Forum Dragon Ball Nao

» Reprezentacja Polski w piłce nożnej

Strony:   1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9  

Czy myślisz, że polska reprezentacja gra lepiej niż pod okiem Janasa?

Czy myślisz, że polska reprezentacja gra lepiej niż pod okiem Janasa?
Tak, pojawiły się wielkie zmiany na lepsze. 39,29% 11 39,29%
Widzę niewielkie zmiany, ale są! 21,43% 6 21,43%
Gra tak samo jak wcześniej. 10,71% 3 10,71%
Obecnie gra gorzej niż pod okiem Janasa. 28,57% 8 28,57%
Wszystkich głosów: 28
Trello Mężczyzna
Nameczanin
Nameczanin
Trello
Wiek: 30
Dni na forum: 4.025
Posty: 66
Skąd: P2Mforum.info
Dla mnie Obraniak zawsze był słaby w piłce nożnej się głównie biega, a on był "dobry" w stałych fragmentach. Nie takich rozgrywających nam potrzeba potrzebny jest zawodnik, który umie pociągnąć i pobiec z piłką, a nie że z miejsca podaje.
Al Ed Upek Kobieta
"Deus Volt
Deus Volt
[ Klan Kutang ]
Al Ed Upek
Wiek: 35
Dni na forum: 6.237
Plusy: 10
Posty: 5.191
Skąd: Włocławek
Ludzie na niego wsiadali trochę z łatwizny, bo po polsku nie mówi i się nie odpucuje. No i w zasadzie bezradny jest, bo nie ma ostatnio ządnych argumentów na swoją obronę. Skoro o obronie mowa to tę sobie na meczach wyraźnie bimba, a w ataku gra całkiem dobrze, ale to było kiedyś. Jednak nie jest mi żal gościa, który mówi, że czuje się Polakiem a nie potrafi się nauczyć mówić.
Paradoksalnie z lisów najbardziej polski okazał się Polański.

Nigdy nie będę w 100 % szczęśliwy, bo spirytus ma 96 %.- mój kolega Marcin.
-Nadia, gdzie moje gacie?
-Nie wiem, pewnie do muzeum wzięli.
Panie Bolesławie, witamy w domu. Witamy całą ekipę czarnuchów z łańcuchami.
Nie oznacza to jednak, że byłem świniakiem pokroju Kwaśniewskiego, czy innego Komorowskiego, aż tak nisko nie upadłem. Chłopu trzeba dawać albo się nie dziwić. Chłopak wyczaił ją na skupie żywca. W sezonie tzw "świńskiej górki". Na imie jej było Teresa, Teresa z domu Bąk. Gonar wziął 2k kredytu na suple. xD
Al Ed Upek Kobieta
"Deus Volt
Deus Volt
[ Klan Kutang ]
Al Ed Upek
Wiek: 35
Dni na forum: 6.237
Plusy: 10
Posty: 5.191
Skąd: Włocławek
Tak mi się w ogóle przypomniało, że kiedyś Wazon mówił, że potrzeba dobrego trenera reprezentacji, żeby się uczyli na zgrupowaniach, a potem od tego się podniesie poziom ligi.
Boli mnie to, że poziom polskiej ligi się podnosi z wielkim trudem, choć można by [ ort! ] ten proces odrobinę przyspieszyć mądrzejszym zarządzaniem. Dość mądre władze mają Lech i Legia. Lech ma na górze typków od Amici, którzy to tę Amicę z zadupia jakim były Wronki potrafili wprowadzić nawet do pucharów. W Legii jest Leśnodorski, prezes, który w odróżnieniu od innych polskich prezesów, nie zamierza kupować piłkarzy, bo wtedy podniesie się overall w fifie i na pewno będzie lepiej. Ponoć w Śląsku nie jest jeszcze najgorzej, Cupiał to idiota, Wojciechowski miał dobre warunki, ale był narwany jak jakiś nastolatek, a Król to imbecyl. Przez to polskie kluby zamiast myśleć o jakiejś strategii rozwoju dla swojej akademii, marketingu, poszukiwaniu sponsorów czy organizacji jakiegoś w miarę dochodowego turnieju przed sezonem zajmują się przeważnie braniem kredytów na zaobowiązania wobec piłkarzy albo wypełnienie minimalnych warunków licencyjnych. Fakt, że te wymagania się podniosły, ale mimo tego jaka w Polsce jest gospodarka to znalazłby się sponsor i jakiś typek od zarządzania. Niestety u nas królują osoby pokroju prezesa Ptaka. I dlatego takie kluby jak Zawisza, Polonia, ŁKS, GKS, Stomil które kiedyś z sukcesami mniejszymi lub większymi grały w lidze walczą o licencję co roku. To jest taka patologia, że !?, żeby klub ekstraklasowy ze stolicy albo innego dużego miasta nie był w stanie płacić na czas piłkarzom, ani nie zapewnić sobie głupiego drenażu pod boiskiem. Jak oni w tych klubach dysponują tym 1.8mln, który dostają od sponsora głównego, pozostałym 0,8lmn od mniejszych sponsorów, 2 powiedzmy mln wpływów z biletów roczniei jeszcze jakimiś premiami np. za medal mistrzostw Polski, Puchar czy coś tam. A te czołowe kluby to już mają sporawe całkiem te budżety. Legia ma ponoć 80, a Lech 47mln zł. Pieniądze całkiem nie małe, a już na pewno wystarczające na awans do !? grupy Ligi Europjskiej i zakontraktowanie kogoś lepszego niż lamusa, który ledwo trafia do bramki z metra. A biegają tacy po boiskach ektraklasy, bo to uznani zawodnicy i nie wypada ich odsuwać od składu. Takie sentymenty też mnie denerwują.
Teraz pozytyw, pojawiają się jaskołki w postaci tego, że polskie kluby potrafią opchnąć swojego piłkarza za całkiem dobre pieniądze, a nawet często większe niż dany piłkarz faktycznie jest wart.
Poszedł Jędrzejczyk do Rosji za 2.5mln euro. Moim zdaniem za dużo, z całym szacunkiem dla niego, nie chcę go obrażać. Może dostaną też trochę kasy za Koseckiego. A Tonev z Lecha ma iść do Aston Villi za 3.5mln funtów. I teraz ciekawe co zrobią. Myślę, że na ten sezon Legia odpuszcza sobie marzenia o Lidze Mistrzów, no bo lolkbai FC Basel czy Steaua to może polec tylko w wyjątkowo wyjątkowych okolicznościach, a myślę, że w Warszawie nie liczą na takie okoliczności już w tym roku. Pozostaje LE, w której już obowiązkowo trzeba coś pokazać, bo trochę przypał. Lech to samo, te 2 kluby mają obowiązek gry w fazie grupowej LE, a nawet przejścia tej fazy, co dla nich jest zresztą możliwe. Śląsk i Piast niech przejdą jedną rundę chociaż, są za słabi na puchary. Trzeba się za te pieniądze wzmocnić, najlepiej w taki sposób, żeby kupić za te pieniądze piłkarzy lepszych od sprzedanych, a przynajmniej nie gorszych a i tak dających coś drużynie, których wartość jeszcze wzrośnie i będzie można ich opchnąć potem za lepsze pieniądze + uzupełniać stawkę co lepszymi juniorami. Wielkiej ofensywy zakupowej polskie kluby nie będą robić jeszcze przez przynajmniej 15 lat, a masowo wprowadzać własnych wychowanków przez minimum 5, więc plki co trzeba wykazać się cwaniactwem w okienku tranferowym. Zobaczymy, czy polska liga już jest na to gotowa, czy jeszcze czerpie z nauk mistrza Ptaka.
Jakby kto nie wiedział, to Antoni Ptak to taki kolo, który kiedyś do Pogoni Szczecin ściągnął 30 Brazylijczyków i wybudował im obóz treningowy w Bełchatowie. I dojeżdżali z tego Bełchatowa na mecze do Szczecina i na inne mecze. Zagrali 30 wyjazdów w sezonie, z czego 15 w Szczecinie. Najdalszych zresztą. Nie pamiętam czy Pogoń od razu spadła czy potem, ale spadła. Wcześniej był w ŁKSie, który zrobił mistrza w 98, a potem spadł w 01. Ponoć inwestował też w Lechię, a ta spadła do jakiejś B klasy, no do totalnego zadupia, z którego dopiero niedawno się wyrwała. No kozak i mistrzu po prostu.

Nigdy nie będę w 100 % szczęśliwy, bo spirytus ma 96 %.- mój kolega Marcin.
-Nadia, gdzie moje gacie?
-Nie wiem, pewnie do muzeum wzięli.
Panie Bolesławie, witamy w domu. Witamy całą ekipę czarnuchów z łańcuchami.
Nie oznacza to jednak, że byłem świniakiem pokroju Kwaśniewskiego, czy innego Komorowskiego, aż tak nisko nie upadłem. Chłopu trzeba dawać albo się nie dziwić. Chłopak wyczaił ją na skupie żywca. W sezonie tzw "świńskiej górki". Na imie jej było Teresa, Teresa z domu Bąk. Gonar wziął 2k kredytu na suple. xD
Shounen
*SōheiMenos 「僧兵メノス」
SōheiMenos 「僧兵メノス」
Shounen
Wiek: 35
Dni na forum: 7.133
Plusy: 72
Posty: 15.236
Skąd: ふざけた時代
Polska - Mołdawia 1:1

Ale wstyd.

Regulamin Forum | AnimePhrases ~ anime & manga quotes | MAL | Twitter · YT
Katz Mężczyzna
^Hatamoto
Hatamoto
[ Klan Tokugawa ]
Katz
Wiek: 34
Dni na forum: 5.861
Plusy: 27
Posty: 5.277
Skąd: Bydgoszcz Respekt: 99
Tego nie ma już co komentować, tutaj trzeba zrobić porządek od środka. Plotki o tym, że drużyna dzieli się na kilka grup, patrząc na dzisiejszy mecz okazały się prawdziwe. 10 chłopa i każdy chciał grać po swojemu, choć wystarczyło odpowiednie zgranie i drużyna, która opanowała tylko wybicia nie miałaby czego szukać. Ja tutaj nie winie Fornalika, miał piłkarzy bedących aktualnie w najwyższej formie + paru perspektywicznych grajków. Winę ponoszą tylko i wyłącznie piłkarze i mam nadzieje, że Boniek ich rozliczy.

Ideology evo:
Józef Stalin: "Cudów nie ma"
Donald Tusk: "Polska będzie gospodarczą potęgą"
Berlusconi: "Wygramy, bo nie jesteśmy fiutami".
Obraz
Młoda Mysz Mężczyzna
Super Saiyanin
Super Saiyanin
Młoda Mysz
Wiek: 26
Dni na forum: 5.839
Plusy: 1
Ostrzeżenia: 2
Posty: 339
Reprezentacja Polski w piłce nożnej jest jak moja dziewczyna,nie istnieje .

Ten post był edytowany 1 raz, ostatnio zmieniony przez Młoda Mysz: 07.06.2013, 21:23
Hayato Mężczyzna
Kami
Kami
[ Klan Takeda ]
Hayato
Wiek: 41
Dni na forum: 5.694
Plusy: 15
Posty: 4.255
Skąd: 絶望の海の底から
"Juz za 4 lata, juz za 4 lata, Polska bedzie mistrzem swiata"...czyli jak zwykle.

Jezeli wiara w drugiego czlowieka, ktorego ma sie przed oczami jest naiwnoscia, to jak nazwac wiare w Boga, ktorego nikt nigdy nie widzial...???
Trello Mężczyzna
Nameczanin
Nameczanin
Trello
Wiek: 30
Dni na forum: 4.025
Posty: 66
Skąd: P2Mforum.info
Uff mogło być gorzej
Hayato Mężczyzna
Kami
Kami
[ Klan Takeda ]
Hayato
Wiek: 41
Dni na forum: 5.694
Plusy: 15
Posty: 4.255
Skąd: 絶望の海の底から
Ale moglo byc i lepiej. Biorac pod uwage, ze pozegnalismy sie z Mundialem, mecz rownie dobrze mozna uznac za przegrany.

Jezeli wiara w drugiego czlowieka, ktorego ma sie przed oczami jest naiwnoscia, to jak nazwac wiare w Boga, ktorego nikt nigdy nie widzial...???
Shounen
*SōheiMenos 「僧兵メノス」
SōheiMenos 「僧兵メノス」
Shounen
Wiek: 35
Dni na forum: 7.133
Plusy: 72
Posty: 15.236
Skąd: ふざけた時代
Nic pewnego, przed nami jeszcze kilka meczów. Kolejny z Czarnogórą przesądzi sprawę xD

Regulamin Forum | AnimePhrases ~ anime & manga quotes | MAL | Twitter · YT
Katz Mężczyzna
^Hatamoto
Hatamoto
[ Klan Tokugawa ]
Katz
Wiek: 34
Dni na forum: 5.861
Plusy: 27
Posty: 5.277
Skąd: Bydgoszcz Respekt: 99
W ogóle przykre jest to, że słaby występ zaliczyły młode gwiazdy naszej E-klasy, Jędrzejczyk i Kosecki, więc Legia dobrze robi, że szuka idiotów, którzy ich kupią bo LM na pewno nie zawojują .

Ideology evo:
Józef Stalin: "Cudów nie ma"
Donald Tusk: "Polska będzie gospodarczą potęgą"
Berlusconi: "Wygramy, bo nie jesteśmy fiutami".
Obraz
Al Ed Upek Kobieta
"Deus Volt
Deus Volt
[ Klan Kutang ]
Al Ed Upek
Wiek: 35
Dni na forum: 6.237
Plusy: 10
Posty: 5.191
Skąd: Włocławek
Dajcie spokoj, nie ma szans na to, że Ukraina i Anglia będą gubić punkty na naszą korzyść. Czarnogóra raczej też. 4 miejsce w tej grupie będzie ok, polska piłka reprezentacyjna jest w dole. Bywa, tylko boli mnie to, że mamy najlepszych piłkarzy od lat, a gramy największą pizdę od lat.

Nigdy nie będę w 100 % szczęśliwy, bo spirytus ma 96 %.- mój kolega Marcin.
-Nadia, gdzie moje gacie?
-Nie wiem, pewnie do muzeum wzięli.
Panie Bolesławie, witamy w domu. Witamy całą ekipę czarnuchów z łańcuchami.
Nie oznacza to jednak, że byłem świniakiem pokroju Kwaśniewskiego, czy innego Komorowskiego, aż tak nisko nie upadłem. Chłopu trzeba dawać albo się nie dziwić. Chłopak wyczaił ją na skupie żywca. W sezonie tzw "świńskiej górki". Na imie jej było Teresa, Teresa z domu Bąk. Gonar wziął 2k kredytu na suple. xD
Al Ed Upek Kobieta
"Deus Volt
Deus Volt
[ Klan Kutang ]
Al Ed Upek
Wiek: 35
Dni na forum: 6.237
Plusy: 10
Posty: 5.191
Skąd: Włocławek
W sumie nie mam wyklarowanego zdania na temat Janusza Wójcika. Z jednej strony wywija się z faktów, któremu się przedstawia (choć sam nie wiem, czy ma w tym rację czy nie, ale sam fakt, że tyle się tego nagromadziło mnie niepokoi), ma kolegów w nieciekawych kręgach i działał w polityce, z drugiej jest to chyba najbardziej jajeczny trener w Polsce, który był chyba darzony największym szacunkiem przez podopiecznych, no i zdobył srebro w Barcelonie, co nie ukrywajmy, było sukcesem daleko ponad umijętności tamtej drużyny. No wiadomo, że Świerczewski to poważniejszy chłop niż Mierzejewski, który twierdzi, że "jak można grać mecz co 3 dni".

Zamieszczam linki do wywiadu z nim, z którym w pewnej części można się zgodzić, w pewnej nie, w pewnej nie wszystko jest dla mnie jasne, bo nie znam kuluarów PZPN. Można jednak wiele z tego wyciągnąć.

http://www.weszlo.com/news/15309-Byla_kompletna_dupa_i_dalej_jest_dupa_Z_majonezem
http://www.weszlo.com/news/15323-Druga_czesc_wywiadu_z_Januszem_Wojcikiem

Nigdy nie będę w 100 % szczęśliwy, bo spirytus ma 96 %.- mój kolega Marcin.
-Nadia, gdzie moje gacie?
-Nie wiem, pewnie do muzeum wzięli.
Panie Bolesławie, witamy w domu. Witamy całą ekipę czarnuchów z łańcuchami.
Nie oznacza to jednak, że byłem świniakiem pokroju Kwaśniewskiego, czy innego Komorowskiego, aż tak nisko nie upadłem. Chłopu trzeba dawać albo się nie dziwić. Chłopak wyczaił ją na skupie żywca. W sezonie tzw "świńskiej górki". Na imie jej było Teresa, Teresa z domu Bąk. Gonar wziął 2k kredytu na suple. xD
Katz Mężczyzna
^Hatamoto
Hatamoto
[ Klan Tokugawa ]
Katz
Wiek: 34
Dni na forum: 5.861
Plusy: 27
Posty: 5.277
Skąd: Bydgoszcz Respekt: 99
Pieprzy głupoty, wszystko opiera na tym co było kiedyś, a czasy już są inne. Kiedyś przede wszystkim zawodnicy grali w góra takich klubach jak FC Nuernberg, Celtic, Austria Wiedeń i jedyną szansę na pokazanie się światu, była właśnie reprezentacja... Dajmy kadrę Mourinho, a co mi tam, niech nawet ten raz idzie z pieniędzy podatników, niech ludzie raz na zawsze przekonają się, że sam trener nie wystarczy i skończą to głupie biadolenie. Potrzeba piłkarzy i ich chęci oraz odpowiedniego wyszkolenia. W trenerze ważny jest charakter i tutaj można poważnie zarzucić Fornalikowi, że grają ci, co grają słabo ale opinia publiczna oburzyłaby się, że ich nie wystawił/powołał. Tutaj już Smuda był lepszy, bo mimo, że wszyscy zgodnie twierdzą, że * mistrzostwa to on usilnie przekonuje, że nie było tragedii.

a propos nowy nabytek Smudy w Wiśle:
http://ekstraklasa.wp.pl/kat,32282,title,Wis ... aid=110cda

Ideology evo:
Józef Stalin: "Cudów nie ma"
Donald Tusk: "Polska będzie gospodarczą potęgą"
Berlusconi: "Wygramy, bo nie jesteśmy fiutami".
Obraz
Al Ed Upek Kobieta
"Deus Volt
Deus Volt
[ Klan Kutang ]
Al Ed Upek
Wiek: 35
Dni na forum: 6.237
Plusy: 10
Posty: 5.191
Skąd: Włocławek
Raczej nie zrozumiałes. Chodzi mu o to, że do niego przyjechał Wałdoch z Melediwów z okresie roztrenowania i natyle z siebie wypruli, że wygrali z silniejszą od siebie Ukrainią. A dzisiaj przyjeżdza Lewy z Borusii i uważa, żeby się nie potłuć na kadrze, bo czekają miliony z Bayernu. Chodzi o to, że ppierwszą drużyną dla każdego powinna być drużyna narodowa, a jak się okazuje tak nie jest.
I właśnie ci zawdnicy z Barceolny, o ile w ogole grali w Nurnbergach, grali raczej w Legiach, Widzewach i ŁKSach. Dziś grają w Trabzonach, Borussiach, Arsenalach, Bordeaux, Anderlechtach itd. Kluby niezbyt wielkie może, ale lepsze niż nasze Legie, Lechy, Widzewy czy Pogonie. I to tamci zrobili srtebro w Barcelone a ci nie dali rady nie oszukujmy się gorszym od siebie Czechom, nawet Grekom i niewiele lepszym Rosjanom.

Nigdy nie będę w 100 % szczęśliwy, bo spirytus ma 96 %.- mój kolega Marcin.
-Nadia, gdzie moje gacie?
-Nie wiem, pewnie do muzeum wzięli.
Panie Bolesławie, witamy w domu. Witamy całą ekipę czarnuchów z łańcuchami.
Nie oznacza to jednak, że byłem świniakiem pokroju Kwaśniewskiego, czy innego Komorowskiego, aż tak nisko nie upadłem. Chłopu trzeba dawać albo się nie dziwić. Chłopak wyczaił ją na skupie żywca. W sezonie tzw "świńskiej górki". Na imie jej było Teresa, Teresa z domu Bąk. Gonar wziął 2k kredytu na suple. xD
Katz Mężczyzna
^Hatamoto
Hatamoto
[ Klan Tokugawa ]
Katz
Wiek: 34
Dni na forum: 5.861
Plusy: 27
Posty: 5.277
Skąd: Bydgoszcz Respekt: 99
No mówię o tym, że daje przykład za swojej kadencji, o tym,ze zrywali się z wakacji i dawali z siebie 130%, sęk w tym, że to było cały czas pokolenie ludzi PRLowskich, którym wdrażano, czasem siłą wartości, którymi muszą się kierować jak chcą mieć spokój wokół siebie. Ówczesny prezes Dziurowicz, to był taki Kim polskiej federacji piłkarskiej, trzymał za jaja i miał układy i miało być, tak jak on chce. Teraz jest inaczeji nic się z tym nie zrobi, nie tylko tutaj bo w cłaej europie tak jest, sek w tym, że zachódnim gwiazdą patrzą do kibla jak sra i jakikolwiek słabszy występ albo niepowodzenie odbija się echem/ Przykład z dzisiejszego meczu Hiszpanii z Thaity, gdzie Torres zdobył 4 bramki ale wszyscy gadają o tym, jak nie strzelił karnego

Ideology evo:
Józef Stalin: "Cudów nie ma"
Donald Tusk: "Polska będzie gospodarczą potęgą"
Berlusconi: "Wygramy, bo nie jesteśmy fiutami".
Obraz
Al Ed Upek Kobieta
"Deus Volt
Deus Volt
[ Klan Kutang ]
Al Ed Upek
Wiek: 35
Dni na forum: 6.237
Plusy: 10
Posty: 5.191
Skąd: Włocławek
A co nas ochodzi zachód i to, że Torres nie strzelił karnego? Przyjeżdząją na kadrę? Przyjedżają. I to jest świętość, a nie że potem mowi koleś, zapomniałem nazwiska, ale mówił o nim ten videobloger z interii, że się cieżko grało z Mołdawią, bo grali defensywnie. To co, wina Moldawii a oni bez winym, że tylko 1-1? No nie, Katzu, za przeproszeniem, ale gadasz durnoty. Uznajesz tłumaczenia na poziomie Barcwelony, kiedy oni 2 lata temu wiele pokrzywdzeni się poczuli i się wyżalali, bo Chelsea zagrala zbyt blisko swojej bramki i ci nie mieli szansy rozwinąć skrzydeł. Reprezentacja ma swoj prestiż niezależnie od epoki w której się zyje. Owszem, byli w 92 ludzie, którzy się wychowali się w cięższych i bardziej wymagających dla sportowca latach PRLu, ale to nie usprawiedliwia tego, że remisują z drużyną, ktorej największą gwiazdą jest kolo, który wchodzi z ławki I-ligowej Cracovii.

Nigdy nie będę w 100 % szczęśliwy, bo spirytus ma 96 %.- mój kolega Marcin.
-Nadia, gdzie moje gacie?
-Nie wiem, pewnie do muzeum wzięli.
Panie Bolesławie, witamy w domu. Witamy całą ekipę czarnuchów z łańcuchami.
Nie oznacza to jednak, że byłem świniakiem pokroju Kwaśniewskiego, czy innego Komorowskiego, aż tak nisko nie upadłem. Chłopu trzeba dawać albo się nie dziwić. Chłopak wyczaił ją na skupie żywca. W sezonie tzw "świńskiej górki". Na imie jej było Teresa, Teresa z domu Bąk. Gonar wziął 2k kredytu na suple. xD
Katz Mężczyzna
^Hatamoto
Hatamoto
[ Klan Tokugawa ]
Katz
Wiek: 34
Dni na forum: 5.861
Plusy: 27
Posty: 5.277
Skąd: Bydgoszcz Respekt: 99
Mówię tylko jak się ma kwestia repry poza Polską, nie od dziś wiadomo, że na świecie rządzi pieniądz i to na niego się patrzy, ale nasze występy rozliczy tylko nasz kraj a tych lepszych dodatkowo świat :F i owszem nasi też "przyjeżdżają" posiedzą za nasze pieniądze w Piramidzie czy Sheratonie i wkładają takie zaangażowanie, jakie widzimy, czyli denne. Nigdy nie tłumaczyłem meczu z Mołdawią, bo nie było co tłumaczyć i bronić, ale nie uznaje "ekspertów", którzy zbawiennym widzą zmianę szkoleniowca, na i tak przegrane eliminacje, wyżalając się przy tym, jak to ma się ciężko i podpierając się tym co było u niego kiedyś xx lat temu. To jest właśnie bolączka polskiej kopanej, że wszyscy rozpamiętują i chcą żyć czasami Górskiego, Piechniczka, ale świat,piłka i realia dawno poszły naprzód i trzeba się dostosować, stworzyć coś własnego. Problem leży głebiej i trzeba też się nad nim głębiej zastanowić a nie przyjmować proste rozwiązania, bo tak się nie da.

Ideology evo:
Józef Stalin: "Cudów nie ma"
Donald Tusk: "Polska będzie gospodarczą potęgą"
Berlusconi: "Wygramy, bo nie jesteśmy fiutami".
Obraz
Wołek Mężczyzna
Nameczanin
Nameczanin
Wołek
Wiek: 79
Dni na forum: 4.147
Ostrzeżenia: 3
Posty: 85
Skąd: Festung Leslau
No niestety, Polacy są sentymentalni i zapominają, że trzeba iść naprzód. Pamiętam małyszomanię, jak niektórzy się wtedy wypowiadali: - on już dosyć wygrał po co mu więcej, niech da innym. Łatwiej jest dumać w swojej przeszłości niż starać się o budowę przyszłości. Po prostu brakuje nam ambicji, cieszymy się, że jakieś pieniądze wpadną do kieszeni i więcej nie trzeba.

http://www.pbs.org/wgbh/pages/frontline/show ... /quiz.html
96 - Your score rates you as "high-grade homophobic."
"Dziewczyny przyjechały ze wsi. Wychowały się na rolniczym Południu, gdzie ich przodków używano w charakterze maszyn rolniczych. Teraz biali farmerzy na Południu nie używali już maszyn skonstruowanych z ciała, gdyż maszyny z metalu były tańsze, pewniejsze i wystarczały im prostsze domy." - Kurt Vonnegut
Raz gonili mnie Cyganie. Na szczęście wbiegłem do urzędu pracy i wtedy
odpuścili.
franqey Mężczyzna
Super Saiyanin 4
Super Saiyanin 4
[ Klan Asakura ]
franqey
Wiek: 37
Dni na forum: 6.680
Plusy: 3
Ostrzeżenia: 3
Posty: 2.643
Skąd: Danzig
Wójcik dla mnie zawsze był debeściak. Jak jego książka wyjdzie, to chyba so przeczytam.

"I wówczas, jakby dla ostatecznego i nieodwołalnego pchnięcia mnie do upadku, zjawił się duch Przekory. Filozofia nie zdaje sobie żadnej z tego ducha sprawy. A jednak wieżę w to święcie, jak w istnienie własnej duszy, że przekora jest jednym z pierwotnych popędów ludzkiego serca - jedną z niepodzielnych, pierwiastkowych władz lub uczuć, które nadają kierunek charakterowi danego człowieka. Któż, popełniając czyn niedorzeczny lub nikczemny, nie dziwił się po stokroć tej prostej oczywistości, iż wiedział, że winien go był nie popełniać? Czyż pomimo doskonałości naszego rozsądku nie mamy nieustannych zakusów do naruszania tego, co jest Prawem, dla tej po prostu przyczyny, iż wiemy właśnie,że jest to - Prawo?"
Edgar Allan Poe "Czarny Kot"
Wyświetl posty z ostatnich:
Strony:   1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9  

Forum DB Nao » » » » Reprezentacja Polski w piłce nożnej
Przejdź do:  
DB NaoForum DB NaoAninoteAnimePhrasesDr. Slump
Powered by phpBB
Copyright © 2001-2024 DB Nao
Facebook