Forum Dragon Ball Nao

» [Rysunek] Rysunki - temat ogólny ocena: 7,33 (głosy: 3)110

Strony:   1, 2, 3 ... 9, 10, 11 ... 15, 16, 17  
Laru Kobieta
Super Saiyanin 4
Super Saiyanin 4
[ Klan Takeda ]
Laru
Wiek: 34
Dni na forum: 6.833
Plusy: 6
Posty: 2.801
Skąd: Łuków
Rysunek Fanatyczki jest kapitalny. Perspektywa faktycznie pozostawia wiele do życzenia, ale sama postać jest świetna. Co do zniekształceń... na tym m.in. polega manga. Chociażby stopy postaci z mang Osamu Tezuki.
Co do kopniaka, to te dwie babki ładne. Facet, jak dla mnie, jest nieco wybrakowany.

Co do rysunku Megane... jest ładny, ale pośladki trochę przyduże.

Co do rysunków Wnuka, to faktycznie, widziałam już Twoje rysunki, nie pamiętam już na którym forum. Te z DB są bardzo fajne. Skupiasz się na szczegółach i to procentuje. Jednak postacie są leciutko niedopracowane, np. ten pierwszy Goku i Gohan z Goku w Room of Spirit Times.
Rysunki z Naruto są średnie. Ładnie nałożone kolory, ale jednak ta Sakura mnie przeraża.
Ten "niekolorowy" Sasuke całkiem fajny, ale też nie tak fajny jak te z DB.
Rysunek "z głowy" zasługuje na pochwałę ze względu na dynamikę postaci. Rysunek żyje. Jest jeden mały minus - noc postaci, która "dostała z kopa".

"Jego drogę spowija jedwab, odciski jego palców na rosie,
Mieszkańcy krain mroku pokornie się przed nim płożą.
Bękart Matki Natury odrzucony przez liście i potok
Obcy w obcym kraju, szuka pociechy w swych marzeniach."
Marillion "Grendel".

Denerwować się, to mścić się na swoim organizmie za głupotę innych.
Megane Kobieta
"Rōnin
Rōnin

Wiek: 36
Dni na forum: 7.046
Posty: 518
http://img122.imageshack.us/my.php?image=p7176752xk6.jpg

Skanowalam to 5 razy... i tak ucielo reke. Gdyby nie moj * skaner moze wygladaloby lepiej, nie wiem. Sami ocencie.

o do rysunku Megane... jest ładny, ale pośladki trochę przyduże.
Jak bedziesz w ciazy to tez przybedzie ci na wadze. Nie ma pomiluj.
Nie zebym miala doswiadczenie...

Co do zniekształceń... na tym m.in. polega manga. Chociażby stopy postaci z mang Osamu Tezuki.
Magna to styl sam w sobie, posiadajacy pewne reguly. Wystepuja w nim znieksztalcenia prawdziwej budowy czlowieka, lecz sa ukazane w sposob nie razacy odbiorcy. Fanatyczka popelnila bledy, bynajmniej nie celowe.


Co do rysunkow wnuka - dobrze rysujesz gdy pogapisz sie na cos. Lecz jesli przychodzi co do czego to uwidacznia sie twoja mala wiedza na temat proporcji. Pocwicz rysunki z wyobrazni, bo to nie reka powinna tylko pracowac ale tez glowa.
Focus Mężczyzna
"GMF
GMF
[ Klan Asakura ]
Focus
Wiek: 36
Dni na forum: 6.837
Plusy: 41
Posty: 2.966
Skąd: Szczecin
http://img122.imageshack.us/my.php?image=p7176752xk6.jpg

Skanowalam to 5 razy... i tak ucielo reke. Gdyby nie moj * skaner moze wygladaloby lepiej, nie wiem. Sami ocencie.
To jest dla mnie najładniejszy rysunek, jaki dotychczas zamieściłaś na łamach tegoż forum. Bardzo mi się podoba sama kompozycja obrazka - kobieta, jakby symbol piękna, niewinności, odnowy i za nią kontrastujący mur - zdezolowany, walący się. Mam trochę skojarzenie jakby był to upadający świat ... ale to prywatne odczucie. Kreska jak zawsze świetna, cieniowanie także. O dziwo (tak o dziwo) podoba mi się także suknia tej panny, choć nie jestem jakimś specjalnym fanem damskich sukni ... Cały rysunek jest przejrzysty i dobrze przemyślany. 11/10 stawiam. W końcu jestem w pełni zadowolony . Oby tak dalej !

Regulamin Forum | Cytaty z mang i anime

Obraz
Malik-al-Mulk Cwel Mężczyzna
Opiekun Nao Wiki
Opiekun Nao Wiki
[ Klan Kutang ]
Malik-al-Mulk Cwel
Wiek: 69
Dni na forum: 6.647
Ostrzeżenia: 3
Posty: 2.283
Skąd: Rzeszów
Jestem nowy
Dni na forum: 283
-_-'

Rysunki z DB są świetne, szkoda tylko, że niekóre zdjęcia są z aparatu, a inne ze skanera

Naruto, rownież jedno zdjęcie robione jeszcze innym aparatem, a drugie skanerem... Ten ze skanera oczywiscie o wiele lepszy.

i Twój "z głowy"

Widać, ze to całkiem inna kreska niż poprzednie, niestety te walczące postaci są dziwnie koślawe i nieproporcjonalne. Zupełnie inne niż poprzednie

Wniosek: Nie wierzę, by te wcześniejsze były twoje

Ocena: nie wystawię. Niestety, ale mam wrażenie, ze bede oceniał prace innych, nie twoje, dlatego też tego nie zrobię.

Megane, po poście Focusa brak mi słów by opisać Twój Art. mogę jedynie wystawić ocenę: 10/10 Masz talent

Obraz
PALATIAL REGALIA
Megane Kobieta
"Rōnin
Rōnin

Wiek: 36
Dni na forum: 7.046
Posty: 518
Malik-al-Mulk Cwel Mężczyzna
Opiekun Nao Wiki
Opiekun Nao Wiki
[ Klan Kutang ]
Malik-al-Mulk Cwel
Wiek: 69
Dni na forum: 6.647
Ostrzeżenia: 3
Posty: 2.283
Skąd: Rzeszów
Kolejne świetne prace Widać, ze poświęciłaś tym pracom dużo czasu. Brak słów po prostu, ech

1. 15/10
2. 9.5/10
2. 9.5/10

Niesamowite Prace! Pozdrawiam

Obraz
PALATIAL REGALIA
paint Mężczyzna
Super Saiyanin 3
Super Saiyanin 3

Dni na forum: 6.409
Posty: 1.031
I to jest dopiero sztuka!!! Przy TYM moje prace wyglądają jak rysowanki przedszkolaka!
Gdzie się kształcisz? Bo chyba nie jesteś samoukiem, co? (chodzi mi o szkołę, bo talent to od razu widać)

Moje oceny to tylko 10/10. W życiu bym tak nie narysował tych krzaków
Szarak Mężczyzna
"Nadworny Irytujący Słownik Ortograficzny
Nadworny Irytujący Słownik Ortograficzny
[ Klan Takeda ]
Szarak
Dni na forum: 6.647
Posty: 1.214
Skąd: 4chan.org, Ostrzeżeń: Więcej niż Ty, kochany użytkowniku.
Megane jak zwykle zbiera pochwały, więc teraz ja powiem co myślę o tych pracach, przepraszam.

Myślę, że są zajebiste.

Pozdrawiam.

(PS. Nie nazywaj mnie z tego powodu kogokolwiek przydupasem...)

Cthulhu fhtagn!
la mayyitan ma qadirun yatabaqa sarmadi
That is not dead which can eternal lie.
Nie jest umarłym ten który spoczywa wiekami,
fa itha yaji ash-shuthath al-mautu gad yantahi
And with strange aeons even death may die
nawet śmierć może umrzeć wraz z dziwnymi eonami.

I kto powiedział, że jesteśmy poważni?
Kyasarin Kobieta
Full Power SSJ
Full Power SSJ
[ Klan Asakura ]

Wiek: 32
Dni na forum: 6.224
Posty: 633
Skąd: Kielce
Śliczne te rysunki!! Chciałabym umieć tak rysować...
Focus Mężczyzna
"GMF
GMF
[ Klan Asakura ]
Focus
Wiek: 36
Dni na forum: 6.837
Plusy: 41
Posty: 2.966
Skąd: Szczecin
Hyh a ona się pytała, czy dać to na forum . Prace od razu powaliły mnie na kolana, nie będę wystawiał oceny, gdyż nie znajduje skali by określić, jak są fajne, oddane rzeczywistości, pocieniowane. Megane kształci się na wydziale Architektury Krajobrazu i choć rzeczywiście wymaga on i poniekąd uczy dobrego rysowania, nie zauważyłem aż takiej różnicy talentu między tym, który miała przed rozpoczęciem studiów, a obecnym. Od siebie powiem tylko tyle, że jestem w Technikum, także na Arch.Krajobrazu i ... mimo 4 lat, moja cała klasa nie zbliża się nawet poziomem rysunków do jej poziomu, a ja sam marze by choć tak w połowie umieć rysować. To byłoby na tyle. Pozdrawiam

Regulamin Forum | Cytaty z mang i anime

Obraz
Drakan
Super Saiyanin 4
Super Saiyanin 4
[ Klan Asakura ]
Drakan
Wiek: 34
Dni na forum: 6.234
Plusy: 7
Posty: 1.646
Skąd: Elizjum
Przeglądam ostatnie rysunki Megane i muszę stwierdzić, że są naprawdę dobre, porządnie wykonane i pełne szczegółów. Masz talent i nie zaprzepaść tego. Szczególnie dobrze wyszły krzaki na pierwszym pic.

I know I'm strange, but what are You?
Ech, gdzie te czasy Nao oświecone...
Megane Kobieta
"Rōnin
Rōnin

Wiek: 36
Dni na forum: 7.046
Posty: 518
Dzieki wszystkim za komentarze. Jakos sie tam staram ;p

PS. Te 'krzaki' to Forsycja, pelno jej na miejsckich osiedlach.

P.P.S.
(PS. Nie nazywaj mnie z tego powodu kogokolwiek przydupasem...)
Ale ja nie z tego powodu to zrobilam... Z reszta Mea Culpa, tylko sie juz nie czepiaj.
Laru Kobieta
Super Saiyanin 4
Super Saiyanin 4
[ Klan Takeda ]
Laru
Wiek: 34
Dni na forum: 6.833
Plusy: 6
Posty: 2.801
Skąd: Łuków
Te trzy rysunki wyglądają jak zdjęcia z katalogów roślin. Są przepiękne.

Co do dużego tyłka tej wcześniejszej babki, to dwie nauczycielki z mojej szkoły i dwie dziewczyny z klas maturalnych zaszły w ciążę i żadnej cztery litery nie urosły. Ale to szczegół. Rysunek i tak i tak jest bardzo ładny.

"Jego drogę spowija jedwab, odciski jego palców na rosie,
Mieszkańcy krain mroku pokornie się przed nim płożą.
Bękart Matki Natury odrzucony przez liście i potok
Obcy w obcym kraju, szuka pociechy w swych marzeniach."
Marillion "Grendel".

Denerwować się, to mścić się na swoim organizmie za głupotę innych.
Megane Kobieta
"Rōnin
Rōnin

Wiek: 36
Dni na forum: 7.046
Posty: 518
To musialy miec wyjatkowa tendencje do przybierania materialow zapasowych w innych miejscach. Lub tez w ogóle [ ort! ] ich organizmy nie mialy takiej tendencji, co moze byc bardzo szkodliwe na rzecz dziecka ;p

W kazdym badz razie dzieki.

Paintball_0, jestem samoukiem
edhel Kobieta
Full Power SSJ
Full Power SSJ
[ Klan Takeda ]

Wiek: 33
Dni na forum: 6.792
Posty: 514
Skąd: Pluton
Oki, to może i ja coś zarzucę... Jakiś czas temu doszłam do wniosku, że się zaniedbałam i postanowiłam powrócić do nocnego rysowanka od czasu do czasu

Z góry sorki za kiepską jakość - zdj. z kamerki...
Pierwszy, to z głowy (nie wiem czemu fotka robiła się zamazana...):
http://img259.imageshack.us/img259/1448/xxxoi1.jpg

Do tej pory rysowałam najwyżej anime, w końcu postanowiłam jednak spróbować czegoś żywego . To mój 2 rysunek z kategorii "żywych" (narysowany wczoraj).
- Znalazłam obrazek, na którym się wzorowałam i oto co wyszło:
http://img341.imageshack.us/img341/7880/gckdi2.jpg Ci co wiedzą co nieco o j-music poznają tego Pana

A tutaj moja pierwsza praca "żywa", nie jest z pewnością za dobra, ale biorąc pod uwagę, że była tą 'pierwszą', to mam do niej swego rodzaju sentyment więc i tak ją umieszczę. Ręce nie wyszły - ale były rys. na szybko^^.:
http://img259.imageshack.us/img259/8664/zzznx9.jpg

Byłabym wdzięczna za jakieś sensowne rady na przyszłość, bo jeszcze dużo brakuje tym pracom - przynajmniej moim zdaniem^^.

Pozdrawiam
Serdecznie

"Chciałbym stworzyć coś pięknego, aby poruszyć ludzkie serca.
Zawsze kiedy byłem smutny, przygnębiony muzyka mi pomagała.
Chciałbym stworzyć muzykę, która pomagałaby ludziom."
Yoshiki Hayashi

[img401.imageshack.us/img401/7939/ban1b.jpg]
Drakan
Super Saiyanin 4
Super Saiyanin 4
[ Klan Asakura ]
Drakan
Wiek: 34
Dni na forum: 6.234
Plusy: 7
Posty: 1.646
Skąd: Elizjum
Widać, że masz niewprawioną rękę. Na jeszcze jako takie uznanie zasługuje drugi rysunek, ale i tak daleko mu do ideału. Reszty nawet nie ma co porównywać. Widać pociągnięcia ołówka, trochę psuje to obrazy, do tego nie wszędzie jest prosta kreska.
Ocena 5/10.
Życzę powodzenia w dalszym rysowaniu.

I know I'm strange, but what are You?
Ech, gdzie te czasy Nao oświecone...
Sprite18 Kobieta
Super Nameczanin
Super Nameczanin

Dni na forum: 6.256
Ostrzeżenia: 4
Posty: 100
megane...zazdroszczę ci talentu... ja rośliny rysuję okropnie ale jak bym miała skaner to wysłała bym obrazki...nie nie z kwiatami.
z psami.To moja pasja.często kupuję pocztówki z psiaczkami i od nich odrysowuję
brawo Megane

pozdrawiam
Laru Kobieta
Super Saiyanin 4
Super Saiyanin 4
[ Klan Takeda ]
Laru
Wiek: 34
Dni na forum: 6.833
Plusy: 6
Posty: 2.801
Skąd: Łuków
Co do rysunków Edhel-chan:

Ten pierwszy z głowy: ta postać jest jakaś taka sztywna, mogłaby trochę "wrzucić na luz".

Gacuś bardzo ładny, tylko chyba dziurki w nosie ma trochę za małe.

Co do trzeciego rysunku, masz rację: ręce nie wyszły.

Ćwicz, a będzie dobrze. Rysujesz ładne oczy.

"Jego drogę spowija jedwab, odciski jego palców na rosie,
Mieszkańcy krain mroku pokornie się przed nim płożą.
Bękart Matki Natury odrzucony przez liście i potok
Obcy w obcym kraju, szuka pociechy w swych marzeniach."
Marillion "Grendel".

Denerwować się, to mścić się na swoim organizmie za głupotę innych.
Megane Kobieta
"Rōnin
Rōnin

Wiek: 36
Dni na forum: 7.046
Posty: 518
Pierwszy rysunek, hm, proba krajobrazu. Proponuje przyjrzec sie jak on wyglada naprawde. Zauwaz ze czym blizej widnokregu tym jasniej. Te choineczki sa malutkie czy to perspektywa sie sypie? Pocwicz tez cieniowanie bo wszystko jest jednolite i szare ;/
Postac zas ma zbyt dlugie przeguby, a tlow zbyt cienki.

Drugi rysunek jest mozliwy, ale blagam nie rozcieraj paluchami olowka nie ma nic gorszego! Cieniuj delikatnie, najlepiej zafunduj sobie b4

Na trzecim rysunku zas posypaly sie proporcje, chyba ze ten facet byl z wodoglowiem?

Ogolnie rzecz biorac nie jest zle ale bierz na razie [ ort! ] pod uwage bardziej techniczne elementy rysunku, a nie artystyczne.
edhel Kobieta
Full Power SSJ
Full Power SSJ
[ Klan Takeda ]

Wiek: 33
Dni na forum: 6.792
Posty: 514
Skąd: Pluton
Dzięki Megane - czekałam na Twój komentarz

+Z cieniowaniem póki co mam problemy (i nie tylko z tym) i wiem o tym doskonale... Po tym jak rozcierałam cień "paluchem" (jak to rzek Samochodzik) i wszystko mi się zwaliło... To powiedziałam zdecydowane "NIE" tejże technice -.-'
Ps. b4 szukałam ale gdzieś się zapodział

+ facet jak najbardziej nie jest z wodogłowiem^^ (przynajmniej mnie o tym nic nie wiadomo^^') ale nie chciało mi się poprawiać dołu aby pasował do góry - po mazaniu reszty zostałoby za dużo śladów^^

Cóż dopiero po wrzuceniu zdjęć na neta zobaczyłam ile jest w nich błędów - dziurki od nosa też rzuciły mi się w oczy

Pozdrawiam
Serdecznie - dzięki za rady

"Chciałbym stworzyć coś pięknego, aby poruszyć ludzkie serca.
Zawsze kiedy byłem smutny, przygnębiony muzyka mi pomagała.
Chciałbym stworzyć muzykę, która pomagałaby ludziom."
Yoshiki Hayashi

[img401.imageshack.us/img401/7939/ban1b.jpg]
Wyświetl posty z ostatnich:
Strony:   1, 2, 3 ... 9, 10, 11 ... 15, 16, 17  

Forum DB Nao » » » » [Rysunek] Rysunki - temat ogólny
Przejdź do:  
DB NaoForum DB NaoAninoteAnimePhrasesDr. Slump
Powered by phpBB
Copyright © 2001-2024 DB Nao
Facebook