Forum Dragon Ball Nao

» [Postać] Pilaf i jego team

Strony:   1, 2, 3
Byczusia Kobieta
Kami
Kami
[ Klan Takeda ]
Byczusia
Wiek: 30
Dni na forum: 5.802
Plusy: 6
Posty: 4.735
Skąd: z świata snów i marzeń
Normalnie trio bardzozabawne. Pilaf- mały, z przerostem ambicii, udało mu się nawet 2 razy wezwać smoka
Mai- dziewczyna, która umie gadać mocne gadki
i Shu,co ciągle chce uciekać.
Jednak Pilaf tu był geniuszem
konto usunięte
Super Saiyanin 4
Super Saiyanin 4


Byczusia napisał(a):
Normalnie trio bardzozabawne. Pilaf- mały, z przerostem ambicii, udało mu się nawet 2 razy wezwać smoka
Raz nawet poprosił o coś smoka! przez przypadek, ale zawsze!!!

A tak na serio - najlepszy z nich Pilaf (moje zdanie) Chociaż był taki trochę jak Garlic Jr
Byczusia Kobieta
Kami
Kami
[ Klan Takeda ]
Byczusia
Wiek: 30
Dni na forum: 5.802
Plusy: 6
Posty: 4.735
Skąd: z świata snów i marzeń
Loganek napisał(a):
A tak na serio - najlepszy z nich Pilaf (moje zdanie) Chociaż był taki trochę jak Garlic Jr
Raczej Garlic jr. był jak on(bo to jego wersja tylko trochę groźniejsza). Bo ten cały garlic pojawia się dopiero w Z.

A i zapomniałam, momentami mnie irytował, mimo iż był zabawny.

[img][/img]
,,Nie możesz poświęcić życia za ukochaną osobę, musisz żyć ,by jej chronić"
,,W świecie ninja ci, co łamią zasady są śmieciami. Ale ci, co porzucają swoich przyjaciół są gorsi niż śmiecie"
[http://yog-sothoth.tanuki.pl/main/licznik/byczusia/250x50.png]
,,Bo jeśli głupotą jest obrona życia
Będę głupcem do ostatniego dnia"
Vanessa Kobieta
Nameczanin
Nameczanin
Vanessa
Wiek: 30
Dni na forum: 5.541
Posty: 63
Pilaf dla mnie nie był zabawny, a irytował mnie strasznie. Stwarzał on niepotrzebną pauzę w akcji i zaburzał jej płynność. W ogóle jego zachowania były niehonorowe i nieuczciwe. W dodatku denerwowała mnie jego pewność siebie oraz wiara we własne umiejętności, które jednak były mizerne.
Kiper Mężczyzna
Full Power SSJ
Full Power SSJ
[ Klan Kaeshi ]

Wiek: 29
Dni na forum: 5.575
Plusy: 10
Posty: 618
Skąd: z przemytu
Ja go tam lubię. Według mnie DB bez niego nie było by tym samym DB. Co prawda to prawda, czasem jego zachowanie było denerwujące, ale wniósł on do DB wiele humoru, sam jego wygląd rozśmiesza mnie i niektóre jego pomysły...
.:LuKasz:. Mężczyzna
Saiyanin
Saiyanin
.:LuKasz:.
Wiek: 30
Dni na forum: 5.511
Plusy: 1
Posty: 261
Skąd: ベガの惑星から
moim zdaniem oni zostali dani do DB żeby było smiesznie, natomiast w DBZ usunięto ich ponieważ akcja nabrała większej powagi.

DB RULEZ
___________________________

[*]Andrzej Sapkowski
[*]Stephen King
___________________________
Vegeta_SSJ4 Mężczyzna
Saiyanin
Saiyanin
Vegeta_SSJ4
Wiek: 37
Dni na forum: 5.505
Posty: 191
Skąd: z Vegety :D
Co do teamu Pilafa to można powiedzieć tylko jedną rzecz ze po prostu nie miała szczęścia do ludzi gdyż za każdym razem jak coś planowali ze smoczymi kulami trafiali na Songa a walce z nim nie mieli przecież żadnych szans .I właśnie skąd się wzieło się powiedzenia Wpaść z Deszczem pod Rynnę czy jakoś tak

" ... Jest tylko jedna rzecz,w życiu ludzi,narodów i państw,która jest bezcenna:tą rzeczą jest Honor ... " - A dla Vegety Honor jest bezcenny
Wyświetl posty z ostatnich:
Strony:   1, 2, 3

Forum DB Nao » » » [Postać] Pilaf i jego team
Przejdź do:  
DB NaoForum DB NaoAninoteAnimePhrasesDr. Slump
Powered by phpBB
Copyright © 2001-2024 DB Nao
Facebook