Forum Dragon Ball Nao

» Wulgaryzmy

Strony:   1, 2, 3, 4  
franqey Mężczyzna
Super Saiyanin 4
Super Saiyanin 4
[ Klan Asakura ]
franqey
Wiek: 37
Dni na forum: 6.680
Plusy: 3
Ostrzeżenia: 3
Posty: 2.643
Skąd: Danzig
Osobiście nie klnę, bo po co skoro można się wyżyć na drążku lub worku boksowym

Toż to rozpusta!

"I wówczas, jakby dla ostatecznego i nieodwołalnego pchnięcia mnie do upadku, zjawił się duch Przekory. Filozofia nie zdaje sobie żadnej z tego ducha sprawy. A jednak wieżę w to święcie, jak w istnienie własnej duszy, że przekora jest jednym z pierwotnych popędów ludzkiego serca - jedną z niepodzielnych, pierwiastkowych władz lub uczuć, które nadają kierunek charakterowi danego człowieka. Któż, popełniając czyn niedorzeczny lub nikczemny, nie dziwił się po stokroć tej prostej oczywistości, iż wiedział, że winien go był nie popełniać? Czyż pomimo doskonałości naszego rozsądku nie mamy nieustannych zakusów do naruszania tego, co jest Prawem, dla tej po prostu przyczyny, iż wiemy właśnie,że jest to - Prawo?"
Edgar Allan Poe "Czarny Kot"
Trunk
Nameczanin
Nameczanin
Trunk
Wiek: 33
Dni na forum: 6.352
Posty: 60
to była ironia skąd niby dziewczyna miałaby mieć worek boksowy? ("drążek" mam ale to inna historia [tylko że ów drązek jest poziomy:P])

Obraz
Cut my life into pieces- this is my last resort!
bad orydżinal nick
Orydżinal person
Orydżinal person

Wiek: 32
Dni na forum: 6.536
Posty: 344
Skąd: się biorą dzieci?
Ja osobiście klnę tylko wtedy, gdy jestem *********, przeważnie używam jednego wulgaryzmu, który pierwotnie w Języku Polskim oznacza kobietę lekkich obyczajów, a wszystko zaczeło się tak z 9 lub 10 lat temu, na placu zabaw, spotkałam tam moją przyjaciółkę i zaczeła mnie uczyć przeklinać ,na początku się opierałam, ale w jakiś sposób mnie przekonała (nie wiem w jaki sposób O_o). Po moim powrocie z podwórka oczywiście musiałam się pochwalić rodzicom no i w jakiś sposób się dowiedzieli kto mnie edukował i zabronili mi się z nią widywać. Nie dziwie im się -_-', ale prędzej czy później i tak bym zaczeła. Ta koleżanka już nie przeklina, ale mi się nie udaje

Teraz jak to czytam, to moge stwierdzić, że byłam naprawde bezmyślnym smarkaczem ...

miłość to uczucie głupie, zaczyna się na ustach, a kończy na dupie...
Old Cyceron Mężczyzna
Gekokujō
Gekokujō
Old Cyceron
Wiek: 35
Dni na forum: 6.515
Plusy: 3
Ostrzeżenia: 6
Posty: 1.499
Skąd: z Polic
Osobiście nie klnę, bo po co skoro można się wyżyć na drążku lub worku boksowym Very Happy
Worek boksowy? Co to takiego? A może chodziło Ci o worek bokserski?
Z kilkoma bokserkami zdażyło mi się zapoznać w życiu . I muszę przyznać, że mają fajne osobowości i zazwyczaj są ładne, ale to nie miejsce na takie kocopoły...

to była ironia Razz skąd niby dziewczyna miałaby mieć worek boksowy? Razz ("drążek" mam ale to inna historia Razz [tylko że ów drązek jest poziomy:P])
Poziomy pionowy co to za różnica i tak służy do jednego ;D .
A wymyk, który posiadasz pozwala na rozrost mięśni szerokich pleców, człowiek staje się szeroki .

Teraz jak to czytam, to moge stwierdzić, że byłam naprawde bezmyślnym smarkaczem Ekhm... ...
Czemu, stało się i tyle, każdy ma prawo przeklnąć w chwilach napięcia . Ważne by nie zdażało się to nagminnie .
Rinnegan
Demon
Demon
[ Klan Kutang ]
Rinnegan
Wiek: 34
Dni na forum: 6.523
Plusy: 2
Ostrzeżenia: 7
Posty: 3.217
Skąd: Włocławek
Ja czasami przeklne, jak dostane jedynke np. z waznej klasowki, do ktorej myslalem, ze sie nauczylem.
Raz tylko zdazylo mi sie glosniej bluzgnac : JA Je^&^, teraz przestalem, bo mi sie to znudzilo. Czasami tylko sporadycznie powiem cos nieprzyzwoitego, ale sie panuje
Seba1993
Ziemianin
Ziemianin
Seba1993
Dni na forum: 6.444
Ostrzeżenia: 1
Posty: 24
U mnie w rejonowym gim jest tak: wchodzi nauczycielka do kalsy, mowi: wyciagamy karteczki, a inni: wypierd**** kur** jedna!... Ja przeklinam gdy jestem !?* Ale nie nagminine
Rinnegan
Demon
Demon
[ Klan Kutang ]
Rinnegan
Wiek: 34
Dni na forum: 6.523
Plusy: 2
Ostrzeżenia: 7
Posty: 3.217
Skąd: Włocławek
Hehe, alez masz klase Seba

U mnie to tylko kolega ( jedyny,ktory wprowadza wesola atmosfere do klasy ) pod nosem bluzni na nauczycieli, ale tak zeby go nie slyszeli. Raz tylko wpadl, jak nazwal nauczycielke od Niemca - siksą
Old Cyceron Mężczyzna
Gekokujō
Gekokujō
Old Cyceron
Wiek: 35
Dni na forum: 6.515
Plusy: 3
Ostrzeżenia: 6
Posty: 1.499
Skąd: z Polic
Ehh... od razu [ ort! ] przypominają mi się czasy gimnazjum, w szkole średniej to codzienność... wybieraj męskie szkoły ^^ ZSS -r? (Zespół Szkół Samochodowych).
Najlepszy jest narkus, najporządniejszy człek z klasy chyba jako jedyny na polskim klnie i ogólnie G chłopak .
Draqun Mężczyzna
Saiyanin
Saiyanin
Draqun
Dni na forum: 6.867
Posty: 259
Skąd: Główczyce
Cyceron napisał(a):
Ehh... od razu [ ort! ] przypominają mi się czasy gimnazjum, w szkole średniej to codzienność... wybieraj męskie szkoły ^^ ZSS -r? (Zespół Szkół Samochodowych).
Najlepszy jest narkus, najporządniejszy człek z klasy chyba jako jedyny na polskim klnie i ogólnie G chłopak .
Jeśli to są dla ciebie najporządniejsi ludzie, to boję się pomyśleć kto jest najmniej porządny.

Seba napisał(a):
U mnie w rejonowym gim jest tak: wchodzi nauczycielka do kalsy, mowi: wyciagamy karteczki, a inni: wypierd**** kur** jedna!
Szkoda, żę to nie było u mnie w Gimnazjum. Najpierw wpierdziel od nauczyciela, a potem na dywanik do sławnej już Pani Fugiel z Gimnazjum w Główczycach.

Takich 3-ech jak nas 2-óch nie znajdziecie ani 1-ego
Prawo Omha "Ciało rzucone w łoże traci na oporze"
http://animefunny.vgh.pl
Rinnegan
Demon
Demon
[ Klan Kutang ]
Rinnegan
Wiek: 34
Dni na forum: 6.523
Plusy: 2
Ostrzeżenia: 7
Posty: 3.217
Skąd: Włocławek
Kiedyś podobno bili linijkamipo rękach i kijami po plecach O_o za złe zachowanie i wyzywanie nauczycieli. Teraz to sporadycznie wstawiają uwagi i tyle...
drake Mężczyzna
Gekokujō
Gekokujō
drake
Wiek: 34
Dni na forum: 6.614
Ostrzeżenia: 1
Posty: 75
Tak szczerze mówiąc w ogóle [ ort! ] nie staram sie nie przeklinać jestem wulgarny jak cholera
Old Cyceron Mężczyzna
Gekokujō
Gekokujō
Old Cyceron
Wiek: 35
Dni na forum: 6.515
Plusy: 3
Ostrzeżenia: 6
Posty: 1.499
Skąd: z Polic
Jeśli to są dla ciebie najporządniejsi ludzie, to boję się pomyśleć kto jest najmniej porządny.
Jest najbardziej wporządku wobec innych i jest normalny, nie jest "ciotą" ani jakimś mułem... Osoba z którą można porozmawiać i się zadawać...

Szkoda, żę to nie było u mnie w Gimnazjum. Najpierw wpierdziel od nauczyciela, a potem na dywanik do sławnej już Pani Fugiel z Gimnazjum w Główczycach.
Nauczycieli trzeba sobie wychować, pokażą słabość, a ich nie lubisz bierzesz się do roboty ;] .
Legolas Mężczyzna
Super Saiyanin
Super Saiyanin
[ Klan Takeda ]

Wiek: 31
Dni na forum: 6.537
Ostrzeżenia: 1
Posty: 432
Temat bardzo ciekawy, dziwne iż nie wtrąciłem tu jeszcze swoich trzech groszy.

Na samym początku chciałbym napisać, czym tak naprawdę jest dla mnie słowo wulgaryzm. Czy to aby samo przekleństwo? Nie powiedziałbym, bo za pewne nie ma takiej osoby która na ziemi pod wpływem jakiegokolwiek impulsu nie wypowiedziała brzydkiego wyrazu. Jak dla mnie słowo wulgaryzm kojarzy się ze znacznie gorszymi rzeczami. Słowo przekleństwo też nie pasuje do nazwania na przykład słowa "ja pie..[cenzura]..rdziele. Przekleństwo jest to coś typu odtrącenia, czyjejś osoby. Czyli słowo podane powyżej nie powinno nazywać się ni wulgaryzm ni przekleństwo. Ale to było tylko takie małe sprostowanie tematu.

Czy klnę? Moja odpowiedź brzmi tak. Jednak nie zawsze i nie często. Jestem osobą jak to ktoś kiedyś powiedział: "dającą ponieść się chwili". Na co dzień nie używam wyrazów "brzydkich". Chyba, że jestem w typowo męskim gronie i rozmawiamy na typowo "męski" temat. Przy dziewczynach bardzo rzadko mi się to zdarza, wręcz bardzo bardzo. Toteż mają mnie raczej za grzecznego chłopca. Najczęściej używam wiązanek gdy jestem sam. Gdy na przykład długo robiona praca, mi nie wychodzi. Nie daję tego po sobie poznać, lecz faktycznie w duszy chce mną pomiatać. Forumowicze mogli poznać już moją prawdziwą stronę. Zły elf, przebudził się podczas wielkiego impulsu który nim drgną. Niestety taki jestem, poniosło mnie wtedy podczas konfliktu z Shabem. Strzeliłem kilka niemiłych wiązanek o których staram się zapomnieć i przepraszam.

Pozdrawiam
S.
Zychu89 Mężczyzna
"Rōnin
Rōnin
[ Klan Kutang ]
Zychu89
Wiek: 35
Dni na forum: 7.035
Posty: 118
Skąd: Kielce
Heh wulgaryzmy...Od malolata jest wokoło mnie pełno wulgaryzmów, na ulicy w domu w szkole. Wcale się tego nie wstydzę, ponieważ lubie sobie poprzeklinać. Dla mnie "*" to jak sztuka, trzeba umieć to robić i mieć talent. Strasznie mnie deneruje jak ktoś nie umie dobrze przeklinać a robi to. To tak jak z jeżdżeniem samochodem, jak ktoś nie umie jeździć to skasuje samochód, a jak ktoś nie umie dobrze przeklinać to może mieć skasowaną mordę <lol> ale mi się powiedziało .

Chyba Ci cos mowilem na temat przeklenstw...
SoheiMajin Gotenks
eMate Mężczyzna
"Rōnin
Rōnin
[ Klan Asakura ]
eMate
Wiek: 32
Dni na forum: 7.024
Posty: 1.327
Skąd: Wałbrzych
Przeklinam dosc czesto, wszystko zalezne od sytuacji. Jezeli juz jednak nie klne- to jedynie przy dziewczynie. Ale chce to tez przeniesc poza nia.
Czesto np. jak ide ulica, a moj kumpel klnie to po prostu wstyd mi, nie lubie czegos takiego publicznie.
Kyasarin Kobieta
Full Power SSJ
Full Power SSJ
[ Klan Asakura ]

Wiek: 32
Dni na forum: 6.202
Posty: 633
Skąd: Kielce
Ja bardzo przeklinam, bo w mojej Rodzinie wujek używa słowa na k... jako przecinka (kto z kim przestaje...). Poza tym, jako jedyna dziewczyna na podwórku, wśród młodszego brata i o trzech starszych (6, 7 i 10 lat więcej ode mnie) kuzynów(podwórko rodzinne) trudno byłoby nie zacząć przeklinać (tzn. używać słów, których nie wypada używać w miejscach publicznych ) Krótko mówiąc straaaaaaaaaasznie przeklinam
Megane Kobieta
"Rōnin
Rōnin

Wiek: 36
Dni na forum: 7.024
Posty: 518
No to skoro zdajesz sobie z tego sprawe, nie wartoby zastanowic sie nad ograniczeniem tych slow...?
Kyasarin Kobieta
Full Power SSJ
Full Power SSJ
[ Klan Asakura ]

Wiek: 32
Dni na forum: 6.202
Posty: 633
Skąd: Kielce
Powiem tak:
Gdybym była na forum miesiąc temu, napisałabym, że "wyleczyłam się" z przeklinania. Ale z moim bratem (zakała rodziny...) się nie da nie przeklinać. Już kiedyś w SB napisałam, jak rzucał pożyczoną książką(nawiasem mówiąc, wyłumaczyłam się jakoś...)
--------------------------------------------
No, ale dzięki za radę. (Znowu)postaram się ograniczyć używanie przekleństw.
MłodyBosky Mężczyzna
Wojownik
Wojownik
MłodyBosky
Wiek: 33
Dni na forum: 6.191
Posty: 32
Skąd: Ćmielów
Wulgaryzmy są jak najbardziej potrzebne w naszym języku ile ekspresji można wyrazić przez proste: O *!! Te piękne lapidarne słowo ma bogatą historię Można go używać jako pauzy w wypowiedzi, wtrazić smutek, żal, radość, zdziwienie...

Bez wulgrayzmow, nawet gwiazdkowanych...
SoheiMajin Gotenks

"Świat da się lubić... Świat... Świat da się lubic..."
mihesz Mężczyzna
Full Power SSJ
Full Power SSJ

Wiek: 33
Dni na forum: 6.129
Plusy: 2
Ostrzeżenia: 1
Posty: 519
Rozumiem jak komuś się raz coś wymsknie, ale takich osób które stoją i klną co chwilę, można by powiedzieć ,że zamiast kropki używają wyrazu na k zdzierżyć nie mogę!
Wyświetl posty z ostatnich:
Strony:   1, 2, 3, 4  

Forum DB Nao » » » Wulgaryzmy
Przejdź do:  
DB NaoForum DB NaoAninoteAnimePhrasesDr. Slump
Powered by phpBB
Copyright © 2001-2024 DB Nao
Facebook