Rok 2015 :: Premiera filmu "Dragon Ball Z: Fukkatsu no F" (9 lat temu)

» Survivor - komentarze

Strony: 1, 2, 3  

Jakich bohaterów wystrzelamy następnym razem, po "Naruto"?

Jakich bohaterów wystrzelamy następnym razem, po "Naruto"?
Hellsing 15,38% 2 15,38%
Full Metal Alchemist 15,38% 2 15,38%
Great Teacher Onizuka 7,69% 1 7,69%
Neo Genesis Evangelion 7,69% 1 7,69%
Inne (jeżeli zaznaczyłeś tę odpowiedź, zaproponuje jakie Anime) 53,85% 7 53,85%
Wszystkich głosów: 13
Szarak Mężczyzna
"Nadworny Irytujący Słownik Ortograficzny
Nadworny Irytujący Słownik Ortograficzny
[ Klan Takeda ]
Szarak
Dni na forum: 6.646
Posty: 1.214
Skąd: 4chan.org, Ostrzeżeń: Więcej niż Ty, kochany użytkowniku.
Temat ten służy do komentowania, opiniowania Survivora w wesji mangowo/animacyjnej. Od czasu do czasu będą tu również umieszczane ankiety, głosowania...

Zabili mi Satana, jedyną pozytywną osobę w DBZ

Cthulhu fhtagn!
la mayyitan ma qadirun yatabaqa sarmadi
That is not dead which can eternal lie.
Nie jest umarłym ten który spoczywa wiekami,
fa itha yaji ash-shuthath al-mautu gad yantahi
And with strange aeons even death may die
nawet śmierć może umrzeć wraz z dziwnymi eonami.

I kto powiedział, że jesteśmy poważni?

Ten post był edytowany 1 raz, ostatnio zmieniony przez Szarak: 09.11.2006, 20:09
franqey Mężczyzna
Super Saiyanin 4
Super Saiyanin 4
[ Klan Asakura ]
franqey
Wiek: 37
Dni na forum: 6.700
Plusy: 3
Ostrzeżenia: 3
Posty: 2.643
Skąd: Danzig
Z satanem to było łajdactwo , podłość i spisek masonerii , przeciwko jedynej osobie która zasługuje na tytuł mistrza świata. Podobno maczały w sym paluchy służby ss wspierane przez żydokomunę , ale w tajemnicy zdradzę że mistrz zdążył się ukryć przed zamachowcami , i tylko uzurpować swoją śmierć , by w odpowiednim momencie [ ort! ] zemścić się srogo na swych wrogach.

"I wówczas, jakby dla ostatecznego i nieodwołalnego pchnięcia mnie do upadku, zjawił się duch Przekory. Filozofia nie zdaje sobie żadnej z tego ducha sprawy. A jednak wieżę w to święcie, jak w istnienie własnej duszy, że przekora jest jednym z pierwotnych popędów ludzkiego serca - jedną z niepodzielnych, pierwiastkowych władz lub uczuć, które nadają kierunek charakterowi danego człowieka. Któż, popełniając czyn niedorzeczny lub nikczemny, nie dziwił się po stokroć tej prostej oczywistości, iż wiedział, że winien go był nie popełniać? Czyż pomimo doskonałości naszego rozsądku nie mamy nieustannych zakusów do naruszania tego, co jest Prawem, dla tej po prostu przyczyny, iż wiemy właśnie,że jest to - Prawo?"
Edgar Allan Poe "Czarny Kot"
Fenix Fable Mężczyzna
Saiyanin
Saiyanin
[ Klan Takeda ]
Fenix Fable
Dni na forum: 6.492
Posty: 189
Tak przyznaję się, jestem z SS i byłem jednym ze spiskowców, mających za zadanie obalenie jedynego i wspaniałego Mister Stana. Zamach się udał i każdy mógł wrócić do domu. Wszystko byłoby dobrze gdyby Satan nie wystąpił z partii. Niech to będzie przestroga dla wszystkich. Czuwaj.

Gohan za to że jest kujonem
To nie jego wina. Też byś był taki, jakbyś miał taką matkę.

Ten post był edytowany 2 razy, ostatnio zmieniony przez Fenix Fable: 08.10.2006, 21:36
Shiro Mężczyzna
"The Human Typhoon
The Human Typhoon
[ Klan Asakura ]
Shiro
Wiek: 35
Dni na forum: 7.039
Plusy: 4
Posty: 2.219
Skąd: Białystok
Hah, więcej zamachowców Satanowskich poproszę, może uda nam się wreszcie go zniszczyć do końca!

Sometimes baby
We make mistakes
Dark and hazy
Prices we pay
franqey Mężczyzna
Super Saiyanin 4
Super Saiyanin 4
[ Klan Asakura ]
franqey
Wiek: 37
Dni na forum: 6.700
Plusy: 3
Ostrzeżenia: 3
Posty: 2.643
Skąd: Danzig
Nie uda się. Nas jest co prawda tylko trzech , ale za to jakich: Satan , Ja oraz tajna broń na sb-ków i wrogów ludu - Antoni Macierewicz. Szczeźniecie marnie chłopaki.

"I wówczas, jakby dla ostatecznego i nieodwołalnego pchnięcia mnie do upadku, zjawił się duch Przekory. Filozofia nie zdaje sobie żadnej z tego ducha sprawy. A jednak wieżę w to święcie, jak w istnienie własnej duszy, że przekora jest jednym z pierwotnych popędów ludzkiego serca - jedną z niepodzielnych, pierwiastkowych władz lub uczuć, które nadają kierunek charakterowi danego człowieka. Któż, popełniając czyn niedorzeczny lub nikczemny, nie dziwił się po stokroć tej prostej oczywistości, iż wiedział, że winien go był nie popełniać? Czyż pomimo doskonałości naszego rozsądku nie mamy nieustannych zakusów do naruszania tego, co jest Prawem, dla tej po prostu przyczyny, iż wiemy właśnie,że jest to - Prawo?"
Edgar Allan Poe "Czarny Kot"
Dai Kaiosama Mężczyzna
"Rōnin
Rōnin
[ Klan Takeda ]
Dai Kaiosama
Wiek: 38
Dni na forum: 6.630
Plusy: 2
Posty: 1.408
No, skoro do gry wchodzi pan Macierewicz, to jesteśmy bez szans...
I po co było eliminowac Satana?
Jakby co, ja głosowałem na Cella

A tak poza tym, to skąd wiadomo, czy Satan nie był agentem?

pozdrawiam

Takeda Shingen
Szybki jak wiatr, spokojniejszy niż las, gwałtowny jak ogień, niewzruszony niczym skała.
Fenix Fable Mężczyzna
Saiyanin
Saiyanin
[ Klan Takeda ]
Fenix Fable
Dni na forum: 6.492
Posty: 189
A tak poza tym, to skąd wiadomo, czy Satan nie był agentem?
Był agentem SS i prowadził podwójne życie, niestety jego wąsy okazały się bardziej fajowe od tych Hitlera. Tak więc Satan został został uznany za wroga narodu.
franqey Mężczyzna
Super Saiyanin 4
Super Saiyanin 4
[ Klan Asakura ]
franqey
Wiek: 37
Dni na forum: 6.700
Plusy: 3
Ostrzeżenia: 3
Posty: 2.643
Skąd: Danzig
A tak poza tym, to skąd wiadomo, czy Satan nie był agentem?
Po pierwsze Satan nie został wyelminowany , lecz w ślad za toważyszem Castro opuścił turniej , by dać szanse młodszym i zwyciężyć w następnej edycji. Po drugie wiadomo Satan nie był agentem gdyż poddał się autolustracji , która to wykazała że on agentami rozporządzał , a nie od dziś wiadomo że władza nie może wywodzić się od ludu by była skuteczna

"I wówczas, jakby dla ostatecznego i nieodwołalnego pchnięcia mnie do upadku, zjawił się duch Przekory. Filozofia nie zdaje sobie żadnej z tego ducha sprawy. A jednak wieżę w to święcie, jak w istnienie własnej duszy, że przekora jest jednym z pierwotnych popędów ludzkiego serca - jedną z niepodzielnych, pierwiastkowych władz lub uczuć, które nadają kierunek charakterowi danego człowieka. Któż, popełniając czyn niedorzeczny lub nikczemny, nie dziwił się po stokroć tej prostej oczywistości, iż wiedział, że winien go był nie popełniać? Czyż pomimo doskonałości naszego rozsądku nie mamy nieustannych zakusów do naruszania tego, co jest Prawem, dla tej po prostu przyczyny, iż wiemy właśnie,że jest to - Prawo?"
Edgar Allan Poe "Czarny Kot"
Dai Kaiosama Mężczyzna
"Rōnin
Rōnin
[ Klan Takeda ]
Dai Kaiosama
Wiek: 38
Dni na forum: 6.630
Plusy: 2
Posty: 1.408
Oto dzis jestesmy świadkami bezprecedensowego i brutalnego ataku na Cella. Cella, któy w żaden sposób nie zasłużył sobie na takie traktowanie. Jestesmy świadkami ataku na arcydzieło ludzkiego geniuszu. Ataku na istotę, która w trosce o prawo i uniwersalny porządek, w trosce o dobro wszystkich Ziemian postanowiła przeorowadzic stanowcze i niełatwe reformy naprawy naszego świata. Świata, w którym żyjemy. Jesteśmy świadkami zwycajnego przeszkadzania w remonci naszego wspólnego świata:)
Wierzę, że praca podjęta przez Cella przyniuesie nam i nastepnym pokoleniom wymierne korzyści.
I nikt i nic, żaden układ, żadne dotychcza utajone siły, grupy nacisku czy wręcz jednostki nie powstrzymaja nas i realizacji zamierzonych przez nas cellów
Bo nikt nas nie przekona, że Goku to Goku, a Vegeta to Kucharek:)
A warchołom mówię: Spie#rzać dziady!

To mówiłem ja, Jarząbek(yes yes yes)

Takeda Shingen
Szybki jak wiatr, spokojniejszy niż las, gwałtowny jak ogień, niewzruszony niczym skała.
Szarak Mężczyzna
"Nadworny Irytujący Słownik Ortograficzny
Nadworny Irytujący Słownik Ortograficzny
[ Klan Takeda ]
Szarak
Dni na forum: 6.646
Posty: 1.214
Skąd: 4chan.org, Ostrzeżeń: Więcej niż Ty, kochany użytkowniku.
Świetne, Dai !


Zaraz ogłoszę podsumowanie. Jeśli ktoś chce sie jeszcze wpisać, to szybko.

PS. Znowu Dai - Ty damski..s...s....strzelarzu! (parodia reklamy kitketa )

Cthulhu fhtagn!
la mayyitan ma qadirun yatabaqa sarmadi
That is not dead which can eternal lie.
Nie jest umarłym ten który spoczywa wiekami,
fa itha yaji ash-shuthath al-mautu gad yantahi
And with strange aeons even death may die
nawet śmierć może umrzeć wraz z dziwnymi eonami.

I kto powiedział, że jesteśmy poważni?
Dai Kaiosama Mężczyzna
"Rōnin
Rōnin
[ Klan Takeda ]
Dai Kaiosama
Wiek: 38
Dni na forum: 6.630
Plusy: 2
Posty: 1.408
Jeśli to, co siedzieje, będzie trwac dalej, nie ma dla nas przyszłości. Nie ma przyszłości dla naszej cywilizacji.
Jeśli nie zaprzstaniecie waszych działań, sami sobie wyklopiecie grób!
JA wiem, co mówie, bo jedna jest racja i my, to znaczy ja, ją mam.
Jeśli dalej będziecie inwigilować, nagrywać za pomocą sprzętu tajnych słóżb, eliminowac z życia polityczno-społecznego i dokonywać pełnych wrogości, agresji i wszystkiego co najgorsze zamachów na nasza, wspaniałą Młodzież Wszechsajańską, nie ma dla nas przyszłości... Nie ma dla nas nadzieii.
Dzis z bólem i żalem w sercu żehnamy Gotena. Ale jednocześnie przepełnia nas duma i poczucie obowiązku, abyśmy z uporem i stanowczą, bezkompromisową wręcz konsekwencją realizowali nasz program.
A jego głównym założeniem jest nastepujacy punkt:
Becikowe dla wszystkich młodych rodziców, poza tymi, których dziecko jest płci żeńskiej lub męskiej.
I zrobimy wszystko, aby pośmiertnie odebrac wszystkie tytuły mistrzowskie temu Satanowi.Czowiek o takim pseudonimie scenicznym nie może być bohaterem. W końcu nie każdy ma szanse zostać autorytetem i wzoem do nasladowanie dla przyszłych pokoleń młoadych, pełnych zapału i chęci życia w świecie przepełnionym pokojem, ludzi.
To tyle.
Z wyrazami czego koleiwek, bla bla bla...
Roman Fartuch, honorowy dożywotni przywódca Modzieży Wszechsajan, albo Wszechsajańskiej.. Nie pamietam... Z resztą to i tak wszystko jedno... Tak samo jak z maturą. Zdałeś, nie zdałeś, co za różnica...
żegnam wylewnie
kłaniajcie się nisko

Roman Fartuch

Takeda Shingen
Szybki jak wiatr, spokojniejszy niż las, gwałtowny jak ogień, niewzruszony niczym skała.
franqey Mężczyzna
Super Saiyanin 4
Super Saiyanin 4
[ Klan Asakura ]
franqey
Wiek: 37
Dni na forum: 6.700
Plusy: 3
Ostrzeżenia: 3
Posty: 2.643
Skąd: Danzig
Nie wieżcie mu. To honstapler i oszust. Uzurspuje sobie prawo do nazywania się Ojcem Sierpnia , a tak na prawdę nie ma pojęcia o czym mówi . W rzeczywistości jego imię brzmi Hans Ola - Boruta , a jedyne o czym maży to dorwać się do władzy należnej mojemu mistrzowi. W dodatku powołuje się na rodzinę , która śmie utrzymywać że to oni pokonali Cella. Jest najwiękrzym zwolennikiem III RTL , i nie chce z nami budować RTL7 . Macierewicz trzy razy umieszczał go w swoim raporcie , a on w dalszym ciągu pluje na naszą wspólną matkę. Trzeba rozprawić się z zaszłościami , i wyelminować Gohana , oraz jego popleczników. Mówił do państwa chwilowo przebywający na wygnaniu Jacek Kure ski

"I wówczas, jakby dla ostatecznego i nieodwołalnego pchnięcia mnie do upadku, zjawił się duch Przekory. Filozofia nie zdaje sobie żadnej z tego ducha sprawy. A jednak wieżę w to święcie, jak w istnienie własnej duszy, że przekora jest jednym z pierwotnych popędów ludzkiego serca - jedną z niepodzielnych, pierwiastkowych władz lub uczuć, które nadają kierunek charakterowi danego człowieka. Któż, popełniając czyn niedorzeczny lub nikczemny, nie dziwił się po stokroć tej prostej oczywistości, iż wiedział, że winien go był nie popełniać? Czyż pomimo doskonałości naszego rozsądku nie mamy nieustannych zakusów do naruszania tego, co jest Prawem, dla tej po prostu przyczyny, iż wiemy właśnie,że jest to - Prawo?"
Edgar Allan Poe "Czarny Kot"
Xan Mężczyzna
Super Saiyanin
Super Saiyanin
Xan
Wiek: 67
Dni na forum: 7.055
Posty: 474
Skąd: Forteca Żalu
Szarak napisał(a):
Goten

Dai Kaiosama: Maćku, zapytam wprost, dlaczego?
Nikt nie pisał, że komentarze są niezbędne One są tylko wskazane.

Pozdrawiam serdecznie.
A.

P.S. Niezłe teksty.

Miyamoto Hachimaro
obiit Anno Discordiae MMVII
Idus Ianuarias

Hic natus est
Q'ccaon'naeaeccer
Anno Discordiae MMVII
Ante Diem XIII Kalendas Martiae
Dai Kaiosama Mężczyzna
"Rōnin
Rōnin
[ Klan Takeda ]
Dai Kaiosama
Wiek: 38
Dni na forum: 6.630
Plusy: 2
Posty: 1.408
Czy Wy widzice, co sie dzieje?

Strzelają do kobiet(Chi Chi), dzieci(Trunks, Goten) i ogólnoświatowych autoryterów(Mr Satan)!
Na jakim Forum my jesteśmy?!
Kto będzie następny...?

pozdrawiam

Takeda Shingen
Szybki jak wiatr, spokojniejszy niż las, gwałtowny jak ogień, niewzruszony niczym skała.
Shiro Mężczyzna
"The Human Typhoon
The Human Typhoon
[ Klan Asakura ]
Shiro
Wiek: 35
Dni na forum: 7.039
Plusy: 4
Posty: 2.219
Skąd: Białystok
Jeżeli nie zamilkniesz to ty

Po za tym, to tylko drobna cząstka istniejącego świata DB, bez nich też da się żyć, a na pewno bez Mr. Satana, pseudo pogromcy Cella.

Sometimes baby
We make mistakes
Dark and hazy
Prices we pay
Szarak Mężczyzna
"Nadworny Irytujący Słownik Ortograficzny
Nadworny Irytujący Słownik Ortograficzny
[ Klan Takeda ]
Szarak
Dni na forum: 6.646
Posty: 1.214
Skąd: 4chan.org, Ostrzeżeń: Więcej niż Ty, kochany użytkowniku.
Hmm.... Zastanawialiście się już, kto będzie Survivorem?

Cthulhu fhtagn!
la mayyitan ma qadirun yatabaqa sarmadi
That is not dead which can eternal lie.
Nie jest umarłym ten który spoczywa wiekami,
fa itha yaji ash-shuthath al-mautu gad yantahi
And with strange aeons even death may die
nawet śmierć może umrzeć wraz z dziwnymi eonami.

I kto powiedział, że jesteśmy poważni?
Fenix Fable Mężczyzna
Saiyanin
Saiyanin
[ Klan Takeda ]
Fenix Fable
Dni na forum: 6.492
Posty: 189
Osobiście stawiam na moją ukochaną Osiemnastkę. W następnej turze spróbuję wyeliminować Kuririna, bym mógł się do niej trochę bardziej zbliżyć . Mam tylko nadzieję, że Buu zostanie szybko unicestwiony, bo nie zniósł bym zwycięstwa, tego "czegoś".
Dai Kaiosama Mężczyzna
"Rōnin
Rōnin
[ Klan Takeda ]
Dai Kaiosama
Wiek: 38
Dni na forum: 6.630
Plusy: 2
Posty: 1.408
Trudno jest wskazać jakiegos pewniaka...
Wyleciał juz Goku, Gohan a nawet sam Mr Satan
Wydaje mi się, że mógłby wygrać Mirai Trunks...
Ale zobaczymy...

pozdrawiam

ps. Roman Fartuch jeszcze nie powiedział ostatniego słowa. A odkąd jest z nim Andzrej Leppiej i Jarosław Ptaszyński, to nic już nie stanie mu na drodze:D

Takeda Shingen
Szybki jak wiatr, spokojniejszy niż las, gwałtowny jak ogień, niewzruszony niczym skała.
Ania Kobieta
Saiyanin
Saiyanin

Wiek: 38
Dni na forum: 6.605
Posty: 181
Skąd: Olsztyn
nie
Dlaczego odpadł Vegeta
On był najlepszy

Lilu Kobieta
Super Saiyanin 2
Super Saiyanin 2
Lilu
Wiek: 32
Dni na forum: 6.523
Posty: 885
Ania napisał(a):
nie
Dlaczego odpadł Vegeta
On był najlepszy


Popieram nie wiem co on wam takiego zrobił.Good by my sweet Vegeta
Wyświetl posty z ostatnich:
Strony: 1, 2, 3  

Forum DB Nao » » » Survivor - komentarze
Przejdź do:  
DB NaoForum DB NaoAninoteAnimePhrasesDr. Slump
Powered by phpBB
Copyright © 2001-2024 DB Nao
Facebook