Forum Dragon Ball Nao

» Co Was najbardziej zaskoczyło?

Strony:   1, 2, 3, 4, 5  
Kubus Mężczyzna
Wojownik
Wojownik
Kubus
Wiek: 31
Dni na forum: 6.586
Posty: 42
Skąd: Dębica
No więc zaskoczyła mnie przemiana Gohana w ssj2 tak nagle i szybko , oraz jeszcze mnie można powiedziec zaskoczyło jak Future Trunks wyjawił Goku kim tak naprawde jest albo wtedy gdy Raditz powiedziała Goku skąd pocghodzi i jak mam naprawde na imie itp . A i jeszcze jedno bo bym zapomniał zaskoczyło mnie równiez to jak Vegeta przeprosił Gohana w cell saga On i przepraszam , troche mnie to zdziwiło wtedy
Alexandra007 Kobieta
Wojownik
Wojownik
Alexandra007
Wiek: 35
Dni na forum: 6.582
Posty: 47
Mnie również zaskoczyło to, że po obejrzeniu 2 odcinków DBZ musiałam ściągnąc z torrenta wszystkie serie i oglądnąc .. A zawsze byłam zniechencana do tej bajki.. Naprawdę trzeba samemu ocenić a nie żeby to robili inni za nas.
pozdrawiam
Malik-al-Mulk Cwel Mężczyzna
Opiekun Nao Wiki
Opiekun Nao Wiki
[ Klan Kutang ]
Malik-al-Mulk Cwel
Wiek: 69
Dni na forum: 6.626
Ostrzeżenia: 3
Posty: 2.283
Skąd: Rzeszów
Vegeta przeprosił Gohana w cell saga
to było niesamowite i chyba najbardziej zaskakujące

Obraz
PALATIAL REGALIA
Avensus Mężczyzna
"Indestructible
Indestructible
[ Klan Asakura ]
Avensus
Wiek: 32
Dni na forum: 6.596
Plusy: 9
Posty: 1.687
Skąd: Gdańsk
Mnie zaskoczyły trzy rzeczy:
- Zamiana Goku w SSJ
- Śmierć Gohana z przyszłości
- Zamiana Gohana w Cell Sadze w SSJ2

When music is the weapon, the sickness is the cure
'Love' is making a shot to the knees of a target 120 kilometers away using an Aratech sniper rifle with a tri-light scope
[i43.tinypic.com/33ojrxj.gif]
Angrenereg Kali The Nefty Kobieta
Super Nameczanin
Super Nameczanin
Angrenereg Kali The Nefty
Wiek: 37
Dni na forum: 6.729
Posty: 137
Skąd: Oświęcim
A mnie zaskoczyło totalnie jak Vegeta zamiast walczy z Broyllym się "zestresował i zamknął w sobie" a teraz tak na serio to wtedy miałam ochotę udusi scenarzystow...
Zaskoczyło mnie też jak Vegeta się rozpłakał jak nie mogł freezera uszkodzic... Przemiana Gohana w ogóle [ ort! ] mnie nie zaskoczyła.. podejżewałam że Kakarotto nie będąc w stanie pokonac Cella wystawi do walki Gohana... i jasne też było że coś się z nim stanie jak już dostanie napadu złości...

Angrenereg Kali The Neftys
Malik-al-Mulk Cwel Mężczyzna
Opiekun Nao Wiki
Opiekun Nao Wiki
[ Klan Kutang ]
Malik-al-Mulk Cwel
Wiek: 69
Dni na forum: 6.626
Ostrzeżenia: 3
Posty: 2.283
Skąd: Rzeszów
Vegeta się rozpłakał jak nie mogł freezera uszkodzic
Vegi wtedy poraz pierwszy uronił łzy.. szkoda mi go..
to też jest zaskakujące.. a w ogóle Vegi ciągle nas zaskakiwał i zaskakuje

Obraz
PALATIAL REGALIA
Vegeta_ssj2 Mężczyzna
Super Nameczanin
Super Nameczanin
Vegeta_ssj2
Wiek: 33
Dni na forum: 6.566
Posty: 111
Skąd: Międzyrzecz
Najbardziej zaskoczyła mnie śmierć Krillina w DB pierwsza śmierć pierwszoplanowej osoby.A poza tym bardzo zaskoczyła mnie siła Goku po treningu u Kaio myślałem że nawet z Kaiokenem nie poradzi sobie z Nappą

Życie to piękna przygoda, ale nikt nie wychodzi z niej cało
franqey Mężczyzna
Super Saiyanin 4
Super Saiyanin 4
[ Klan Asakura ]
franqey
Wiek: 37
Dni na forum: 6.680
Plusy: 3
Ostrzeżenia: 3
Posty: 2.643
Skąd: Danzig
najbardziej zaskakujące dla mnie było to że Krilan nie ma nosa ( zauwazył to dopiero podczas walki z zaduchem)

"I wówczas, jakby dla ostatecznego i nieodwołalnego pchnięcia mnie do upadku, zjawił się duch Przekory. Filozofia nie zdaje sobie żadnej z tego ducha sprawy. A jednak wieżę w to święcie, jak w istnienie własnej duszy, że przekora jest jednym z pierwotnych popędów ludzkiego serca - jedną z niepodzielnych, pierwiastkowych władz lub uczuć, które nadają kierunek charakterowi danego człowieka. Któż, popełniając czyn niedorzeczny lub nikczemny, nie dziwił się po stokroć tej prostej oczywistości, iż wiedział, że winien go był nie popełniać? Czyż pomimo doskonałości naszego rozsądku nie mamy nieustannych zakusów do naruszania tego, co jest Prawem, dla tej po prostu przyczyny, iż wiemy właśnie,że jest to - Prawo?"
Edgar Allan Poe "Czarny Kot"
drake Mężczyzna
Gekokujō
Gekokujō
drake
Wiek: 34
Dni na forum: 6.615
Ostrzeżenia: 1
Posty: 75
mnie najbardziej ale to najbardziej mnie zdziwiło jak bubu vegetta zamienił w cukierka myślałem że to już koniec a nagle się okazało że vegetto jest nadal w stanie walczyć w postaci cukierka
Monique Kobieta
Nameczanin
Nameczanin
Monique
Dni na forum: 6.407
Posty: 52
mnie zaskoczyla gadka Vejiity jak przyznal w sadze Boo ze Goku jest jego najlepszym przyjacielem...
jak Vejiita sie poswiecil
jak Goku zmienil sie w SSJ
walka Gohana w cell sadze
pomniejszenie Goku
fakt ze Picollo trenowal Gohana
grao-tsy
Ziemianin
Ziemianin

Dni na forum: 6.404
Posty: 16
Jest bardzo wiele momentów, które mnie zaskoczyły. Ale postaram się odowiedzieć na pytanie.
1. Zmiany które następują po treningu w sali" gdzie jeden dzień trwa rok".
2. Przemiana future trunksa i Vegety po tymże treningu.
3.Przezabawne poczucie humoru KAito:D
paint Mężczyzna
Super Saiyanin 3
Super Saiyanin 3

Dni na forum: 6.388
Posty: 1.031
mnie powaliła scena, kiedy Gohan zamienia się w SSJ2. Ale nie mówię o akcji przy Cell Game, tylko jeszcze w czasie treningu. To jak się Goku zdziwił i jak Gohan niczego nie pamiętał. Swoją drogą ta scena wydaje mi się połączona z inną, kiedy Gohan budzi się z koszmaru, a ojciec mówi mu, że nagle skoczyła mu gorączka i przespał kilka dni. Jak myślicie, Te sceny mogły być powiązane?...
doctor_slums Mężczyzna
Gekokujō
Gekokujō
doctor_slums
Wiek: 31
Dni na forum: 6.374
Posty: 38
Skąd: Murzynko
Mnie najbardziej zaskoczylo to, ze powstal Tronk bo Bulma byla brzydka i Vegeta jej nie lubil
Lilu Kobieta
Super Saiyanin 2
Super Saiyanin 2
Lilu
Wiek: 32
Dni na forum: 6.503
Posty: 885
Wiesz słowo "nie lubił" to dość dziwne określenie on jej po prostu [ ort! ] nietolerował bo uważał że nie jest warta jego czasu ale potem zauważ że się zmianił poza tym [ ort! ] mówimy tu o Bulmie ona ma na wszystko sposób
A jeśli chodzi o temat to mnie najbardziej zaskoczyła zgoda Vegety na fuzje z Goku no i przemiana Goku w SSJ3 (ale jazda był wtedy )
Legolas Mężczyzna
Super Saiyanin
Super Saiyanin
[ Klan Takeda ]

Wiek: 31
Dni na forum: 6.538
Ostrzeżenia: 1
Posty: 432
Mnie w serii Dragon Ball zaskoczyło to że Goku ma ogonek (tak, tak pierwszy odcinek Db;)). W serii Z to że oprócz ziemi w kosmosie zyją jakieś inne istoty (wtedy w to wierzyłem:D) A w GT niestety nic.. Ta seria cała jest w ogóle [ ort! ] do bani
Rinnegan
Demon
Demon
[ Klan Kutang ]
Rinnegan
Wiek: 34
Dni na forum: 6.524
Plusy: 2
Ostrzeżenia: 7
Posty: 3.217
Skąd: Włocławek
Mnie zaskoczył sen Gohana w Komnacie Ducha i Czasu. Śniło mu się, że ChiChi jest zabijana przez Perfect Cella, a Gohan go przeciez na oczy nie widział w tej formie.
W serii GT zaskoczyło mnie to , że jest taka denna...
Natomiast w db ... hmm pierwsze spotkanie z Wszechmogącym ^^
Lilu Kobieta
Super Saiyanin 2
Super Saiyanin 2
Lilu
Wiek: 32
Dni na forum: 6.503
Posty: 885
O i jest keszcze jeden podobny błąd jeśli chodzi o sny.
A mianowicie Goku się śniło (kiedy był chory na serce) że widzi jak cyborgi (#17 i #18) zabijają jego przyjaciół i rodzine a przecież [ ort! ] on ich na oczy nie widział
Rinnegan
Demon
Demon
[ Klan Kutang ]
Rinnegan
Wiek: 34
Dni na forum: 6.524
Plusy: 2
Ostrzeżenia: 7
Posty: 3.217
Skąd: Włocławek
Możliwe, że wtedy widział je ( Goku ) przez telepatię, czy coś takiego . Sam opowiedział, gdy się obudził o tym w mandze
Fenix Fable Mężczyzna
Saiyanin
Saiyanin
[ Klan Takeda ]
Fenix Fable
Dni na forum: 6.473
Posty: 189
Raczej trudno mnie czymkolwiek zaskoczyć, tym bardziej w jakimś anime, no ale gdy zobaczyłem jak zachowują się kolesie z grupy specjalnej Freezera, lekko się zdziwiłem. Wartałoby też wspomnieć, o małym zaskakującym epizodziku, podczas którego Goku i Piccolo zdawali na prawo jazdy.
Rinnegan
Demon
Demon
[ Klan Kutang ]
Rinnegan
Wiek: 34
Dni na forum: 6.524
Plusy: 2
Ostrzeżenia: 7
Posty: 3.217
Skąd: Włocławek
No, to było świetne !! Piccolo za kierownicą !!

Dobry był ten odcinek, szczególnie gdy Goku wyrwał kierownicę
Wyświetl posty z ostatnich:
Strony:   1, 2, 3, 4, 5  

Forum DB Nao » » » Co Was najbardziej zaskoczyło?
Przejdź do:  
DB NaoForum DB NaoAninoteAnimePhrasesDr. Slump
Powered by phpBB
Copyright © 2001-2024 DB Nao
Facebook