Forum Dragon Ball Nao

» Nowy Dragon Ball

Strony:   1, 2, 3, 4, 5, 6  
Maku
Ziemianin
Ziemianin

Dni na forum: 6.381
Ostrzeżenia: 1
Posty: 11
Mam dobrą wiadomośc! Rysownik bardzo ucieszony rysuje klatki!!czyli nie długo można sie spodziewac 1 odcinka!!a jak bedzie dobrze to za pare lat bedzie cała seria dla naszych kochanych fanów!PoZdRo
Rivion Mężczyzna
Full Power SSJ
Full Power SSJ
Rivion
Wiek: 34
Dni na forum: 6.505
Posty: 685
Skąd: Skaryszew/Radom
No to fajnie Bedziecie slawni i bogaci Jak beda jakies nowe informacje,to pisz,Maku. Jednego rysownika tylko macie na razie [ ort! ]?Kto uklada fabule?Ty sam,czy ktos jeszcze Ci pomaga?

If you want to kill me,hate me...detest me...
-----------------------------------------------------
"Wielu żywych zasługuje na śmierć. I wielu ginących zasługuje na dalsze życie. Czy potrafisz im je wrócić? Więc nie szafuj tak wyrokami śmierci, albowiem nawet najmędrsi nie potrafią dojrzeć wszystkich konsekwencji."
Maku
Ziemianin
Ziemianin

Dni na forum: 6.381
Ostrzeżenia: 1
Posty: 11
mamy wielu ludzi!a co do sławy i bogactwa raczej bym tego nie chciał!robimy tylko to co fani oczekują!NOWY DRAGON BALL!Moim marzeniem by było żeby póścili to w telewizji!Pzdro
picior Mężczyzna
Ziemianin
Ziemianin

Wiek: 35
Dni na forum: 6.376
Posty: 6
Skąd: Wschowa
wow juz niemoge sie doczekac pierwszego odcinka mam nadzieje ze bedzie wygladalo to chodz w polowie tak dobrze jak DBZ na przykład [ ort! ]

btw. jak sprawisz ze puszcza te DB w telewinji bede nazywal cie swoim bogiem
Legolas Mężczyzna
Super Saiyanin
Super Saiyanin
[ Klan Takeda ]

Wiek: 31
Dni na forum: 6.565
Ostrzeżenia: 1
Posty: 432
Hej ludzie , czy troszkę nie zagalopowaliście? Drogi Maku , cenię twoją charyzmę i chęć działanie, lecz jak myślisz zrobić anime? Wiesz ile do tego trzeba odcinków ? Choćbyś miał 100 ludzi rysowanie jednego odcinka zajmie Ci z 3 miesiące. Masz sprzęt do kręcenia anime? Chłopaki nie chciałbym wam nic mówić ale zdaje mi się że ten DB nigdy nie powstanie:/, choć życze wam jak najlepiej w pisaniu i tworzeniu Mangi

Pozdrawiam
Old Shatterhand Mężczyzna
Super Saiyanin 4
Super Saiyanin 4
Old Shatterhand
Wiek: 74
Dni na forum: 6.399
Plusy: 1
Ostrzeżenia: 2
Posty: 1.749
Legolas napisał(a):
Hej ludzie , czy troszkę nie zagalopowaliście? Drogi Maku , cenię twoją charyzmę i chęć działanie, lecz jak myślisz zrobić anime? Wiesz ile do tego trzeba odcinków ? Choćbyś miał 100 ludzi rysowanie jednego odcinka zajmie Ci z 3 miesiące. Masz sprzęt do kręcenia anime? Chłopaki nie chciałbym wam nic mówić ale zdaje mi się że ten DB nigdy nie powstanie:/, choć życze wam jak najlepiej w pisaniu i tworzeniu Mangi

Pozdrawiam
Taa, sądzę podobnie, z tym że możliwe że uda im się zrobić 1 odcinek, lub coś takiego jak ,,DB F"..........
Avensus Mężczyzna
"Indestructible
Indestructible
[ Klan Asakura ]
Avensus
Wiek: 32
Dni na forum: 6.623
Plusy: 9
Posty: 1.687
Skąd: Gdańsk
Co do tych brakujacych odcinkow ... wie ktos skad moze je zessac ? bo zatrzymalem sie na 152 odcinku i chcialbym jaknajszybciej ruszyc z miejsca Very Happy

Zapraszam tutaj. Rozglądnij się po forum i sprawdź zawsze czy nie ma działu Download. Życzę wysokiego transferu.

When music is the weapon, the sickness is the cure
'Love' is making a shot to the knees of a target 120 kilometers away using an Aratech sniper rifle with a tri-light scope
[i43.tinypic.com/33ojrxj.gif]
picior Mężczyzna
Ziemianin
Ziemianin

Wiek: 35
Dni na forum: 6.376
Posty: 6
Skąd: Wschowa
Dzieki za linka


Legolas !! zamiast zachecac to ty jeszcze ich dołujesz Ja wierze , ze im sie uda. Pytanie tylko ile tego bedzie i w jakim czasie No wiec z niecierpliwoscia czekamy na pierwszy odcinek GL


Dai Kaiosama: Dość już tego nabijania postów, jasne?
DANIELL
Cargo
Cargo

Dni na forum: 6.379
Posty: 29
wszystkie foty powysylalem

ja tez jestem zdania ze powinnismy ich zachecac do robienia kolejnej czesci dragon balla a nie krytykowac !!!

mam mala prosbe czy zna ktos moze link do 205 odcinka dragon ball z ale nie w megaupload tylko w czyms innym ??
z gory dzieki !!
pozdro

emate: nie piszcie w tym temacie o takich sprawach jak odcinki. Poszukajcie lub zalozcie temat w dziale download, bo nastepnym razem beda sie sypaly warny!
Maku
Ziemianin
Ziemianin

Dni na forum: 6.381
Ostrzeżenia: 1
Posty: 11
już jutro można oczekiwac pierwsze rysunki Dragon ball TM do pierszego odcinka!!!!
Gogeta22 Mężczyzna
Ziemianin
Ziemianin
Gogeta22
Dni na forum: 6.400
Posty: 5
Skąd: Białogard
No i świetnie ale gdzieś za ile juz będzie gotowy pierwszy odcinek bo się nie moge doczekać ?
Maku
Ziemianin
Ziemianin

Dni na forum: 6.381
Ostrzeżenia: 1
Posty: 11
no cóz z miesiąc lub mniej lub więcej trzeba czekac!
.Black Mężczyzna
Super Saiyanin 2
Super Saiyanin 2
.Black
Wiek: 34
Dni na forum: 6.745
Ostrzeżenia: 3
Posty: 930
Wiecie, ja sam kiedyś pragnąłem stworzyć anime. Miałem już wymyślone pstacie, świat i fabułe . . . miałem nawet grafik zajęć. Wpierw szkice odcinka, potem poprawianie szkiców w Photoshopie i kolorowanie w tymże programie. najtrudniejsze jest jednak moim zdaniem skalibrowanie klatek ze sobą, tak by po każdej następnej klatce nie otrzymać takiego efektu, by raz głowa była bardziej na prawo, a raz na lewo. Wiem że w dzisiejszych profesjonalnych studiach nie ma z tym najmniejszego problemu, ale dla mnie amatora w domowym zaciszu byłby to spory problem. Ponadto kolejny problem stanowiły dialogi. Ciężko wczuć się w rysowanie dialogów, otwartych ust postaci podczas rozmowy. Mój plan dowodzi, że KAŻDY posiadający komputer, chęci, ambicje i odrobinę talenku może stworzyć anime. Bo przecież zamiast Photoshopa można na SIŁĘ użyć Paint'a, zaś Windows Movie Maker jest darmowy . . . dźwięki samemu można nagrać w rejestratorze dźwięku . . .

To tyle. Przepraszam za offtop

Wracając do tematu, życze jak najlepiej i czekam na pierwsze rysunki. Pozdrawiam!
Old Shatterhand Mężczyzna
Super Saiyanin 4
Super Saiyanin 4
Old Shatterhand
Wiek: 74
Dni na forum: 6.399
Plusy: 1
Ostrzeżenia: 2
Posty: 1.749
Dante Navaro napisał(a):
Wiecie, ja sam kiedyś pragnąłem stworzyć anime. Miałem już wymyślone pstacie, świat i fabułe . . . miałem nawet grafik zajęć. Wpierw szkice odcinka, potem poprawianie szkiców w Photoshopie i kolorowanie w tymże programie. najtrudniejsze jest jednak moim zdaniem skalibrowanie klatek ze sobą, tak by po każdej następnej klatce nie otrzymać takiego efektu, by raz głowa była bardziej na prawo, a raz na lewo. Wiem że w dzisiejszych profesjonalnych studiach nie ma z tym najmniejszego problemu, ale dla mnie amatora w domowym zaciszu byłby to spory problem. Ponadto kolejny problem stanowiły dialogi. Ciężko wczuć się w rysowanie dialogów, otwartych ust postaci podczas rozmowy. Mój plan dowodzi, że KAŻDY posiadający komputer, chęci, ambicje i odrobinę talenku może stworzyć anime. Bo przecież zamiast Photoshopa można na SIŁĘ użyć Paint'a, zaś Windows Movie Maker jest darmowy . . . dźwięki samemu można nagrać w rejestratorze dźwięku . . .

To tyle. Przepraszam za offtop

Wracając do tematu, życze jak najlepiej i czekam na pierwsze rysunki. Pozdrawiam!
Hmmm po co dymki ? można przecież pobrać syntezator głosu , to wystarczy.............
Było tu jeszcze coś że to może trafić do telewizji, nie róbcie sobie nadziei, bo jest coś takiego jak prawa autorskie................
picior Mężczyzna
Ziemianin
Ziemianin

Wiek: 35
Dni na forum: 6.376
Posty: 6
Skąd: Wschowa
Maku co z tymi rysunkami ? Chetnie bym zabaczyl nowe przemiany lub cos podobnego
Gozdek Mężczyzna
Super Nameczanin
Super Nameczanin
Gozdek
Wiek: 33
Dni na forum: 6.678
Posty: 127
Skąd: Limanowa

ObrazNAKARMObrazNAKARM
Rivion Mężczyzna
Full Power SSJ
Full Power SSJ
Rivion
Wiek: 34
Dni na forum: 6.505
Posty: 685
Skąd: Skaryszew/Radom
Maku,moze lepiej dajcie spokoj z anime,bo tego bedzie od cholery roboty i kupe czasu Wam to zajmie...Na Waszym miejscu skupilbym sie na mandze,bo szybciej sie zrobi i bardziej prawdopodobne,ze cos z tego bedzie.Przy anime czeka Was bardzo zmudna i wyczerpujaca praca i moze kiedys stac sie tak,ze znudzi Wam sie to i caly projekt legnie w gruzach... Przemyslcie sprawe.


Maku co z tymi rysunkami ? Chetnie bym zabaczyl nowe przemiany lub cos podobnego
Picior,nie wiem jak Ty,ale ja wolalbym poczekac az chlopaki skoncza i dopiero to zobaczyc,przynajmniej ten pierwszy odcinek niech zrobia w calosci.Wyobraz sobie,ze Twoja dziewczyna (nie wiem czy masz,tak tylko zakladam) mowi Ci,ze ma dla Ciebie odjazdowy prezent na urodziny.Jak Ci powie,co to,zanim go dostaniesz,to nie masz pozniej z tego frajdy,nie...?

If you want to kill me,hate me...detest me...
-----------------------------------------------------
"Wielu żywych zasługuje na śmierć. I wielu ginących zasługuje na dalsze życie. Czy potrafisz im je wrócić? Więc nie szafuj tak wyrokami śmierci, albowiem nawet najmędrsi nie potrafią dojrzeć wszystkich konsekwencji."
picior Mężczyzna
Ziemianin
Ziemianin

Wiek: 35
Dni na forum: 6.376
Posty: 6
Skąd: Wschowa
Racja poczekamy zobaczymy

Maku,moze lepiej dajcie spokoj z anime,bo tego bedzie od cholery roboty i kupe czasu Wam to zajmie...Na Waszym miejscu skupilbym sie na mandze,bo szybciej sie zrobi i bardziej prawdopodobne,ze cos z tego bedzie.Przy anime czeka Was bardzo zmudna i wyczerpujaca praca i moze kiedys stac sie tak,ze znudzi Wam sie to i caly projekt legnie w gruzach... Przemyslcie sprawe.
A co do tego wydaje mi sie , ze jesli juz robia DB niech to bedzie cos co inni bede chcieli ogladac a nie jakas podrzedna kupa. Zreszta to okaze sie dopiero kiedy ujrzymy pierwszy odcinek
paint Mężczyzna
Super Saiyanin 3
Super Saiyanin 3

Dni na forum: 6.415
Posty: 1.031
Oni sobie nie zdają sprawy z tego na co się porywają. Dante poruszył ważną kwestię z tym "optymalizowaniem" animacji. To im może całe miesiące zająć!
Noo, chyba że mają coś, o czym jeszcze nie mówili i trzymają "na specjalną okazję" np. jakiś stół kreślarski, albo coś... Zastanawia mnie jeszcze ja poradzą sobie z ukazaniem ruchu i walki, pokazaniem wiarygodnej perspektywy i mimiki na poziomie..... liczę na co najmniej 80 sec animacji, albo rysowany szkic pierwszego odcinka (kluczowe sceny), żeby można było ocenić, co z tego póżniej będzie.
Maku
Ziemianin
Ziemianin

Dni na forum: 6.381
Ostrzeżenia: 1
Posty: 11
Postaramy sie jak najlepiej zrobic!!jednak to grafik sie tym zajmie!
Wyświetl posty z ostatnich:
Strony:   1, 2, 3, 4, 5, 6  

Forum DB Nao » » » Nowy Dragon Ball
Przejdź do:  
DB NaoForum DB NaoAninoteAnimePhrasesDr. Slump
Powered by phpBB
Copyright © 2001-2024 DB Nao
Facebook