Forum Dragon Ball Nao

» SurvIIIvor / Ewolucje

Strony:   1, 2, 3, ... 11, 12, 13  
Szarak Mężczyzna
"Nadworny Irytujący Słownik Ortograficzny
Nadworny Irytujący Słownik Ortograficzny
[ Klan Takeda ]
Szarak
Dni na forum: 6.626
Posty: 1.214
Skąd: 4chan.org, Ostrzeżeń: Więcej niż Ty, kochany użytkowniku.
ja już mam, muszę go tylko dostosować do Q'...

Cthulhu fhtagn!
la mayyitan ma qadirun yatabaqa sarmadi
That is not dead which can eternal lie.
Nie jest umarłym ten który spoczywa wiekami,
fa itha yaji ash-shuthath al-mautu gad yantahi
And with strange aeons even death may die
nawet śmierć może umrzeć wraz z dziwnymi eonami.

I kto powiedział, że jesteśmy poważni?
.Black Mężczyzna
Super Saiyanin 2
Super Saiyanin 2
.Black
Wiek: 34
Dni na forum: 6.718
Ostrzeżenia: 3
Posty: 930
UWAGA! OSTATNIA SZANSA NA ZAPIS!!! ROZPOCZĘCIE SURVIIIVORA DOKŁADNIE O GODZINIE 00.01, 7 KWIETNIA 2007 !!!

ZACHĘCAM!!!
Hidden Mężczyzna
"Rōnin
Rōnin
Hidden
Wiek: 32
Dni na forum: 6.810
Posty: 1.205
Skąd: Kraków
Nie wszyscy dali swe opisy... Trudno, mamy siódmy kwietnia. Czas zacząć!

Oficialnie ogłaszam rozpoczęcie SurvIIIvora

Lista uczestników;
Bad Girl
Dante "Jack Marcus" Navaro
eMate
Fanatyczka
Focus "Schab" Warrior
Hidden "Szpaner" Lord
Kamyl
Kakarotto "Obi Kenobi" 91 vel Avensus
Legolas
Lilu
Old "Stary" Shatterhand
Q'ccaon'naeaeccer
Shiro "R4zeil"
Son "Wisełka"Goten
Szarak "Onikage Minyamo"
Vasson


~~~~~~


Pożoga lała się z nieba litrami, deszcz krwi farbił czerwienią wszystko co spotykał na swej drodze, włącznie z walczącymi. Wysoki mężczyzna o ciemnobrązowych, dobrze przystrzyżonych i starannie ułożonych włosach skrzyżował ostrze swego miecza z dobrze wyszlifowanym stopem metalu dzierżonym w dłoni przez masywnego blondyna. Pchnął lekko broń do przodu, przesunął stopy po ziemi i zacisnął zęby, wykrzywiając usta w przedziwnym uśmiechu. Niższy człowiek o jasnych włosach zmienił sposób trzymania rękojeści, napiął mięśnie chcąc zatrzymać napór, wykonał lekki krok w lewą stronę i szybko cofnął broń. Okręcił się w miejscu i zadał proste cięcie, chcąc skrócić przeciwnika o głowę. Brunet jednak bez trudu uchylił się, nie stracił bowiem równowagi po ucieczce przeciwnika. przesunął dłonie bliżej ostrza i uniósł miecz ku górze. Cios został zablokowany bronią blondyna. Spojrzeli na siebie, parszywie się uśmiechając. Po chwili z ocierających się mieczy poczęły toczyć się iskry. Odskoczyli od siebie. Brunet czuł się niekomfortowo - krew oblepiła jego ciało, twarz, broń. Nie dało się dobrze stawiać kroków na rozmokłej ziemi. Dodatkowo panował półmrok, rozjaśniany tylko chwilami pojedynczymi błyskawicami. No i na koniec jego przeciwnik zdawał się doskonale bawić. Nie mógł osiągnąć żadnej przewagi w starciu z o głowę niższym przeciwnikiem, który powinien dostać miecz raptem wczoraj. Chłopak był zbyt młody jak na takiego mistrza fechtunku. Bez trudu potrafił przewidzieć jego ciosy, zamiary, wyliczyć szybkość biegu i prawdopodobieństwo celnego ataku. Gdy brunet chybiał, ten nawet nie drgnął, wiedział, że tak będzie.
Wyższy mężczyzna splunął swą śliną wymieszaną z krwią na ziemię i spojrzał na uśmiechniętego od ucha do ucha przeciwnika. Zakręcił młynek mieczem, ostrze cięło krople krwi spadające z góry. Rękojeść pewnie utkwiła w dłoni, stopy wgłębiły się w mokrą ziemię. Blondyn wyciągnął dłoń przed siebie, dając do zrozumienia, że bez trudu poradzi sobie z przeciwnikiem. Jak śmiał!? Ten chłystek sądzi, że poradzi sobie z wprawionym szermierzem? Samym geniuszem nie wygra, najwyżej będzie mógł krzyżówkę rozwiązać. Brunet przewyższał go fizycznie i to był jego jedyny teraz atut.
Ruszył do przodu, trzymając miecz prostopadle do pochylonego do przodu ciała. W przeciągu sekundy pokonał dzielący ich dystans i uniósł ostrze ku górze. Blondyn wygiął się do tyłu, unikając zamachu. Obrócił miecz w dłoni i wbił go w podbrzusze przeciwnika, między płaty pancerza. Brunet ryknął, kuląc się. Kaszlnął krwią prosto w śnieżnobiałą koszulę jasnowłosego. Ten zaniósł się od śmiechu, który zagłuszył przeciągły grzmot.
Ciemnowłosy uśmiechnął się podle, ścisnął rękojeść miecza i zadał proste pchnięcie w brzuch przeciwnika. Następnie pociągnął miecz wyżej, przecinając mu kości, aż wyrwał ostrze w okolicach ramienia. Blondyn oparł się najpierw na krwawiącym przeciwniku, po czym ześlizgnął się na ziemię.
Brunet z trudem powstał, przyciskając rękę do brzucha. Bez sensu, nie zatamuje krwotoku przez płytę. Zadarł głowę ku górze, spoglądając na anioła wciąż wbijającego ostrze swego ogromnego, mlecznobiałego miecza w ciało czarnej postaci, zdającej się przy wysłanniku niebios małą plamką. Jego wielkość nie przeszkadzała mu jednak wciąż spływać krwią i chlastać nią wszystkiego na ziemi. Jak na takiego kurdupla, sukinsyn miał jej całkiem sporo. Po chwili pierwsze organy zaczęły wychodzić z martwego blondyna i rozchodzić w różne strony, pulsując i ociekając krwią.

Dante zamknął powoli oczy i jeszcze bardziej wykrzywił usta. Z ledwością odłożył pada na ziemię i padł plackiem.
- Nigdy więcej nie będę grał w żadne gry typu Gore. - wybełkotał do Hiddena, który w pobliskim kiblu właśnie rzygał.
Tymczasem do pokoju wpadł Vasson z zimnymi drinkami. Dosłownie wpadł, wywracając się i nokautując twardymi kieliszkami z prawdziwego kryształu. Navaro go zignorował.
- Hidden, kończżesz, bo i mi się zbiera.

Akira Toriyama 1955 - 2024
Obraz
Avensus Mężczyzna
"Indestructible
Indestructible
[ Klan Asakura ]
Avensus
Wiek: 32
Dni na forum: 6.596
Plusy: 9
Posty: 1.687
Skąd: Gdańsk
Hidden Lord, prosto z mostu- nie lubię go. Bardziej pasował mi jako SzpanerPL.

When music is the weapon, the sickness is the cure
'Love' is making a shot to the knees of a target 120 kilometers away using an Aratech sniper rifle with a tri-light scope
[i43.tinypic.com/33ojrxj.gif]
Focus Mężczyzna
"GMF
GMF
[ Klan Asakura ]
Focus
Wiek: 36
Dni na forum: 6.816
Plusy: 41
Posty: 2.966
Skąd: Szczecin
Hidden Stał się niezwykle irytujący ... dodatkowo wali betonami na poczekaniu

Po ludzku zaś ... często mówisz teksty, które uważasz za śmieszne, lecz okazują się śmieszne tylko dla Ciebie ... Zaś co do irytującego stylu bycia, tyczy się to także po części tych "betonów", jak i tego, że chyba troszeczkę obrosłeś w piórka, będąc modem. Pozdrawiam.

Hidden: A po ludzku?

Regulamin Forum | Cytaty z mang i anime

Obraz
Q'ccaon'naeaeccer
Full Power SSJ
Full Power SSJ
[ Klan Takeda ]
Q'ccaon'naeaeccer
Wiek: 24
Dni na forum: 6.250
Plusy: 1
Ostrzeżenia: 2
Posty: 668
Skąd: się biorą prześliczni Azjaci? Kocham kuchnię japońską!
Hiddenowi (Hidanowi?) chodziło zapewne o te betony (batony?). Sam nie rozumiem, o co Ci z nimi chodzi. Czyżby walnął Cię kiedyś wielką płytą, hmm?

Osobiście, biorę sobie na cel Vassona, po czym obrzucam go bagnetami. Po analizie postów uczestników doszedłem do wniosku, że on pisze najsłabiej.

Aha, przy okazji - dodałem skrótowy opis swojej postaci. Mam nadzieję, że nikt nie zabije mnie za spóźnienie. Napisałbym coś dłuższego, ale chce mi się spać.

Zdravim!
Q.

At thy twilight, old thoughts return, in great waves of nostalgia.
Old Shatterhand Mężczyzna
Super Saiyanin 4
Super Saiyanin 4
Old Shatterhand
Wiek: 73
Dni na forum: 6.372
Plusy: 1
Ostrzeżenia: 2
Posty: 1.749
Mój pierwszy strzał idzie w... Vassona, powody są dość oczywiste, w dodatku zaskoczył mnie nieznajomością zasad Survivora, no i tym "Sonic'iem" ... (no i nie będę kierował się na razie, tym kogo lubię a kogo nie )
Shiro Mężczyzna
"The Human Typhoon
The Human Typhoon
[ Klan Asakura ]
Shiro
Wiek: 35
Dni na forum: 7.019
Plusy: 4
Posty: 2.219
Skąd: Białystok
Hidden Lord strzelam w ciebie.

Pozdro

Sometimes baby
We make mistakes
Dark and hazy
Prices we pay
Legolas Mężczyzna
Super Saiyanin
Super Saiyanin
[ Klan Takeda ]

Wiek: 31
Dni na forum: 6.538
Ostrzeżenia: 1
Posty: 432
Hidden Lord, jako iż jestem w stanie "gorączki świątecznej" nie napiszę nic, gdyż naprawdę nie mam czasu.
A co do "Szpanera", zmieniłeś się mości Hiddenie
Szarak Mężczyzna
"Nadworny Irytujący Słownik Ortograficzny
Nadworny Irytujący Słownik Ortograficzny
[ Klan Takeda ]
Szarak
Dni na forum: 6.626
Posty: 1.214
Skąd: 4chan.org, Ostrzeżeń: Więcej niż Ty, kochany użytkowniku.
Ziewnąłem sobie serdecznie, mlasnąłem i podrapałem się po tyłku. Zabiję tego cholernego karczmarza, mówił, że tu nie ma pcheł, wesz i szczurów. Okazało się, że są i pchły i wszy i szczury, w postaci skomasowanej. Dobrze, że przynajmniej wino nie było tu przesadnie chrzczone, co przyjąłem z wielkim zdziwieniem. Żarcie akurat miałem ze sobą, więc wystarczyło żeby karczmarz mi za kilka miedziaków użyczył ognia i miałem naprawdę smaczny gulasz. W jedzeniu przeszkadzały mi tylko wszy, pchły, szczury, smród gotowanej kapusty i odór ludzkich, rzadko i niechętnie mytych ciał. Nie przejąłem się tym zbytnio, bo to normalne w tym parszywym świecie.
Wyszedłem z gospody i skręciłem w stronę stajni. Zobaczyłem mężczyznę, który widocznie przed kimś się popisywał, bo każdego konia po kolei klepał po tyłku i całkiem zręcznie unikał kopnięć zdenerwowanych zwierząt. Nie lubię przemocy wobec zwierząt (podkreślam, zwierząt) więc nie odciągnąłem faceta. Nieszczęśnik powoli zbliżał się do mojego konia. Biedny mężczyzna, z połamanymi żebrami do końca życia nosił na swoich piersiach ślady podków. Jak się później okazało, tym facetem był Vasson.

Cthulhu fhtagn!
la mayyitan ma qadirun yatabaqa sarmadi
That is not dead which can eternal lie.
Nie jest umarłym ten który spoczywa wiekami,
fa itha yaji ash-shuthath al-mautu gad yantahi
And with strange aeons even death may die
nawet śmierć może umrzeć wraz z dziwnymi eonami.

I kto powiedział, że jesteśmy poważni?
Malik-al-Mulk Cwel Mężczyzna
Opiekun Nao Wiki
Opiekun Nao Wiki
[ Klan Kutang ]
Malik-al-Mulk Cwel
Wiek: 69
Dni na forum: 6.626
Ostrzeżenia: 3
Posty: 2.283
Skąd: Rzeszów
Vasson, czas na Ciebie Ponieważ nie znałeś zasad i jakoś nie kojarzę Cie z nicka Pozdro

Obraz
PALATIAL REGALIA
Megane Kobieta
"Rōnin
Rōnin

Wiek: 36
Dni na forum: 7.025
Posty: 518
Hidden Lord

Podzielam zdanie innych, którzy w niego strzelili. A poza tym solidarność tkanki mięśniowej poprzecznie prążkowanej.
.Black Mężczyzna
Super Saiyanin 2
Super Saiyanin 2
.Black
Wiek: 34
Dni na forum: 6.718
Ostrzeżenia: 3
Posty: 930
Navar wleciał z głuchym łomotem w skałę, po czym odbił się od niej i w strugach gęstej krwi padł na kamienistą glebę. Gdzieś nieopodal łagodnym nurtem sunął górski strumyk.

-Durniu, nigdy mnie nie pokonasz! - zaśmiał się z nutą pogardy średniego wzrostu czarnowłosy wojownik rozprostowując ręce po udanym ataku na Dante'go

Mimo gróźb i zapowiedzi rychłej śmierci, czarnoskrzydły podniósł się. Był ciężko ranny, z prawego oka ciekła krew, podobnież z pogruchotanej szczęki. Wyprostował skrzydła. Nie trwał długo w równowadze, gdyż wróg poraz kolejny ruszył do ataku. Uderzył mocno, poraz kolejny pozbawiając Danteg'o przytomności. Gdy Navaro padł na ziemię, usłyszał plusk wody i świst strzały, po czym zasnął na dobre.

Obudził się kilka godzin później . . . w jaskini tuż nieopodal strumyka. Przetarł bezsilnie oczy, lewe już nie krwawiło, szczęka już nie bolała tak bardzo.

-To ty . . . Legolasie? - spytał nagle wyrywając sie z pozycji leżącej, dłygowłosy jednakże tylko przytaknął - Co się stało z . . .

-Z Kamyl'em? Niestety, musiałem . . . - Navar zamilkł i ponownie się położył zaciskając pięść, po chwili patrząc w skalny sufit rzekł :

-Nie był sobą, dał się opętać . . . był zbyt słaby

Obaj zamilkli.

-Zło się przebudziło - oznajmił krótko blond włosy elf, po czym spojrzał na wylot jaskini i szybko zachodzące słońce . . .
Hidden Mężczyzna
"Rōnin
Rōnin
Hidden
Wiek: 32
Dni na forum: 6.810
Posty: 1.205
Skąd: Kraków
Zgłoszonych jest szesnastu; spośród nich zagłosowało dziesięciu. Rundę przedłużam do końca dzisiejszego dnia. Dajmy czas ludziom, święta przecie.

Akira Toriyama 1955 - 2024
Obraz
eMate Mężczyzna
"Rōnin
Rōnin
[ Klan Asakura ]
eMate
Wiek: 32
Dni na forum: 7.025
Posty: 1.327
Skąd: Wałbrzych
hidden lord, za to, ze chce sobie przedluzyc ewidentnie zywotnosc w tej rundzie
Hidden Mężczyzna
"Rōnin
Rōnin
Hidden
Wiek: 32
Dni na forum: 6.810
Posty: 1.205
Skąd: Kraków
Ekhm... Drogi eMate, jakby nie patrzeć, był, o dziwo!, remis. Łapiesz, remis. Ale teraz już nie.

Po ciężkich zmaganiach, po olaniu 1/3 uczestników konieczności głosowania, ostatecznie odpada nie kto inny jak Ukryty Lordzik. Salwą w powietrze dla niego.

Lista uczestników;
Bad Girl
Dante "Jack Marcus" Navaro
eMate
Fanatyczka
Focus "Schab" Warrior
TERMINATED Hidden "Szpaner" Lord
Kamyl
Kakarotto "Obi Kenobi" 91
Legolas
Lilu
Old "Stary" Shatterhand
Q'ccaon'naeaeccer
Shiro "R4zeil"
Son "Wisełka"Goten
Szarak "Onikage Minyamo"
Vasson

Rozpoczynam rundę Drugą

Akira Toriyama 1955 - 2024
Obraz
Focus Mężczyzna
"GMF
GMF
[ Klan Asakura ]
Focus
Wiek: 36
Dni na forum: 6.816
Plusy: 41
Posty: 2.966
Skąd: Szczecin
Strzelam w Szaraka. Ostatnio stał się strasznie czepliwy, w prawie każdej sprawie ...

Regulamin Forum | Cytaty z mang i anime

Obraz
Megane Kobieta
"Rōnin
Rōnin

Wiek: 36
Dni na forum: 7.025
Posty: 518
Szarak z tego samego powodu co wyzej.
Avensus Mężczyzna
"Indestructible
Indestructible
[ Klan Asakura ]
Avensus
Wiek: 32
Dni na forum: 6.596
Plusy: 9
Posty: 1.687
Skąd: Gdańsk
Szarak, pomimo, że Ciebie akurat lubię i bardzo szanuję, nie wiem dlaczego, ale zacząłeś się dziwnie odnosić i czepiać o błahostki.

When music is the weapon, the sickness is the cure
'Love' is making a shot to the knees of a target 120 kilometers away using an Aratech sniper rifle with a tri-light scope
[i43.tinypic.com/33ojrxj.gif]
Q'ccaon'naeaeccer
Full Power SSJ
Full Power SSJ
[ Klan Takeda ]
Q'ccaon'naeaeccer
Wiek: 24
Dni na forum: 6.250
Plusy: 1
Ostrzeżenia: 2
Posty: 668
Skąd: się biorą prześliczni Azjaci? Kocham kuchnię japońską!
Ilekroć brałem udział w Survivorach, zawsze starałem się ignorować początkowo sympatie i antypatie do uczestników, eliminując w pierwszej salwie osoby IMHO niegodne zwycięstwa w tej grze. Stąd taki a nie inny rzut bagnetem - prosto w czoło Vassona. Dolor aeternam dona eis Domine et ignis perpetua luceat eis, amen.

Zdravim!
Q.

At thy twilight, old thoughts return, in great waves of nostalgia.
Wyświetl posty z ostatnich:
Strony:   1, 2, 3, ... 11, 12, 13  

Forum DB Nao » » » SurvIIIvor / Ewolucje
Przejdź do:  
DB NaoForum DB NaoAninoteAnimePhrasesDr. Slump
Powered by phpBB
Copyright © 2001-2024 DB Nao
Facebook