Forum Dragon Ball Nao

» Poszukuję "Dan Dan Kokoro" BEZ WOKALU

Strony:   1, 2
Bejkrools Mężczyzna
Ziemianin
Ziemianin

Wiek: 36
Dni na forum: 5.940
Posty: 2
Skąd: Opole
Witam, posiada ktoś wersję openinga z serii GT bez wokalu? Pamiętam, że pojawiła się kilka razy emitowanych na RTL7 (później TVN7) odcinkach serii GT. To właśnie dla tego utworu zacząłem oglądać DB GT, a potem to już z ciekawości, i tak 3 razy wszystkie serie, bo zawsze mi coś umykało. Wracając do tematu, to jeśli miałby ktoś, to proszę napisać
Adrianziom Mężczyzna
Ziemianin
Ziemianin

Dni na forum: 5.312
Posty: 3
* zaloguj się, aby zobaczyć link *
* zaloguj się, aby zobaczyć link *
* zaloguj się, aby zobaczyć link *

Słaba jakość i tylko wersja tv-size
Nigdzie nie ma pełnej wersji Dan Dan Kokoro w wersji (total) instrumental w przyzwoitej jakości? Field of View nie wydał tego na żadnej ze swoich płyt? Szukałem na stronach japońskich ale same odnośniki do sklepów i 3500 jenów za utwór sobie chcą... ;P
Czy zalinkowana wersja robiona była specjalnie dla telewizji? Nigdzie nie ma pełnej wersji w dobrej jakości?
Shounen
*SōheiMenos 「僧兵メノス」
SōheiMenos 「僧兵メノス」
Shounen
Wiek: 35
Dni na forum: 7.155
Plusy: 73
Posty: 15.253
Skąd: ふざけた時代
Adrianziom napisał(a):
Field of View nie wydał tego na żadnej ze swoich płyt?
Gdyby wydali, to byłoby to cokolwiek dziwne, no i byś o tym pewnie wiedział
Wydali na singlu drugą wersję utworu pod nazwą "karaoke", ale, jak pewnie wiesz, tam i tak słychać wokal.

Szukałem na stronach japońskich ale same odnośniki do sklepów i 3500 jenów za utwór sobie chcą... ;P
Ale to i tak nie będzie to, czego oczekujesz.

Regulamin Forum | AnimePhrases ~ anime & manga quotes | MAL | Twitter · YT
Hayato Mężczyzna
Kami
Kami
[ Klan Takeda ]
Hayato
Wiek: 41
Dni na forum: 5.716
Plusy: 15
Posty: 4.255
Skąd: 絶望の海の底から
Adrianziom napisał(a):
Nigdzie nie ma pełnej wersji Dan Dan Kokoro w wersji (total) instrumental w przyzwoitej jakości? Field of View nie wydał tego na żadnej ze swoich płyt? Szukałem na stronach
"Dan Dan Kokoro Hikareteku" zostalo wydane przez Field of View jako singiel w 1996 roku. Jest na nim wspomniana przez Gota wersja karaoke.

http://en.wikipedia.org/wiki/Dan_Dan_Kokoro_Hikareteku

O innych wersjach niestety nie slyszalem.Nie sadze by byla na ktoryms z ich albumow.

Pozdrawiam

Jezeli wiara w drugiego czlowieka, ktorego ma sie przed oczami jest naiwnoscia, to jak nazwac wiare w Boga, ktorego nikt nigdy nie widzial...???
Wyświetl posty z ostatnich:
Strony:   1, 2

Forum DB Nao » » » Poszukuję "Dan Dan Kokoro" BEZ WOKALU
Przejdź do:  
DB NaoForum DB NaoAninoteAnimePhrasesDr. Slump
Powered by phpBB
Copyright © 2001-2024 DB Nao
Facebook