Forum Dragon Ball Nao

» Reprezentacja Polski w piłce nożnej

Strony:   1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9  

Czy myślisz, że polska reprezentacja gra lepiej niż pod okiem Janasa?

Czy myślisz, że polska reprezentacja gra lepiej niż pod okiem Janasa?
Tak, pojawiły się wielkie zmiany na lepsze. 39,29% 11 39,29%
Widzę niewielkie zmiany, ale są! 21,43% 6 21,43%
Gra tak samo jak wcześniej. 10,71% 3 10,71%
Obecnie gra gorzej niż pod okiem Janasa. 28,57% 8 28,57%
Wszystkich głosów: 28
Mateusz Mężczyzna
^Recenzent
Recenzent
[ Klan Tokugawa ]
Mateusz
Wiek: 29
Dni na forum: 5.946
Plusy: 10
Posty: 2.892
Skąd: Mielec
Mecz mi się podobał, tylko ten komentator jest beznadziejny, nie da się go słuchać Masakra...

Obraz
Al Ed Upek Kobieta
"Deus Volt
Deus Volt
[ Klan Kutang ]
Al Ed Upek
Wiek: 35
Dni na forum: 6.237
Plusy: 10
Posty: 5.191
Skąd: Włocławek
Darek Szpakowski z wiekiem robi się coraz bardziej sentymentalny i to faktycznie *denerwuje*. Jak w 73 Włodek Lubański! *lol*, z całym szacunkiem dla Włodka Lubańskiego, ale to już dziadek i on już żadnego gola nie strzeli. Ale to wszystko wynika z tego, że piłkę nożną traktuje się jako dyscyplinę przyrodzoną Polakom, gdzie tak naprawdę zawsze mamy dobry zespół, ale brakuje szczęścia albo świeżości. Jesteśmy i byliśmy w sumie przeciętną drużyną. Mieliśmy tylko dobrych 15 lat i jeszcze błysk w 1992. To wszystko.

Wynik do dupy. Biorąc pod uwagę, że jesteśmy w 4 koszyku, więc są 3 teoretycznie lepsze drużyny (Anglia i Ukraina bankowo, oraz Czarna Góra już bliżej naszego poziomu), a awansują co najwyżej dwie, to nie możemy sobie pozwolić na remisy w meczach, w których jesteśmy lepsi.

Nigdy nie będę w 100 % szczęśliwy, bo spirytus ma 96 %.- mój kolega Marcin.
-Nadia, gdzie moje gacie?
-Nie wiem, pewnie do muzeum wzięli.
Panie Bolesławie, witamy w domu. Witamy całą ekipę czarnuchów z łańcuchami.
Nie oznacza to jednak, że byłem świniakiem pokroju Kwaśniewskiego, czy innego Komorowskiego, aż tak nisko nie upadłem. Chłopu trzeba dawać albo się nie dziwić. Chłopak wyczaił ją na skupie żywca. W sezonie tzw "świńskiej górki". Na imie jej było Teresa, Teresa z domu Bąk. Gonar wziął 2k kredytu na suple. xD
Jonga Kobieta
Saiyanin
Saiyanin
Jonga
Dni na forum: 4.412
Posty: 251
Teraz Fornalika będą na rękach nosić, chociaż partolili sporo dobrych akcji i mogliśmy to wygrać.

Shounen
*SōheiMenos 「僧兵メノス」
SōheiMenos 「僧兵メノス」
Shounen
Wiek: 35
Dni na forum: 7.133
Plusy: 72
Posty: 15.236
Skąd: ふざけた時代
Podejrzewam, że po MŚ albo już po eliminacjach zmienią go na kolejnego.

Regulamin Forum | AnimePhrases ~ anime & manga quotes | MAL | Twitter · YT
Katz Mężczyzna
^Hatamoto
Hatamoto
[ Klan Tokugawa ]
Katz
Wiek: 34
Dni na forum: 5.861
Plusy: 27
Posty: 5.277
Skąd: Bydgoszcz Respekt: 99
Piłka nożna to nie jazda figurowa, więc to że dobrze grali to nic nie znaczy skoro tylko zremisowali mogąc wygrać. Wszyscy się napalili na styl gry polaków, pomijając to, że Anglia rozegrała jeden z najsłabszych meczów, ich gra w ogóle się nie kleiła i grali tak jakby chcieli po prostu "odbębnic" to spotkanie, w niektórych momentach ośmieszali naszą obronę i mogło być 1:3, nie jest to jednak zasługa naszej obrony a samych anglików, którzy nie potrafili tego wykorzystać. Wydaje mi się, że konflikt w tej drużynie jest większy jak za Capella.

Na pochwałę zasługuje to, że nie bał się postawić na grajków z naszej ligi i to w głównej mierze zaprocentowało, co potwierdza tylko moją tezę, że gwiazdorom nie che się grać i bardzo dobrze, że nie było dzisiaj biletera Błaszczykowskiego.

Ideology evo:
Józef Stalin: "Cudów nie ma"
Donald Tusk: "Polska będzie gospodarczą potęgą"
Berlusconi: "Wygramy, bo nie jesteśmy fiutami".
Obraz
Endzik Mężczyzna
Super Saiyanin 4
Super Saiyanin 4
[ Klan Kutang ]
Endzik
Dni na forum: 5.969
Plusy: 25
Posty: 2.091
Czy tylko ja mam wrażenie, że Lewandowski to najgorszy napastnik dziesięciolecia w kadrze?
Katz Mężczyzna
^Hatamoto
Hatamoto
[ Klan Tokugawa ]
Katz
Wiek: 34
Dni na forum: 5.861
Plusy: 27
Posty: 5.277
Skąd: Bydgoszcz Respekt: 99
Czy tylko ja mam wrażenie, że Lewandowski to najgorszy napastnik dziesięciolecia w kadrze?
Mówiłem o tym od kilku spotkań niemniej jednak we wczorajszym meczu sie ruszał i pomagał chociaż w pomocy. Widziałbym takie rozwiązanie, aby cofnąć go trochę do tyłu a przed niegowynaleźć jakiegoś innego, strzeleckiego napastnika, taką typową "11".

Ideology evo:
Józef Stalin: "Cudów nie ma"
Donald Tusk: "Polska będzie gospodarczą potęgą"
Berlusconi: "Wygramy, bo nie jesteśmy fiutami".
Obraz
Al Ed Upek Kobieta
"Deus Volt
Deus Volt
[ Klan Kutang ]
Al Ed Upek
Wiek: 35
Dni na forum: 6.237
Plusy: 10
Posty: 5.191
Skąd: Włocławek
Ostatnio chłopak myśli więcej o potencjalnych zarobkach w ManU niż o grze w piłkę. Na miejscu Fornalika bym dla przykładu nie powołał go na 5 kolejnych spotkań, tak dla zdyscyplinowania go.

Nigdy nie będę w 100 % szczęśliwy, bo spirytus ma 96 %.- mój kolega Marcin.
-Nadia, gdzie moje gacie?
-Nie wiem, pewnie do muzeum wzięli.
Panie Bolesławie, witamy w domu. Witamy całą ekipę czarnuchów z łańcuchami.
Nie oznacza to jednak, że byłem świniakiem pokroju Kwaśniewskiego, czy innego Komorowskiego, aż tak nisko nie upadłem. Chłopu trzeba dawać albo się nie dziwić. Chłopak wyczaił ją na skupie żywca. W sezonie tzw "świńskiej górki". Na imie jej było Teresa, Teresa z domu Bąk. Gonar wziął 2k kredytu na suple. xD
Shounen
*SōheiMenos 「僧兵メノス」
SōheiMenos 「僧兵メノス」
Shounen
Wiek: 35
Dni na forum: 7.133
Plusy: 72
Posty: 15.236
Skąd: ふざけた時代
Polska - Urugwaj 1:3

Żenująca gra w wykonaniu Polaków, szkoda tylko, że Obraniak strzelił bramkę, bo była niezła i nie pasowała do reszty występu.

Regulamin Forum | AnimePhrases ~ anime & manga quotes | MAL | Twitter · YT
Al Ed Upek Kobieta
"Deus Volt
Deus Volt
[ Klan Kutang ]
Al Ed Upek
Wiek: 35
Dni na forum: 6.237
Plusy: 10
Posty: 5.191
Skąd: Włocławek
Nie za dobrze grali, raptem 2-3 razy coś zagrali w ataku. W ogóle co to jest, jak naszemu udaje się przejąć, to reszta nie wychodzi do ataku, lol. Nawet dzieci w przedszkolu nie grają tak bojaźliwie. Brama Obraniaka zajebista.

Nigdy nie będę w 100 % szczęśliwy, bo spirytus ma 96 %.- mój kolega Marcin.
-Nadia, gdzie moje gacie?
-Nie wiem, pewnie do muzeum wzięli.
Panie Bolesławie, witamy w domu. Witamy całą ekipę czarnuchów z łańcuchami.
Nie oznacza to jednak, że byłem świniakiem pokroju Kwaśniewskiego, czy innego Komorowskiego, aż tak nisko nie upadłem. Chłopu trzeba dawać albo się nie dziwić. Chłopak wyczaił ją na skupie żywca. W sezonie tzw "świńskiej górki". Na imie jej było Teresa, Teresa z domu Bąk. Gonar wziął 2k kredytu na suple. xD
Shounen
*SōheiMenos 「僧兵メノス」
SōheiMenos 「僧兵メノス」
Shounen
Wiek: 35
Dni na forum: 7.133
Plusy: 72
Posty: 15.236
Skąd: ふざけた時代
Polska - Macedonia 4:1

Oglądał ktoś? O dziwo, wygrali dużą przewagą, ale oczywiście musieli pod koniec wpuścić gola.

I tak najbardziej powalała realizacja - "Jakup Kosecki".

Regulamin Forum | AnimePhrases ~ anime & manga quotes | MAL | Twitter · YT
Al Ed Upek Kobieta
"Deus Volt
Deus Volt
[ Klan Kutang ]
Al Ed Upek
Wiek: 35
Dni na forum: 6.237
Plusy: 10
Posty: 5.191
Skąd: Włocławek
Nie takie o dziwo. Raz, że Macedonia jest mocno przeciętną drużyną, a dwa to nasza liga, mimo że i tak slaba, ma w ostatnich latach naprawdę sporo fajnych chłopaków. Szkoda tylko że prędzej czy później pójdą na ławki rezerwowych, bo klub musi ściągnąć jakiegoś 33-letniego Bułgara, który różnicy w grze nie robi, ale jest doświadczony i ma renomę, bo kiedyś zagrał 3 mecze w UWAGA! Rapidzie Wiedeń i do tego będzie zarabiał 5 razy więcej niż i tak przepłacani Polacy, przez co kluby potem bankrutują i muszą robić wyprzedaże zawodników żeby dostać licencję. Potem ci zawodnicy idą do jakiegoś gównianego klubu, gdzie i tak nie grają, potem idą na wypożyczenie do innego klubu, gdzie już grają, ale są już tak zapyziali, że są nieprzydatni i kończą jak jakieś Plizgi i inne Wawrzyniaki.
Póki co to te chłopaki grają i powinno pograć trochę w Polsce, bo na ich wiek i poziom to jeszcze dobra liga. Warunek to taki, żeby grali i żeby potrafili wyrobić kondycyjnie sezon zamiast łapać świeżość.

Nigdy nie będę w 100 % szczęśliwy, bo spirytus ma 96 %.- mój kolega Marcin.
-Nadia, gdzie moje gacie?
-Nie wiem, pewnie do muzeum wzięli.
Panie Bolesławie, witamy w domu. Witamy całą ekipę czarnuchów z łańcuchami.
Nie oznacza to jednak, że byłem świniakiem pokroju Kwaśniewskiego, czy innego Komorowskiego, aż tak nisko nie upadłem. Chłopu trzeba dawać albo się nie dziwić. Chłopak wyczaił ją na skupie żywca. W sezonie tzw "świńskiej górki". Na imie jej było Teresa, Teresa z domu Bąk. Gonar wziął 2k kredytu na suple. xD
Shounen
*SōheiMenos 「僧兵メノス」
SōheiMenos 「僧兵メノス」
Shounen
Wiek: 35
Dni na forum: 7.133
Plusy: 72
Posty: 15.236
Skąd: ふざけた時代
Polska - Irlandia 0:2

Haha.

Regulamin Forum | AnimePhrases ~ anime & manga quotes | MAL | Twitter · YT
Al Ed Upek Kobieta
"Deus Volt
Deus Volt
[ Klan Kutang ]
Al Ed Upek
Wiek: 35
Dni na forum: 6.237
Plusy: 10
Posty: 5.191
Skąd: Włocławek
Ministra Mucha opracowała nowy system dotowania polskiego sportu. Usunęła z listy finansowanych dyscyplin m. in. wędkarstwo. Za to na liście 9 strategicznych dyscyplin znalazła się piłka nożna.
W Polsce pokotuje przekonanie, że tak naprawdę to jesteśmy jak zawsze bardzo dobrzy, tylko mamy problemy z formą, kontuzjami, ze świeżością.

Nigdy nie będę w 100 % szczęśliwy, bo spirytus ma 96 %.- mój kolega Marcin.
-Nadia, gdzie moje gacie?
-Nie wiem, pewnie do muzeum wzięli.
Panie Bolesławie, witamy w domu. Witamy całą ekipę czarnuchów z łańcuchami.
Nie oznacza to jednak, że byłem świniakiem pokroju Kwaśniewskiego, czy innego Komorowskiego, aż tak nisko nie upadłem. Chłopu trzeba dawać albo się nie dziwić. Chłopak wyczaił ją na skupie żywca. W sezonie tzw "świńskiej górki". Na imie jej było Teresa, Teresa z domu Bąk. Gonar wziął 2k kredytu na suple. xD
Katz Mężczyzna
^Hatamoto
Hatamoto
[ Klan Tokugawa ]
Katz
Wiek: 34
Dni na forum: 5.861
Plusy: 27
Posty: 5.277
Skąd: Bydgoszcz Respekt: 99
Po raz kolejny dupy dał Lewandowski i na miejscu Fornalika, nie powoływałbym go na 2 mecze dla przykładu. Nie brońcie go tylko, że nie miał mu kto podać, bo dobry piłkarz sam sobie wypracuje piłkę i strzeli, jak Ibrahimović, czy też Messi, gdzie w Argentynie to on kieruje całą reprezentacją.

Ideology evo:
Józef Stalin: "Cudów nie ma"
Donald Tusk: "Polska będzie gospodarczą potęgą"
Berlusconi: "Wygramy, bo nie jesteśmy fiutami".
Obraz
Al Ed Upek Kobieta
"Deus Volt
Deus Volt
[ Klan Kutang ]
Al Ed Upek
Wiek: 35
Dni na forum: 6.237
Plusy: 10
Posty: 5.191
Skąd: Włocławek
Nikt nie zamierza go bronić, zresztą pisałem już o nim w takim samym tonie.

Nigdy nie będę w 100 % szczęśliwy, bo spirytus ma 96 %.- mój kolega Marcin.
-Nadia, gdzie moje gacie?
-Nie wiem, pewnie do muzeum wzięli.
Panie Bolesławie, witamy w domu. Witamy całą ekipę czarnuchów z łańcuchami.
Nie oznacza to jednak, że byłem świniakiem pokroju Kwaśniewskiego, czy innego Komorowskiego, aż tak nisko nie upadłem. Chłopu trzeba dawać albo się nie dziwić. Chłopak wyczaił ją na skupie żywca. W sezonie tzw "świńskiej górki". Na imie jej było Teresa, Teresa z domu Bąk. Gonar wziął 2k kredytu na suple. xD
Shounen
*SōheiMenos 「僧兵メノス」
SōheiMenos 「僧兵メノス」
Shounen
Wiek: 35
Dni na forum: 7.133
Plusy: 72
Posty: 15.236
Skąd: ふざけた時代
Polska - Ukraina 1:3

Haha.

Regulamin Forum | AnimePhrases ~ anime & manga quotes | MAL | Twitter · YT
Katz Mężczyzna
^Hatamoto
Hatamoto
[ Klan Tokugawa ]
Katz
Wiek: 34
Dni na forum: 5.861
Plusy: 27
Posty: 5.277
Skąd: Bydgoszcz Respekt: 99
Tragedia, ja już straciłem nadzieje,że kiedykolwiek będziemy mieć dobrą reprezentacje.

Lewy won!

Ideology evo:
Józef Stalin: "Cudów nie ma"
Donald Tusk: "Polska będzie gospodarczą potęgą"
Berlusconi: "Wygramy, bo nie jesteśmy fiutami".
Obraz
Hayato Mężczyzna
Kami
Kami
[ Klan Takeda ]
Hayato
Wiek: 41
Dni na forum: 5.694
Plusy: 15
Posty: 4.255
Skąd: 絶望の海の底から
Mialo byc wspaniale, wyszlo jak zwykle.

Jezeli wiara w drugiego czlowieka, ktorego ma sie przed oczami jest naiwnoscia, to jak nazwac wiare w Boga, ktorego nikt nigdy nie widzial...???
Endzik Mężczyzna
Super Saiyanin 4
Super Saiyanin 4
[ Klan Kutang ]
Endzik
Dni na forum: 5.969
Plusy: 25
Posty: 2.091
Wcale nie miało być wspaniale. Jak można było uważać, że po Euro Polska wygra w grupie z Anglią i Ukrainą? Dołóżmy do tego Czarnogórę i wiadomo, że 4. miejsce to maks.
Wyświetl posty z ostatnich:
Strony:   1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9  

Forum DB Nao » » » » Reprezentacja Polski w piłce nożnej
Przejdź do:  
DB NaoForum DB NaoAninoteAnimePhrasesDr. Slump
Powered by phpBB
Copyright © 2001-2024 DB Nao
Facebook