Forum Dragon Ball Nao

» Co Was najbardziej zaskoczyło?

Strony:   1, 2, 3, 4, 5  
Legolas Mężczyzna
Super Saiyanin
Super Saiyanin
[ Klan Takeda ]

Wiek: 31
Dni na forum: 6.564
Ostrzeżenia: 1
Posty: 432
No, to było świetne !! Piccolo za kierownicą !!

Dobry był ten odcinek, szczególnie gdy Goku wyrwał kierownicę

Ale to chyba Cię nie zaskoczyło? Każdy ma prawo do, zrobienia prawo jazdy nawet zielonoskury Szatan Serduszko.. Przecież Dragon Ball w pewnym sensie pokazuje życie rodziny (czy Goku czy Vegety), może trochę pogmatwane i dziwne, lecz nadal to życie rodzinne..
paint Mężczyzna
Super Saiyanin 3
Super Saiyanin 3

Dni na forum: 6.415
Posty: 1.031
Co ty elfie gadasz?
Przecież Picollo potrafi latać, na co mu prawko? NOo.. jak się nie ma linijki to wszstko się przydaje, ale nie sądę, żeby jedno i drugie (prawko i linijka) bardzo mu było potrzebne....
Old Shatterhand Mężczyzna
Super Saiyanin 4
Super Saiyanin 4
Old Shatterhand
Wiek: 74
Dni na forum: 6.398
Plusy: 1
Ostrzeżenia: 2
Posty: 1.749
hmmmm co mnie zaskoczyło.
Wydaje mi się że będzie to moment w którym Piccolo zdawał na Prawo jazdy.....
Resztę wiedziałem z góry, gdyż przed obejrzeniem całego Anime oglądałem poszczególne odcinki, teledyski, urywki, bądź grałem w gry o tej tematyce.....
Rinnegan
Demon
Demon
[ Klan Kutang ]
Rinnegan
Wiek: 35
Dni na forum: 6.551
Plusy: 2
Ostrzeżenia: 7
Posty: 3.217
Skąd: Włocławek
HeHE Piccolo musiał zdawac na prawko pewnie dlatego , że gdyby go nie zdał to ChiChi wyrzuciłaby go z jej domu i nie mógłby się spotykac z Gohankiem . Czy aby tak było ? ^^
Shiro Mężczyzna
"The Human Typhoon
The Human Typhoon
[ Klan Asakura ]
Shiro
Wiek: 35
Dni na forum: 7.046
Plusy: 4
Posty: 2.219
Skąd: Białystok
Jak dobrze wiadomo Piccolo trenował wraz z Goku i Gohanem, a Chi-Chi im gotowała. W odcinku, w którym oboje zdawali prawo jazdy Chi-Chi powiedziała, że przestanie dla nich gotować jeżeli nie wyrobią prawka. Podkreślam także, że Piccolo musiał zdawać prawko, bo Goku to wsypał. Zastanawia mnie jedno, dlaczego Piccolo zgodził się, skoro mu do przeżycia wystarczała woda oO

Sometimes baby
We make mistakes
Dark and hazy
Prices we pay
Old Shatterhand Mężczyzna
Super Saiyanin 4
Super Saiyanin 4
Old Shatterhand
Wiek: 74
Dni na forum: 6.398
Plusy: 1
Ostrzeżenia: 2
Posty: 1.749
Shiro napisał(a):
Jak dobrze wiadomo Piccolo trenował wraz z Goku i Gohanem, a Chi-Chi im gotowała. W odcinku, w którym oboje zdawali prawo jazdy Chi-Chi powiedziała, że przestanie dla nich gotować jeżeli nie wyrobią prawka. Podkreślam także, że Piccolo musiał zdawać prawko, bo Goku to wsypał. Zastanawia mnie jedno, dlaczego Piccolo zgodził się, skoro mu do przeżycia wystarczała woda oO
Opisałeś to wszytko dokładnie jak było w anime i w dodatku z problemem który mnie nurtował .
Uważam że tego błędu i tak sobie nie wyjaśnimy ale może Piccolo był smakoszem wody przegotowanej xD
Rinnegan
Demon
Demon
[ Klan Kutang ]
Rinnegan
Wiek: 35
Dni na forum: 6.551
Plusy: 2
Ostrzeżenia: 7
Posty: 3.217
Skąd: Włocławek
Nie, Piccolo kiedyś w młodości polował na ryby i inne żyjątka , może je tak bardzo polubił, że postanowił zdac na te prawko
Old Shatterhand Mężczyzna
Super Saiyanin 4
Super Saiyanin 4
Old Shatterhand
Wiek: 74
Dni na forum: 6.398
Plusy: 1
Ostrzeżenia: 2
Posty: 1.749
Shiro napisał(a):
Hmmm:
- Życzenie Pilafa, songo zmienia się w dziecko

Dla mnie to było bardziej głupie niż śmieszne .......
Yogi Mężczyzna
Nameczanin
Nameczanin

Wiek: 32
Dni na forum: 6.404
Ostrzeżenia: 1
Posty: 59
Skąd: Chełmno
mnie bardziej zaskoczyło przebieranie sie małego Goku na Środku Ulicy.
Shiro Mężczyzna
"The Human Typhoon
The Human Typhoon
[ Klan Asakura ]
Shiro
Wiek: 35
Dni na forum: 7.046
Plusy: 4
Posty: 2.219
Skąd: Białystok
Old Shatterhand napisał(a):
Shiro napisał(a):
Hmmm:
- Życzenie Pilafa, songo zmienia się w dziecko

Dla mnie to było bardziej głupie niż śmieszne .......
Nie uważasz, że było to dosyć zaskakujące rozwiązanie autorów DBGT?
Bo ja tak, głównie dlatego, że te życzenie dosyć przypadkowo wypowiedziane spełniło się i Songo wrócić do swojej miniaturowej postaci, co mnie zaskoczyło i troche wkurzyło...

Sometimes baby
We make mistakes
Dark and hazy
Prices we pay
Old Shatterhand Mężczyzna
Super Saiyanin 4
Super Saiyanin 4
Old Shatterhand
Wiek: 74
Dni na forum: 6.398
Plusy: 1
Ostrzeżenia: 2
Posty: 1.749
Shiro napisał(a):
Old Shatterhand napisał(a):
Shiro napisał(a):
Hmmm:
- Życzenie Pilafa, songo zmienia się w dziecko

Dla mnie to było bardziej głupie niż śmieszne .......
Nie uważasz, że było to dosyć zaskakujące rozwiązanie autorów DBGT?
Bo ja tak, głównie dlatego, że te życzenie dosyć przypadkowo wypowiedziane spełniło się i Songo wrócić do swojej miniaturowej postaci, co mnie zaskoczyło i troche wkurzyło...
Właściwie masz rację mnie też to zdenerwowało, a szczególnie tak wielka zmiana charakteru u Goku.........
Ps. Czy ktoś oprócz mnie zauważył że w DBGT SSJ2 ani razu nie zostało użyte, a SSJ3 tylko raz (to mnie najbardziej zdenerwowało)
PS2. Zaskoczyło mnie jeszcze jedno w DBGT, Trunks i Goten ani razu się nie scalili (Fuzjon Dance).
Shiro Mężczyzna
"The Human Typhoon
The Human Typhoon
[ Klan Asakura ]
Shiro
Wiek: 35
Dni na forum: 7.046
Plusy: 4
Posty: 2.219
Skąd: Białystok
To proste, autorzy chcieli pokazać coś nowego, dlatego odeszli od konwencji Akiry i stworzyli coś na swój sposób, co zupełnie nie miało pokrywać się z dziełem Toriyamy. Niestety, musieli niektóre elementy zachować by całkowicie nie zepsuć DB, bo to byłoby nadpodziw głupie z ich strony.
Z jedenej strony ich własne dzieło, z drugiej skorzystanie z niewielkiej ilości elementów ze starszych części miało zapewnić im twór doskonały, jednak troche przeliczyli się. Na mój gust, gdyby skorzystali z większej ilości dobytku starszych części na pewno wyszło by im to na lepsze.

Co mogło mnie jeszcze zaskoczyć? Hmm

Już wiem, zaskoczyła mnie moc Gohana w Cell sadze. Niby taki niepozorny saiyajin, a jaką ilość energii krył. Normalnie taka bomba atomowa.

Sometimes baby
We make mistakes
Dark and hazy
Prices we pay
Old Shatterhand Mężczyzna
Super Saiyanin 4
Super Saiyanin 4
Old Shatterhand
Wiek: 74
Dni na forum: 6.398
Plusy: 1
Ostrzeżenia: 2
Posty: 1.749
Wiem co mnie jeszcze zaskoczyło a jednocześnie dobiło:
Mianowicie, kiedy Kibito tłumaczył Piccol'o kim jest Neptun, dobił mnie tekst ,,Neptun, on jest władcą mórz" mitologia grecka w DBZ
Lilu Kobieta
Super Saiyanin 2
Super Saiyanin 2
Lilu
Wiek: 32
Dni na forum: 6.530
Posty: 885
Troche z innej bajki bo mianowicie chodzi mi o krew Brolego w movie 10 miała ona pod koniec kolor zielony
Toche dziwne bo przez cały film miała kolor czerwony
paint Mężczyzna
Super Saiyanin 3
Super Saiyanin 3

Dni na forum: 6.415
Posty: 1.031
Zaskoczyło mnie, że wszyscy widzieli jaką rozpierduchę odstawiali na Cell Game Cell i Goku, a i tak uwierzyli Satanowi, że on pokonał Cella.
Nuruva Kobieta
Saiyanin
Saiyanin
Nuruva
Wiek: 37
Dni na forum: 6.316
Posty: 197
Skąd: World Below
Mnie zdziwiło najbardziej zachowanie Vegety kiedy zobaczył z Goku te robale we wnetrzu Buu;).

A co zaskoczyło?To jak Piccolo uczył małych Gotena i Trunksa tańca Fuzji...ta demonstracja z Goku mnie rozwaliła.

I was buried alive...
I was born dead...
paint Mężczyzna
Super Saiyanin 3
Super Saiyanin 3

Dni na forum: 6.415
Posty: 1.031
Ale lepiej wyglądała demonstracja ponad 2-metowego Picollo z "kurduplem" Kuririnem To dopiero była akcja! A jak się maluchy zbijały...
Nuruva Kobieta
Saiyanin
Saiyanin
Nuruva
Wiek: 37
Dni na forum: 6.316
Posty: 197
Skąd: World Below
Jeszcze pamiętam , że mało nie zemdlałam jak zobaczyłam Vegetę z wąsikiem...i w tej skórze...ale nawet mu pasowało(znaczy się wdzianko nie wąsik;)).

I was buried alive...
I was born dead...
paint Mężczyzna
Super Saiyanin 3
Super Saiyanin 3

Dni na forum: 6.415
Posty: 1.031
A jak zgolił wąsy, i nikt tego nie zauważył oprócz Bulmy? I jaki Vegeta był zły jak do niego Chi-Chi zagaiła o coś i nic nie zauważyła!
BioBrolly Mężczyzna
Saiyanin
Saiyanin
BioBrolly
Wiek: 36
Dni na forum: 6.293
Posty: 202
Skąd: Warszawa
Mnie najbardziej zaskoczyło db gt. myslałem, że to będzie fajna kontynuacja Z a tu dali szmire...
Wyświetl posty z ostatnich:
Strony:   1, 2, 3, 4, 5  

Forum DB Nao » » » Co Was najbardziej zaskoczyło?
Przejdź do:  
DB NaoForum DB NaoAninoteAnimePhrasesDr. Slump
Powered by phpBB
Copyright © 2001-2024 DB Nao
Facebook