Forum Dragon Ball Nao

» Dragon Ball GT ocena: 10,00 (głosy: 2)110

Strony:   1, 2, 3 ... 10, 11, 12, 13  

Czy DBGT Ci się podobał?

Czy DBGT Ci się podobał?
Tak 43,59% 68 43,59%
Nie 42,95% 67 42,95%
Nie mam zdania 13,46% 21 13,46%
Wszystkich głosów: 156
TaiKun Mężczyzna
Wojownik
Wojownik
TaiKun
Dni na forum: 5.537
Posty: 33
Dragon Ball GT podobał mi się. Pamiętam te dawne czasy, to była podstawówka - zawsze po szkole oglądałem DB GT (DB oraz Z też, ale nie do tego zmierzam). Pamiętam ten świetny opening, a także ending. Wędrówki po kosmosie również utkwiły mi w pamięci. Co prawda, DB GT nie miało startu do Z, ale w niektórych aspektach przeganiało poprzednią część Dragona. Np. na plus zaliczę poziom SSJ4, nowych bohaterów, bardzo dobre sagi, w szczególności Tsufula oraz Evil Shenlonga. Miło będę wspominał także pojedyncze scenki/momenty, np. miłość Songa Oozaru do planety Ziemia, wzruszenie się wielkiej małpy (saga Bebiego), sprzeciwienie się Bebiemu przez Tronka przy użyciu silnej woli (podczas pobytu w kosmosie), ostatni odcinek GT oraz wiele innych. Seria miała sporo wad (bohaterowie spędzili tyle czasu w kosmosie na marne, by potem dowiedzieć się w jednym odcinku, że ponownie odnaleźli kule), ale jestem z tych, co i tak będą ją miło wspominać.
Vanessa Kobieta
Nameczanin
Nameczanin
Vanessa
Wiek: 30
Dni na forum: 5.542
Posty: 63
Nie mówię, że DB GT było złe, ale zdecydowanie było słabsze od DB Z. Już sam fakt zrobienia z Goku dziecka mi się nie podobał, muzyka nie była już tak dobrze dobrana jak w poprzedniej serii, a przeciwnicy i fabuła nie były już tak interesujące. Jedynie to kreska trzymała poziom, ale to jednak za mało .
TaiKun Mężczyzna
Wojownik
Wojownik
TaiKun
Dni na forum: 5.537
Posty: 33
Co Ty piszesz, muzyka była bardzo dobra w GT, nie trzeba być znawcą, żeby to usłyszeć.
Katz Mężczyzna
^Hatamoto
Hatamoto
[ Klan Tokugawa ]
Katz
Wiek: 34
Dni na forum: 5.862
Plusy: 27
Posty: 5.277
Skąd: Bydgoszcz Respekt: 99
fakt najlepsza seria wg mnie jest seria Z ale gdyby nie byłoby GT to by głupio sie zakonczyło koniec walki,wszyscy sie rozchodza i zyja długo i szczesliwie.Kreska ładna fabuła no cóz troche taka ''na szybko'' muzyka,jak zawsze swietna i to chyba na tyle

Ideology evo:
Józef Stalin: "Cudów nie ma"
Donald Tusk: "Polska będzie gospodarczą potęgą"
Berlusconi: "Wygramy, bo nie jesteśmy fiutami".
Obraz
Hayato Mężczyzna
Kami
Kami
[ Klan Takeda ]
Hayato
Wiek: 41
Dni na forum: 5.695
Plusy: 15
Posty: 4.255
Skąd: 絶望の海の底から
Katzu~no~Yuutsu napisał(a):
Kreska ładna fabuła no cóz troche taka ''na szybko'' muzyka,jak zawsze swietna i to chyba na tyle
Faktycznie seria GT była robiona "na odwal".Trunks,Gohan i Goten w zasadzie nie umieją walczyć.Vegete też niewiele lepiej.Wszędzie tylko Goku,Goku i Goku..Walki są krótkie i nudne,nie dające żadnej przyjemności z ich oglądania. Jestem rozczarowany tą serią. Na plus można zaliczyć kreskę i muzykę. Ale to za mało by mnie zachwycić. Krótko mówiąc seria Z jest najlepsza. Gdyby tak jeszcze bez cenzury i w oryginalnej wersji językowej...Ach...Szkoda

Pozdrawiam

Jezeli wiara w drugiego czlowieka, ktorego ma sie przed oczami jest naiwnoscia, to jak nazwac wiare w Boga, ktorego nikt nigdy nie widzial...???
Dark Mężczyzna
Kaiō
Kaiō
[ Klan Tokugawa ]

Dni na forum: 6.125
Plusy: 4
Ostrzeżenia: 6
Posty: 5.406
Skąd: Poland
Ujio napisał(a):
Trunks,Gohan i Goten w zasadzie nie umieją walczyć.
Ujio to jest spowodowane tym, że Trunks, Gohan i Goten zaniedbali swój trening. Trunks zajął się korporacją, Gohan starał się być "zwykłym" ziemianinem, a Goten no cóż... randkowicz .

Ujio napisał(a):
Walki są krótkie i nudne,
Biorąc pod uwagę Bebi Sagę, gdzie walka toczyła się właściwie od pierwszego epizodu sagi śmiem twierdzić, że jednak walki są długie i interesujące.

Ujio napisał(a):
Krótko mówiąc seria Z jest najlepsza.
Zgadzam się, ale GT nie było aż takie złe
Najbardziej irytował mnie brak Yamchy Chaoza, Tiena.
No i ta bezsensowna śmierć Picollo wraz Ziemią .
Hayato Mężczyzna
Kami
Kami
[ Klan Takeda ]
Hayato
Wiek: 41
Dni na forum: 5.695
Plusy: 15
Posty: 4.255
Skąd: 絶望の海の底から
Dark Sky napisał(a):
śmiem twierdzić, że jednak walki są długie i interesujące.
Długa i interesująca była walka Goku vs Furiza. I to oglądało się z przyjemnością.


Dark Sky napisał(a):
Ujio to jest spowodowane tym, że Trunks, Gohan i Goten zaniedbali swój trening.
Lenie. Vegeta powinien ich przećwiczyć Bo kondycja spadła im wyraznie.

Dark Sky napisał(a):
Zgadzam się, ale GT nie było aż takie złe
Wiesz...ja DBGT uważam za serię nakręconą tylko po to by zakończyć jakoś całą opowieść.Niestety potraktowano ją bardzo skrótowo,przez co ucierpiała jakość fabuły.Co do nudnych walk to podtrzymuje swoje zdanie.Np.piekło Goku vs Furiza & Cell,jak dla mnie żal.Myślałem,że zasnę.Ach...szkoda.

Pozdrawiam

Dark Sky napisał(a):
Najbardziej irytował mnie brak Yamchy Chaoza, Tiena.
Z ich poziomem siły nie wnieśli by nic istotnego do fabuły.Jeżeli Gohan,Goten i Trunks walczyli już jak ofiary,to co dopiero Ci trzej.

Pozdrawiam

Jezeli wiara w drugiego czlowieka, ktorego ma sie przed oczami jest naiwnoscia, to jak nazwac wiare w Boga, ktorego nikt nigdy nie widzial...???
.:LuKasz:. Mężczyzna
Saiyanin
Saiyanin
.:LuKasz:.
Wiek: 30
Dni na forum: 5.512
Plusy: 1
Posty: 261
Skąd: ベガの惑星から
Moim zdaniem GT to lipa bo tam liczył sie tylko Goku a inni byli od niego o wiele słabsi(chociaż Son Goku SSJ4 To był dobry pomysł), DBZ było najlepsze bo robił je Akira,a GT robiła jakaś wytwórnia ,a Akira tylko dawał im wskazówki, myśle że jakby DBGT robił Toriyama to by było o niebo lepsze

DB RULEZ
___________________________

[*]Andrzej Sapkowski
[*]Stephen King
___________________________
Nightmare_creator Kobieta
Super Saiyanin
Super Saiyanin
[ Klan Asakura ]
Nightmare_creator
Wiek: 33
Dni na forum: 5.512
Posty: 320
Skąd: Czeluść.
z Vegety zrobili pantoflarza, z Bulmy jakąś starą flegmę

goku był zidiociałym mega siiilnym wojownikiem
Trunks ciotą, Pan maskotką całej seri

reszt bohaterów poszła już praktycznie w zapomnienie

bleee

I'm wicked like a stain - yeah, I'm the one who's insane...
Shounen
*SōheiMenos 「僧兵メノス」
SōheiMenos 「僧兵メノス」
Shounen
Wiek: 35
Dni na forum: 7.134
Plusy: 72
Posty: 15.236
Skąd: ふざけた時代
Mam normalnie już dość tych głupot i zrzucania całej winy na DBGT.

Czy skoro Toriyama w ostatnim odcinku DBZ wykreował przyszłość (i wygląd) głównych postaci jasno, to czy twórcy GT mieli to ot tak sobie pominąć? Olać ostatni odcinek? Może cofnąć się w czasie?
Mimo iż Goten i Trunks nie mieli ochoty walczyć, mieli zrobić z nich wielkich wojowników?
Mimo iż Gohan się ustatkował, dorobił okularów i rodziny, przestał walczyć, miał być wielkim mocarnym wojownikiem?
Mimo iż Kuririn dorobił się włosów i stał się dziadkiem, miał zostać ogolony i stać się kolejnym świetnym wojownikiem?
Mimo iż Pan była córką Gohana, miało jej nie być w serii?

Można się czepiać, że z Goku zrobili dziecko, bo nie każdy musi rozumieć intencje autorów.
Można się też czepiać świeższej kreski i muzyki. Jednak musieli iść z duchem czasu.

Regulamin Forum | AnimePhrases ~ anime & manga quotes | MAL | Twitter · YT
Dark Mężczyzna
Kaiō
Kaiō
[ Klan Tokugawa ]

Dni na forum: 6.125
Plusy: 4
Ostrzeżenia: 6
Posty: 5.406
Skąd: Poland
Naoista napisał(a):
Mimo iż Goten i Trunks nie mieli ochoty walczyć, mieli zrobić z nich wielkich wojowników?
Zauważ, że naturą Sayiana jest walka, dosyć dziwne, że Goten i Trunks będąc sayianami nie chcieli się pojedynkować w przeciwieństwie do Vegety i Goku.
Shounen
*SōheiMenos 「僧兵メノス」
SōheiMenos 「僧兵メノス」
Shounen
Wiek: 35
Dni na forum: 7.134
Plusy: 72
Posty: 15.236
Skąd: ふざけた時代
Może i dziwne, ale tak zdecydował już Toriyama, więc to jego się powinno czepiać w tym wypadku, a nie twórców GT, którzy praktycznie musieli to kontynuować.
Poza tym byli jedynie Saiyanami półkrwi.

Regulamin Forum | AnimePhrases ~ anime & manga quotes | MAL | Twitter · YT
Nightmare_creator Kobieta
Super Saiyanin
Super Saiyanin
[ Klan Asakura ]
Nightmare_creator
Wiek: 33
Dni na forum: 5.512
Posty: 320
Skąd: Czeluść.
Moim zdaniem skoro Trunks i Goten będąc szczeniakami osiągnęli SSJ to w DB GT powinni dojść do czegoś więcej... : P


Naoista napisał(a):
Mam normalnie już dość tych głupot i zrzucania całej winy na DBGT.

Czy skoro Toriyama w ostatnim odcinku DBZ wykreował przyszłość (i wygląd) głównych postaci jasno, to czy twórcy GT mieli to ot tak sobie pominąć? Olać ostatni odcinek? Może cofnąć się w czasie?
Nie, po prostu mogli to zrobić lepiej

Zresztą z tego co pamiętam Toriyama miał prawa autorskie do postaci ale nie do całej serii więc on tam tylko mógł sobie podoradzać, a wytwórnia i tak miała ostatnie słowo bo to ona sponsorowała projekt : P

I'm wicked like a stain - yeah, I'm the one who's insane...
Vegeta_SSJ4 Mężczyzna
Saiyanin
Saiyanin
Vegeta_SSJ4
Wiek: 37
Dni na forum: 5.505
Posty: 191
Skąd: z Vegety :D
Ogólnie to była fajna jak dla mnie tylko szkoda ze taka krótka była ;/

" ... Jest tylko jedna rzecz,w życiu ludzi,narodów i państw,która jest bezcenna:tą rzeczą jest Honor ... " - A dla Vegety Honor jest bezcenny
D_Corleone^^ Mężczyzna
Super Nameczanin
Super Nameczanin
D_Corleone^^
Wiek: 29
Dni na forum: 5.491
Ostrzeżenia: 1
Posty: 107
Skąd: オルシュティン
Jak dla mnie ogromny FAIL
Vego1920 Mężczyzna
Wojownik
Wojownik
Vego1920
Wiek: 33
Dni na forum: 5.393
Ostrzeżenia: 1
Posty: 43
wg mnie GT jest troche do bani duzo walk i nie ma takiej fabuly a to tez sie liczy w Z jakos to bylo ale Gt wydaje mi sie ze bylo robione zeby ino no i ilosc odc. mala

Vego SSJ 2
Rzadzi !!!!
Mephiu Mężczyzna
Ziemianin
Ziemianin

Wiek: 29
Dni na forum: 5.384
Posty: 6
Skąd: krk
Może mówicie, że dragon ball GT jest do kitu, lecz jakby wyglądało zakończenie Dragon ball Z, dobrze, że GT powstało, lecz przydała by się kontynuacja jakaś, choćby AF.Mam nadzieję, że po Dragon Ball Kai powstanie jakaś kontyunuacja do GT.
BardockSSJ Mężczyzna
Super Nameczanin
Super Nameczanin
BardockSSJ
Wiek: 28
Dni na forum: 5.674
Posty: 128
Skąd: Polska
goku był zidiociałym mega siiilnym wojownikiem
Trunks ciotą, Pan maskotką całej seri
No dokładnie

-Największy minus - śmierć Piccola z Ziemią

-Poza tym walki są dość kiepskie, jest zdecydowanie za dużo magicznych ataków, za mało walki wręcz.

-Nierespektowanie poprzednich przeciwników, pamiętam, że imię Frezer mimo wszystko budziło grozę w Cell Saga, podobnie pamiętano o Komórczaku w Buu Saga. W GT wszystko poszło do śmieci i liczą się tylko nowi. Na dodatek jakiś generał na śmiesznej nikomu nieznanej planetce ma być silniejszy od Buu, legendarnego demona niszczącego galaktyki!

-Vegeta za słaby. Zdecydowanie. To że Gohan przestał walczyć, Ok, to powinno dać Vegecie szanse na przegonienie go. Tymczasem on się chyba zatrzymał w rozwoju.

-Błędy - jest tego pełno i psuje przyjemność oglądania

+Kreska

+Muzyka

+Niektóre momenty są nawet fajne (np. przemiana Goku w SSJ4)

+Mimo wszystko są tam bohaterowie z DB!

Oficjalna tabelka power leveli z Daizenshuu: http://dbnao.net/forum/viewtopic.php?p=134074#134074 No... może nie taka oficjalna, ale jest najlepsza jaką widziałem.
Shounen
*SōheiMenos 「僧兵メノス」
SōheiMenos 「僧兵メノス」
Shounen
Wiek: 35
Dni na forum: 7.134
Plusy: 72
Posty: 15.236
Skąd: ふざけた時代
BardockSSJ napisał(a):
Na dodatek jakiś generał na śmiesznej nikomu nieznanej planetce ma być silniejszy od Buu, legendarnego demona niszczącego galaktyki!
Czy on był silniejszy od Buu? Pokonał go mały Goku - mały Goku nie był w żadnym wypadku silniejszy od Buu. Bo jak mniemam mówisz o Rirudo? Który zresztą był robotem.

Regulamin Forum | AnimePhrases ~ anime & manga quotes | MAL | Twitter · YT
Kyanna Kobieta
Super Saiyanin 2
Super Saiyanin 2
[ Klan Tokugawa ]
Kyanna
Wiek: 34
Dni na forum: 5.431
Plusy: 4
Ostrzeżenia: 1
Posty: 751
Skąd: Podkarpacie
Jak dla mnie GT nie było takie złe. Jest to najkrótsza z serii ale nie uważam, zeby była najgorsza. Są w niej plusy tak jak i minusy. Muzyka i kreska rzeczywiście na bardzo dobrym poziome. No i oczywiście ostatni odcinek - odejscie Goku. Ale najbardziej denerwowało mnie:
-fryzura Vegety jak mogli obiąć mu te jego włoski no i gdzie się podział ten jego charakterek ;/
-Goku - znów mały, to mnie najbardziej denerwowało
-Trunks, Gohan, Goten - ok, chcą wieść normalne życie, niech wiodą, ale trenować powinni, co niby miało się zmienić między Z i GT, ze przestali trenować
-Pan - też niczym nadzwyczajnym się nie wyróżnia, takie małe krzykliwe dziewczę mająca bardziej zadatki na babochłopa

Obraz
"Chwyć Mnie Za Rękę Aniele Śmierci..."
Wyświetl posty z ostatnich:
Strony:   1, 2, 3 ... 10, 11, 12, 13  

Forum DB Nao » » » Dragon Ball GT
Przejdź do:  
DB NaoForum DB NaoAninoteAnimePhrasesDr. Slump
Powered by phpBB
Copyright © 2001-2024 DB Nao
Facebook