Forum Dragon Ball Nao

» Oceń osobę powyżej

Strony:   1, 2, 3 ... 23, 24, 25 ... 45, 46, 47  
Malik-al-Mulk Cwel Mężczyzna
Opiekun Nao Wiki
Opiekun Nao Wiki
[ Klan Kutang ]
Malik-al-Mulk Cwel
Wiek: 69
Dni na forum: 6.625
Ostrzeżenia: 3
Posty: 2.283
Skąd: Rzeszów
danevert

Nick: Podoba mi się nawet, już zdążyłem się przyzwyczaić.
Avatar: Wg mnie lepszy od poprzedniego, jednak zbyt wypikselowany.
Podpis: Powinniście się zemścić Podoba mi się.
Osoba: Jesteś na forum już jakiś czas i jak do tej pory raczej nie podpadłeś, za co wielki plus. Nie mam do Ciebie żadnych zastrzeżeń

Obraz
PALATIAL REGALIA
Rinnegan
Demon
Demon
[ Klan Kutang ]
Rinnegan
Wiek: 34
Dni na forum: 6.523
Plusy: 2
Ostrzeżenia: 7
Posty: 3.217
Skąd: Włocławek
no, sobie Daichiego wezmę na odpalenie

nick: no już niech będzie , chociaż Fly był hmm klimatyczniejszy Ten też jest niezły, ale kojarzy mi się z lamami coś
avatar: ładne dopracowanie kolorystyczne, nie rażące w oczy, tylko trzeba się przyjrzeć bliżej, co przedstawia owe dzieło
podpis: nie no, weźcie coś polskiego piszcie, nie chcę do słownika zadzierać. Ale ten nie jest zły ( godzina szukania :p )

Osoba: Jeden z tych, można by [ ort! ] rzec, kontrowersyjnych lam na forum. Kiedyś był takich cichcem, ale dawno te czasy minęły. Ogólnie ma wielkie poczucie humoru, ale kiedy trzeba potrafi przystopować ( choć nierzadko mu to nie wychodzi). Jednak ostatnio zmądrzałeś - tak tak
I nie kłóć się już z Oldem
Lilu Kobieta
Super Saiyanin 2
Super Saiyanin 2
Lilu
Wiek: 32
Dni na forum: 6.502
Posty: 885
A ja znów ocenie Daichiego,nie wiem po co,ale sporo zmieniło się odkąd ostatnio Go oceniałam,a więc:

Avatar - ciekawy,intrygujący i nieźle wykonany,zresztą jak zawsze,dość dziwny,ale podoba mi się.
Synga - fajna,nieźle wykonana,tylko znów ta postać taka samotna,cóż,ale za to pasuje do refleksyjnego podpisu,fajne:).
Osoba - Nie no,mam Cię oceniać?!...za długo mi to zajmie,cóż wiele się zmieniło odkąd Cię oceniałam,choćby to iż jesteś teraz dla mnie najwazniejszą osobą w życiu (nie licząc rodziny oczywiście).Kocham Cię za Twoje poczucie humoru,za to że poprawiasz mi nastrój,nie ważne czy źle się czuje,czy mam po prostu [ ort! ] doła,zawsze mi pomagasz,choć czasem nawet nie wiesz kiedy.Nie no mogłabym tak długo jeszcze,ale po co?.
Wystarczy że Ty wiesz co do Ciebie czuje.To tyle jeśli chodzi o tę wspaniałą osobę.
Rinnegan
Demon
Demon
[ Klan Kutang ]
Rinnegan
Wiek: 34
Dni na forum: 6.523
Plusy: 2
Ostrzeżenia: 7
Posty: 3.217
Skąd: Włocławek
Tenshi ( Lilu, Bloody Angel)

Nick: Zmieniany parokrotnie. Ten jest dobry. Co du więcej pisać -nie razi w oczy
Avatar: nowy jakiś ^ ^" Trochę jakby przymglony, ale ładnie wykonany graficznie
Podpis: tu się zgodzę, wiesz

Osoba: No , jedna z "wilczych" dziewcząt w tym klanie. Potrafi pokazać swoje zdanie, niekiedy potrafię się z Nią pogryźć o byle co, ale szybki przechodzi to w niepamięć ^ ^" Prywatnie fajnię mi się z nią rozmawia, o wszystkiem ( taak ).
Legolas Mężczyzna
Super Saiyanin
Super Saiyanin
[ Klan Takeda ]

Wiek: 31
Dni na forum: 6.537
Ostrzeżenia: 1
Posty: 432
No Ishido, stary brachu:)

Nick: Jako tako, przyzwyczaiłem się do tego Twojego Gotęx'a. Nie jest zły, ale nie zaskakuje.

Avatar: A powiem Ci, że fajny. Pasuje do Twojego harakteru. Beztroskiego, uśmiechniętego chłopca ( jeśli mogę tak napisać).

Podpis: Dość taki nie na czasie...

Osoba: Miły, sympatyczny forumowicz, dobry kolega, wygadany i tryskający humorem. Świetny gościu:)
Rinnegan
Demon
Demon
[ Klan Kutang ]
Rinnegan
Wiek: 34
Dni na forum: 6.523
Plusy: 2
Ostrzeżenia: 7
Posty: 3.217
Skąd: Włocławek
To znowu ocenimy sobie pana Legolasa ( równo 2 tyg. dłuzej na forum ode mnie ;p )


Nick: przypadł mi od razu do gustu , taki klimatyczny, cos kojarzy mi się z Legolasem z Władcy

Avatar: hmm ostatnio zaczytałem się w Apokalipsie i z nią mi się kojarzy z nadejściem czasów ostatecznych. Daje wiele do myślenia.

podpis: pierwsza część bardzo mądra , co do drugiej, nie będzie tysiąca lat, wcześnie jpadniemy heh

Osoba: Jedna z tych, które bardziej lubię i cenię na DBNao Bardzo dobrze mi się z Tobą rozmawia . Nawet, kiedy odszedłeś wcześnie jz forum, nie przerwał się kontakt między nami, nic się nie zmieniło Ogólnie wielki, wielki plus dla tego użytkownika.
eMate Mężczyzna
"Rōnin
Rōnin
[ Klan Asakura ]
eMate
Wiek: 32
Dni na forum: 7.024
Posty: 1.327
Skąd: Wałbrzych
Nick: taki sobie.

Avatar: nie podoba mi się, aczkolwiek rzuca się w oczy. bardzo szybko rozpoznaje po nim autora postu

sygna: nie przykładam do tego uwagi, może być, choć nie zachwyca.

Osoba: Piszesz duuuużo i masz w dodatku dość długi staż na forum Wypowiedzi Twoje są mądre i zróżnicowane, co zależy od wybranego tematu. Widzę także, że piszesz po prostu w tematach, o których coś wiesz, a nie bez sensu nabijasz posty. Trzymaj tak dalej.
Drakan
Super Saiyanin 4
Super Saiyanin 4
[ Klan Asakura ]
Drakan
Wiek: 34
Dni na forum: 6.212
Plusy: 7
Posty: 1.646
Skąd: Elizjum
Niech i ja się wypowiem.

eMate
Avatar - przypomina mi rysunki członków zespołu Gorillaz, choć podejrzewam, że nie ma nic z tym wspólnego. Wygląda całkiem sensownie, ciekawa kreska, czarno biały...
Sign i podpis - sentencja. Niechby i była, bo raczej ma odniesienie do rzeczywistości, choć zależy kto ją czyta. osobiście dla mnie brzmi zbyt sztucznie. Sygnatura swoim wyglądem nie powala, ale jeżeli taka jest wola uzyszkodnika i niech tak będzie.
Nick - dobrze pomyślany. Zgrabnie połączone nowoczesne tendencje, zainteresowania i ogółem osoba. W zapamiętaniu dosyć szybki, dobrze brzmi.
Osoba - nie było wiele okazji do rozmowy, bodajże znając jako klanowicza mam najmniejszy kontakt, więc dużo nie mogę napisać. Wydaje mi się, że kolega jest odrobinę leniwy. Dlaczego? Otóż jak widać eMate ma potencjał i zdolności do wyrażania swoich poglądów w sposób dokładny i wyczerpujący tudzież poprawny językowo, ale nie zawsze z tego korzysta. Bodajże jedyny raper z zamiłowania, ktorego znam co jest w tym przypadku dużym plusem. Nie ze względu na fakt, że słucham (bo nie słucham) tylko że to rzeczywiście jego pasja. Dodatkowo z tego co inni piszą całkiem sensowne zachowanie jak na ludzi tego typu. Ostatnio coś zaniedbuje obowiązki moda, ale sumienny jest i tego się trzymajmy.

I know I'm strange, but what are You?
Ech, gdzie te czasy Nao oświecone...
Malik-al-Mulk Cwel Mężczyzna
Opiekun Nao Wiki
Opiekun Nao Wiki
[ Klan Kutang ]
Malik-al-Mulk Cwel
Wiek: 69
Dni na forum: 6.625
Ostrzeżenia: 3
Posty: 2.283
Skąd: Rzeszów
A ja ocenie Ishiego, bo mnie błagał na GG

Avatar: Ta nowa, postrzępiona wersja o niebo lepsza od poprzedniej, avek jak dla mnie dość śmieszny: włosy jak banany, uśmiech wygląda jak wanna, krzywe oczy i do tego wszystko nieźle rzuca się w oczy, a to za sprawą kolorów, które mimo tego że nie są oczojebne, to są
Sygnatura: Nawet ładne panie, tylko ostatnia wygląda jakby ją ktoś pobił...;p
Podpis: Złote myśli Ishidowsa Będę pamiętał
Osoba: Nie znam!
A tak na troszkę bardziej poważnie, to mimo niecodziennych zainteresowań, lubię go ;p Zawsze palnie coś głupiego, to się trochę pośmieje, zawsze pieprzy trzy po trzy, to również się trochę pośmieje, zawsze zacznie mówić o hentajcach, to też się trochę pośmieję, zawsze wkurza Ficipcia, to tym bardziej się pośmieję Nazbyt elokwentny, ale sympatyczny i walnięty, za co go cenię

Obraz
PALATIAL REGALIA
Al Ed Upek Kobieta
"Deus Volt
Deus Volt
[ Klan Kutang ]
Al Ed Upek
Wiek: 35
Dni na forum: 6.237
Plusy: 10
Posty: 5.191
Skąd: Włocławek
Daichi
nick:fajny, ale byłem przyzwyczajony do Fly'a
avek:nie no goły facet z piórami, albo z bananem? to nie idzie w parze ;/
sygna:świetna
osoba:w porządku, nawet nieźle gra w snookera, fajnie się gada

Nigdy nie będę w 100 % szczęśliwy, bo spirytus ma 96 %.- mój kolega Marcin.
-Nadia, gdzie moje gacie?
-Nie wiem, pewnie do muzeum wzięli.
Panie Bolesławie, witamy w domu. Witamy całą ekipę czarnuchów z łańcuchami.
Nie oznacza to jednak, że byłem świniakiem pokroju Kwaśniewskiego, czy innego Komorowskiego, aż tak nisko nie upadłem. Chłopu trzeba dawać albo się nie dziwić. Chłopak wyczaił ją na skupie żywca. W sezonie tzw "świńskiej górki". Na imie jej było Teresa, Teresa z domu Bąk. Gonar wziął 2k kredytu na suple. xD
Legolas Mężczyzna
Super Saiyanin
Super Saiyanin
[ Klan Takeda ]

Wiek: 31
Dni na forum: 6.537
Ostrzeżenia: 1
Posty: 432
Wybacz Joe Weiderze, ale nie pamiętam Cie po nick'u, więc ocenię Daichiego

Nick: Blee... Nie mam zielonego pojęcia jak go wymówić.

Avatar: Nic dodać, nic ująć. Podoba mi się, nawet bardzo.

Podpis: Nie zwracam uwagi na sygnaturki na forum. Nie przeszkadza mi ona. Niestety muszę napisać, że w ogóle nie komponuje się z avatarem. Ba, szpeci go.

Osoba: Spamer, jeden z najczęściej zbeszczyszczających kibel. Nie dlatego, że często ( o wiele za często ) tam pisze. Dlatego, że nie potrafi się pożądnie wysrać , tylko wali malutkie pierdy (przenośnia, znaczenie się sam domyśl). Choć masz również dobre strony. Jak chcesz potrafisz rozbarwić temat , który jest pisany na poziomie.
franqey Mężczyzna
Super Saiyanin 4
Super Saiyanin 4
[ Klan Asakura ]
franqey
Wiek: 37
Dni na forum: 6.680
Plusy: 3
Ostrzeżenia: 3
Posty: 2.643
Skąd: Danzig
Legolas

nick - zawsze wolałem gimliego , saurona i chyba każdą inną postać z "Władcy"

avek - fajnie że się przyznajesz do Kościoła , ale w głupi [ ort! ] sposób

podpisy - wszystkie do dupy

osoba - bywa naiwny , wkurzający, nachalny bierze za dużo [ ort! ] do siebie , zdarzają mu się też przebłyski. Do głowy w tym momencie [ ort! ] mi przychodzi chyba jeden , ale gościa raczej nie znam więc być może to tylko wrażenie

"I wówczas, jakby dla ostatecznego i nieodwołalnego pchnięcia mnie do upadku, zjawił się duch Przekory. Filozofia nie zdaje sobie żadnej z tego ducha sprawy. A jednak wieżę w to święcie, jak w istnienie własnej duszy, że przekora jest jednym z pierwotnych popędów ludzkiego serca - jedną z niepodzielnych, pierwiastkowych władz lub uczuć, które nadają kierunek charakterowi danego człowieka. Któż, popełniając czyn niedorzeczny lub nikczemny, nie dziwił się po stokroć tej prostej oczywistości, iż wiedział, że winien go był nie popełniać? Czyż pomimo doskonałości naszego rozsądku nie mamy nieustannych zakusów do naruszania tego, co jest Prawem, dla tej po prostu przyczyny, iż wiemy właśnie,że jest to - Prawo?"
Edgar Allan Poe "Czarny Kot"
Shounen
*SōheiMenos 「僧兵メノス」
SōheiMenos 「僧兵メノス」
Shounen
Wiek: 35
Dni na forum: 7.133
Plusy: 72
Posty: 15.236
Skąd: ふざけた時代
Franek

Nick - jak zawsze ten sam ;]
Avatar - Nick Cave rulez.
Podpis - a nawet nie wiem, co tam się kryje pod tym. (edit: już wiem)
Osoba - wporzo, tylko po co tyle błędów ortograficznych i spacji przed przecinkami?

Regulamin Forum | AnimePhrases ~ anime & manga quotes | MAL | Twitter · YT
Old Cyceron Mężczyzna
Gekokujō
Gekokujō
Old Cyceron
Wiek: 35
Dni na forum: 6.515
Plusy: 3
Ostrzeżenia: 6
Posty: 1.499
Skąd: z Polic
Pan Admin

Nick - No w końcu jakiś normalny, wcześniejszy "Gotenks" był mało oryginalny.
Av - Elegancki! Buka miota!
Podpis - Same mądrości, plus średnia sygna.
Osoba - Chyba najfajniejszy admin, nie rzuca ostami i banami na prawo i lewo, nie używa władzy wedle siebie [no może nie, aż tyle]. Zoofil preferujący koty, mający manię na punkcie stolca. No ale nie można Mu zarzucać niedorozwoju poza długimi włosami.
Shounen
*SōheiMenos 「僧兵メノス」
SōheiMenos 「僧兵メノス」
Shounen
Wiek: 35
Dni na forum: 7.133
Plusy: 72
Posty: 15.236
Skąd: ふざけた時代
Cyceron napisał(a):
mający manię na punkcie stolca
Nie myl Pana Admina z Kamieniem

Cyceron

Nick - staaary, nic specjalnego.
Avatar - no ten... kompozycja nawet ładna.
Podpis - nawet dobry Chupa Chups. I mądrości Franka, widzę.
Osoba - trochę dziwak, zawsze miał dużo ostów, i nawet emo nie lubi, koniec świata, trochę dziwak. Pisze te posty i pisze, a tysiąca jeszcze się nie dorobił :p

Regulamin Forum | AnimePhrases ~ anime & manga quotes | MAL | Twitter · YT
Al Ed Upek Kobieta
"Deus Volt
Deus Volt
[ Klan Kutang ]
Al Ed Upek
Wiek: 35
Dni na forum: 6.237
Plusy: 10
Posty: 5.191
Skąd: Włocławek
Pan Admin

nick- szczyt pychy ;p
avatar- Buka wymiata, nie ma co.
sygna- już kiedyś oceniałem, ale fajna
osoba- oryginał. ;p Po prostu Cię lubię. Dobry admin, kolega też, w poniedziałek do Ciebie jadę to Cię lepiej poznam.

Nigdy nie będę w 100 % szczęśliwy, bo spirytus ma 96 %.- mój kolega Marcin.
-Nadia, gdzie moje gacie?
-Nie wiem, pewnie do muzeum wzięli.
Panie Bolesławie, witamy w domu. Witamy całą ekipę czarnuchów z łańcuchami.
Nie oznacza to jednak, że byłem świniakiem pokroju Kwaśniewskiego, czy innego Komorowskiego, aż tak nisko nie upadłem. Chłopu trzeba dawać albo się nie dziwić. Chłopak wyczaił ją na skupie żywca. W sezonie tzw "świńskiej górki". Na imie jej było Teresa, Teresa z domu Bąk. Gonar wziął 2k kredytu na suple. xD
franqey Mężczyzna
Super Saiyanin 4
Super Saiyanin 4
[ Klan Asakura ]
franqey
Wiek: 37
Dni na forum: 6.680
Plusy: 3
Ostrzeżenia: 3
Posty: 2.643
Skąd: Danzig
Joe Weider

nick - o ile się oriętuje to po jakimś łosiu co koks przerzucał
avek - estetyczny , acz nigdy jakoś nie potrafiłem zrozumieć fascynacji lesbami
sygna - fajna , tylko co to za koleś na zdjęciu?
osoba:
Wydaje się raczej spoko. Poglądy mamy raczej zbliżone. W jego wieku też raczej nie chodziłem do szkoły , i nie żałuję , więc na plus. Wydaje się raczej niegłupi. Raczej pozytywny. Tylko czemu !? wszystko raczej?

"I wówczas, jakby dla ostatecznego i nieodwołalnego pchnięcia mnie do upadku, zjawił się duch Przekory. Filozofia nie zdaje sobie żadnej z tego ducha sprawy. A jednak wieżę w to święcie, jak w istnienie własnej duszy, że przekora jest jednym z pierwotnych popędów ludzkiego serca - jedną z niepodzielnych, pierwiastkowych władz lub uczuć, które nadają kierunek charakterowi danego człowieka. Któż, popełniając czyn niedorzeczny lub nikczemny, nie dziwił się po stokroć tej prostej oczywistości, iż wiedział, że winien go był nie popełniać? Czyż pomimo doskonałości naszego rozsądku nie mamy nieustannych zakusów do naruszania tego, co jest Prawem, dla tej po prostu przyczyny, iż wiemy właśnie,że jest to - Prawo?"
Edgar Allan Poe "Czarny Kot"
Rinnegan
Demon
Demon
[ Klan Kutang ]
Rinnegan
Wiek: 34
Dni na forum: 6.523
Plusy: 2
Ostrzeżenia: 7
Posty: 3.217
Skąd: Włocławek
franqey

nick: taki frankowaty, czyli niczego sobie.
avek: przypomina mi kolesia totalnie zjaranego , spoko gosc z niego.
sygna: najlepsza na tym forum.
Pewnie juz go ocenialem kiedys, ale zapomnialem jak go ocenilem. No to, franek wydaje sie byc madry ( to wplyw alkoholu ? ) , pisze dlugie madre posty, czasami cos palniesz w graatyce, ale nie widac tego wcale. Lubisz wypic sobie troche - popieram to raczej.
Al Ed Upek Kobieta
"Deus Volt
Deus Volt
[ Klan Kutang ]
Al Ed Upek
Wiek: 35
Dni na forum: 6.237
Plusy: 10
Posty: 5.191
Skąd: Włocławek
Ishido

nick: kamień, czyli głupi
avek:ten z Yondim był fajny, ten jest słaby
sygna:no już lepsza niż poprzednia, ale Mello i N bym wyrzucił, bo ich nie lubię
osoba:co, by nie mówić spamer, ale jednak w porządku. Ostatnio zaczał palić, to na plus. Lubi wagarować też plus. Mój sąsiad, to akurat na minus.

Nigdy nie będę w 100 % szczęśliwy, bo spirytus ma 96 %.- mój kolega Marcin.
-Nadia, gdzie moje gacie?
-Nie wiem, pewnie do muzeum wzięli.
Panie Bolesławie, witamy w domu. Witamy całą ekipę czarnuchów z łańcuchami.
Nie oznacza to jednak, że byłem świniakiem pokroju Kwaśniewskiego, czy innego Komorowskiego, aż tak nisko nie upadłem. Chłopu trzeba dawać albo się nie dziwić. Chłopak wyczaił ją na skupie żywca. W sezonie tzw "świńskiej górki". Na imie jej było Teresa, Teresa z domu Bąk. Gonar wziął 2k kredytu na suple. xD
Malik-al-Mulk Cwel Mężczyzna
Opiekun Nao Wiki
Opiekun Nao Wiki
[ Klan Kutang ]
Malik-al-Mulk Cwel
Wiek: 69
Dni na forum: 6.625
Ostrzeżenia: 3
Posty: 2.283
Skąd: Rzeszów
Joe Weider napisał(a):
Ostatnio zaczał palić, to na plus.
Głupi jesteś.

Dżo

Nick: Oryginalniejszy niz poprzedni... przyzwyczaiłem sie;p
Avek: Taki o.
Sygna: Zajebista, oczywiście
Osoba: Spamer, w porządku koleś, cienias w snookera, na którym nabijam rankingi... Ostatnio coś rzadziej spamuje, ale jak już coś palnie, to na maksa;p

Obraz
PALATIAL REGALIA
Wyświetl posty z ostatnich:
Strony:   1, 2, 3 ... 23, 24, 25 ... 45, 46, 47  

Forum DB Nao » » » Oceń osobę powyżej
Przejdź do:  
DB NaoForum DB NaoAninoteAnimePhrasesDr. Slump
Powered by phpBB
Copyright © 2001-2024 DB Nao
Facebook