Forum Dragon Ball Nao

» Survivor - wersja userska

Strony:   1, 2, 3 ... 7, 8, 9, 10, 11  
.Black Mężczyzna
Super Saiyanin 2
Super Saiyanin 2
.Black
Wiek: 34
Dni na forum: 6.718
Ostrzeżenia: 3
Posty: 930
. . . taa przyjaciele . . . - odspanął Hidden operając sie na krześle niczym król na tronie

-Hej, Navaro, a powiedz mi, jak Tam Wasza wyprawa po Reguna - spytał niespodziewanie Xan

-No cóż . . . - stwierdził wyraźnie zaskoczony Navaro spoglądając na równie zniesmaczonego Hiddena - jak juz ZAPEWNE wiesz, Regun Mezegis leży w Mythic, pradawnej stolicy Underearth

Xan przytaknął, zaś Szary tylko sztachnął się jakimś nowym chilijskim cholerstwem roznosząc po oberży maserujący dym.

-To jedyny oręż zdolny skrzyżowac się z ostrzem potepionych - ciagnął Navaro, zaś Xan zdawał sie coraz bardziej podniecony

-Nie chodzi tutaj oczywście o walkę z samym ostrzem, lecz z Blade'm, pieprzonym czarnoksiężnikiem z dalekiego wschodu - oznajmił Navaro uderzając w dębowy stół z takim impetem, iż dogasający niopodal żytot Shab'a zaczał łapać dziwne drgawki

Hidden milczał przez chwilę. Nagle . . .

-Jak przypusczam - spojrzał na Navaro - będziemy potrzebowali kompana - dokończył zmieniając punkt obserwacji na Xan'a

Szary zgasił pojarę i usmiechnął się gromko. Wstał. Wyjął z pochwy swoja długa katanę, pomachał kilka razy i rzekł :

-Służę, mości Panowie

Hidden złapał kwasną minę, podobniez Navaro, lecz po chwili wstał i rzekł . . .

-Niechaj tak bedzie! - wrzasnął, a któras połowa Shab'a leżąca w plamie krwii zaczęła harczyc niczym zdezelowany Fiat 126p

-Wybacz Shab, ale nie potrzebujemy balastu - zjechał go Navaro, pociagając z trzylitrowej niespełna całej butelki Koniaku

Wszyscy czterej naraz wstali.

Minęli wpierw część ciała Shab'a, następnie eMate'a, kolejno potem Fenixa, zas na samym końcu rozsmarowane po podłodze ciało Lilu . . . Wyszli z oberzy łapiąc przyjemnie świeży oddech wolny od etylowego zaduchu panującego wewnątrz karczmy.

-Którędy do Mythic? - spytał Hidden

-I'm not sure . . . - zgasł Navaro

-Tędy przyjaciele - rzekł Xan wstazując palcem północ

Szary, Hidden i Navaro potrzęśli ramionami, po czym ruszyli w szlak za Xan'em . . .

Ten post był edytowany 1 raz, ostatnio zmieniony przez .Black: 16.10.2006, 15:09
Laru Kobieta
Super Saiyanin 4
Super Saiyanin 4
[ Klan Takeda ]
Laru
Wiek: 34
Dni na forum: 6.812
Plusy: 6
Posty: 2.801
Skąd: Łuków
Wszyscy czterej naraz wstali. Meg siedząca z rozłozonymi nogami w strone Franusia na jego własnych kolanach zgrabnie poruszała biodrami. Sytuacja miała miejsce w półcieniu, dlategoż Navaro nawet nie smiał tego interpretować. Widział jedynie, iz nagle przestała, zaciekawiona zachowaniem kompanów broni.
Nie jestem zapisana do tej zabawy i raczej nie powinnam tu pisać, ale aż mnie korci... Wiesz co Jack? Na miejscu Megane, znalazłabym cię, gdziekolwiek mieszkasz i powiesiła za jaja na słupie wysokiego napięcia. Żarty żartami, ale to co napisałeś urąga wszelkiej przyzwoitości.

"Jego drogę spowija jedwab, odciski jego palców na rosie,
Mieszkańcy krain mroku pokornie się przed nim płożą.
Bękart Matki Natury odrzucony przez liście i potok
Obcy w obcym kraju, szuka pociechy w swych marzeniach."
Marillion "Grendel".

Denerwować się, to mścić się na swoim organizmie za głupotę innych.
.Black Mężczyzna
Super Saiyanin 2
Super Saiyanin 2
.Black
Wiek: 34
Dni na forum: 6.718
Ostrzeżenia: 3
Posty: 930
Nie jestem zapisana do tej zabawy i raczej nie powinnam tu pisać, ale aż mnie korci... Wiesz co Jack? Na miejscu Megane, znalazłabym cię, gdziekolwiek mieszkasz i powiesiła za jaja na słupie wysokiego napięcia. Żarty żartami, ale to co napisałeś urąga wszelkiej przyzwoitości. Mad

RACJA! Masz całkowita rację, ja też bym tak zrobił, bez wahania. Ale kto powiedział że brudne opowieści maja byc przyzwoite? Poza tym, wolność słowa, i nic nie dodam. Ano, może dodam jeszcze że jeśli uraziłem Meg (a zapewne tak jest), przepraszam stokroć i odchodze w cień. No przynajmniej się przyznałem do błędu. Ale zaznaczam. Nie tylko ja pisze te bzdurne opowiastki. Jest też kilku innych No i cóż. Również mógłbym sie urazić że co chwilę mnie zabijają, upijaja, zmieniania jaja w "coś". Ale jestem wyluzowany, otwarty na nowe horyzonty i doświadczenia. I to czyni ze mnie prawdziwie wolnego człowieka.

Pozdro
Focus Mężczyzna
"GMF
GMF
[ Klan Asakura ]
Focus
Wiek: 36
Dni na forum: 6.815
Plusy: 41
Posty: 2.966
Skąd: Szczecin
Co to znaczy jeśli ? Wiesz co oznacza stwierdzenie rozłożyła nogi ? Czy to jest zbyt trudne, na Twój wybitnie ograniczony umysł ?. Dla kobiety jest to równoznaczne z tym, ze bym nazwał Cie dajmy na to * albo napisał, że dałeś dupe mężczyznie. Puknij się w ten Twój debilny łeb i zamilknij, bo pogrążasz się , tłumacząc się tym, że każdy tak pisze. Co pisze każdy ? Pytam co ? Piszą o śmierci, jedzeniu, braku czegoś tam. To można nazwać wredoctwem, ale nie chamstwem ani *. Nie jestes wyluzowany, jesteś zwykłym pieprzonym ignorantem, który nie umie się przyznać do porażki i na siłe próbuje znależć usprawiedliwienie dla swoich czynów. Rzygam Tobą. Nie masz nic z mężczyzny, można rzecz nawet, że jesteś tematycznym wrakiem człowieka, bo każdy człowiek trzyma odpowiedzialność za swoje słowa, a Ty * i nie masz odwagi się nawet ku temu przyznać, ani tym bardziej czuć skruche. Jesteś zniewolony przez własne ograniczenia, przez własny świat i cnoty, ktore tylko w Twoich oczach są wspaniałe. Dorośnij, bo w życiu Cie zjadą, albo będziesz samotnikiem. Cieżko jest się przyznać do błędu, lepiej owijać to w atmosfere sakrazmu i sztucznej skruchy, może jeszcze zrozumienia i współczucia oczekujesz? * sprawe, sam sobie jesteś winien. na razie [ ort! ] i nie wracaj.

Regulamin Forum | Cytaty z mang i anime

Obraz
.Black Mężczyzna
Super Saiyanin 2
Super Saiyanin 2
.Black
Wiek: 34
Dni na forum: 6.718
Ostrzeżenia: 3
Posty: 930
Tak! * sprawę! Przynaje się wszem i wobec iż ponoszę całkowita odpowiedzialność za swoje słowa, CAŁKOWITĄ! Ale nie waz sie twierdzić, że nie potrafie ponieść odpowiedzialności! Tak! Jestem wrakiem człowieka! SKRUCHA! Jak moge ją poczuć siedząc przed tą durna maszyną! Oczywiście że ją czuję, rozpala mnie w środku, ale tego się nie da przekazać, nie w ten sposób! PRAGNĘ PONIEŚĆ CAŁKOWITĄ ODPOWIEDZIALNOŚĆ! NIE OCZEKUJĘ ZROZUMIENIA!!! ANI TROCHĘ! CHCE JEDYNIE BYS ZOBACZYŁ SHABRANIDO, ŻE JESDANK ISTNIEJĄ LUDZIE ODPOWIEDZIALNI ZA SWOJE CZYNY!!!

Widzisz Shabranido, ludzie popełniają błedy z własnej ułomności i głupoty. JA potrafie to wybaczyć, choć sam nie szukam przebaczenia, ponieważ jesli przyjdzie czas, samo nadejdzie! Co za tym idzie WSPOŁCZUJĘ Ci. JA przynajmniej potrafie dostrzec dusze w człowieku, zas ty zachowując sie jak kontrargumentująca maszyna zaślepiony jednym zaledwie elementem potrafisz wypaczyć człowieka ze wszystkiego. No cóż. Szanuje to w pewnym sensie, ale nie na tyle, by nie zauwazyć, co czego to doprowadza.

I jeszcze słówko do Megane, bo to pod jej adresem wygłosiłem te durne słowa :

"Wszyscy czterej naraz wstali. Meg siedząca z rozłozonymi nogami w strone Franusia na jego własnych kolanach zgrabnie poruszała biodrami. Sytuacja miała miejsce w półcieniu, dlategoż Navaro nawet nie smiał tego interpretować. Widział jedynie, iz nagle przestała, zaciekawiona zachowaniem kompanów broni."

Naprawdę, mimo iz to forum, bardzo się ze wszystkimi zżyłem i choć siedze przed zimnym blaszakiem stukając w plastikową klawiaturę, moje ręce się trzęsą. Dostrzegam swój błąd Megane. Naprawdę. Chciałbym okazać skruchę, ale nie wiem jak. Przepraszam Meg i odchodzę w zapomnienie na jakis czas, muszę przemysleć kilka spraw . . .
Xan Mężczyzna
Super Saiyanin
Super Saiyanin
Xan
Wiek: 67
Dni na forum: 7.035
Posty: 474
Skąd: Forteca Żalu
Wolno przypomnieć, że to nie miejsce do dyskusji? Shiro, skoro się tutaj pojawiłeś, trzeba było zrobić porządek...

Miyamoto Hachimaro
obiit Anno Discordiae MMVII
Idus Ianuarias

Hic natus est
Q'ccaon'naeaeccer
Anno Discordiae MMVII
Ante Diem XIII Kalendas Martiae
Dai Kaiosama Mężczyzna
"Rōnin
Rōnin
[ Klan Takeda ]
Dai Kaiosama
Wiek: 38
Dni na forum: 6.610
Plusy: 2
Posty: 1.408
Mimo zamieszania, które powstało, gra wciąż trwa...

Myślę, że powinniśmy wstrzymać sie z podsumowaniem tej tury, aż wzburzone emocje choć trochę opadną, OK?

Taka mała propozycja.

Ja swój strzał kieruje do Fable.

poozdrawiam

Edit:

Zapomniałem o uzasadnieniu... Zwyczajnie zaczyna przypadać mi do gustu, a ten strzał to rozliczenie z przeszłością

Takeda Shingen
Szybki jak wiatr, spokojniejszy niż las, gwałtowny jak ogień, niewzruszony niczym skała.

Ten post był edytowany 1 raz, ostatnio zmieniony przez Dai Kaiosama: 16.10.2006, 20:50
Avensus Mężczyzna
"Indestructible
Indestructible
[ Klan Asakura ]
Avensus
Wiek: 32
Dni na forum: 6.596
Plusy: 9
Posty: 1.687
Skąd: Gdańsk
Hidden Lord, ale nie wiem za co. Taki niepozrony, cichy i nie moge mu nic zarzucic Powiedzmy, że za uwzięcie się na emate

When music is the weapon, the sickness is the cure
'Love' is making a shot to the knees of a target 120 kilometers away using an Aratech sniper rifle with a tri-light scope
[i43.tinypic.com/33ojrxj.gif]
Dai Kaiosama Mężczyzna
"Rōnin
Rōnin
[ Klan Takeda ]
Dai Kaiosama
Wiek: 38
Dni na forum: 6.610
Plusy: 2
Posty: 1.408
OK
Wraz z "odejściem" eMate, kończymy klejną turę rozgrywki.

Listem gończym poszukuje się:

TERMINATED Azi
Dai Kaiosama

TERMINATED eMate
franqey
Fenix Fable

TERMINATED Jack Marcus Navaro
Hidden Lord

TERMINATED Lilu
TERMINATED Obi Kenobi/Kakarotto91
Shabranido

TERMINATED Shiro
TERMINATED Szarak
TERMINATED Xan

Komu nastepnemu przyjdzie sie żegnac z tym łez padołem?
Pożyjemy- zobaczymy... Ale najpierw zobaczymy, czy pozyjemy... hehehe
pozdrawiam

Takeda Shingen
Szybki jak wiatr, spokojniejszy niż las, gwałtowny jak ogień, niewzruszony niczym skała.
Fenix Fable Mężczyzna
Saiyanin
Saiyanin
[ Klan Takeda ]
Fenix Fable
Dni na forum: 6.472
Posty: 189
Wybieram Hidden Lorda. Bo mało go znam, no ale to już nie jego wina.
Shiro Mężczyzna
"The Human Typhoon
The Human Typhoon
[ Klan Asakura ]
Shiro
Wiek: 35
Dni na forum: 7.019
Plusy: 4
Posty: 2.219
Skąd: Białystok
Dai bo ja odpadłem to i inne mody też powinny odpaść

Sometimes baby
We make mistakes
Dark and hazy
Prices we pay
Szarak Mężczyzna
"Nadworny Irytujący Słownik Ortograficzny
Nadworny Irytujący Słownik Ortograficzny
[ Klan Takeda ]
Szarak
Dni na forum: 6.626
Posty: 1.214
Skąd: 4chan.org, Ostrzeżeń: Więcej niż Ty, kochany użytkowniku.
Shabrandino, bo z pozostałych żywych, jego lubię najmniej.

PS - Piszcie dalej opowiastki! Ja na swą nie mam czasu - Mam za 8 minut kończyć, lecz może jutro rano coś skrobnę

Pozdrawiam

Cthulhu fhtagn!
la mayyitan ma qadirun yatabaqa sarmadi
That is not dead which can eternal lie.
Nie jest umarłym ten który spoczywa wiekami,
fa itha yaji ash-shuthath al-mautu gad yantahi
And with strange aeons even death may die
nawet śmierć może umrzeć wraz z dziwnymi eonami.

I kto powiedział, że jesteśmy poważni?
franqey Mężczyzna
Super Saiyanin 4
Super Saiyanin 4
[ Klan Asakura ]
franqey
Wiek: 37
Dni na forum: 6.680
Plusy: 3
Ostrzeżenia: 3
Posty: 2.643
Skąd: Danzig
Po zjedzenie eMatea wszystkich złapała potworna biegunka. Jajbardziej męczyła ona Hiddena , który jadł zbyt szybko , gdyż był najbardziej głodny. Gdy skończyli co było do zrobienia ruszyli dalej. W ciemnościach , zziębnięci i śmierdzący. Podruż trwała długo aż Schabranido potnął się o coś wystającego z ziemi. Po przyjrzeniu się temu stwierdzili że jest to jedzenie które zgóbił Navaro. Cholerny gnojek , jak on mugł pozwolić sobie na coś takiego? powiedział Schab. Rozgorzała naprawdę ostra dyskusja na ten temat. Jedyną osobą jaka zachowała chłodny osąd sytuacji był Hidden. Zwrucił on uwagę toważyszy na to że krążą w kółko , i na to że wśród [ ort! ] przeglitego już mięsa znajdowała się również stara zapalniczka. Jakimś cudem udało im się rozpalić ognisko , a z kości które w większości poszły na opał franqey zrobił pochodnie. Po obfitym posiłku poszli dalej co jakiś czas robiąc postoje na pokarm. Oczywiście wybuchały wśród [ ort! ] nich dalsze kłótnie o co smaczniejsze kawałki mięsa , ale w takim toważystwie to raczej normalne . Po pewnym czasie mięso się skończyło. Dai podszedł do Hiddena z pytaniem co twiedzi o sytuacji z Navaro. Ten odpowiedział że każdemu się mogło zdażyć podczas wspinaczki i wskazał na sytuacje gdy w czasie zdobywania K1 i Everesta różne drobiazgi spadały im w przepaść. Tak , ale jakie są twoje osobiste odczucia na ten temat ciągnął Fable. Na to pytanie lord nie znał odpowiedzi
- i właśnie dlatego proponuję zjeść Hiddena - stwierdził franqey. W niektórych sytuacjach jedynym logicznym rozwiązaniem jest opowiedzenie się po którejś stronie , nawet jeśli to kogoś urazi , a nie szukanie rozwiązania z zewnątrz

"I wówczas, jakby dla ostatecznego i nieodwołalnego pchnięcia mnie do upadku, zjawił się duch Przekory. Filozofia nie zdaje sobie żadnej z tego ducha sprawy. A jednak wieżę w to święcie, jak w istnienie własnej duszy, że przekora jest jednym z pierwotnych popędów ludzkiego serca - jedną z niepodzielnych, pierwiastkowych władz lub uczuć, które nadają kierunek charakterowi danego człowieka. Któż, popełniając czyn niedorzeczny lub nikczemny, nie dziwił się po stokroć tej prostej oczywistości, iż wiedział, że winien go był nie popełniać? Czyż pomimo doskonałości naszego rozsądku nie mamy nieustannych zakusów do naruszania tego, co jest Prawem, dla tej po prostu przyczyny, iż wiemy właśnie,że jest to - Prawo?"
Edgar Allan Poe "Czarny Kot"
eMate Mężczyzna
"Rōnin
Rōnin
[ Klan Asakura ]
eMate
Wiek: 32
Dni na forum: 7.025
Posty: 1.327
Skąd: Wałbrzych
Hidden Lord, tak jak Fable- malo go znam.
pp3088 Mężczyzna
Saiyanin
Saiyanin

Dni na forum: 6.652
Posty: 227
Skąd: Z piekła
Shabrandino

Powód:aby ratować Hiddena ^_^
Dai Kaiosama Mężczyzna
"Rōnin
Rōnin
[ Klan Takeda ]
Dai Kaiosama
Wiek: 38
Dni na forum: 6.610
Plusy: 2
Posty: 1.408
Wybór nie jest łatwy...

OK, franqey...

Konkretnych powodów brak... Kogoś wytypować musialem...

pozdrawiam

Takeda Shingen
Szybki jak wiatr, spokojniejszy niż las, gwałtowny jak ogień, niewzruszony niczym skała.
Focus Mężczyzna
"GMF
GMF
[ Klan Asakura ]
Focus
Wiek: 36
Dni na forum: 6.815
Plusy: 41
Posty: 2.966
Skąd: Szczecin
W Hiddena, gdyż jego z tych tutaj zebranych najmniej znam

Regulamin Forum | Cytaty z mang i anime

Obraz
Avensus Mężczyzna
"Indestructible
Indestructible
[ Klan Asakura ]
Avensus
Wiek: 32
Dni na forum: 6.596
Plusy: 9
Posty: 1.687
Skąd: Gdańsk
Hidden Lord za to, że masz brzydki avatar No, ale jak komu się podoba...

When music is the weapon, the sickness is the cure
'Love' is making a shot to the knees of a target 120 kilometers away using an Aratech sniper rifle with a tri-light scope
[i43.tinypic.com/33ojrxj.gif]
doctor_slums Mężczyzna
Gekokujō
Gekokujō
doctor_slums
Wiek: 31
Dni na forum: 6.374
Posty: 38
Skąd: Murzynko
Hidden Lord, bo nie wiem co znaczy ten nick

Hidden: Doctorowi gratulujemy znajomości angielskiego...
Megane Kobieta
"Rōnin
Rōnin

Wiek: 36
Dni na forum: 7.025
Posty: 518
Wszystko aby ratowac tylek faceta... Hidden Lord



;p
Wyświetl posty z ostatnich:
Strony:   1, 2, 3 ... 7, 8, 9, 10, 11  

Forum DB Nao » » » Survivor - wersja userska
Przejdź do:  
DB NaoForum DB NaoAninoteAnimePhrasesDr. Slump
Powered by phpBB
Copyright © 2001-2024 DB Nao
Facebook