowodnić, przy czym jednocześnie dostrzegam sprzeczność jak i jedność. Przykład: zachowanie moje jest zupełnie inne rano i wieczorem, często całkowicie anormalne; dalej umiem zachowywać się wedle ściśle określonego planu by po chwili popaść w totalny chaos; mam zacięcie zarówno w kierunkach artystycznych jak i naukowych; tworząć wokół siebie bałagan zachowuję jednak pedantyczne cechy; jednocześnie pajacuję by po chwili przejść do stanu całkowitej powagi; także przez jakąś chwilę myślę całkiem logicznie i dostrzegam otaczającą rzeczywistość, zaraz potem wpadam w trans i nie wiem co się wokół dzieje.
A teraz parę moich zachowań w typowych sytuacjach:
szkoła- dla nauczycieli zawsze elegancko i uprzejmie, przez co mam wyrobioną bardzo dobrą opinię, dla znajomych raczej ktoś nieobliczalny, często dowcipkujący (choć z tym bywa różnie), dla reszty uczniów styl pt. "powaga i wyższość"
ulica-mina pt. "przeszkodź a zabiję", ale to tylko mina, przy zagadnięciu typ jak dla nauczyciela choć bez uśmiechu
dom-tutaj zależnie od nastroju, raczej wszystko
jeszcze istnieje jedna opcja zwana bestią, jest u mnie bardzo rzadka i dobrze, bo przez ten stan parę osób cudem uniknęło szpitala (choć jedna miała zlamaną rękę , na swoje szczęście mam bardzo wysoki stopień samokontroli i jakoś to powstrzymuję; bestia związana jest ze złością, gdy ktoś próbuje mi dokuczać, bardzo dlugo nie reaguję, gdyż wiem, że jeżeli zacznę, dla ktosia nie ma juz ratunku.
A żeby było weselej to parę odchyłów, ktore najczęściej dopadają mnie podczas transu, ale i nie tylko bo na jawie też. Więc w moim wykonaniu jest mozliwe iść sobie całkiem spokojnie, wykonać parę jakichś dziwnych figur, wygibasów szalonych tańców i po chwili dalej kontynuować spacer. Możliwe jest zachowywać się całkowicie jak zwierzak, nawet przy obcych prycham, drapię, gryzę, węszę (najlepsze tym wszystkim są miny obserwatorów...). Możliwe jest zachowywać się całkiem grzecznie, by za chwilę jak ktoś zaproponuje swoje samobójstwo przystawić mu sznurek, nóż czy co tam jeszcze jest pod ręką do gardła (oczyiście żart, tym niemniej strama się bardzo realistycznie to odwzorować, tak aby ofiara się nie zorientowała). Możliwe jest z własnej nieprzymuszonej woli jeść kocie żarcie i inne prodkukty nie przeznaczone do spożycia (np. proszek do prania). Numer z ostatniej chwili: brać kąpiel w ubraniu, gdyż "po co mam zdejmować, skoro i tak wszystkie idą do prania? Wszystko naraz!" (miny mamy nie da się opisać). Wiele mam jeszcze takich pomniejszych. Nie można się nudzić.

I know I'm strange, but what are You?
Ech, gdzie te czasy Nao oświecone...
Kyasarin Kobieta
Full Power SSJ
Full Power SSJ
[ Klan Asakura ]

Wiek: 32
Dni na forum: 6.224
Posty: 633
Skąd: Kielce
Myślę, że mam trzy osobowości + eytkietka, którą niesłusznie dały mi moje kumpele ze szkoły. Zacznę od etykietki
----------------------------------
No więc jestem uważana za a-sportową(ostatecznie w siatkówkę, bo w szkole w nogę nie gramy- a szkoda) kujonicę oglądającą bajeczki dla grzecznych dzieci (czyt. M&A, chociaż ja tego nie rozumiem)
----------------------------------
Osobowość 1)
Chłopak, tyle że dziewczyna . (krótkie wyjaśnienie- mieszkam w domku, ale na wielorodzinnym <11 rodzin!!!!!> podwórku, a do tego jestem jedyną dziewczyną na onym podwórku) Wychowałam się i żyłam wsród chłopców, dlatego kręcą mnie samochody, piłka nożna i inne tzw. "męskie" sprawy.
----------------------------------
Osobowość 2)Przy rodzicach
No, taka jest prawda, przy rodzicach się hamuję, bo klnę jak przysłowiowy szewc (patrz powyżej ). Ale jestem też pyskata, chociaż na codzień określają mnie jako dobre dziecko.
----------------------------------
Osobowość 3)Moja paczka, tzw Trójca(Orzech i Andzrej pozro!!!)....
... i inni moi przyjaciele. No, taka jestem zawsze (gdy rodziców nie ma w pobliżu )Dosyć często (siarczyście) przeklinam, chociaż rzadko by kogoś obrazić.. (wujek używa popularnego słowa na k*** jako przecinka- kto z kim przestaje...)Jednak gdy sytuacja tego wymaga, zachowuję się dojrzale(pfffffffffff!!! ) ROZGADANA GADUŁA I JESZCZE RAZ GADUŁA
----------------------------------
Nie wiem, jak Forumowicze, ale moi znajomi twierdzą, że da się ze mną wytrzymać.
----------------------------------
EDIT:Niewielka korekta, ale ładniej to wygląda...
MłodyBosky Mężczyzna
Wojownik
Wojownik
MłodyBosky
Wiek: 33
Dni na forum: 6.213
Posty: 32
Skąd: Ćmielów
Mam jedną osobowośc, no bo jakby inaczej mieć kilka Nie musze udawać kogoś przy kimś Jestem sobą i tak mi dobrze. Ja to JA wiec jako ja chcę być znany Prawdziwy jak prawdziwke nie jak sweter z aniliany jedną zasadą wciąż motywowany... Starczy

"Świat da się lubić... Świat... Świat da się lubic..."
Wyświetl posty z ostatnich:
Strony:   1, 2

Forum DB Nao » » » A ile osobowości masz Ty?
Przejdź do:  
DB NaoForum DB NaoAninoteAnimePhrasesDr. Slump
Powered by phpBB
Copyright © 2001-2024 DB Nao
Facebook