Forum Dragon Ball Nao

» Dobre pytania :D

Strony:   1, 2, 3, 4, 5, 6  
Old Cyceron Mężczyzna
Gekokujō
Gekokujō
Old Cyceron
Wiek: 35
Dni na forum: 6.515
Plusy: 3
Ostrzeżenia: 6
Posty: 1.499
Skąd: z Polic
Dlaczego nie produkują soku z arbuza???
Yyy... yyy.. bo sam sie produkuje?

Dlaczego Bad Girl?
I dlaczego są tu mendy co psują zabawe ludziom?
Dlaczego mój stary jest nekromantą?
Legolas Mężczyzna
Super Saiyanin
Super Saiyanin
[ Klan Takeda ]

Wiek: 31
Dni na forum: 6.537
Ostrzeżenia: 1
Posty: 432
jajo czy kura


To oczywiste że najpierw było jajo! Z jaja wykluwały się dinozaury. potem inne stworzenia! To jest po prostu głupie pytanie! nie mamy jednego rodzaju jaj! Jest ich wiele! Najpierw wykluwały się z nich dinozaury potem następnie z czasem inne stworzenia , przyszedł też czas na kury! CZYLI JAJO PIERWSZE!
Pozdrawiam
Mistrzu Mężczyzna
Super Saiyanin 2
Super Saiyanin 2
[ Klan Kaeshi ]
Mistrzu
Wiek: 35
Dni na forum: 6.740
Plusy: 2
Ostrzeżenia: 2
Posty: 803
Skąd: Kanzas City Upomnień: 666 +++Zażaleń: 666 ++++Obwinień: 666
1)
Dlaczego Bad Girl?
Kiedyś zwana była "Nice Girl". Niestety jednego, szarego dnia kolega z przedszkola pociągnął Ją za warkoczyki. Kolejnego dnia nie dożył (...)
2)
I dlaczego są tu mendy co psują zabawe ludziom?
W każdej dziedzinie życia kształtuje się i prawica i lewica.
3)
Dlaczego mój stary jest nekromantą?
Każdy ma jakieś, swoje hobby

MOJE PYTANIA:
1) Dlaczego udaję "intelektualistę", pomimo ,że jestem idiotą?
2) Dlaczego niektórzy są "sztywniakami w zachowaniu" za dnia i nocy?
3) Dlaczego dużo ludzi nie potrafi śmiać się z samego siebie?
4) Dlaczego Sylwester z bajki WB (z Tweetem)* - sepleni?

"Mądrość sycylijska: Usta skrępowanego człowieka,
z włączonym żelazkiem na piersiach, zawsze powiedzą prawdę"

"Życie to chytra sztuka.
Kiedy masz wszystkie karty w ręku, zaczyna grać z tobą w szachy"
"Każdy może obrazić boksera, ale nie każdy zdąży przeprosić"
eli Kobieta
Super Nameczanin
Super Nameczanin
eli
Dni na forum: 6.616
Posty: 105
4) Dlaczego Sylwester z bajki WB (z Tweetem)* - sepleni?
Sylwester?? Sylwester może sobie seplenić ale dlaczego Kaczor Donald mówi tak, jakby nie mógł?? ja go w ogóle nie rozumiem a jest to tym smutniejsze że jest to jedna z moich ulubionych postaci..
a ja mam pytanie.. co to są takie zielone, maleńkie, tajemnicze kropeczki na truskawkach???

... idż wyprostowany wśród tych, co na kolanach...
Larme Kobieta
Super Saiyanin
Super Saiyanin
Larme
Wiek: 33
Dni na forum: 6.627
Posty: 313
Skąd: Alternatywna Przyszłość;)
a ja mam pytanie.. co to są takie zielone, maleńkie, tajemnicze kropeczki na truskawkach???
Robaczki wspomagające trawienie
Legolas, a co zniosło te jajo? A może pojawiło się z powietrza?

*Prawda jest jak dupa- każdy ma swoją*
*Kiedyś kupię nóż i powyżynam wszystkich w koło, kupię nóż, zostawię tylko dwoje...*

Ten post był edytowany 1 raz, ostatnio zmieniony przez Larme: 02.08.2006, 21:12
Megane Kobieta
"Rōnin
Rōnin

Wiek: 36
Dni na forum: 7.024
Posty: 518






nie no serio
jesli chodzi o sprawy biologi to nie potrafie milczec
wiec mowie: Pie******** od rzeczy
dziekuje

moje pytanie: dlaczego ludzie sa na tyle tepi ze maja przed soba napis a pytaja sie o informacje ktora sie na nim znajduje? ;]
Focus Mężczyzna
"GMF
GMF
[ Klan Asakura ]
Focus
Wiek: 36
Dni na forum: 6.815
Plusy: 41
Posty: 2.966
Skąd: Szczecin
Ponieważ ich debilizm ogranicza im prosty przepływ informacji z ośrodka wzroku do mózgu.Dla niekumatych,nie chce im się ruszyc dupy i pomyśleć chwilke,jak ktoś może ich w tym wyreczyć.Od taka choroba ludzi ...

Moje pytanie:

Dlaczego ludzie narzekają na brak pracy,podczas gdy wystarczy ruszyć dupe,pochodzić pare h i mieć przynajmniej 10 ofert ?

Regulamin Forum | Cytaty z mang i anime

Obraz
franqey Mężczyzna
Super Saiyanin 4
Super Saiyanin 4
[ Klan Asakura ]
franqey
Wiek: 37
Dni na forum: 6.680
Plusy: 3
Ostrzeżenia: 3
Posty: 2.643
Skąd: Danzig
Dlaczego ludzie narzekają na brak pracy,podczas gdy wystarczy ruszyć dupe,pochodzić pare h i mieć przynajmniej 10 ofert ?

_________________
bo to leniwe gnidy są

Megane - chyba nie wymagasz opowiadania o aromorfozie , idioadaptacji , mutacjach itp. Po pierwsze i tak mało kto zrozumie , a po drugie pytanie o jajo i kurę tak na prawdę nie wymaga odpowiedzi.

"I wówczas, jakby dla ostatecznego i nieodwołalnego pchnięcia mnie do upadku, zjawił się duch Przekory. Filozofia nie zdaje sobie żadnej z tego ducha sprawy. A jednak wieżę w to święcie, jak w istnienie własnej duszy, że przekora jest jednym z pierwotnych popędów ludzkiego serca - jedną z niepodzielnych, pierwiastkowych władz lub uczuć, które nadają kierunek charakterowi danego człowieka. Któż, popełniając czyn niedorzeczny lub nikczemny, nie dziwił się po stokroć tej prostej oczywistości, iż wiedział, że winien go był nie popełniać? Czyż pomimo doskonałości naszego rozsądku nie mamy nieustannych zakusów do naruszania tego, co jest Prawem, dla tej po prostu przyczyny, iż wiemy właśnie,że jest to - Prawo?"
Edgar Allan Poe "Czarny Kot"

Ten post był edytowany 1 raz, ostatnio zmieniony przez franqey: 30.06.2006, 9:05
Focus Mężczyzna
"GMF
GMF
[ Klan Asakura ]
Focus
Wiek: 36
Dni na forum: 6.815
Plusy: 41
Posty: 2.966
Skąd: Szczecin
Małe sprostowanie do mego pytania.Chodziło mi głównie o ludzi,którzy uważają,iż są za dobzi do danej pracy.Nie moge uogólniać,gdyż zdarzają się ludzie uczciwi,szukający pracy,lecz niestety nie mają do tego szczęścia.Franqey dobrze to ujełeś,nie lubie leniwych gnid,którzy stawiają nie wiadomo [ ort! ] jakie wymagania pracodawcom,będąc na garnuszku państwa czy innych osób (powtarzam,nie mówie o ludziach uczciwych i ambitnych).Tak samo dobija mnie fakt,iż większość z nich myśli,że praca przyjdzie sama ... z takim podejściem do życia daleko nie zajdą ...

Regulamin Forum | Cytaty z mang i anime

Obraz
Megane Kobieta
"Rōnin
Rōnin

Wiek: 36
Dni na forum: 7.024
Posty: 518
Szczerze Franqey, chetnie bym poczytala, ale oczywiscie jesli chce ci sie pisac
A co do mojego wczesniejszego wywodu, to dotyczyl truskawek, do jaja i kury sie przyzwyczailam ;P
franqey Mężczyzna
Super Saiyanin 4
Super Saiyanin 4
[ Klan Asakura ]
franqey
Wiek: 37
Dni na forum: 6.680
Plusy: 3
Ostrzeżenia: 3
Posty: 2.643
Skąd: Danzig
no więc jajko czy * ( to nie bluzg tylko archaizm. Dawniejkogut - kur , żona koguta * lub *.)

Tak więc bzdódą jest to co ktoś napisał że kura była pierwsza bo tak wskazuje genetyka. Omawiałem to w pierwszej klasie liceum ,i nie pamiętam zbyt wiele , ale sprawy mają się mniej więcej tak:
Na pewno był jakiś pszodek , nie będący ptakiem , który zaczął sładać jaja.No więc ta gadzina zaczęła erwoluować zapewne popszez wszystkie wymienione wszcześniej sposoby ,do momętu aż powstał pierwszy ptak.Ptak ten zaczął ewoluować , w konsekwencji czego powstał zwierzak , bardzo podobny do kury , kurą nie będący. I w tym momencie [ ort! ] nie wiadomo czy ewolucje przeszedł na zasadzie mutacji , idioadaptacji , czy jakiejkolwie innej. I w tym momencie [ ort! ] skupie się na tych dwóch drogach bo innych już nie pamiętam . Idioadaptacja to przystosowanie się organizmu do danej sytuacji , np. wytworzenie futra podczas zimy , prze danego osobnika który na drodze kopulacji przekazał to potomnym , i która to cecha się przyjęła. Mutacja zaś powstaje w życiu płodowym , i może być również przekazana dalej. Zatem jeżeli na drodze ewolucji z pewnym momencie [ ort! ] można mówić o istnieniu !? , a w innym o co najwyżej wyrobie !? , sprawa rozchodzi się o pewną cechę która sprawiła że można mówić o tymże stwożeniu. Tak więc jeśli ta cecha została nabyta drogą idioadaptacji pierwsza była kura , jeśli mutacji jajko.Ja tego nawet nie będę próbował rozwiązać , ale podejżewam że technicznie dla specjalistów było by to możliwe.Mam nadzieje że pisałem w miare przystępnie i że wszyscy nie usnęli.

"I wówczas, jakby dla ostatecznego i nieodwołalnego pchnięcia mnie do upadku, zjawił się duch Przekory. Filozofia nie zdaje sobie żadnej z tego ducha sprawy. A jednak wieżę w to święcie, jak w istnienie własnej duszy, że przekora jest jednym z pierwotnych popędów ludzkiego serca - jedną z niepodzielnych, pierwiastkowych władz lub uczuć, które nadają kierunek charakterowi danego człowieka. Któż, popełniając czyn niedorzeczny lub nikczemny, nie dziwił się po stokroć tej prostej oczywistości, iż wiedział, że winien go był nie popełniać? Czyż pomimo doskonałości naszego rozsądku nie mamy nieustannych zakusów do naruszania tego, co jest Prawem, dla tej po prostu przyczyny, iż wiemy właśnie,że jest to - Prawo?"
Edgar Allan Poe "Czarny Kot"
Dai Kaiosama Mężczyzna
"Rōnin
Rōnin
[ Klan Takeda ]
Dai Kaiosama
Wiek: 38
Dni na forum: 6.610
Plusy: 2
Posty: 1.408
To oczywiste że najpierw było jajo! Z jaja wykluwały się dinozaury. potem inne stworzenia! To jest po prostu głupie pytanie! nie mamy jednego rodzaju jaj! Jest ich wiele! Najpierw wykluwały się z nich dinozaury potem następnie z czasem inne stworzenia , przyszedł też czas na kury! CZYLI JAJO PIERWSZE!
hmmmm...
brzmi to dość zabawnie...
Podobnie jak cała dsykusja o roli biologii w tym pytaniu...
Jak pisałem wczesniej na tak zadane pytanie nie ma odpowiedzi, bo nie jest to pytanie o jajko i kurę ale o przyczynę i skutek. Taka treść pytania nie ma sensu, bo na tak zadane pytanie nie ma odpowiedzi.
Lub, jak powiedział franqey:

pytanie o jajo i kurę tak na prawdę nie wymaga odpowiedzi.
i tyle...
nie ma się nad czym zastanawiać;P
pozdrawiam

Takeda Shingen
Szybki jak wiatr, spokojniejszy niż las, gwałtowny jak ogień, niewzruszony niczym skała.
eli Kobieta
Super Nameczanin
Super Nameczanin
eli
Dni na forum: 6.616
Posty: 105
racja. zostawcie sprawę jajek i kur. zajmijcie się sprawą truskawek, jeśli możecie

ps. larme, dla dobra moich jak na razie niezłych stosunków z tymi owocami wolałabym zignorować twoją uwagę

... idż wyprostowany wśród tych, co na kolanach...
Legolas Mężczyzna
Super Saiyanin
Super Saiyanin
[ Klan Takeda ]

Wiek: 31
Dni na forum: 6.537
Ostrzeżenia: 1
Posty: 432
Sprawa jaja i kury zamknięta... A teraz ja wam zadam pytanie:
Jedzenie jest przyjemnością czy też koniecznością?
Weług naszego premiera jest to końeczność.. ale moim zdaniem przyjemność.. Skoro dla jest to konieczność to w równej posturze mógłby jeść krowie plack czy też trawe i byłby syty.. Moim zdaniem z jedzenia czerpie się wielką przyjemność... Jakie są wasze odpowiedzi na to pytanbie czekam na nie...
Pozdrawiam:]
Megane Kobieta
"Rōnin
Rōnin

Wiek: 36
Dni na forum: 7.024
Posty: 518
Miedzy przyjemnoscia a koniecznoscia jest cienka granica w temacie jedzenia
Musisz jesc bo inaczej zdechniesz z glodu, ale takze nie zjedsz byle czego.
Jednakze postaw sie w sytuacji czlowieka umierajacego z glodu... zjadlby wszystko... doslownie. Tak samo jak Za czasow 2 wojny na wschodzie Rosji zabiedzone rodziny zjadaly zmarlych czlonkow rodziny, albo niemowlaki ;]
Legolas Mężczyzna
Super Saiyanin
Super Saiyanin
[ Klan Takeda ]

Wiek: 31
Dni na forum: 6.537
Ostrzeżenia: 1
Posty: 432
Za czasow 2 wojny na wschodzie Rosji zabiedzone rodziny zjadaly zmarlych czlonkow rodziny, albo niemowlaki ;]
To już całkowicie nie wnika w moje pytanie... To już nie było normalne zachowanie.. na pewno po śmierci nie chciałabyś zostać zjedzona przez rodzine.. no ale jednak na pewno chciałabyś im jakoś pomóc! Moim zdaniem i tak jedzenie jest przyjemnością a zarazem koniecznością.. nie ma na to chyba sensownej odpowiedzi.. tak samo jak na pytaniecz co pierwsze jakjko czy kura.. Pozdrawiam Cię.
franqey Mężczyzna
Super Saiyanin 4
Super Saiyanin 4
[ Klan Asakura ]
franqey
Wiek: 37
Dni na forum: 6.680
Plusy: 3
Ostrzeżenia: 3
Posty: 2.643
Skąd: Danzig
nie ma na to chyba sensownej odpowiedzi
tylko dopóty [ ort! ] jesteś syty.Po kilkudniowej głodówce już byś wiedział. Pierwszą cechą jest konieczność , a dopiero potem przyjemność

"I wówczas, jakby dla ostatecznego i nieodwołalnego pchnięcia mnie do upadku, zjawił się duch Przekory. Filozofia nie zdaje sobie żadnej z tego ducha sprawy. A jednak wieżę w to święcie, jak w istnienie własnej duszy, że przekora jest jednym z pierwotnych popędów ludzkiego serca - jedną z niepodzielnych, pierwiastkowych władz lub uczuć, które nadają kierunek charakterowi danego człowieka. Któż, popełniając czyn niedorzeczny lub nikczemny, nie dziwił się po stokroć tej prostej oczywistości, iż wiedział, że winien go był nie popełniać? Czyż pomimo doskonałości naszego rozsądku nie mamy nieustannych zakusów do naruszania tego, co jest Prawem, dla tej po prostu przyczyny, iż wiemy właśnie,że jest to - Prawo?"
Edgar Allan Poe "Czarny Kot"
Shihouin Mężczyzna
Skryty w cieniu poprostu
Skryty w cieniu poprostu
[ Klan Kaeshi ]
Shihouin
Wiek: 32
Dni na forum: 6.772
Plusy: 4
Ostrzeżenia: 3
Posty: 942
Skąd: G-City
Miedzy przyjemnoscia a koniecznoscia jest cienka granica w temacie jedzenia
Musisz jesc bo inaczej zdechniesz z glodu, ale takze nie zjedsz byle czego.
Jednakze postaw sie w sytuacji czlowieka umierajacego z glodu... zjadlby wszystko... doslownie.
Jeśli moge sie wtrącić w dyskusje abslutnie sie nie zgadzam, jeśli pozbawić cie wechu i smaku jeść byś musiała i jak bys żyła od narodzin sama ( bys nie przeżyła prawdopodobnie) i nikt by cie nie nauczył czego sie nieje a co sie je to jadła byś tak samo "trawe" jak również
"makaron" czemu w cudzysłowiach chodzi mi o to że różnia sie smakiem choć ty bys tego niepoczuła w tym wypadku.

[img198.imageshack.us/img198/1294/finalsygjrock2.jpg]
"Hana wa sakuragi , hito wa bushi." - "Wśród kwiatów wiśnia wśród ludzi wojownik."
"Leć jak motyl, kłuj jak pszczoła"
Santoryu

Kaeshi Klan
Larme Kobieta
Super Saiyanin
Super Saiyanin
Larme
Wiek: 33
Dni na forum: 6.627
Posty: 313
Skąd: Alternatywna Przyszłość;)
Był se rybak i złowił se rybe
Ile ważył kilogramowy karp?

*Prawda jest jak dupa- każdy ma swoją*
*Kiedyś kupię nóż i powyżynam wszystkich w koło, kupię nóż, zostawię tylko dwoje...*
Legolas Mężczyzna
Super Saiyanin
Super Saiyanin
[ Klan Takeda ]

Wiek: 31
Dni na forum: 6.537
Ostrzeżenia: 1
Posty: 432
Był se rybak i złowił se rybe
Ile ważył kilogramowy karp?
Karp ważtł kilogram bo oczwiście był kilogramowy:P

Ile zwierząt wziął Mojżesz na Arke? Można sie pomylić o 10
Wyświetl posty z ostatnich:
Strony:   1, 2, 3, 4, 5, 6  

Forum DB Nao » » » Dobre pytania :D
Przejdź do:  
DB NaoForum DB NaoAninoteAnimePhrasesDr. Slump
Powered by phpBB
Copyright © 2001-2024 DB Nao
Facebook