Forum Dragon Ball Nao

» Dolegliwości ;p

Strony:   1, 2, 3, 4  
Dai Kaiosama Mężczyzna
"Rōnin
Rōnin
[ Klan Takeda ]
Dai Kaiosama
Wiek: 38
Dni na forum: 6.609
Plusy: 2
Posty: 1.408
No własnie, kolejna moja dolegliwościa okazuje się być . . . niesmiałość . . . To najgorsza rzecz jaką może posiadac facet przy fajnej lasce. Dlaczego? Pytam Boga gdy mam okazje zaprosic fajną laskę gdzies pod parasol Może ktos wie jak się tego cholerstwa pozbyć ?
Navarro...
niesmiałoć to nie dolegliwość...
Czasem przeszkadza i irytuje, ale w gruncie rzeczy nie przeszkadza.
Poza tym ona przechodzi wraz z wiekiem a raczej z doświadczeniem:)
Zatem- DON'T PANIC:)
I jak wspomniala bad girl, dziewczyny lubią miłych chłopaków.
I może warto zmienić podejście do tej "dolegliwości" i umiejętnie zamienić ją w zaletę...
To nie trudne a może przynieśc oczekiwane(?) efekty.
pozdrawiam

Takeda Shingen
Szybki jak wiatr, spokojniejszy niż las, gwałtowny jak ogień, niewzruszony niczym skała.
Focus Mężczyzna
"GMF
GMF
[ Klan Asakura ]
Focus
Wiek: 36
Dni na forum: 6.815
Plusy: 41
Posty: 2.966
Skąd: Szczecin
Jestem zdania,iż wszystko przychodzi z czasem.To co teraz wydaje Ci się złe,może w przyszłości przynieść Ci chwałe.Uważasz,że będac nieśmiały nie uda Ci się zaimponować dziewczynie ? Błąd.Mając na uwadze to,że dziewczyna lubi gdy chłopak okazuje jej uczucia,w sposób subtelny,wyniosły,powinieneś doceniać to,iż nie jesteś prostakiem walącym prosto z mostu.Rozmawiając,otaczając się z osobami,które swoim zachowaniem wprawią Cie w dalszy obieg,sprawisz,że Twoje dolegliwości znikną.Nie musisz być kasanową,by sprawić,że dziewczyna będzie w 7 niebie przy Tobie.Pomyśl nad tym... Powodzenia

Regulamin Forum | Cytaty z mang i anime

Obraz
Megane Kobieta
"Rōnin
Rōnin

Wiek: 36
Dni na forum: 7.024
Posty: 518
Moja dolegliwoscia sa czeste migreny oczne. Objawiaja sie naglym pojawieniem sie przed oczami migajacego jak tecza polksiezyca, ktory rosnie i nagle znika zostawiajac po sobie ostry bol, mdlosci i torsje . Trwa to niestyty caly dzien... A jedynym lekarstwem jest sen...

Ah i jeszcze nadwrazliwosc cisnieniowa, ze mi zyly na weirzch wychodza przy potylicy... A boli jak jasny gwint.
eli Kobieta
Super Nameczanin
Super Nameczanin
eli
Dni na forum: 6.615
Posty: 105
o rany. Megane. jedyne co Ci moge poradzić to to, abyś poszła do okulisty i to natychmiast (co chyba zresztą sama wiesz). nie chcę Cię straszyć ale coś takiego moze oznaczać początek wielu chorób ocznych (coś o tym wiem). ja sobie to zlekceważyłam no i teraz jest jak jest.
co do moich dolegliwości.. za mało miejsca, za mało czasu i za mało ochoty na podobne lamenty

... idż wyprostowany wśród tych, co na kolanach...
Megane Kobieta
"Rōnin
Rōnin

Wiek: 36
Dni na forum: 7.024
Posty: 518
Ta choroba jest dziedziczna a u okulity bylam nie raz z racji ze kiedys nosilam okulary. Migreny nie zagrazaja moim oczom, jedyne co mi sie przyda to pozadny neurolog. Z powodu ostrej nerwicy naczynia krwionosne zasickaja sie na moim mozgu i dlatego tworza sie rozmazy przed oczami.
A z reszta mam ta chorobe odkad skonczylam 10 lat... Jakos powlkan nie ma
Shihouin Mężczyzna
Skryty w cieniu poprostu
Skryty w cieniu poprostu
[ Klan Kaeshi ]
Shihouin
Wiek: 32
Dni na forum: 6.772
Plusy: 4
Ostrzeżenia: 3
Posty: 942
Skąd: G-City
Mam tendencje do omdleń. Najczęściej mdleję w kościele, ale mam też też takie sytuacje, że stoję sobie w pokoju i nagle robi mi się duszno i chwieję się.

Szkoda że mnie nie ma jak mdlejesz bym cie łapał zanim byś spadła na ziemie. mam jedną dolegliwość, cierpie na egoizm

[img198.imageshack.us/img198/1294/finalsygjrock2.jpg]
"Hana wa sakuragi , hito wa bushi." - "Wśród kwiatów wiśnia wśród ludzi wojownik."
"Leć jak motyl, kłuj jak pszczoła"
Santoryu

Kaeshi Klan
edhel Kobieta
Full Power SSJ
Full Power SSJ
[ Klan Takeda ]

Wiek: 33
Dni na forum: 6.770
Posty: 514
Skąd: Pluton
Dolegliwością, która mnie najbardziej dobija jest całoroczny katar... który już mam od wielu lat, byłam badana na alergie i nic.
Kolejną moją przypadłością jest to, że bardzo często (w szczególności jak jest lato i robi się duszno) w Kościele podobnie jak u VidelOtaku robi mi się słabo i duszno, z tą różnicą, że jeszcze nigdy nie zemdlałam bo wychodziłam w odpowiednim momencie na świeże powietrze. Jednakże ostatnio było całkiem blisko... gdyby nie koleżanka która zobaczyła że ze mną coś nie tak Można powiedziec że powoli traciłam kontakt z rzeczywistością . W domu również zdarzają mi się takie "zawirowania", że trzeba się czegoś złapać.
I z tym już miał doczynienia lekarz . Jako małe dziecko uczęszczałam do kardiologa, ale już wszystko ponoć się unormowało Mam nadzieję, że takie 'odloty' w końcu przejdą...
Moją ostatnią przypadłością, która mnie wybitnie, a to wybitnie denerwuje to to, że robie się czerwona na policzkach przy najmniejszym wysiłku, czy po prostu jak się denerwuje... ehhhh nienawidze tego

PoZdRaWiAm

"Chciałbym stworzyć coś pięknego, aby poruszyć ludzkie serca.
Zawsze kiedy byłem smutny, przygnębiony muzyka mi pomagała.
Chciałbym stworzyć muzykę, która pomagałaby ludziom."
Yoshiki Hayashi

[img401.imageshack.us/img401/7939/ban1b.jpg]

Ten post był edytowany 3 razy, ostatnio zmieniony przez edhel: 18.07.2006, 10:23
Mistrzu Mężczyzna
Super Saiyanin 2
Super Saiyanin 2
[ Klan Kaeshi ]
Mistrzu
Wiek: 35
Dni na forum: 6.740
Plusy: 2
Ostrzeżenia: 2
Posty: 803
Skąd: Kanzas City Upomnień: 666 +++Zażaleń: 666 ++++Obwinień: 666
Bardzo fajny temat!

Moje doliglewości:
1) Mdleję na widok pięknych kobiet <lolek x2>
2) Nie wypiszę tutaj alergii, gdyż nie posiadam takowych;
3) Czasem bywam zbyt śmiały... I nie chodzi tutaj bynajmniej o jakieś relacje damsko-męskie. Chodzi o najprostrze komiczne sytuacje. Dla przykładu: wczoraj było zakończenie roku w moim LO. Każdy kto wychodził na "środek" sali gimnastycznej szedł "krokiem sztywniaka" Tacy ludzie powodują u mnie "wybuch śmiechu" i czasem nawet "oburzenie". Jako jedyny na środek (do dyrektorki, wychowawcy i zebranych) podszedłem w stylu "rumba" . Polega to na tym ,iż energicznie ruszasz rękami (próba tańca) i jednoczesne ruszanie kuprem. Taka "odmienność" spodobała się "widzom", dyrce w szczególności. Właśnie o takie sytuacje mi chodzi. Oczywiście staram się przestrzegać granicy luzu. "Życie jest zbyt kródkie - korzystaj z niego".

Ciężko mi napisać "coś" poważnego z dolegliwości...
Jak coś "głębszego" u siebie znajdę to napiszę.

Pozdrawiam
Serdecznie

"Mądrość sycylijska: Usta skrępowanego człowieka,
z włączonym żelazkiem na piersiach, zawsze powiedzą prawdę"

"Życie to chytra sztuka.
Kiedy masz wszystkie karty w ręku, zaczyna grać z tobą w szachy"
"Każdy może obrazić boksera, ale nie każdy zdąży przeprosić"
Legolas Mężczyzna
Super Saiyanin
Super Saiyanin
[ Klan Takeda ]

Wiek: 31
Dni na forum: 6.537
Ostrzeżenia: 1
Posty: 432
Ja zawsze dostaje choroby lokomocyjnej, kiedy jade autokarem bez Aviomarinu
Również mam chorobe lokomocyjną. Tylko inną niż ty. Gdy wsiadam do mniejszego osobowego samochodu nie przejade nawet 10 kilometrów, ponieważ już mnie ciągnie na wym,ioty! Jednak gdy wsiadam do autokaru czy też autobusu jade spokojnie nawe 200km! Troszke to dziwne! Co by było gdyby nas tak do statku wsadzili, na szczęscie miałbym z kim stać koło barierki:P (żart)!

druga [ ort! ] dolegliwoś to bardzo lekki sen. Po prostu w nocy usłesze jakiś szept od razu się budze i przez pół nocy nie mogę spać.. Cierpie też na bezsseność zwłaszcza w okresie letnim. zdarza [ ort! ] mi się że kłade się spać koło godziny 23:00 a zasypiam koło 3:00! Rano jak wstaje jestem nie tomny! Dlatego mam strach przed położeniem się spać


jeszcze zawsze kiedy jestem w kościele, starsznie chce mi się spać Very Happy
Co do kościoła , spać mi się tak strasznie nie chcę.. ale często ogarnia mnie nudność!
Pozdrawiam
Drake Phoenix Mężczyzna
Nameczanin
Nameczanin

Wiek: 34
Dni na forum: 6.476
Ostrzeżenia: 1
Posty: 62
Skąd: Stąd stamdąd zewsząd i znikąd
A ja mam Astme
Plus alergisa (całoroczny %$%#$ katar)
Mało spie

Gdyby nie ten katar to byłoby nawet znośnie
Shihouin Mężczyzna
Skryty w cieniu poprostu
Skryty w cieniu poprostu
[ Klan Kaeshi ]
Shihouin
Wiek: 32
Dni na forum: 6.772
Plusy: 4
Ostrzeżenia: 3
Posty: 942
Skąd: G-City
mam Dolegliwośc kolejną,siedze dłuższy czas i nagle wstaje kręci mi sie w głowie, ostatnio gdyby nie sciana leżałbym.

[img198.imageshack.us/img198/1294/finalsygjrock2.jpg]
"Hana wa sakuragi , hito wa bushi." - "Wśród kwiatów wiśnia wśród ludzi wojownik."
"Leć jak motyl, kłuj jak pszczoła"
Santoryu

Kaeshi Klan
Focus Mężczyzna
"GMF
GMF
[ Klan Asakura ]
Focus
Wiek: 36
Dni na forum: 6.815
Plusy: 41
Posty: 2.966
Skąd: Szczecin
Majin Gogeta napisał(a):
mam Dolegliwośc kolejną,siedze dłuższy czas i nagle wstaje kręci mi sie w głowie, ostatnio gdyby nie sciana leżałbym.
Być może przyczyną jest zbyt małe dotlenienie mózgu,znam podobne przypadki.Brak dostatecznej ilośći świeżego tlenu w pomieszczeniu, czy też zbyt mało intensywne wychodzenie na dwór,może coś takiego powodować.

Regulamin Forum | Cytaty z mang i anime

Obraz
Drake Phoenix Mężczyzna
Nameczanin
Nameczanin

Wiek: 34
Dni na forum: 6.476
Ostrzeżenia: 1
Posty: 62
Skąd: Stąd stamdąd zewsząd i znikąd
Majin Gogeta wiesz mam podobnie. Wsatje złózka (lub fotela) i nagle zaczyna mi sie kręcić w głowie (raz gdyby nie szafa obok , oj to by mnie zabolało w paru miejscach zwłaszcza głowa). Ale to sie da wytłumaczyc:
Niedotlenienie mózgu (duzo siedze w domu)
Lenistwo (to co wyżej połączone złózkiem lub fotelem przed TV )
No i wszystko jasne
TaYlor* Mężczyzna
Ziemianin
Ziemianin

Wiek: 34
Dni na forum: 6.446
Ostrzeżenia: 2
Posty: 26
Skąd: ...?
Lato=pylenie=katar=zapalenie spojówek=swędzenie w nosie=ALERGIA co lato to samo

http://www.youtube.com/watch?v=x2exacC3KwY -TenKaichi!!-
yucarrie Kobieta
Ziemianin
Ziemianin
yucarrie
Wiek: 34
Dni na forum: 6.444
Posty: 18
Skąd: K-ce
Majin Gogeta napisał(a):
mam Dolegliwośc kolejną,siedze dłuższy czas i nagle wstaje kręci mi sie w głowie, ostatnio gdyby nie sciana leżałbym.
Też to mam, gdy wstaję z łóżka najpierw chwile musze posiedzieć, potem wstać, mnie do tego robi się też ciemno przed oczami przy takich nagłych zrywach.
Co do choroby lokomocyjnej to ze mna jest tak dziwacznie że mogę jechać samochodem, autobusem, czymkolwiek bez żadnych problemów, ale nie mogę w takich momentach czytać Nie wiem czemu ale zaraz robi mi się niedobrze.
Poza tym nie mam na szczęście żadnych alergii, kiedyś podejżewali u mnie alergię na pierze ale okazało się że miałam migdałki do wycięcia
Jesli można to nazawać dolegliwością, to dodam też że nie cierpię zastrzyków, igieł i tym podobnych. Nie mdleję ale nic z tych rzeczy na taki widok, ale nawet gdy widzę takie sceny w telewizji aż bolą mnie wewnętrzne strony hm, łokci. Tam gdzie robi się zastrzyki
Rivion Mężczyzna
Full Power SSJ
Full Power SSJ
Rivion
Wiek: 34
Dni na forum: 6.477
Posty: 685
Skąd: Skaryszew/Radom
Mam to samo z katarem...Caly rok...Na okraglo...Najgorzej jest rano i wieczorem,w ciagu dnia da sie jakos wytrzymac,ale jak leze juz w lozku,to bez kropli do nosa sie nie obejdzie:/Mam chyba uczulenie na kurz.Objawia sie to glownie w okresie przedswiatecznym-porzadki,sprzatanie-kurzy sie jak cholera i mam taki katar,ze glowa mala...Robia mi sie czerwone oczy,lzawia i z nosa leci woda...Bleee...Za jakis tydzien przypuszczam,ze znowu mnie to czeka...

If you want to kill me,hate me...detest me...
-----------------------------------------------------
"Wielu żywych zasługuje na śmierć. I wielu ginących zasługuje na dalsze życie. Czy potrafisz im je wrócić? Więc nie szafuj tak wyrokami śmierci, albowiem nawet najmędrsi nie potrafią dojrzeć wszystkich konsekwencji."
Hidden Mężczyzna
"Rōnin
Rōnin
Hidden
Wiek: 32
Dni na forum: 6.809
Posty: 1.205
Skąd: Kraków
Widze dwa rozwiązania...

Sprzątaj nie tylko na święta (wątpie jednak, byś sprzątał [lub rodzina] raz bądź dwa razy w roku spróbuj jednak robić to częściej), będzie mniej kurzu w domu, wiec i alergia mniejsza. (proponuje sprzątać co tydzień - odkurzyć, przetrzeć Prontem lub szmatką z czystą wodą)

Nie pomagać sprzątać

Ja tam sprzątam u siebie co tydzień, lecz nic nie zmienia to. Kurzu i tak w cholerę. Nie wyobrażam sobie ilości roztoczy po np. miesiącu X(

Akira Toriyama 1955 - 2024
Obraz
Rivion Mężczyzna
Full Power SSJ
Full Power SSJ
Rivion
Wiek: 34
Dni na forum: 6.477
Posty: 685
Skąd: Skaryszew/Radom
Dwa razy w roku,to sa gruntowne porzadki-co sie wtedy nie dzieje...Dywany-ile w tym tego cholerstwa siedzi ,polki na samej gorze...Wszystko co sie da jest zrucane i czyszczone...A wtedy ten katar normalnie dobija.W swoim pokoju dawno nie odkurzalem...Moze rzeczywiscie to od tego...Ale jakos nie mam na to czasu Poza tym na razie [ ort! ] nie jest zle.Ostatnio taki meczacy katar mialem ze dwa tygodnie temu,ale to bylo chyba raczej z przeziebienia,niz wina alergii...

If you want to kill me,hate me...detest me...
-----------------------------------------------------
"Wielu żywych zasługuje na śmierć. I wielu ginących zasługuje na dalsze życie. Czy potrafisz im je wrócić? Więc nie szafuj tak wyrokami śmierci, albowiem nawet najmędrsi nie potrafią dojrzeć wszystkich konsekwencji."
Old Cyceron Mężczyzna
Gekokujō
Gekokujō
Old Cyceron
Wiek: 35
Dni na forum: 6.515
Plusy: 3
Ostrzeżenia: 6
Posty: 1.499
Skąd: z Polic
Alergia na pyłki trawy, pokrzyw i niektórych (mało) gatunków drzew. A mieszkam pod samym lasem dookoła pełno trawników i przed oknem 40 m dalej pokrzyw pełno, bomba jakich mało, rewolucje przeżywam w czerwcu... I mi to niezbyt przeszkadza.

Również jestem nieśmiały, nie uważam tego za zaletę, a za wadę czasami np. w busie. Ostatnio walczę z tą nieśmiałością i zazwyczaj udaje się ją opanować w sytuacjach, które dawniej były dla mnie czerwone , ale i tak dalej nie wiem jak zacząć...
Fenix Fable Mężczyzna
Saiyanin
Saiyanin
[ Klan Takeda ]
Fenix Fable
Dni na forum: 6.472
Posty: 189
Ostatnio walczę z tą nieśmiałością i zazwyczaj udaje się ją opanować w sytuacjach, które dawniej były dla mnie czerwone, ale i tak dalej nie wiem jak zacząć...
Nie możesz zacząć czegoś, co już zaczołeś. Skoro piszesz, że udało ci się opanować pewne sytuację, to znaczy, że jesteś na dobrej drodze. A tak w ogóle nie ma takiego czegoś jak nieśmiałość, po prostu trzeba odważyć się być sobą, ot co.
Wyświetl posty z ostatnich:
Strony:   1, 2, 3, 4  

Forum DB Nao » » » Dolegliwości ;p
Przejdź do:  
DB NaoForum DB NaoAninoteAnimePhrasesDr. Slump
Powered by phpBB
Copyright © 2001-2024 DB Nao
Facebook