Forum Dragon Ball Nao

» [Rysunek] Rysunki - temat ogólny ocena: 7,33 (głosy: 3)110

Strony:   1, 2, 3, 4, 5, 6 ... 15, 16, 17  
Rivion Mężczyzna
Full Power SSJ
Full Power SSJ
Rivion
Wiek: 34
Dni na forum: 6.499
Posty: 685
Skąd: Skaryszew/Radom
Do tych porad nie zamierzam sie stosowac,gdyz nie wiaze swojej przyszlosci z rysunkiem,Megane.I nie chce tracic czasu na cwiczenie i doskonalenie swojego talentu,ktorego i tak nie mam i ktorego nie zamierzam wykorzystywac.Dziekuje za porady,wezme je do siebie,ale i tak mi sie one raczej nie przydadza w zyciu. Pozdrawiam

If you want to kill me,hate me...detest me...
-----------------------------------------------------
"Wielu żywych zasługuje na śmierć. I wielu ginących zasługuje na dalsze życie. Czy potrafisz im je wrócić? Więc nie szafuj tak wyrokami śmierci, albowiem nawet najmędrsi nie potrafią dojrzeć wszystkich konsekwencji."
Megane Kobieta
"Rōnin
Rōnin

Wiek: 36
Dni na forum: 7.047
Posty: 518
W taki razie nie stosuj sie takze do krytyki, nie widze sensu twoich tlumaczen i sensu twoich prac w temacie, zgodze sie z Szarakiem, uszanuj nas troche.
Trunk
Nameczanin
Nameczanin
Trunk
Wiek: 33
Dni na forum: 6.375
Posty: 60
Oki. Wezmę do serca Twoje rady (serio, serio). Na jakiś czas będę "milczeć" pracami, ale nie na długo (no chyba, że nie dam rady- trening czyni mistrza, lecz na trening trzeba mieć czas, którym niekiedy go brakuje, na przykład mi).

Postaram się przez święta wyrobić technikę i to jest moje postanowienie!

Obraz
Cut my life into pieces- this is my last resort!
Rivion Mężczyzna
Full Power SSJ
Full Power SSJ
Rivion
Wiek: 34
Dni na forum: 6.499
Posty: 685
Skąd: Skaryszew/Radom
Nie mam zamiaru sie z Wami wyklocac,z Toba Megane,z Toba Szarak i z innymi tez nie.Rozumiem.Dla zalagodzenia sytuacji dodam kilka moich pozostalych rysunkow Ogladajcie i bawcie sie dobrze

http://img166.imageshack.us/my.php?image=gohanpopoud7.jpg

http://img166.imageshack.us/my.php?image=gokupicoqx0.jpg

http://img366.imageshack.us/my.php?image=paulal1.jpg

http://img326.imageshack.us/my.php?image=younggohanow5.jpg

I jeszcze sobie porownajcie to z rysunkiem Trunksa Trunka

http://img292.imageshack.us/my.php?image=trunksnh4.jpg

If you want to kill me,hate me...detest me...
-----------------------------------------------------
"Wielu żywych zasługuje na śmierć. I wielu ginących zasługuje na dalsze życie. Czy potrafisz im je wrócić? Więc nie szafuj tak wyrokami śmierci, albowiem nawet najmędrsi nie potrafią dojrzeć wszystkich konsekwencji."
Trunk
Nameczanin
Nameczanin
Trunk
Wiek: 33
Dni na forum: 6.375
Posty: 60
Idealna kopia tego ostatniego GRATKI!

Obraz
Cut my life into pieces- this is my last resort!
Focus Mężczyzna
"GMF
GMF
[ Klan Asakura ]
Focus
Wiek: 36
Dni na forum: 6.837
Plusy: 41
Posty: 2.966
Skąd: Szczecin
Nie mam zamiaru się z Wami wykłócać,z Tobą Megane,z Tobą Szarak i z innymi tez nie.Rozumiem.Dla załagodzenia sytuacji dodam kilka moich pozostałych rysunków Smile Oglądajcie i bawcie się dobrze
Masz racje, bawiłem się dobrze, póki nie zobaczyłem Twoich rysunków, potem już tylko brechtałem próbując podnieść krzesło z ziemi. Ten Trunks wygląda, jakby spędził 2 lata w Etiopii -morda jak niewypał, widać Vegeta saperem był. Widać także, że w tej Etiopii się zmutował, bo dostał 6 palca, ja nie wiem, może to w zamian za to co ma na dole ... Mieczyk wygląda jakby kawałek kabanosa trzymał, no cóż, pewnie zamiast walczyć nim, będzie odganiał muchy. No dobra, ale tak poza tym, to zacytuje Trunk idealna kopia. Mr Popo wygląda jakby mu coś od tyłu zapakowali, bo zrobił z wrażenia oczy jak dwie szklanki, no ale może to ten zaginiony kciuk Trunksa, w sumie Wisłocka mówiła, że wystarczy 7 cm dla zaspokojenia ... Gohan wygląda jak ciul z dworca, pewnie się nafrytał, hm nie wiem nie wiem, ale z taką gębą to może robić w horrorach dla dzieci, na pewno główną role ma na bank.No i już ma siwą skórę, pewnie zombi ... Tak jadę sobie dalej i widze, że chyba nie tylko Trunks miał mutacje. Goku chyba dostał ręce od karła, bo ledwo mu do piersi starczają, no cóż, przy najmiej się będzie mógł sutkami pobawić. a i widać wyraźne przy pakowanie prawej ręki, no no Renia Rączkowska poszła w ruch, pewnie dlatego Mr. Popo taki przejęty był ... Piccolo, wiesz co ja go już gdzieś widziałem , tak tak czekaj, aaa obiad, korniszone jadłem, idealny ogóras, panie się ucieszą ... ale ta jedna ręką mmm miodzio, wygląda jakby mu się palce zrosły, a może posklejały (Goku brałeś w tym udział ? ) w sumie ma także jedna rękę przy pakowana, wiec już wiadomo skąd te posklejane łapska ... u Gotenksa widać wyraźne ożywienie w kroku i cóż no trochę mu gębę rozciągneło, no i peruka się osineła. Paikuhan, no tutaj jestem zadowolony, ale wiesz, nie na co dzień postać z db ma strita zbieżnego, ciekawe jak on trafiał w innych, hm pewnie miał psa przewodnika. Mały Gohan, no urban jak się patrzy, trochę go za ogonek nakręcisz jak za korbkę i będziesz miał szybowiec, a ten znak kanji to cholera go wie, chyba jakiś nowy, bo nigdy takiego nie widziałem, może to jakaś gwara japońska czy co ... albo wulgaryzm, dlatego zasłonił zmutowaną ręką.Vegeta no nareszcie postać numer jeden, takiej gorylej gęby, nie widziałem od czasu gdy Giertych występował w telewizji, chodź nos ma jak świnia, mogę Ci dać komplement, rasowa świnia. Gębę roździawił jakby coś oczekiwał hm ... no ja nie wiem, nie ma szyi, piersi miseczka e i wklęsła twarz.To by było na tyle, zachęcam do dalszego rysowania, bardzo dobrze rysujesz, idealne kopie

Regulamin Forum | Cytaty z mang i anime

Obraz
Rivion Mężczyzna
Full Power SSJ
Full Power SSJ
Rivion
Wiek: 34
Dni na forum: 6.499
Posty: 685
Skąd: Skaryszew/Radom
Dobra,spox.Bylem mlody... Nie zwracalem uwagi na szczegoly itp.A tak powaznie,to zdaje sobie sprawe,ze to zalosne...

If you want to kill me,hate me...detest me...
-----------------------------------------------------
"Wielu żywych zasługuje na śmierć. I wielu ginących zasługuje na dalsze życie. Czy potrafisz im je wrócić? Więc nie szafuj tak wyrokami śmierci, albowiem nawet najmędrsi nie potrafią dojrzeć wszystkich konsekwencji."
Trunk
Nameczanin
Nameczanin
Trunk
Wiek: 33
Dni na forum: 6.375
Posty: 60
ee nie myśl tak, tylko działaj! Kto wie- może będą z Ciebie ludzie, tylko się nie poddawaj!

Obraz
Cut my life into pieces- this is my last resort!
Rivion Mężczyzna
Full Power SSJ
Full Power SSJ
Rivion
Wiek: 34
Dni na forum: 6.499
Posty: 685
Skąd: Skaryszew/Radom
Kurde,bo cos sie chyba zwalil Imageshack,a przez ta przerwe narysowalem 4 nowe rysunki I chcialbym Wam pokazac,zeskanowalem 3,ale nie wiem,co teraz zrobic z tym Imageshackiem... Zastosowalem kilka Waszych porad-dzieki,teraz sam widze wyrazna poprawe Jak tylko sie da to zamieszcze tu te rysunki.

If you want to kill me,hate me...detest me...
-----------------------------------------------------
"Wielu żywych zasługuje na śmierć. I wielu ginących zasługuje na dalsze życie. Czy potrafisz im je wrócić? Więc nie szafuj tak wyrokami śmierci, albowiem nawet najmędrsi nie potrafią dojrzeć wszystkich konsekwencji."
Trunk
Nameczanin
Nameczanin
Trunk
Wiek: 33
Dni na forum: 6.375
Posty: 60
może użyj photobucketa... już nie mogę się doczekać!

Obraz
Cut my life into pieces- this is my last resort!
Rivion Mężczyzna
Full Power SSJ
Full Power SSJ
Rivion
Wiek: 34
Dni na forum: 6.499
Posty: 685
Skąd: Skaryszew/Radom
Ok,dzieki Trunk.Juz zrobilem w tym Photobucketcie.

http://i142.photobucket.com/albums/r81/laanglar/gogeta1.jpg
Gogeta SSJ
http://i142.photobucket.com/albums/r81/laanglar/gohan.jpg
Gohan z Room of Spirit and Time
http://i142.photobucket.com/albums/r81/laang ... nksSSJ.jpg
No i ten Trunks jeszcze raz Tym razem juz nie z Etiopii,
ale z Future

Jak widac na zamieszczonych obrazkach rysunki sa juz na czystym papierze bez zadnych kratek itp.Po drugie mysle,ze mozna tam zauwazyc jakies cienie.Zrezygnowalem z kredek,gdyz dostrzeglem potege i moc zwyklego olowka HB Czekam na opinie

PS.Mam jeszcze Goku,ale narysowalem po zeskanowaniu tych,wiec zamieszcze kiedy indziej,jak bede mial dostep do skanera.Pozdrawiam

If you want to kill me,hate me...detest me...
-----------------------------------------------------
"Wielu żywych zasługuje na śmierć. I wielu ginących zasługuje na dalsze życie. Czy potrafisz im je wrócić? Więc nie szafuj tak wyrokami śmierci, albowiem nawet najmędrsi nie potrafią dojrzeć wszystkich konsekwencji."
Szarak Mężczyzna
"Nadworny Irytujący Słownik Ortograficzny
Nadworny Irytujący Słownik Ortograficzny
[ Klan Takeda ]
Szarak
Dni na forum: 6.648
Posty: 1.214
Skąd: 4chan.org, Ostrzeżeń: Więcej niż Ty, kochany użytkowniku.
Znacząca poprawa Aż się nie chce wierzyć. Tylko mam pytanie - przerysowywałeś czy z pamięci? Jeśli z pamięci - gratki. Tylko nie wyobrażaj sobie za dużo - na poziomie światowym cały czas sporo Ci brakuje .

Cthulhu fhtagn!
la mayyitan ma qadirun yatabaqa sarmadi
That is not dead which can eternal lie.
Nie jest umarłym ten który spoczywa wiekami,
fa itha yaji ash-shuthath al-mautu gad yantahi
And with strange aeons even death may die
nawet śmierć może umrzeć wraz z dziwnymi eonami.

I kto powiedział, że jesteśmy poważni?
Rivion Mężczyzna
Full Power SSJ
Full Power SSJ
Rivion
Wiek: 34
Dni na forum: 6.499
Posty: 685
Skąd: Skaryszew/Radom
Az tak,to mnie nie przeceniaj Patrzylem na monitor i rysowalem.Z pamieci wychodza mi mniej wiecej tak,jak te poprzednie Nie no,spoko,sie rozumie Na poziom swiatowy,to nawet nie startuje

If you want to kill me,hate me...detest me...
-----------------------------------------------------
"Wielu żywych zasługuje na śmierć. I wielu ginących zasługuje na dalsze życie. Czy potrafisz im je wrócić? Więc nie szafuj tak wyrokami śmierci, albowiem nawet najmędrsi nie potrafią dojrzeć wszystkich konsekwencji."
Trunk
Nameczanin
Nameczanin
Trunk
Wiek: 33
Dni na forum: 6.375
Posty: 60

Obraz
Cut my life into pieces- this is my last resort!
Rivion Mężczyzna
Full Power SSJ
Full Power SSJ
Rivion
Wiek: 34
Dni na forum: 6.499
Posty: 685
Skąd: Skaryszew/Radom
Nie mam bladego pojecia o sztuce i rysunkach,ale ten bardzo mi sie podoba.Nie wiem tez na co zwraca sie uwage,ale spokojnie moge powiedziec,ze kolorystycznie jest bardzo ladny i dostrzegam przestrzennosc znajdujacych sie tam obiektow Sliczne jablko-takie naturalne

If you want to kill me,hate me...detest me...
-----------------------------------------------------
"Wielu żywych zasługuje na śmierć. I wielu ginących zasługuje na dalsze życie. Czy potrafisz im je wrócić? Więc nie szafuj tak wyrokami śmierci, albowiem nawet najmędrsi nie potrafią dojrzeć wszystkich konsekwencji."
Szarak Mężczyzna
"Nadworny Irytujący Słownik Ortograficzny
Nadworny Irytujący Słownik Ortograficzny
[ Klan Takeda ]
Szarak
Dni na forum: 6.648
Posty: 1.214
Skąd: 4chan.org, Ostrzeżeń: Więcej niż Ty, kochany użytkowniku.
Trunk, słabe.

Dodano - Ogólnie mi się nie podoba. Nieco źle jest zrobiona filiżanka naprzeciw dzbanka, mam wrażenie że stapiają się (dać tam cieni). Podobnie jest w przypadku tego naczynka po prawej (na mleko toto czy co?), i chodzi tu o to coś do trzymania i samo naczynko. Również się stapiają. No i cieniowanie jest niezłe, ale mogło być lepiej. Trunk, ustaw sobie, np. na łóźku, trochę więcej przedmiotów, staraj się by cień padał (najlepiej słoneczny, nie tak z lampki czy czego innego) z boku. Będzie dobrze

PS. Post dedykuję Meggi .

Cthulhu fhtagn!
la mayyitan ma qadirun yatabaqa sarmadi
That is not dead which can eternal lie.
Nie jest umarłym ten który spoczywa wiekami,
fa itha yaji ash-shuthath al-mautu gad yantahi
And with strange aeons even death may die
nawet śmierć może umrzeć wraz z dziwnymi eonami.

I kto powiedział, że jesteśmy poważni?

Ten post był edytowany 1 raz, ostatnio zmieniony przez Szarak: 03.01.2007, 22:22
Hidden Mężczyzna
"Rōnin
Rōnin
Hidden
Wiek: 32
Dni na forum: 6.832
Plusy: 1
Posty: 1.206
Skąd: Kraków
Powiem tak, nienawidzę kredek, nie potrafię ich używać, zwykle zabijam nimi rysunek. Mi się osobiście podoba, szczególnie, że sam bym tego za Chiny nie zrobił, jestem pełen szacunku dla kogoś, kto umie używać tych narzędzi Szatana.

Akira Toriyama 1955 - 2024
Obraz
bururi Mężczyzna
Ziemianin
Ziemianin
bururi
Wiek: 39
Dni na forum: 6.318
Posty: 3
Skąd: gliwice
cholera rysuje jak akira ale nie mam skanera jak sie dorobie doloze mojego gotena ssj4 (zmyslony ale zapewne za takiego akira by mnie poklepał po ramieniu )
Focus Mężczyzna
"GMF
GMF
[ Klan Asakura ]
Focus
Wiek: 36
Dni na forum: 6.837
Plusy: 41
Posty: 2.966
Skąd: Szczecin
No Kamyl, jest postęp, zwłaszcza Trunks mi sie podoba, można powiedzieć, że jest z przyszłości

Regulamin Forum | Cytaty z mang i anime

Obraz
Trunk
Nameczanin
Nameczanin
Trunk
Wiek: 33
Dni na forum: 6.375
Posty: 60
EDIT:

Osobiście też nie lubię kredek, ale miałam na zadanie (szkoda że nie można było ołówkiem).

Obraz
Cut my life into pieces- this is my last resort!

Ten post był edytowany 1 raz, ostatnio zmieniony przez Trunk: 06.01.2007, 13:09
Wyświetl posty z ostatnich:
Strony:   1, 2, 3, 4, 5, 6 ... 15, 16, 17  

Forum DB Nao » » » » [Rysunek] Rysunki - temat ogólny
Przejdź do:  
DB NaoForum DB NaoAninoteAnimePhrasesDr. Slump
Powered by phpBB
Copyright © 2001-2024 DB Nao
Facebook