Forum Dragon Ball Nao

» Nieśmiertelny Son Goku

Strony:   1, 2
Uchiha Sasuke Mężczyzna
Saiyanin
Saiyanin
Uchiha Sasuke
Wiek: 32
Dni na forum: 6.137
Ostrzeżenia: 4
Posty: 183
nie wiem ale moim zdaniem był śmiertelny, bynajmniej tak mi sie zdaje, bo skoro jak tu mój poprzednik napisał był nieśmiertelny po połączeniu z smoczymi kulami, mi sie zdawało że połkną tylko jedna kule. ale to tylko w walce Li Shen Ronem w DB GT.
.Black Mężczyzna
Super Saiyanin 2
Super Saiyanin 2
.Black
Wiek: 34
Dni na forum: 6.740
Ostrzeżenia: 3
Posty: 930
Hehe, cóż, pomyślcie że Team Z postanowił uczynić Goku nie śmiertelnym i zastanówcie się co by na to powiedział Vegeta Zapewne wkurzyłby sie i na powrót stał złym bohaterem, doszłoby do bijatyki Goku vs. Vegeta, w ten czas gdy obaj najmocniejsi by sie klepali, na Ziemii pojawiłby sie jakiś stwór itd . . . kolejny świetny pomysł na alternatywę, notabene podobnież jak koledzy powyżej uważam iż skoro Goku nie chciał piastować funkcji wszechmogącego, to tym bardziej nie chciałby być nieśmiertelny, gdyż wówczas podłamał by motto wpajane mu od młodości . . . trzeba wciąż trenowaći się doskonalić, gdyż zawsze znajdzie się ktoś silniejszy kto zmusi Cię do jeszcze większego wysiłku . . .
Roza Kobieta
Super Saiyanin
Super Saiyanin
Roza
Wiek: 31
Dni na forum: 6.179
Posty: 403
Skąd: NS
Goku nieśmiertelny....Dajmy na to że jest niesmiertelny, lata mijają wszyscy przyjaciele umieraja ze starości a Goku (jak na złość ) jest nieśmiertelny.... on by sie na to na pewno nie zgodził, co by robił "sam" na świecie. Oczywiście mógłby "podróżować" po innych planetach i uczyć się nowych technik, walczyć z nowymi, silniejszymi przeciwnikami, ale nie miałby dla kogo walczyć. (ominmy ziemian bla bla) Teraz Goku wie (teraz jak teraz, wtedy) wiedział że ma dla kogo sie poświęcać, że na Ziemi żyją jego przyjaciele, żona synowie.... Zresztą bycie niesmiertelnym jest chyba nudne ? Jeszcze jeden przykład, Goku jest niesmiertelny, następuje koniec świata, wszechświata w ogóle [ ort! ] wszystkiego....i co wtedy?
Boss Mężczyzna
Super Saiyanin
Super Saiyanin
Boss
Wiek: 32
Dni na forum: 6.140
Ostrzeżenia: 1
Posty: 405
Skąd: Nysa
Ktos moglby uzyc mafuby i go zamnknac, wtedy nie musialby sie martwic o losy planety Nie no to taki zarcik

"Kreujemy chwile prawdziwej wolności lecąc nad przeszkodami, które Wy omijacie każdego dnia... " David Belle

http://akcjaparkour.prv.pl/index.php?page=pk

You wanna fuck with me ?!!! OK...You wanna play rough ?!!! OK...Say hello to my little friend !!!
SSJ-ddkiller Mężczyzna
Saiyanin
Saiyanin
SSJ-ddkiller
Wiek: 29
Dni na forum: 6.156
Posty: 222
Skąd: Leszno

Goku nie zgodzil by się na to by dli mu niesmiertelnosc bo goku kochal rywalizacje, trenig i ciężkie walki gdyby został nieśmiertelny nie musial by nawet cwiczyć dlatego na 100% goku chcial by byc nie smiertelny

pozdro

walcz by zyskać Honor.
walcz by Awansować.
walcz by zostać wodziem.

@@@@@@@@@@
Dragon Ball
@@@@@@@@@@
Wyświetl posty z ostatnich:
Strony:   1, 2

Forum DB Nao » » » Nieśmiertelny Son Goku
Przejdź do:  
DB NaoForum DB NaoAninoteAnimePhrasesDr. Slump
Powered by phpBB
Copyright © 2001-2024 DB Nao
Facebook