Forum Dragon Ball Nao

» [Rysunek] FanArty - temat ogólny

Strony:   1, 2
bad orydżinal nick
Orydżinal person
Orydżinal person

Wiek: 32
Dni na forum: 6.536
Posty: 344
Skąd: się biorą dzieci?
to tak eMate, mam wrażenie że po prostu [ ort! ] kalkowałeś, przyznaj sie a jak nie od kalki to pewnie odbijałeś

EDIT DO POSTA EMATA: odbijanie czyli nakładasz kartke papieru na obrazek i "kopiujesz" go. nie wiem [ ort! ] jak ci to mniej więcej wytłumaczyć, bo raczej kiepska jestem w tym

miłość to uczucie głupie, zaczyna się na ustach, a kończy na dupie...

Ten post był edytowany 3 razy, ostatnio zmieniony przez bad orydżinal nick: 01.06.2006, 6:41
eMate Mężczyzna
"Rōnin
Rōnin
[ Klan Asakura ]
eMate
Wiek: 32
Dni na forum: 7.024
Posty: 1.327
Skąd: Wałbrzych
nie byly kalkowane ( ), gdyby byly to nie byloby zadnych bledow (wiem, bo kiedys sprawdzalem ; P), a ja mam ich sporo.

http://dbnao.net/klu/fana/goku_kinto.jpg - kto umie tak brzydko kalkowac (jedna z moich gorszych prac;p)?

zreszta nie wiem po co odpowiadam. twoje zdanie, licze sie z nim (ale porownywanie moich prac z kalka to jak najbardziej pozytyw, bo z biegem czasu coraz bardziej mi sie nie podobaja).

pozdrowka

ps. co to jest odbijanie? bo nie spotkalem sie z takim okresleniem jeszcze.
ps2. dla jasnosci:przed wrzuceniem na pc, pociemniam niektore rzeczy, inne pogrubiam itp. mam taki programik jak sie skanuje i fajnie dziala ;p zeby nie bylo, prawie kazda manga tez jest retuszowana przed pojsciem w obieg.


http://dbnao.net/klu/fana/kasgoku.jpg - co sadzicie o tej pracy? dla mnie jest to jedna z lepszych na stronie. swietna mimika twarzy. gratki.

Ten post był edytowany 5 razy, ostatnio zmieniony przez eMate: 16.05.2006, 17:00
Laru Kobieta
Super Saiyanin 4
Super Saiyanin 4
[ Klan Takeda ]
Laru
Wiek: 34
Dni na forum: 6.811
Plusy: 6
Posty: 2.801
Skąd: Łuków
Rysunki Fanatyczki są super! Najbardziej podoba mi się ten drugi i ostatni. Kiedyś usiłowałam narysować tego Goku i Gohana, ale... lepiej nie mówić. U ciebie super.
Boo, całkiem nieźle. Ćwicz, a będzie coraz lepiej. Tylko ten chibi Gohan, ten wkurzony ma straszny nos.

"Jego drogę spowija jedwab, odciski jego palców na rosie,
Mieszkańcy krain mroku pokornie się przed nim płożą.
Bękart Matki Natury odrzucony przez liście i potok
Obcy w obcym kraju, szuka pociechy w swych marzeniach."
Marillion "Grendel".

Denerwować się, to mścić się na swoim organizmie za głupotę innych.
Hidden Mężczyzna
"Rōnin
Rōnin
Hidden
Wiek: 32
Dni na forum: 6.809
Posty: 1.205
Skąd: Kraków
eMate, takie wrażenie (kalki) sprawia chyba to, iż linie na Twych rysunkach bardzo "drżą". Nie są równe, jakbyś nie mógł utrzymać mocno ołówka w dłoni. Pracei z oddali wyglądają bardzo dobrze, lecz z bliska widać wiele mankamentów. Gdyby nie to, że chyba rysujesz za grubymi liniami i tym mankamentem z drżeniem, byłoby bardzo dobrze. A tak jest zaledwie dobrze.

Akira Toriyama 1955 - 2024
Obraz

Ten post był edytowany 1 raz, ostatnio zmieniony przez Hidden: 17.05.2006, 14:09
MajinBoo Mężczyzna
Nameczanin
Nameczanin
MajinBoo
Wiek: 30
Dni na forum: 6.685
Posty: 97
Skąd: Ze Wszond
Tylko ten chibi Gohan, ten wkurzony ma straszny nos.
Prawda, nie wyszedł mi dobrze.

Po za tym twoje oczy są jakieś dziwne
Tzn. jakie? Co Ci sie w nich nie podoba?

PS. eMate... co to za programos, że można obróbkę robić rysunków przeskanowanych??
Malik-al-Mulk Cwel Mężczyzna
Opiekun Nao Wiki
Opiekun Nao Wiki
[ Klan Kutang ]
Malik-al-Mulk Cwel
Wiek: 69
Dni na forum: 6.625
Ostrzeżenia: 3
Posty: 2.283
Skąd: Rzeszów
Fanatyczko, mam pyatnko - ile czasu mniej-wiecej rysujesz jeden art? BARDZO BARDZO ładne są

A co do Boo.....
nie chce mi sie pisać, podpisuję sie pod Szpanerem i radzę, abyś poćwiczył rysować ciało i OCZY!! a Gohan wygląda jak kot (przez nos, oczy oraz policzki) Ćwicz Ćwicz!!

Nom i jeszcze eMate -

tu też zgadzam sie ze szpanerem, te nierówne i grube krechy... uwazam tez ze uzywasz za grubego ołówka do rysowania, albo go nie strugasz Taki jest dobry do cieni itp. no i tez mógłbys sie bardziej postarać, bo wyglada to tak, jakbys rysował je na 5minutowej przerwie w Szkole ale za to bardzo podoba mi sie gohan ssj2

dla mnie jest to jedna z lepszych na stronie. swietna mimika twarzy.
zgadzam sie z tym, swietna praca, dobre cienie i staranne kreski podoba mi sie

PzDr
ps. gdybym miał skaner......

emate: to fakt, ze nigdy nie temperuje olowka, rysuje takim jaki jest - moze i to prawda, ze przez to wyglada gorzej.

Obraz
PALATIAL REGALIA
fanatyczka
Saiyanin
Saiyanin
fanatyczka
Wiek: 32
Dni na forum: 6.568
Posty: 188
to są prace pewnej dziewczyny ona chyba te prace Toriyamie ukradła Obraz
Obraz
Obraz

trzeba być przeagentem by móc tak rysować (musze jej dorównać ) (te prace są z innej strony pobrane)

EDIT: jej prace są na stronie http://anime.com.pl klikasz na FanArty, prace Agaty Kowalewicz (narysowała też komiks, klikasz na dział komiks )

Ten post był edytowany 3 razy, ostatnio zmieniony przez fanatyczka: 12.06.2006, 16:48
VegatZ Mężczyzna
Saiyanin
Saiyanin
VegatZ
Wiek: 40
Dni na forum: 6.598
Posty: 151
Skąd: Lincoln
wow, ostatnie prace jak na moje niefachowe oko bardzo dobre, z checia obejrzalbym wiecej prac tej dziewczyny. Gohan po prostu cudowny, tylko pozazdroscic talentu i wyobrazni, naprawde cos. Jesli mozesz to zapodaj nickiem tej dziewczyny lub adresem pod ktorym moznaby obejrzec jej prace.
ach ten Gohan świetny rysunek
pozdrawiam

You seek a God to stand above you,
wrapping healing arms around you.
You'll find another God of pain,
a God of suffering and tears.
Laru Kobieta
Super Saiyanin 4
Super Saiyanin 4
[ Klan Takeda ]
Laru
Wiek: 34
Dni na forum: 6.811
Plusy: 6
Posty: 2.801
Skąd: Łuków
A co powiecie o moich fanartach? Rysuję z fanartów innych osób, więc możliwe, że powielam błędy oryginalnych autorów. Czasem zmieniam coś na swój sposób. A więc piszcie i oceniajcie.

"Jego drogę spowija jedwab, odciski jego palców na rosie,
Mieszkańcy krain mroku pokornie się przed nim płożą.
Bękart Matki Natury odrzucony przez liście i potok
Obcy w obcym kraju, szuka pociechy w swych marzeniach."
Marillion "Grendel".

Denerwować się, to mścić się na swoim organizmie za głupotę innych.
Dai Kaiosama Mężczyzna
"Rōnin
Rōnin
[ Klan Takeda ]
Dai Kaiosama
Wiek: 38
Dni na forum: 6.609
Plusy: 2
Posty: 1.408
Co do prac reklamowanych przez Fanatyczke...
Trzeba przyznac, że dziewczyna ma tonę talentu. I dobrze, że go wykorzystuje i nad nim pracuje.
Efekty widac,,,
A co do prac naszych forumowiczów...
Odniose sie tylko do prac dziewczyn, a co:)
Zatem Fanatyczka...
Prace są bardzo dobre, choć według mnie jeszcze trochę im brakuje. Ale przyznaję szczerze, że po prostu mi się podobają. Masz talent i fajnie, że jesteś tego świadoma:) I zdecydowanie powinnaś rozszerzyć swój repertuar nie ograniczając się tylko do DB. Jak rónież wnieśc więcej od samej siebie, więcej wyobraźni...
I Videl...
Podobnie, jak w przypadku Fanatyczki, prace są warte obejrzenia.
Talentu Ci nie brakuje. I uwaga niemal identyczna jak wyżej- więcej własnej intencji. Nie warto kopiować innych pomysłów. Trzeba tworzyć coś nowego, totalnie od siebie. Szczególnie jeśli ma się talent. Warto także wyjść poza świat DB...

Generalnie dziewczyny na 5
Oby więcej takich fanek:)
pozdrawiam

Takeda Shingen
Szybki jak wiatr, spokojniejszy niż las, gwałtowny jak ogień, niewzruszony niczym skała.
Megane Kobieta
"Rōnin
Rōnin

Wiek: 36
Dni na forum: 7.024
Posty: 518
a ja bym bardzo chciala zobaczyc jak rysujecie cos innego, a nie rysunkowe postacie.

Mowi sie aby dobrze rysowac abstrakcje czy surrealizm, trzeba najpierw dobrze rysowac rzeczywistosc.
Szarak Mężczyzna
"Nadworny Irytujący Słownik Ortograficzny
Nadworny Irytujący Słownik Ortograficzny
[ Klan Takeda ]
Szarak
Dni na forum: 6.625
Posty: 1.214
Skąd: 4chan.org, Ostrzeżeń: Więcej niż Ty, kochany użytkowniku.
Na początek. Czy naprawdę nikt nie zwrócił uwagi, na tak głupi tytuł tematu. "Jak wam się podobają Fan Arty". Jest to nielogiczne i bez sensu. Skoro wstawiamy tu wszystkie Arty swoje i nieswoje, po prostu proponuję zmienienie nazwy na Fan Arty

A więc, ja nie mam ani skanera, ani talentu co nie znaczy że nie rysuję. Bazgrole coś od czasu do czasu, ale zbytnio mi to nie wychodzi. Chodź musze przyznać, że w porównaniu do prac Buu, moje są trochę lepsze.

Co do Megane... Nie wiem czy konkretnie o to chodzi, ale uważam ze dobrze że najpierw rysują/rysujemy ludzi, czy inne posaci. Na "ludzkich" szkicach można wyrobi sobie podstawy światłocienia co jest później niezbętne przy "artystycznym" rysowaniu architektury czy plenneru.

Pozdrawiam.

Cthulhu fhtagn!
la mayyitan ma qadirun yatabaqa sarmadi
That is not dead which can eternal lie.
Nie jest umarłym ten który spoczywa wiekami,
fa itha yaji ash-shuthath al-mautu gad yantahi
And with strange aeons even death may die
nawet śmierć może umrzeć wraz z dziwnymi eonami.

I kto powiedział, że jesteśmy poważni?
Megane Kobieta
"Rōnin
Rōnin

Wiek: 36
Dni na forum: 7.024
Posty: 518
Em.. no wiec tak:
VidelOtaku- twoje rysuneczki sa bardzo nie dopracowane, pocwicz nad rysowaniem konczyn. Czego najbardziej nie znosze to kopiowania od innych, moglabys skorzystac i dodac cos od siebie i od kogos innego, ale prosze cie nie zrzynaj bezczelnioe calego rysunku. Mysle ze stac cie na wlasna inicjatywe, przeciez kazdy ma wyobraznię...
Fanatyczka- Masz dobra kreske, ale rysowanie samych postaci nie nauczy cie nad wycwiczeniem jakichkolwiek zdolnosci, proponuje zajac sie tlem. Nie podoba mi sie w jaki sposob cieniujesz, zwlaszcza na videl widac ze zrobilas to 'na odwal sie', moge sie mylic, ale na to wyglada.
MajinBoo- Eee czeka cie duuuuzo pracy (;, przypatrz sie dobrze postaci ktora chcesz narysowac i rosplanuj ja na rysunku.
EeMate - widac ze kalkowales i nie proboj zaprzeczac. Mozna zauwazyc nawet lekkie zadrzenie reki ;]

Kogos pominelam?
Laru Kobieta
Super Saiyanin 4
Super Saiyanin 4
[ Klan Takeda ]
Laru
Wiek: 34
Dni na forum: 6.811
Plusy: 6
Posty: 2.801
Skąd: Łuków
twoje rysuneczki sa bardzo nie dopracowane, pocwicz nad rysowaniem konczyn. Czego najbardziej nie znosze to kopiowania od innych, moglabys skorzystac i dodac cos od siebie i od kogos innego, ale prosze cie nie zrzynaj bezczelnioe calego rysunku. Mysle ze stac cie na wlasna inicjatywe, przeciez kazdy ma wyobraznię...
Zgadzam się z Tobą. Kończyn nie umiem rysować. Już niedługo przestanę się ograniczać do kopiowania innych rysunków ponieważ zakupiłam sobie "Jak powstaje manga - postacie kobiet" i przynajmniej będę ćwiczyć Videl, Bulmę i ChiChi. Poza tym mam zamiar kupić także inne części z tej serii i liczę, że mój sposób rysowania się poprawi. Czeka mnie dużo pracy. Trzymajcie kciuki.

"Jego drogę spowija jedwab, odciski jego palców na rosie,
Mieszkańcy krain mroku pokornie się przed nim płożą.
Bękart Matki Natury odrzucony przez liście i potok
Obcy w obcym kraju, szuka pociechy w swych marzeniach."
Marillion "Grendel".

Denerwować się, to mścić się na swoim organizmie za głupotę innych.
Megane Kobieta
"Rōnin
Rōnin

Wiek: 36
Dni na forum: 7.024
Posty: 518
Nie tak postaci jak radzilabym popracowac nad rzeczywistoscia. Trzeba tez patrzec na talent jako cos przydatnego, a rysowanie postaci z kreskowki na nic ci sie nie zda, uwierz... Mangistow jest wielu a twoje upodobania szybko pojda w zapomnienie.
Focus Mężczyzna
"GMF
GMF
[ Klan Asakura ]
Focus
Wiek: 36
Dni na forum: 6.814
Plusy: 41
Posty: 2.966
Skąd: Szczecin
Skupie się tutaj na fanarcie fanatyczki,gdyż jest to jedyny,który wpadł mi w oko...co nie oznacza,że jest dobry... Otóż,zacznijmy na początek od pochwał...

-bardzo dobrze umiesz skonturować postacie,widać doskonale odwzorowaną budowę anatomiczną(ścięgna,mięśnie,mimika ruchu)

-posiadasz dość dobre cieniowanie(co nie oznacza,ze nie można by było tego wyćwiczyć)

-na architekturze tą umiejętność nazywają żywymi kolorami,czyli doskonałym odwzorowaniem barw przyrody

Dosyć tego dobrego,czas na wady:

-czemu do cholery,zatracasz to wszystko co wyżej napisałem w odwzorowaniu tła,postacie pierwszoplanowe są ważne,lecz tło obniża wartość Twego rysunku.

-te tło posiada tak niedopracowane i matowe kolory,że wołają o pomste do nieba,tak samo jego kontury... eh,masz możliwości,wykożystaj je

To tyle.Pozdrawiam

Regulamin Forum | Cytaty z mang i anime

Obraz
domisiek Kobieta
Wojownik
Wojownik
domisiek
Wiek: 34
Dni na forum: 6.478
Posty: 47
Skąd: Brzezowka
Megane według mnie w ogóle [ ort! ] nie masz talentu, twoje prace nie podobaja mi sie...Żle dobierasz kolory... cienie ci nie wychodzą.... Soryy za krytyke, ale każdy ma prawo do swojego zdania i ja moje właśnie wyraziłam.

Często najmądrzejsza odpowiedzią jest milczenie...

Cierpienie jest krzyżem, jeśli upadniesz-> zginiesz!

ŻYj z cAłYcH Sił I UśMiEcHaJ SiE Do lUdZi, Bo nIe jEsTeś SaM
Megane Kobieta
"Rōnin
Rōnin

Wiek: 36
Dni na forum: 7.024
Posty: 518
Eh... Ale ja tu nie widze zadnych moich rysunkow dziecinko.
Odwolam sie tu do posta Shabranido z tematu 'studenci'.

Pozdrawiam.
Shiro Mężczyzna
"The Human Typhoon
The Human Typhoon
[ Klan Asakura ]
Shiro
Wiek: 35
Dni na forum: 7.018
Plusy: 4
Posty: 2.219
Skąd: Białystok
Też zastanawiam się o co tej pani chodzi, jeżeli chcesz już krytykować jej prace, to rób to przynajmniej w odpowiednim do tego temacie

Pozdrawiam.

Sometimes baby
We make mistakes
Dark and hazy
Prices we pay
Draqun Mężczyzna
Saiyanin
Saiyanin
Draqun
Dni na forum: 6.867
Posty: 259
Skąd: Główczyce
Wiecie co. Jak patrze na rysunki MajinBoo to uważam [ ort! ] że nie mam czego sie wstydzić. Moje FanArty chodź jest uch niewiele nie są aż takie złe, choć taki poziom rysunku jaki ma MajinBoo niedawno minołem. Nie obraź się Majin, ale jeszcze troche musisz popracować. Jeśli będe miał okazje to zeskanuje swoje. Co do prac Fanatyczki. heh. Aż miło patrzeć. Aha. Majin parcuj dalej, to za jakieś dwa lata to bedziesz rysował jak Fanatyczka. Ja w do niedawna miałem poziom przedszkolaka, ale sie bardzo poprawiłęm.

Takich 3-ech jak nas 2-óch nie znajdziecie ani 1-ego
Prawo Omha "Ciało rzucone w łoże traci na oporze"
http://animefunny.vgh.pl
Wyświetl posty z ostatnich:
Strony:   1, 2

Forum DB Nao » » » » [Rysunek] FanArty - temat ogólny
Przejdź do:  
DB NaoForum DB NaoAninoteAnimePhrasesDr. Slump
Powered by phpBB
Copyright © 2001-2024 DB Nao
Facebook