Forum Dragon Ball Nao

» Oceń osobę powyżej

Strony:   1, 2, 3 ... 39, 40, 41 ... 45, 46, 47  
Rinnegan
Demon
Demon
[ Klan Kutang ]
Rinnegan
Wiek: 35
Dni na forum: 6.544
Plusy: 2
Ostrzeżenia: 7
Posty: 3.217
Skąd: Włocławek
Shuichi Shindou

To by sie na polski przydalo przetlumaczyc bo dostalem 35 % z ustnej z angola , z Japonca 0 % i nie wiem ._. a got mi dal jakiegos linka angielskiego ( Gozon jeden ) i nie wiem.

A i konczac tego posta - nie palcie fajek do filtra, sprobowalem , czuc ta pomarańcz, tylko ma odczyn silnie kwasny, przeszlo do szczątek mego mozgu ( pozostalosci), ktore zostaly zniszczone ... SKad teraz mam pobierac wiedze... Ma ktos chipa?

[ Dodano: 01.04.2009, 1:33 (po 3 godzinach 42 minutach) ]
Dobra , wiem juz kto to jest, ale tylko z wygladu, opisu jego charakteru nie chcialo sie czytac, w koncu Geomorfologia jest znacznie ciekawszym zajeciem, ktore trwa i trwa , tak, do usranej sesji letniej.

Sygnatura- cos ja zezarlo, nie wiem ,ale ta jest bardziej przytulna. A podpis tez jest, trzeba go gdzies na lamach forum poszukac, sam nie wiem, gdzie, ale jest.
Mateusz Mężczyzna
^Recenzent
Recenzent
[ Klan Tokugawa ]
Mateusz
Wiek: 29
Dni na forum: 5.968
Plusy: 10
Posty: 2.892
Skąd: Mielec
Ishido
Nick: dobry
Sygnaturka: arcydzieło to to nie jest
Avatar: lepszy od sygny, nie wiem kto to jest, ale fajnie wygląda.
Osoba:
Napiszę krótko, co się będę w ustępie rozpisywał.
Miłośnik piwa, coś tam pali, w to co to ja już nie wnikam I zmącił ostatnio sprawę z inteligencja.. ^^^wiem

Obraz
Piechu Mężczyzna
Full Power SSJ
Full Power SSJ
[ Klan Asakura ]
Piechu
Wiek: 39
Dni na forum: 5.870
Posty: 554
Skąd: Kruszwica City
Zettai
Nick: Kojarzy mi się z Dragon Ball Z, ogólnie może być.
Avek: Dobry, House wymiata.
Sygnatura: Ponowie House, bardzo fajna, no i jest Wilson
Osoba: Ja na swój wiek rozgarnięty, nie miałem z nim do czynienia, ale wydaje się w porządku.

Witajcie w świecie pozbawionym zasad.
Mateusz Mężczyzna
^Recenzent
Recenzent
[ Klan Tokugawa ]
Mateusz
Wiek: 29
Dni na forum: 5.968
Plusy: 10
Posty: 2.892
Skąd: Mielec
Piechu
Nick: kojarzy się z piaskiem
Avek: poprzednie były lepsze
Sygna: ładna, jedna z lepszych na forum
Osoba:
Z tego co wiem, to lubi film "Batman", a jego ulubioną postacią w filmie jest Joker (czy jak mu tam było). Ogólnie pewnie lubi science fiction.

Obraz
Rinnegan
Demon
Demon
[ Klan Kutang ]
Rinnegan
Wiek: 35
Dni na forum: 6.544
Plusy: 2
Ostrzeżenia: 7
Posty: 3.217
Skąd: Włocławek
Zettai

nick: z jakims utworem DBZ mi sie kojarzy, tytulu nie pamietam oczywiscie

avatar: co to, malpa ?

Sygna: Planeta maup ?

Osoba: Hmm, jak na swoj niezastarawy wiek, ma swoja madrosc i jakies poczucie humoru ^ ^".. Co tu jeszcze by dodac, by Ustep zmienial sie w HP. Hmm, o i za czesto piszesz jakies debilne glupoty w SB ^ ^ Poza SB , trzymasz poziom - tak dalej, a zajdziesz nawet daleko .
Dark Mężczyzna
Kaiō
Kaiō
[ Klan Tokugawa ]

Dni na forum: 6.146
Plusy: 4
Ostrzeżenia: 6
Posty: 5.406
Skąd: Poland
Ishido
Avek: Buehehehe.
Nick: Kamyk, jak to Kamyk.
Sygna: lubię kotów
Osoba: Może być.
Laru Kobieta
Super Saiyanin 4
Super Saiyanin 4
[ Klan Takeda ]
Laru
Wiek: 34
Dni na forum: 6.833
Plusy: 6
Posty: 2.801
Skąd: Łuków
Dark Sky

Nick - Trochę oklepany. Za nic nie mogę pojąć, co ma Ciemne Niebo do Twojej osoby.

Avek - Ładny kadr, tylko ramka zlewa się z napisem.

Sygna - Jakaś taka na siłę, niezbyt ładna. Gdyby ją nieco przerobić, była by bardzo fajna. Em jakiś taki rozciągnięty.

Userbar - ładny

Podpis - No cóż. Takie jest życie gwiazdy.

Osoba - Mam mieszane uczucia. Z jednej strony ma swoje zdanie i broni go, jest całkiem zabawny, ale czasem pisze jakby miał 5 lat i staje się zupełnie niepoważny w tym, co pisze. Sytuacji na forum nie można brać tak do siebie.

Pozdrawiam.

"Jego drogę spowija jedwab, odciski jego palców na rosie,
Mieszkańcy krain mroku pokornie się przed nim płożą.
Bękart Matki Natury odrzucony przez liście i potok
Obcy w obcym kraju, szuka pociechy w swych marzeniach."
Marillion "Grendel".

Denerwować się, to mścić się na swoim organizmie za głupotę innych.
Marimo Mężczyzna
"L'uś
<b>L</b>'uś
[ Klan Kaeshi ]
Marimo
Wiek: 30
Dni na forum: 5.821
Plusy: 18
Posty: 1.999
Skąd: Łosice
Laru-chan

Nick: - Ujdzie.
Avarar: Ja tam się na tych waszych japońskich muzykach nie znam, więc powiem, że robi na mnie pozytywne wrażenie. Oczywiście emblemat.
Sygnatura: Jak wyżej.
Podpis: A niezły.
Osoba: Nie znam Cię jakoś bardzo dobrze. Ograniczę się tylko do tego co widzę w twoim wykonaniu na forum. Nie mam do Ciebie raczej zastrzeżeń. Ogólnie jesteś bardzo w porządku, przede wszystkim sympatyczna, piszesz też sensownie i mądrze, ale czasami jak to każdemu przytrafiają się głupkowate posty, lecz jest ich niewiele. Do tego słyszałem, że grałaś w L2?

'These are the seasons of emotion and like the winds they rise and fall'
Mateusz Mężczyzna
^Recenzent
Recenzent
[ Klan Tokugawa ]
Mateusz
Wiek: 29
Dni na forum: 5.968
Plusy: 10
Posty: 2.892
Skąd: Mielec
Hako
Nick: Nie wiem z jakiego anime/mangi.
Avatar: Bardziej mi się podoba od poprzedniego. Fajne kolorki.
Sygnaturka: J. wyżej.
Podpis: Cosik twoja "realizacja" stoi na 3%, a mi się wydaję że powinna spaść do jakiegoś 1% ;p
Osoba:
Z początku Cię lubiłem, ale z czasem te twoje gierki zaczęły mnie nudzić. Jesteś strasznie złośliwy i przyczepisz się do wszystkiego. Natomiast jeśli ktoś przyczepi się do Ciebie, robisz zwinny unik. Według mnie jesteś człowiekiem dwulicowym.

Obraz
Al Ed Upek Kobieta
"Deus Volt
Deus Volt
[ Klan Kutang ]
Al Ed Upek
Wiek: 35
Dni na forum: 6.258
Plusy: 10
Posty: 5.191
Skąd: Włocławek
Zettai
nick: spoko
avek: fajny, dużo, czerwonego, czarnego, do tego fajnie zrobiona postać
sygna: barwy dobre, ale postać z przodu źle wygląda z tymi oczami z tyłu
osoba: całkiem bystry i nauczył się grać w snooka, można sensownie pogadać, szkoda tylko, że nie kuma, że socjalizm to samo zło.

Nigdy nie będę w 100 % szczęśliwy, bo spirytus ma 96 %.- mój kolega Marcin.
-Nadia, gdzie moje gacie?
-Nie wiem, pewnie do muzeum wzięli.
Panie Bolesławie, witamy w domu. Witamy całą ekipę czarnuchów z łańcuchami.
Nie oznacza to jednak, że byłem świniakiem pokroju Kwaśniewskiego, czy innego Komorowskiego, aż tak nisko nie upadłem. Chłopu trzeba dawać albo się nie dziwić. Chłopak wyczaił ją na skupie żywca. W sezonie tzw "świńskiej górki". Na imie jej było Teresa, Teresa z domu Bąk. Gonar wziął 2k kredytu na suple. xD
Marimo Mężczyzna
"L'uś
<b>L</b>'uś
[ Klan Kaeshi ]
Marimo
Wiek: 30
Dni na forum: 5.821
Plusy: 18
Posty: 1.999
Skąd: Łosice
Joe
Nick: .
Avatar: Mistrzu, 10/10
Sygnaturka: No tak polityczna, w sumie lepszej się o tej tematyce nie zrobi. Swego czasu Byczusia miała chyba tylko lepszą z cudakiem.
Podpis: Twój kolega Marcin wymiata.
Osoba: Bardzo pozytywny gość. Można o nim napisać naprawdę bardzo dużo, ale postaram się krótko z tym uwinąć. Pogadamy, pośmiejmy się, pogramy. Proste jest też to, że jest inteligentny. Mądre poste pisze. Można z nim przyjemnie porozmawiać na różne tematy. Jak ktoś wyżej wspomniał trochę za dużo gada o polityce Ogólnie gość na ogromny plus.

Nick: Nie wiem z jakiego anime/mangi.
Z żadnego, 100% by Hako.

'These are the seasons of emotion and like the winds they rise and fall'
Al Ed Upek Kobieta
"Deus Volt
Deus Volt
[ Klan Kutang ]
Al Ed Upek
Wiek: 35
Dni na forum: 6.258
Plusy: 10
Posty: 5.191
Skąd: Włocławek
Hako
nick: może być
avatar: nie jest najgorszy, choć te z L już zapychają internet
sygna: za jasna, do tego L wygląda jakby szło mu cośgrubszego
osoba: spoko, jakna swójwiek całkiem bystry, choć za mało dojrzały do moda, trochę się napala na jazdy po Byczusi, niepotrzebnie zresztą. Do tego ma nienajgorsze poczucie humoru. Jak to w jego wieku bywa, za wiele spraw bierze dosłownie, ale zmienia sięna lepsze.

Nigdy nie będę w 100 % szczęśliwy, bo spirytus ma 96 %.- mój kolega Marcin.
-Nadia, gdzie moje gacie?
-Nie wiem, pewnie do muzeum wzięli.
Panie Bolesławie, witamy w domu. Witamy całą ekipę czarnuchów z łańcuchami.
Nie oznacza to jednak, że byłem świniakiem pokroju Kwaśniewskiego, czy innego Komorowskiego, aż tak nisko nie upadłem. Chłopu trzeba dawać albo się nie dziwić. Chłopak wyczaił ją na skupie żywca. W sezonie tzw "świńskiej górki". Na imie jej było Teresa, Teresa z domu Bąk. Gonar wziął 2k kredytu na suple. xD
Mateusz Mężczyzna
^Recenzent
Recenzent
[ Klan Tokugawa ]
Mateusz
Wiek: 29
Dni na forum: 5.968
Plusy: 10
Posty: 2.892
Skąd: Mielec
Ssij-Mi-Lewicowa-Suko
Nick: Za długi, i już nudny dosyć.
Avatar: Tajemniczy Joe
Sygnaturka: Fajna, pasuje to tego jasnego stylu forum. Ale o co chodzi z tym napisem to dalej nie wiem
Podpis: "Gdzie jest ta Irlandia, no gdzie? Ja wam powiem gdzie. Za Wielką Brytanią." ->Ten tekst wymiata.
Osoba: Wprowadził mnie w politykę Narzuca mu się, że za dużo gada o polityce, ale wydaję mi się, że nie jest aż tak źle z nim. Ogólnie spoko mod.

Obraz
Laru Kobieta
Super Saiyanin 4
Super Saiyanin 4
[ Klan Takeda ]
Laru
Wiek: 34
Dni na forum: 6.833
Plusy: 6
Posty: 2.801
Skąd: Łuków
Zettai Daikoku"

Nick: osobiście wolałam samego Zettaia

Avatar: przyjemny, ale przydało by się wymazać te czarne... hmmm.. nie wiem co to

Sygna: Całkiem ładna, ale podejrzewam, że to tylko wycięty obrazek

Podpis: całkiem fajne teksty. Najlepszy ten:
"Choćbyś zrozumiał wszystkie niezrozumiałe słowa, to bezsensowna wypowiedź wciąż pozostanie bezsensowną."
Osoba: No cóż. Zatarcia między nami były i to dość ostre. Po dyskusji w temacie o anoreksji stracił w moich oczach. Ogólnie rzecz biorąc jest dość sympatyczny, ale nieco zbyt uparty.

Pozdrawiam.

"Jego drogę spowija jedwab, odciski jego palców na rosie,
Mieszkańcy krain mroku pokornie się przed nim płożą.
Bękart Matki Natury odrzucony przez liście i potok
Obcy w obcym kraju, szuka pociechy w swych marzeniach."
Marillion "Grendel".

Denerwować się, to mścić się na swoim organizmie za głupotę innych.
Avensus Mężczyzna
"Indestructible
Indestructible
[ Klan Asakura ]
Avensus
Wiek: 32
Dni na forum: 6.616
Plusy: 9
Posty: 1.687
Skąd: Gdańsk
Laru

Nick: Bardzo mi się podoba, taki delikatny i dziewczęcy : )

Avatar: pewnie jakaś gwiazda J-Rocka. Hmm, dobre ujęcie.

Sygna: Patrz wyżej.

Podpis: Prawdziwy.

Osoba: Lubię Laru za to, że jest szczera i potrafi bronić swojego zdania. Nie da sobie nawciskać, co także się ceni, ale nie podoba mi się jej podejście do tematu religii, które mógłbym uznać nawet za fanatyczne.
Ogólnie jedna z wąskiej grupy osób na Nao, które doceniam.

When music is the weapon, the sickness is the cure
'Love' is making a shot to the knees of a target 120 kilometers away using an Aratech sniper rifle with a tri-light scope
[i43.tinypic.com/33ojrxj.gif]
Al Ed Upek Kobieta
"Deus Volt
Deus Volt
[ Klan Kutang ]
Al Ed Upek
Wiek: 35
Dni na forum: 6.258
Plusy: 10
Posty: 5.191
Skąd: Włocławek
Avensus

Nik: Spoko, ale z perspektywy czasu się trochę nudny już wydaje.
Avek: Coś taki dziwny kształt ma, nie lubię, kiedy avki są zbyt małe ido tego prostokątne, od razukojarzy mi się to ze spamerskimi, anglojęzycznymi forami. Miewałeś fajne avki w przeszłości.
Sygna: Całkiem fajna, ale nie podoba mi się, że jest wyśrodkowana.
Osoba: Można pogadać z nim o pakowaniu i koksie. W dyskusji trzyma niezły poziom, ale pewnie nie znaleźlibyśmy tematu poza siłownią. Jako mod, ogarnia sytuację, choć ostatnio nadgorliwy. ;p Prócz tego nie wydaje się sztywniakiem. Nie bierze też sobie wszystkiego do serca. Miałbym o nim dobre zdanie, gdyby nie to, że jest Świadkiem Jehowy.

Nigdy nie będę w 100 % szczęśliwy, bo spirytus ma 96 %.- mój kolega Marcin.
-Nadia, gdzie moje gacie?
-Nie wiem, pewnie do muzeum wzięli.
Panie Bolesławie, witamy w domu. Witamy całą ekipę czarnuchów z łańcuchami.
Nie oznacza to jednak, że byłem świniakiem pokroju Kwaśniewskiego, czy innego Komorowskiego, aż tak nisko nie upadłem. Chłopu trzeba dawać albo się nie dziwić. Chłopak wyczaił ją na skupie żywca. W sezonie tzw "świńskiej górki". Na imie jej było Teresa, Teresa z domu Bąk. Gonar wziął 2k kredytu na suple. xD
Avensus Mężczyzna
"Indestructible
Indestructible
[ Klan Asakura ]
Avensus
Wiek: 32
Dni na forum: 6.616
Plusy: 9
Posty: 1.687
Skąd: Gdańsk
Ssij-Mi-Lewicowa-Suko napisał(a):
że jest Świadkiem Jehowy.
oO Dementuję.

When music is the weapon, the sickness is the cure
'Love' is making a shot to the knees of a target 120 kilometers away using an Aratech sniper rifle with a tri-light scope
[i43.tinypic.com/33ojrxj.gif]
Focus Mężczyzna
"GMF
GMF
[ Klan Asakura ]
Focus
Wiek: 36
Dni na forum: 6.836
Plusy: 41
Posty: 2.966
Skąd: Szczecin
Tia ;P

Joe

Nick: Oryginalności mu zarzucić nie można, ale jakoś do mnie nie przemawia

Avatar: Zdjątko swoje, z fajką w dodatku. No cóż, eksponuje swój w miarę luźny stosunek do życia. Zaciemnienie daje ciekawy efekt, a to idzie na plus temu avkowi.

Sygna: Ładna całkiem. Przekonania polityczne dobrze zawarte. Trochę ten napis psuje efekt (właściwie jego forma), ale ogólnie sygna jest ok.

Podpis: No tutaj seria różnych doktryn, jakie Joe wyznaje. Nie będę się wypowiadał, czy się z nimi zgadzam czy nie, ale doceniam, że ma odwagę mówić o tym w co wierzy.

Osoba: Z pewnością ekscentryczna. Jest to bardzo barwna postać forum. Piszę mądrze i na temat. Bardzo dobrze formuje swoje argumenty i wypowiedzi. Czasem zdarza mu się niepotrzebnie wplatać w nią wulgaryzmy i głupie teksty, ale ogólnie uważam go za jedną z najlepiej dyskutujących osób na forum. Ma bogatą wiedzę, zarówno historyczną, jak i polityczną. W tym drugim aspekcie jest mało osób na forum, które mogłyby wejść z nim w batalie na temat faktów, doktryn itp rzeczy ze sfery politycznej. Sympatyczna osoba, która stale zdaję się poszukiwać własnego ja. Ma niby jasny cel w życiu, ale nie zawsze potrafi zauważyć, że mogą być ku temu przeciwności. Nie mniej nie poddaje się, jest uparty i konsekwentny, za co go naprawdę lubię. Czasem przynudza stałą gadką o polityce, no ale i taka osoba jest potrzebna. Ma niezłe poczucie humoru. Niestety zbytnio nie docenia siebie, a i każdą lepszą krytykę zbyt bierze do siebie ... szkoda, bo ogólnie ma wiele światu do zaoferowania. No ale od tego jest doświadczenie, by poznawać swoje mocne i słabe cechy i iść na przód. Jedna z osób, bez których te forum nie byłoby dla mnie tak samo fajne, jak jest obecnie.

Pozdro.

Regulamin Forum | Cytaty z mang i anime

Obraz
Rinnegan
Demon
Demon
[ Klan Kutang ]
Rinnegan
Wiek: 35
Dni na forum: 6.544
Plusy: 2
Ostrzeżenia: 7
Posty: 3.217
Skąd: Włocławek
Ocenie Avensuska ;p :

nick: taki stary, zjęćzały, ale pasuje ;p Lepsze, to niz Kakarotek91 czy jakos tak ;p

avatar: a cholera wie, kto to jest ;p

sygna: no no, silka sie klania ;p

Osoba: Ile to juz ostow od tego typa dostalem, to niedlugo bede musial uzyc palcow u nog ;p Ogolnie to sympatyczny bobasek z Niego jest. POgada , czasami zbyt powaznie podchodzi do danej sytuacji : Seig Heil !!
Nie lubi znakow ( pewnie nie dalbys rady obejrzec film : "Znaki" ;p). Sympatyczny jest, ma poczucie humoru
Dark Mężczyzna
Kaiō
Kaiō
[ Klan Tokugawa ]

Dni na forum: 6.146
Plusy: 4
Ostrzeżenia: 6
Posty: 5.406
Skąd: Poland
Ishido
Avatar: jakieś zamazane to zdjęcie jest.
Nick: Kamyk ;p dosyć oryginalny
Sygna: Nie wyświetla mi się.
Osoba: Może być, choć nie raz ma jazdy w sb, napisze coś z czego śmieje się z 15 minut, ale potem takie zachowanie przestaje mnie bawić, wręcz mnie irytuje, ale da się znieść.
Często gra ze mną w snooka, ale jeszcze nigdy nie dał mi wygrać ;/ (JA TO PAMIĘTAM!)
Ogółem pozytywna osoba.
Wyświetl posty z ostatnich:
Strony:   1, 2, 3 ... 39, 40, 41 ... 45, 46, 47  

Forum DB Nao » » » Oceń osobę powyżej
Przejdź do:  
DB NaoForum DB NaoAninoteAnimePhrasesDr. Slump
Powered by phpBB
Copyright © 2001-2024 DB Nao
Facebook