Forum Dragon Ball Nao

» Dragon Ball GT ocena: 10,00 (głosy: 2)110

Strony:   1, 2, 3 ... 8, 9, 10, 11, 12, 13  

Czy DBGT Ci się podobał?

Czy DBGT Ci się podobał?
Tak 43,59% 68 43,59%
Nie 42,95% 67 42,95%
Nie mam zdania 13,46% 21 13,46%
Wszystkich głosów: 156
Shounen
*SōheiMenos 「僧兵メノス」
SōheiMenos 「僧兵メノス」
Shounen
Wiek: 35
Dni na forum: 7.159
Plusy: 73
Posty: 15.256
Skąd: ふざけた時代
Pober napisał(a):
w ogóle [ ort! ] tam wystepuje prawie tylko Goku
W DB (i DBZ) też występuje prawie tylko Goku. Pewnie dlatego jest go najwięcej, że jest głównym bohaterem. A DBGT pod wieloma względami odwołuje się do pierwszej serii.

Pober napisał(a):
Goku jakies 3min wczesniej traci moc
Pewnie dlatego, że Goku walczył już od jakiegoś czasu i był wyczerpany, a Vegeta dopiero co przemienił się w SSJ4.

Pober napisał(a):
zobacz sobie odcinek kiedy Vegeta staje sie ssj4 pod koniec jest przed scaleniem 2 ujecia Vegety raz ma zielone takie jak spodnie albo jasno zielone a raz ma zolte blad filmu
Rzeczywiście parę razy miał żółte. Ale co w tym strasznego? Może rysownicy uznali, że żółta poświata mu je przysłoniła? Chyba nawet nie zdajesz sobie sprawy ile w DBZ było podobnych drobnych nic nieznaczących błędów. Ale nie będę ich tutaj wymieniał.

Regulamin Forum | AnimePhrases ~ anime & manga quotes | MAL | Twitter · YT
Pober Mężczyzna
Nameczanin
Nameczanin

Wiek: 36
Dni na forum: 5.950
Ostrzeżenia: 2
Posty: 55
Skąd: 3city
Gotenkskun napisał(a):
Pewnie dlatego, że Goku walczył już od jakiegoś czasu i był wyczerpany, a Vegeta dopiero co przemienił się w SSJ4.
Jakby tak bylo jak mowisz to znaczy ze Vegeta musial znizyc ki do ki goku zeby scalenie sie odbylo i jakby niebylo jaka droga dedukacji nie zrobisz to jest silniejszy nieliczac tej dodanej mocy dla goku przez z team...bo tamto mial tylko momentowo podniesiona moc przewyzszajaca Li-shenlonga...

Gotenkskun napisał(a):
W DB (i DBZ) też występuje prawie tylko Goku. Pewnie dlatego jest go najwięcej, że jest głównym bohaterem. A DBGT pod wieloma względami odwołuje się do pierwszej serii.
Fakt jest faktem ze to glowny bohater i jest go pelno ale tam brali udzial inni a tu polowa gt to sam goku w wszechswiecie pozniej bebi i #17 era to Goku z innych jakies miernoty porobili...i dopiero na koniec Vegeta sie pokazal na ssj4 a reszta reczniki mu podawala...dlatego nie lubie tej seri jedyne co z niej lubie to koncowke Evil Shenlong era czy jakos tako...tak samo nielubie seri Dragon ball kiedy byl maly...jedynie Z i koncowke GT...a wracajac do hmm...
Pober napisał(a):
Gotenkskun napisał(a):
A widzisz. Bo Goku nie jest taki cienias. Coś tam potrafił od czasu do czasu.


fajnie ze ktos o 50x slabszy blokuje 2x i 50x lepszego od siebie bezproblemowo....
jak to mozliwe sie pytam z logiki wychodzi zeby ich bloknac musial by miec moc przynajmniej Gohana ssj...to on az tak zmiernocial? spadl do poziomu Gotena? a i jeszcze jedno jaka sila mogl dysponowac Super #17 i Li,Omega-Shenlong?? przedctaw w wartosciach lub krotnosciach przykladowej postaci...

Tatsumaru
A i przeczytaj mangę. W każdym tłumaczeniu jeśli się nie mylę jest wyraźnie napisane, że Goku mozę utrzymywać SSj bez wysiłku. Ten stan został przez fanów nazwany MSSJ. Ale nadal jest to SSJ. NIe ma mocy SSJ i MSSJ. Obie są tym samym. Mozna mówić o mocy spoczynkowej Goku i Gohana ale tylko w zakresie SSJ (luib jak kto woli MSSJ). A nie gadales z full power ssj wytrenowali wtedy, jak zauwazylem ty zle pojmujesz polowe rzeczy...nie wiem jakos dziwnie widzisz...
Shounen
*SōheiMenos 「僧兵メノス」
SōheiMenos 「僧兵メノス」
Shounen
Wiek: 35
Dni na forum: 7.159
Plusy: 73
Posty: 15.256
Skąd: ふざけた時代
Pober napisał(a):
jaka droga dedukacji nie zrobisz to jest silniejszy
Co z tego? Goku był wyczerpany po walkach, więc Vegeta mógł być wtedy od niego silniejszy, ale to o niczym nie świadczy.

Pober napisał(a):
sam goku w wszechswiecie
Nie sam, bo z Trunksem i z Pan. Nie zauważyłeś?

Pober napisał(a):
pozniej bebi i #17 era to Goku z innych jakies miernoty porobili.
Goku osiągnął SSJ4, trudno, żeby inni mogli się z nim równać. Poza tym w walce z Super #17 wzięła też udział #18.

Pober napisał(a):
tak samo nielubie seri Dragon ball kiedy byl maly
Ja lubię pierwszą serię, i do GT większych zastrzeżeń nie mam. Ty po prostu nie lubisz małego Goku, ot co, jak wielu. A w GT jest więcej o Smoczych Kulach niż w serii Z.

Pober napisał(a):
jak to mozliwe sie pytam z logiki wychodzi zeby ich bloknac musial by miec moc przynajmniej Gohana ssj
Bo był ich ojcem, a oni jego synami, w dodatku opanowanymi przez Baby.

Pober napisał(a):
Ten stan został przez fanów nazwany MSSJ
Ty chyba znowu mówisz o Full Power SSJ, który nazywa się tak, a nie inaczej, i to w oryginale, więc nie wiem po co używasz ciągle jakiejś durnej nazwy...

Regulamin Forum | AnimePhrases ~ anime & manga quotes | MAL | Twitter · YT
Pober Mężczyzna
Nameczanin
Nameczanin

Wiek: 36
Dni na forum: 5.950
Ostrzeżenia: 2
Posty: 55
Skąd: 3city
Co z tego? Goku był wyczerpany po walkach, więc Vegeta mógł być wtedy od niego silniejszy, ale to o niczym nie świadczy.
Przeczytaj to co ci napisalem powtorzyles sie...
Gotenkskun napisał(a):
Nie sam, bo z Trunksem i z Pan. Nie zauważyłeś?
Daj spokoj kule nosili...
Gotenkskun napisał(a):
Goku osiągnął SSJ4, trudno, żeby inni mogli się z nim równać. Poza tym w walce z Super #17 wzięła też udział #18.
W sumie bo Goku jest głupi i ise niekapnoł iz on czepie energie i dal mu tyle ze był od niego silniejszy...dzienki #18 go rozwalil...
Gotenkskun napisał(a):
Bo był ich ojcem, a oni jego synami, w dodatku opanowanymi przez Baby.
No dobra to wiem ale nieodpowiedziels mi jak normal moze blokowac ssj...Gohan az tak upadl iz mial moc max 5x gohan co bylo mniejwiecej lekko mniej niz goku normal??


Gotenkskun napisał(a):
Ty chyba znowu mówisz o Full Power SSJ, który nazywa się tak, a nie inaczej, i to w oryginale, więc nie wiem po co używasz ciągle jakiejś durnej nazwy...
napisalem ci co mysle o poziomach juz na koniec iz niema silniejszy slabszy ssj2 ale co do stłumiony i pełnej mocy sie zgodze...
Dark Mężczyzna
Kaiō
Kaiō
[ Klan Tokugawa ]

Dni na forum: 6.150
Plusy: 4
Ostrzeżenia: 6
Posty: 5.406
Skąd: Poland
Łojezu Goku jest głupi!?! O czym Ty w ogóle gadasz! To najśilniejszy wojownik we wszechświecie, a swoją drogą czemu sam Vegeta w serii GT przyznał, że nie pokodna nigdy Karkarotto? Nom właśnie zastanawiające xD Książe sayian sam takjakby się poddał, zawsze był od Goku słabszy za co go na początku nie nawidził
Pober Mężczyzna
Nameczanin
Nameczanin

Wiek: 36
Dni na forum: 5.950
Ostrzeżenia: 2
Posty: 55
Skąd: 3city
Tatsumaru napisał(a):
Łojezu Goku jest głupi!?! O czym Ty w ogóle gadasz! To najśilniejszy wojownik we wszechświecie, a swoją drogą czemu sam Vegeta w serii GT przyznał, że nie pokodna nigdy Karkarotto? Nom właśnie zastanawiające xD Książe sayian sam takjakby się poddał, zawsze był od Goku słabszy za co go na początku nie nawidził
Kiedy tak mowil? podaj numer filmiku... Z tym glupi to niedoslownie z wszechswiatem sie rozpedziles...ale rozumem nigdy niegrzeszyl...
Pierutka Kobieta
Super Nameczanin
Super Nameczanin
Pierutka
Wiek: 29
Dni na forum: 5.928
Posty: 100
Skąd: Szczecin
Szczerze mówiąc wolę DBZ. Ale może przez to, że było więcej bardziej dramatycznej (wg. mnie) akcji.
GT jest....troszkę głupie. Bez obrazy:/
Głupio że Son Goku jest taki tyci. Strasznie głupio....
No i że Vegeta przez moment ma wąsy!!!

klaudas1288 napisał(a):
fajnie w gt goku taki opalony wygladal
Yyyy...bez komentarza
Ostatnio znowu wróciłam do oglądania GT. Patrząc obiektywnie, nie jest to taka klapa za jaką ludzie GT uważają.
Nawet niezły, choć fakt, kreska inna.
I akcja ma taki 'inny' nastrój.
Ale zły nie jest.

Obraz
Nedi Kobieta
Nameczanin
Nameczanin
Nedi
Wiek: 31
Dni na forum: 5.932
Posty: 78
Skąd: Jarosław
Fajniejszy jest DBZ ale GT też fajne

Nedi
VegettoSSJ
Super Nameczanin
Super Nameczanin
VegettoSSJ
Dni na forum: 6.058
Posty: 119
Badziew, badziew i jeszcze raz badziew. Jedynie muzyka byla do zniesienia. Wkurzalo mnie to , ze Vegeta byl ubrany w jakies jeansy, i ze Goku byl dzieckiem.


Plusy:
Muzyka
Poziomy
W koncu to i tak DB...
Minusy:
Vegeta wyglada jak cio*a
Goku jest dzieciakiem
Brak klimatu
Krotkie, slabe walki
WSZYSTKO!
Madlen Kobieta
Nameczanin
Nameczanin
Madlen
Wiek: 31
Dni na forum: 5.926
Posty: 88
Co Wam sie podobalo w DBGT, a co nie? napiszcie plusy i minusy.
Jak dla mnie:
+ nowe poziomy
+ fajne odcinki (a zwłaszcza podczas podroży Goku, Pan i Trunksa po galaktyce)

- malo odcinków
- zamienienie Goku w dziecko
- zakończenie

(wiem że byl podobny temat, ale mi chodzi tylko o wypisanie zalet i wad tej serii)

Ale po co ten temat? A tamten do czego w takim razie ma służyć? Byłoby to powielanie postów, więc jednak skleję ponownie.
SoheiMajin Gotenks

^___^
Piechu Mężczyzna
Full Power SSJ
Full Power SSJ
[ Klan Asakura ]
Piechu
Wiek: 39
Dni na forum: 5.875
Posty: 554
Skąd: Kruszwica City
Wszystko jest względne, co dla jednego jest plusem dla drugie może być minusem .
Seria Gt to moim zdaniem porażka ,no dobra co mi sie podobało a co nie , jedziemy.
Plusy
- zakończenie , które było wzruszające i całkiem niezle dopasowane do klimatu Dragon Balla.
- kreska , całkiem fajna i przyjemna dla oka.

Minusy
- nowe poziomy , które jakoś mi nie przypasowały
- wąsy Vejity ogólnie jego słabość w gt , przecież od czasów Dragon ball Z ta postać prawie na równi kształtowała świat smoczych kul co Son Goku , tu została zrzucona na drugi plan, co mi się strasznie nie podoba.
- kiepska fabuła , wymyślana na siłę.
- słaba muzyka która nie wprawiała w szał bojowy jak w Zetce.
- pominięci całej drużyny z
- desing postaci łagodnie mówiąc tragiczny.

Ogólnie Gt to komercyjne do bólu produkt.

Ten post był edytowany 1 raz, ostatnio zmieniony przez Piechu: 24.03.2008, 0:33
Shounen
*SōheiMenos 「僧兵メノス」
SōheiMenos 「僧兵メノス」
Shounen
Wiek: 35
Dni na forum: 7.159
Plusy: 73
Posty: 15.256
Skąd: ふざけた時代
Plusy:
- prawie ciągłe nawiązanie do Smoczych Kul i pierwszej serii, czego bardzo brakowało w Dragon Ball Z. Czyli poszukiwanie kul na pierwszym planie, zamiana Goku w dziecko, walki ze Smokami.
- design SSJ4
- współczesna kreska
- współczesna muzyka, chociaż poprzednie i tak były lepsze

Minusy:
- niekrótka fabuła upchnięta w niewiele odcinków
- współczesna kreska (ni to dobre, ni to okropne)
- zrobienie z Trunksa cioty

Nie wiem, co tam jeszcze, ale ogólnie nic do tej serii nie mam. Głównie lubię ją z tego powodu, który podałem w pierwszym punkcie.

Regulamin Forum | AnimePhrases ~ anime & manga quotes | MAL | Twitter · YT
Byczusia Kobieta
Kami
Kami
[ Klan Takeda ]
Byczusia
Wiek: 30
Dni na forum: 5.827
Plusy: 6
Posty: 4.735
Skąd: z świata snów i marzeń
Ani trochę nie lubiłam tej serii! Rozbicie teamu Z japoński język,itp. Kiczowata fabuła. Dobre dla przedszkolaków!

[img][/img]
,,Nie możesz poświęcić życia za ukochaną osobę, musisz żyć ,by jej chronić"
,,W świecie ninja ci, co łamią zasady są śmieciami. Ale ci, co porzucają swoich przyjaciół są gorsi niż śmiecie"
[http://yog-sothoth.tanuki.pl/main/licznik/byczusia/250x50.png]
,,Bo jeśli głupotą jest obrona życia
Będę głupcem do ostatniego dnia"
Shounen
*SōheiMenos 「僧兵メノス」
SōheiMenos 「僧兵メノス」
Shounen
Wiek: 35
Dni na forum: 7.159
Plusy: 73
Posty: 15.256
Skąd: ふざけた時代
Byczusia napisał(a):
Rozbicie teamu Z
Team Z był dobry w serii DBZ... tutaj był Team GT, lol

Byczusia napisał(a):
japoński język
Język japoński?
U nas był on tylko w części GT, ale lepsze to niż gdybyśmy w ogóle go nie usłyszeli w TV.

Byczusia napisał(a):
Kiczowata fabuła
Nawiązanie do pierwszej serii i pierwotnych motywów. Duży pozytyw.

Regulamin Forum | AnimePhrases ~ anime & manga quotes | MAL | Twitter · YT
Laru Kobieta
Super Saiyanin 4
Super Saiyanin 4
[ Klan Takeda ]
Laru
Wiek: 34
Dni na forum: 6.837
Plusy: 6
Posty: 2.801
Skąd: Łuków
Byczusia napisał(a):
Z japoński język,itp.
Skoro przeszkadza Ci japoński język, to może w ogóle nie bierz się za anime.

Byczusia napisał(a):
Kiczowata fabuła
Nawiązanie do pierwszej serii i pierwotnych motywów. Duży pozytyw.
Właśnie. Niby co? Na Ziemi bohaterowie żyją sobie normalnie, a potem znowu przylatuje jakiś bad-boy i Goku i spółka spuszczają mu manto? O pierwszej część sagi mówi się mało, a szkoda, bo od tego wszystko się zaczęło. Zbieranie Smoczych Kul w GT przywołało miłe wspomnienia.

Pozdrawiam.

"Jego drogę spowija jedwab, odciski jego palców na rosie,
Mieszkańcy krain mroku pokornie się przed nim płożą.
Bękart Matki Natury odrzucony przez liście i potok
Obcy w obcym kraju, szuka pociechy w swych marzeniach."
Marillion "Grendel".

Denerwować się, to mścić się na swoim organizmie za głupotę innych.
Byczusia Kobieta
Kami
Kami
[ Klan Takeda ]
Byczusia
Wiek: 30
Dni na forum: 5.827
Plusy: 6
Posty: 4.735
Skąd: z świata snów i marzeń
Skoro przeszkadza Ci japoński język, to może w ogóle nie bierz się za anime.
Mi tak ogólnie japoński język nie przeszkadza, chodziło mi tu o ten dubbing w Gt, ale słuchałam fragmenty kilku innych jap. dubbingów i mi się podobały.
ZameR Mężczyzna
Saiyanin
Saiyanin
ZameR
Wiek: 33
Dni na forum: 6.049
Posty: 283
Rzecz gustu, ja tam bym wolał żeby całe DB w TV było po japońsku i do tego z polskimi napisami DOBRYMI, a nie z lektorem . GT mi się podobało, ale jednak nie tak bardzo jak poprzednie serie, zwłaszcza nie tak jak Z.
Lees Mężczyzna
Saiyanin
Saiyanin
Lees
Wiek: 30
Dni na forum: 5.793
Plusy: 1
Posty: 219
Powiem tak : po obejrzeniu serii GT czułem się zdegustowany i zniesmaczony. A dlaczego? Podam tu te kilka błędów i minusów które pamiętam , bo przyznam sie szczerze ostatni raz serię tą oglądałem dość dawno i już część błędów zapomniałem. A oto one:

Zdziwiła mnie kreska, rozumiem że to nie robota Akiry ale mogli się bardziej postarać.
Widać wielką różnicę miedzy wyglądem Goku z pierwszej serii DB a z serii GT. Osobiście wolałem tego ze zwykłego DB. A Vegeta? Dziwne że urosły mu wąsy, podobno Saiya-jin -om włosy nie rosną( Zawsze mają ten sam wygląd). Tak samo jego strój wprawiał mnie w zakłopotanie, przyznacie że strój do treningu to nie był. Co do smoczych kul z czarnymi gwiazdkami , ciekawi mnie jedno, jak u licha przez tyle lat nie zauważono tych kul w Rajskim Pałacu? Albo dlaczego Red Shen-Ron spełnił życzenie Pilafa, który wprost go o nie nie poprosił. (Smok po prostu wyrwał je z kontekstu). Tu mogę zgodzić się że ten smok był inny. Pominięcie Tenshinhana, Krilana itp. było nietrafione. Przyznaje , może nie byli wojownikami na skalę światową ale pomóc mogli. A złe smoki? Z moich wyliczeń wynika że nie powinno ich być. Pamiętajmy że smok Wszechmogącego spełnił tylko 6 życzeń. Potem Wszechmogący scalił się z Szatanem. Co więcej smok Dende - ego na pewno nie spełnił 7 życzeń co
znaczy że Evil Shen- Ron się nie powinien pojawić. (Nie pamiętam ale chyba każdy smok musiał się z jakiegoś życzenia pojawić). A w sumie Piccolo poświęcił się na darmo- kule były wtedy dziełem Dende -ego. Kwestia zamiany Gohana w SSJ czy SSJ2 jest co najmniej dziwna. Pamiętamy że Gohan osiągnął poziom Mystic dzięki któremu nie musiał zamieniać się w SSJ. Oczywiście to nie wyklucza że mógł się zamienić w SSJ i SSJ2 ale siły by mu nie mało przybyło.( Zakładam że poziom Mystic jest stały) Lektor polski był fatalny. Zdziwiły mnie słowa Krilana na końcu GT - mówił coś że on i Goku chodzili razem do szkoły i Goku przeszkadzał pani czy coś w tym rodzaju - zaskakujące bo przecież wiadomo że obaj do szkoły nie chodzili... Mówił też że szkoda że nie ma C18. To mogę tłumaczyć tym że zamieszkała w mieście po śmierci Krilana a on ożył dopiero gdy Goku załatwił złe smoki. Na koniec powiem coś co mnie najbardziej zniechęciło do GT a mianowicie strój Goku - jego znak firmowy - nie rozstawał się z nim praktycznie przez całe DBZ i większość DB ( zaliczam do tego także strój szkoły Genialnego Żółwia) a w serii GT go nie ma , dla mnie to tak jakby nie było Songoku tylko jakiś "koleś" się pod niego podszył... Osobiście nie uznaję serii GT i uważam że DBZ kończy serię Dragon Ball ( Choć ostatnie 3 odcinki Z nie były szczególnie udane...)
Shounen
*SōheiMenos 「僧兵メノス」
SōheiMenos 「僧兵メノス」
Shounen
Wiek: 35
Dni na forum: 7.159
Plusy: 73
Posty: 15.256
Skąd: ふざけた時代
Lees napisał(a):
Zdziwiła mnie kreska, rozumiem że to nie robota Akiry ale mogli się bardziej postarać.
Była to kreska współczesna. Wielu ta z pierwszej serii się nie podoba, bo zbyt dziecinna, stara i komediowa.

Lees napisał(a):
Dziwne że urosły mu wąsy, podobno Saiya-jin -om włosy nie rosną( Zawsze mają ten sam wygląd).
Podobno. A Raditz miał już w łonie matki półtorametrowe włosy?

Lees napisał(a):
Albo dlaczego Red Shen-Ron spełnił życzenie Pilafa, który wprost go o nie nie poprosił.
Pilaf powiedział tuż obok Smoka "chciałbym, aby Goku był mały", albo coś w tym stylu.

Lees napisał(a):
Pominięcie Tenshinhana, Krilana itp. było nietrafione.
Pominął ich już Toriyama w DBZ, więc w DBGT nie mieli praktycznie wyboru.

Lees napisał(a):
Z moich wyliczeń wynika że nie powinno ich być. Pamiętajmy że smok Wszechmogącego spełnił tylko 6 życzeń.
Tu nie chodzi o Smoka Kamiego czy Dendego. Ale o używanie Smoczych Kul, nie Shen Rona.

Lees napisał(a):
A w sumie Piccolo poświęcił się na darmo- kule były wtedy dziełem Dende -ego.
Nieprawda. On po to zginął, by te czarnogwiezdne nie miały racji bytu. Jakie i czyje one były, poczytaj w artykule na DB Nao.

Lees napisał(a):
Zakładam że poziom Mystic jest stały
Poziom "Mystic" to żaden poziom. Ot, Kaioshin zwiększył Gohanowi moc, nic nowego.

Lees napisał(a):
Lektor polski był fatalny. Zdziwiły mnie słowa Krilana na końcu GT - mówił coś że on i Goku chodzili razem do szkoły i Goku przeszkadzał pani czy coś w tym rodzaju - zaskakujące bo przecież wiadomo że obaj do szkoły nie chodzili...
Mówił coś jeszcze o matce Goku o_O ale lektor polski to lektor polski, a nie seria DBGT.

Lees napisał(a):
Choć ostatnie 3 odcinki Z nie były szczególnie udane...
Właśnie. Bo to już tam Goku nie ma swojego stroju. Stąd twórcy DBGT pozwolili sobie na zmianę.

Regulamin Forum | AnimePhrases ~ anime & manga quotes | MAL | Twitter · YT
Lees Mężczyzna
Saiyanin
Saiyanin
Lees
Wiek: 30
Dni na forum: 5.793
Plusy: 1
Posty: 219
Podobno. A Raditz miał już w łonie matki półtorametrowe włosy?
To samo można powiedzieć o Goku czy Brolim, oni przy urodzeniu krótkich włosów nie mieli. A Nappa? W specjalu włosy jeszcze miał ale po goleniu jakoś mu nie urosły.

Pominął ich już Toriyama w DBZ, więc w DBGT nie mieli praktycznie wyboru.
No nie do końca, w Sadze Cella jeszcze walczyli ale potem zgodzę się zeszli na dalszy plan ale pojawiali się w odpowiednim momencie - Tenshinhan odbił pocisk Buu swoim Kikoho, albo bohaterski atak Krilana na Buu choć nic nie dał ale sam gest się liczy, a w GT nawet tyle nie pokazali.

__________________________________________________________

Zapomniałem tego napisać w poprzednim poście to teraz napiszę. Dziwię sie co do statku kosmicznego którym Pan, Trunks i Goku polecieli w Kosmos. Ponad 25 lat wcześniej Capsule Corporation stworzyła doskonały statek 5 osobowy w którym można by ćwiczyć. Dziwię się więc dlaczego w GT polecieli powiedzmy sobie szczerze "gruchotem". Myślę że Goku chciałby troszkę potrenować a Trunks i Goten czyli pierwotni pasażerowie to już powinni błagać o taki typ statku. (Zaniedbali treningi)
A i chyba Gohan miał z nimi lecieć ale statek tylko 3 - osobowy został im dany (tego to nie jestem pewien na 100 %.
Wyświetl posty z ostatnich:
Strony:   1, 2, 3 ... 8, 9, 10, 11, 12, 13  

Forum DB Nao » » » Dragon Ball GT
Przejdź do:  
DB NaoForum DB NaoAninoteAnimePhrasesDr. Slump
Powered by phpBB
Copyright © 2001-2024 DB Nao
Facebook