Forum Dragon Ball Nao

» Dolegliwości ;p

Strony:   1, 2, 3, 4
Al Ed Upek Kobieta
"Deus Volt
Deus Volt
[ Klan Kutang ]
Al Ed Upek
Wiek: 35
Dni na forum: 6.238
Plusy: 10
Posty: 5.191
Skąd: Włocławek
Drakan napisał(a):
Innymi slowy umieram przez pół dnia. Dlatego też lekcje wychowania fizycznego są gehenną.
Nie masz całorocznego zwolnienia? Z tego co napisałaś wcześniej o zawrotach głowy powinni Ci takie wystawić bez problemów.

Gotenkskun napisał(a):
Ishido napisał(a):
jstem przynajmniej na rowni z Toba niesmialy a moze i bardziej
Przesadzasz
Mówisz, jaki to jesteś nieśmiały, może jakiś przykład podasz? Mdlejesz ze strachu czy co?

Nigdy nie będę w 100 % szczęśliwy, bo spirytus ma 96 %.- mój kolega Marcin.
-Nadia, gdzie moje gacie?
-Nie wiem, pewnie do muzeum wzięli.
Panie Bolesławie, witamy w domu. Witamy całą ekipę czarnuchów z łańcuchami.
Nie oznacza to jednak, że byłem świniakiem pokroju Kwaśniewskiego, czy innego Komorowskiego, aż tak nisko nie upadłem. Chłopu trzeba dawać albo się nie dziwić. Chłopak wyczaił ją na skupie żywca. W sezonie tzw "świńskiej górki". Na imie jej było Teresa, Teresa z domu Bąk. Gonar wziął 2k kredytu na suple. xD
Drakan
Super Saiyanin 4
Super Saiyanin 4
[ Klan Asakura ]
Drakan
Wiek: 34
Dni na forum: 6.213
Plusy: 7
Posty: 1.646
Skąd: Elizjum
Joe Weider napisał(a):
Nie masz całorocznego zwolnienia? Z tego co napisałaś wcześniej o zawrotach głowy powinni Ci takie wystawić bez problemów.
Sztuka w tym, że nie chcą... bo nic nie mogą wykryć, wyniki są w jak najlepszym porządku. A problem nadal pozostaje.

I know I'm strange, but what are You?
Ech, gdzie te czasy Nao oświecone...
mihesz Mężczyzna
Full Power SSJ
Full Power SSJ

Wiek: 33
Dni na forum: 6.130
Plusy: 2
Ostrzeżenia: 1
Posty: 519
Przyszedł czas dokładniej opisać moje schorzenia.
Jak wcześniej pisałem mam krzywą przegrodę nosową, która utrudnia oddychanie, większość ludzi słyszy jak sapię Drugi problem właśnie zatoki, gdy jestem przeziębiony, lub chory na grypę to spływa mi... Nie nie będę tego opisywał... Ale jak już choruję to zawsze tylko maximum 3 dni, np. w ten piątek czyli 21 września miałem katar, ból gardła i gorączkę 38,5 stopnia, dzisiaj czyli 22 września czuję się doskonale!
Kolejną moją dolegliwością jest nadwaga, na szczęście nie otyłość. Nie mam zamiaru tego ukrywać, bo to nie ma sensu.
Kolejną rzeczą,która mnie trapi jest żuchwa, jest ona za brdzo wysunięta do przodu, tzn. była bo nosiłem aparat i już ta wada została wyleczona, chociaż nie całkiem.
Mam też uczulenie na pyłki, ale powoli ta alergia zanika. Gdy byłem młodszy miałem chorobę lokomocyjną , ale to już mi przeszło, nie wiem czy mam nadal chorobę morską.
Ostatnią dolegliwością, tak jak w przypadku Ishida jest nieśmiałość do dziewczyn... chociaż cały czas z tym walczę. po prostu nie chcę wyjść przed dziewczyną na głupka, lecz nie tylko... Ale te powody zachowam dla siebie.
Len Mężczyzna
Full Power SSJ
Full Power SSJ
Len
Wiek: 32
Dni na forum: 6.160
Plusy: 1
Ostrzeżenia: 3
Posty: 557
Skąd: Olsztynka
Ja mam jedyną chorobę.
Jak widze jakąś ładną dziewcyne to od razu [ ort! ] mi się podoba i się za nią oglądam he.
Ale do tematu, mam alergie na pyłki traw. Więc całe wakacje mimo alergi przebywam na dworzu ale za to mam cały czas katar.
Rinnegan
Demon
Demon
[ Klan Kutang ]
Rinnegan
Wiek: 34
Dni na forum: 6.524
Plusy: 2
Ostrzeżenia: 7
Posty: 3.217
Skąd: Włocławek
Daniel333 napisał(a):
Ja mam jedyną chorobę.
Jak widze jakąś ładną dziewcyne to od razu [ ort! ] mi się podoba i się za nią oglądam he.

Wiesz co To nie jest choroba, to chyba dar od Boga

Joe Weider napisał(a):
Mówisz, jaki to jesteś nieśmiały, może jakiś przykład podasz? Mdlejesz ze strachu czy co?
Nie no , aż tak ze mną nie jest źle
Laru Kobieta
Super Saiyanin 4
Super Saiyanin 4
[ Klan Takeda ]
Laru
Wiek: 34
Dni na forum: 6.812
Plusy: 6
Posty: 2.801
Skąd: Łuków
Pod koniec roku szkolnego zemdlałam i trafiłam do szpitala. Okazało się, że serce mam jak dzwon i moje zawroty głowy są spowodowane czym innym. Konkretniej niedoborem magnezu we krwi. Zauważyłam, że odkąd zaczęłam brać tabletki z magnezem, czułam się znacznie lepiej. Teraz, gdy mi się skończyły, zawroty wracają. Ostatnio po bieganiu na 400 m prawie zemdlałam, ale na szczęście udało mi się dotrwać do końca lekcji. Muszę pójść do apteki i się odpowiednio zaopatrzyć.

W wakacje zauważyłam, że mam coś w rodzaju uczulenia na słońce. Nie dość, że za nic nie mogłam się opalić, to skóra od razu się czerwieniła i wyskakiwała na niej jakaś dziwna wysypka. Gdyby nie kilka wizyt na solarium, na chwilę obecną byłabym niebieska. To ciekawe, bo nigdy nie lubiłam przebywać na słońcu. Źle znoszę gorąco i mam wrażliwe oczy, więc nie ruszam sie z domu bez czapki z daszkiem (okulary odpadają, bo wyglądam jak czubek).

Pozdrawiam innych mdlejących i nienawidzących wf-u oraz blade wampirki.

"Jego drogę spowija jedwab, odciski jego palców na rosie,
Mieszkańcy krain mroku pokornie się przed nim płożą.
Bękart Matki Natury odrzucony przez liście i potok
Obcy w obcym kraju, szuka pociechy w swych marzeniach."
Marillion "Grendel".

Denerwować się, to mścić się na swoim organizmie za głupotę innych.
.Black Mężczyzna
Super Saiyanin 2
Super Saiyanin 2
.Black
Wiek: 34
Dni na forum: 6.718
Ostrzeżenia: 3
Posty: 930
Drakan napisał(a):
Sztuka w tym, że nie chcą... bo nic nie mogą wykryć, wyniki są w jak najlepszym porządku. A problem nadal pozostaje.
Nie wspominaj o tym gdy będziesz miał badanie psychomotoryczne, w razie gdybyś chciał wyrabiać sobie prawo jazdy, bo dostaniesz terminówkę . . . i pięć dyszek pójdzie się bujać.

mihesz napisał(a):
Drugi problem właśnie zatoki, gdy jestem przeziębiony, lub chory na grypę to spływa mi... Nie nie będę tego opisywał...
Jezu, więc ktos rozumie to cierpienie! Pzyjacielu! Swoja droga dobre cztery dni temu przez niedrożność zatok dostałem kosmicznego bólu głowy, dostownie tarzałem się z bólu w lóżku, przeszło dopiero po 24 godzinach, to była dopiero trauma.

mihesz napisał(a):
Ostatnią dolegliwością, tak jak w przypadku Ishida jest nieśmiałość do dziewczyn... chociaż cały czas z tym walczę.
Witak w klubie . . .

Dattebayo!
Drakan
Super Saiyanin 4
Super Saiyanin 4
[ Klan Asakura ]
Drakan
Wiek: 34
Dni na forum: 6.213
Plusy: 7
Posty: 1.646
Skąd: Elizjum
Pozdrawiam innych mdlejących i nienawidzących wf-u oraz blade wampirki.
Dosłownie kopnął mnie zaszyt na maksa, bo jestem prawie dziewięćdziesięcio procentowym uosobieniem tych cech .


Ekhem, ekhem...
Jak się patrzę na niektóre tutaj posty...
Czy wy aż tak chorobliwie jestescie nieśmiali? Toż to paranoja.

I know I'm strange, but what are You?
Ech, gdzie te czasy Nao oświecone...
Rinnegan
Demon
Demon
[ Klan Kutang ]
Rinnegan
Wiek: 34
Dni na forum: 6.524
Plusy: 2
Ostrzeżenia: 7
Posty: 3.217
Skąd: Włocławek
Ale z Was słabiaki jakieś Ćwiczcie więcej ;p Albo ogladajcie wiecej Dragon Balla.
Cieszcie sie, ze nowotworu nie mielista, bo tego to raczej byscie nie przezyli, jak patrze, ze male biegi, albo cos Was meczy
Byczusia Kobieta
Kami
Kami
[ Klan Takeda ]
Byczusia
Wiek: 30
Dni na forum: 5.802
Plusy: 6
Posty: 4.735
Skąd: z świata snów i marzeń
Moje dolegliwości? Owszem mam taką. A dokładniej to alergię, wstrętną, paskudną alergię. Od 11 roku życia coś moim organizmem zaczęło się dziać nie tak. Mocniej kataryłam niż kiedykolwiek, miałam nieprzyjemne, swędzące krostki. W końcu pojechałam do Białegostoku na testy. I co się okazało? Że Angel of Destiny ma alergię. Głównie na pyłki traw i drzewa kwitnące, ale też z czasem okazało się , że i na sierść kotów(jestem ich wielką miłośniczką, co było dla mnie bardzo nieprzyjemne). Jak wracałam z biwaku z 5 kl. podstawówki to byłam tak zapuchnięta, że szkoda mi słów... Oczy miałam zapuchnięte jak u królika, gardło mnie bolało. Katar też nieodłącznie miałam jak stąd do Krakowa. I jeszcze gorączka. Więc tak: od 4 lat chodzę na szczepienia przeciwalergiczne i jest znacznie lepiej, ale nadal np. czasem w okresie pylenia, to mnie wszystko rozkłada, mam katar, kaszel, wszystko naraz...
Pozdrawiam.
Angel of Destiny

[img][/img]
,,Nie możesz poświęcić życia za ukochaną osobę, musisz żyć ,by jej chronić"
,,W świecie ninja ci, co łamią zasady są śmieciami. Ale ci, co porzucają swoich przyjaciół są gorsi niż śmiecie"
[http://yog-sothoth.tanuki.pl/main/licznik/byczusia/250x50.png]
,,Bo jeśli głupotą jest obrona życia
Będę głupcem do ostatniego dnia"
Laru Kobieta
Super Saiyanin 4
Super Saiyanin 4
[ Klan Takeda ]
Laru
Wiek: 34
Dni na forum: 6.812
Plusy: 6
Posty: 2.801
Skąd: Łuków
No proszę. Dminisia zawsze zdrowa jak koń ma alergię. Nie wiadomo, na co. Może na kurz albo na moją świnkę morską? W każdym bądź razie, do niedawna, kichanie było stałym elementem mojego krajobrazu No ale mam taki psikacz do nosa. Piecze jak cholera, ale przynajmniej pomaga.

Poza tym, mam problem ze strzelającymi kolanami. Wystarczy, że kucnę albo klęknę i całe otoczenie to słyszy

"Jego drogę spowija jedwab, odciski jego palców na rosie,
Mieszkańcy krain mroku pokornie się przed nim płożą.
Bękart Matki Natury odrzucony przez liście i potok
Obcy w obcym kraju, szuka pociechy w swych marzeniach."
Marillion "Grendel".

Denerwować się, to mścić się na swoim organizmie za głupotę innych.
Marimo Mężczyzna
"L'uś
<b>L</b>'uś
[ Klan Kaeshi ]
Marimo
Wiek: 30
Dni na forum: 5.800
Plusy: 18
Posty: 1.999
Skąd: Łosice
Alergii chyba nie mam, choć czasem mam takie fazy, że nie wiedzieć skąd zaczynam kichać jak szalony i leci mi z nosa w bardzo dobrym tempie, co mi się średnio podoba. Mniejsza o to. Moją prawdziwą dolegliwością jest ból głowy. Mam go praktycznie codziennie, z wyjątkami, którymi są pojedyncze dni w tygodniu (maksymalnie do 2), gdy mnie łepetyna nie boli. W końcowych klasach podstawówki miałem nawet specjalne badania, które chyba nic nie wykazały. Skleroza... Potem trzy lata przerwy, i notoryczne bóle głowy powróciły. Nie wiem co z tym robić, jest ciężko, ale da się żyć, dlatego optymistycznie patrzę w przyszłość.

Pozdrawiać.

'These are the seasons of emotion and like the winds they rise and fall'
franqey Mężczyzna
Super Saiyanin 4
Super Saiyanin 4
[ Klan Asakura ]
franqey
Wiek: 37
Dni na forum: 6.680
Plusy: 3
Ostrzeżenia: 3
Posty: 2.643
Skąd: Danzig
- Duszności i zaburzenia oddechu w trakcie snu
- Deliry po przepiciu
- bóle w stawach po złamaniach
- czasem zdarza mi sobie jajka otrzeć.

"I wówczas, jakby dla ostatecznego i nieodwołalnego pchnięcia mnie do upadku, zjawił się duch Przekory. Filozofia nie zdaje sobie żadnej z tego ducha sprawy. A jednak wieżę w to święcie, jak w istnienie własnej duszy, że przekora jest jednym z pierwotnych popędów ludzkiego serca - jedną z niepodzielnych, pierwiastkowych władz lub uczuć, które nadają kierunek charakterowi danego człowieka. Któż, popełniając czyn niedorzeczny lub nikczemny, nie dziwił się po stokroć tej prostej oczywistości, iż wiedział, że winien go był nie popełniać? Czyż pomimo doskonałości naszego rozsądku nie mamy nieustannych zakusów do naruszania tego, co jest Prawem, dla tej po prostu przyczyny, iż wiemy właśnie,że jest to - Prawo?"
Edgar Allan Poe "Czarny Kot"
Laru Kobieta
Super Saiyanin 4
Super Saiyanin 4
[ Klan Takeda ]
Laru
Wiek: 34
Dni na forum: 6.812
Plusy: 6
Posty: 2.801
Skąd: Łuków
franqey napisał(a):
Duszności i zaburzenia oddechu w trakcie snu
Robisz coś z tym? Bo chyba mam to samo. Nie codziennie, ale zdarza się. To nie jest czasem bezdech senny? U mnie może być też coś z tą alergią, bo często nos zatkany, w pokoju bywa na prawdę gorąco. Albo po koszmarze.

"Jego drogę spowija jedwab, odciski jego palców na rosie,
Mieszkańcy krain mroku pokornie się przed nim płożą.
Bękart Matki Natury odrzucony przez liście i potok
Obcy w obcym kraju, szuka pociechy w swych marzeniach."
Marillion "Grendel".

Denerwować się, to mścić się na swoim organizmie za głupotę innych.
Al Ed Upek Kobieta
"Deus Volt
Deus Volt
[ Klan Kutang ]
Al Ed Upek
Wiek: 35
Dni na forum: 6.238
Plusy: 10
Posty: 5.191
Skąd: Włocławek
To by mogło oznaczac podniesione ciśnienie w jakiejś jamie, nie wiem jak dokładnie to nazwac, ale może miec zwiazęk z lokalnym ciśnieniem.

Nigdy nie będę w 100 % szczęśliwy, bo spirytus ma 96 %.- mój kolega Marcin.
-Nadia, gdzie moje gacie?
-Nie wiem, pewnie do muzeum wzięli.
Panie Bolesławie, witamy w domu. Witamy całą ekipę czarnuchów z łańcuchami.
Nie oznacza to jednak, że byłem świniakiem pokroju Kwaśniewskiego, czy innego Komorowskiego, aż tak nisko nie upadłem. Chłopu trzeba dawać albo się nie dziwić. Chłopak wyczaił ją na skupie żywca. W sezonie tzw "świńskiej górki". Na imie jej było Teresa, Teresa z domu Bąk. Gonar wziął 2k kredytu na suple. xD
Gangez Mężczyzna
Super Saiyanin 4
Super Saiyanin 4
[ Klan Tokugawa ]
Gangez
Wiek: 34
Dni na forum: 5.684
Plusy: 17
Posty: 2.896
Skąd: Szczecin
Aktualnie to nadciśnienie które ignoruję. Wiem że jest ale nie przejmuję się tym bo moje życie odmieniły 2 pieprzone dolegliwości przy których nadciśnienie to pikuś.
Pierwszą z nich jest daltonizm(o czym wiecie) oraz wrażliwość oczu na ostrzejsze światło (od razu łzy lecą np jak w szkole na świetlówkę zerknę). No znacznie odmieniło przyszłość bo musiałem zmienić kierunek studiów z nawigacyjnego na mechaniczny.
Drugim defektem jest choroba, która bardzo odmieniła moje życie. Właściwie to całkowicie bo gdyby nie ona to nie pisałbym teraz na tym forum tylko siedział sobie w domku w Lindenhurście w NY i pewnie pisał na jakimś amerykańskim forum bo przez nią nie pojechaliśmy do USA. Mianowicie chodzi mi o chorobę perthesa. Przez kilka lat miałem leczenie. Chodzenie w aparacie (podobnym do tego co nosił Forrest Gump ), buty na koturnach, chodzenie o kulach, spanie z gąbką między nogami, okłady na nogę, jakieś działania laserem (nie wiem jakie mały byłem) no trochę tego było. W każdym razie jedną nogę miałem jakieś 4cm krótszą na szczęście na dzień dzisiejszy różnica wynosi 0. O! Ostatnia choroba może mało w temacie ale co mi tam napisać, nudzi mi się.

pzdr Gangez

szczecin
Parvatti Kobieta
Full Power SSJ
Full Power SSJ
[ Klan Asakura ]
Parvatti
Wiek: 34
Dni na forum: 6.748
Plusy: 1
Posty: 724
Skąd: Kraków, Nowa Huta. Bój się.
Bezsenność (stwierdzona, mam tabletki na to).
Zespół depresyjny (stwierdzony, też mam tabletki na to. Prawdopodobnie bezsennosc wynika z depresji).
Ostatnio zapalenie opon mózgowych.
Poza tym częste anginy, głównie ropne.

Innych chorób nie posiadam, żadnych złamań, tylko kostka kilkakrotnie skręcona.

- Tato, ale ja nie mam żadnego celu w życiu!
- Celuj w dziesiątkę.


Nie sztuką jest dołączyć do dobrego klanu. Sztuką jest taki klan stworzyć.
Co za pech, że największa sztuka, z jaką niektórzy mieli w życiu do czynienia, to sztuka mięsa wołowego.

Wódka.
Raz przyjemność, a raz trutka.
Wyświetl posty z ostatnich:
Strony:   1, 2, 3, 4

Forum DB Nao » » » Dolegliwości ;p
Przejdź do:  
DB NaoForum DB NaoAninoteAnimePhrasesDr. Slump
Powered by phpBB
Copyright © 2001-2024 DB Nao
Facebook