Forum Dragon Ball Nao

» Ulubiona firma butów

Strony:   1, 2, 3  
Revania Kobieta
Super Saiyanin
Super Saiyanin
[ Klan Takeda ]
Revania
Wiek: 36
Dni na forum: 6.145
Posty: 406
A ja nie kupuję butów w sklepie, mam robione na miarę. No i jestem z tego powodu zadowolona, bo są bardzo wygodne... A ten szajs ze sklepów to w większości nie jest zdrowy dla stóp...
Rinnegan
Demon
Demon
[ Klan Kutang ]
Rinnegan
Wiek: 34
Dni na forum: 6.524
Plusy: 2
Ostrzeżenia: 7
Posty: 3.217
Skąd: Włocławek
Zależy z czego jest wykonany ( może niektóre mają konserwanty O_o")...
Myślę, że te markowe są jednak zdrowe.
Ty to masz dobrze Revania, masz własnego krawca który Ci buciki szykuje , hehe ^^.
Laru Kobieta
Super Saiyanin 4
Super Saiyanin 4
[ Klan Takeda ]
Laru
Wiek: 34
Dni na forum: 6.812
Plusy: 6
Posty: 2.801
Skąd: Łuków
A ja nie kupuję butów w sklepie, mam robione na miarę. No i jestem z tego powodu zadowolona, bo są bardzo wygodne... A ten szajs ze sklepów to w większości nie jest zdrowy dla stóp...
Masz takie duże stopy czy po prostu cenisz sobie oryginalność? Takie szaleństwo musi sporo kosztować. Chyba, że masz znajomego szewca. Gdybym miała kasę zawaliłabym sobie buty a'la J-ROCK odwalone glany z bajerami.
Niekoniecznie takie jak Mana z Malice Mizer czy mój Tetsiaczek, ale takie z pazurem.

"Jego drogę spowija jedwab, odciski jego palców na rosie,
Mieszkańcy krain mroku pokornie się przed nim płożą.
Bękart Matki Natury odrzucony przez liście i potok
Obcy w obcym kraju, szuka pociechy w swych marzeniach."
Marillion "Grendel".

Denerwować się, to mścić się na swoim organizmie za głupotę innych.
Q'ccaon'naeaeccer
Full Power SSJ
Full Power SSJ
[ Klan Takeda ]
Q'ccaon'naeaeccer
Wiek: 24
Dni na forum: 6.250
Plusy: 1
Ostrzeżenia: 2
Posty: 668
Skąd: się biorą prześliczni Azjaci? Kocham kuchnię japońską!
Ishido napisał(a):
Ty to masz dobrze Revania, masz własnego krawca który Ci buciki szykuje , hehe ^^.
Szewca.

Też bym tak robił, gdybym spał na pieniądzach. Niemniej, na ich nadmiar nie zwykłem narzekać, toteż obuwie staram się kupić sobie względnie tanie. A przy tym - wygodne i wytrzymałe, gdyż jeśli ruszam się z domu, lubię dużo chodzić. Niestety, mam duże stopy, do tego o bardzo wysokim podbiciu, więc ciężko mi czasem wybrać coś dla siebie, tym bardziej, że noszę się niemal wyłącznie na czarno.

Best regards, Q.

At thy twilight, old thoughts return, in great waves of nostalgia.
Shounen
*SōheiMenos 「僧兵メノス」
SōheiMenos 「僧兵メノス」
Shounen
Wiek: 35
Dni na forum: 7.134
Plusy: 72
Posty: 15.236
Skąd: ふざけた時代
Ja tam chodze zawsze i wszedzie (prawie) w desantach (o ile wiecie co to)

Kupilem za 130 zlotych bodaj, jak w 2 gimnazjum bylem, no to w sumie juz 4 lata temu bylo :p
I nic im jeszcze nie jest, wiec cenowo raczej tanio.

Regulamin Forum | AnimePhrases ~ anime & manga quotes | MAL | Twitter · YT
S1mon Mężczyzna
Nameczanin
Nameczanin
S1mon
Wiek: 32
Dni na forum: 6.294
Posty: 62
Skąd: Wałbrzych

[img50.imageshack.us/img50/5836/gok51copyykv3.jpg]
Podziękowania dla moich małpeczek Avensusa i Ematiego Dziubasy !!!
Revania Kobieta
Super Saiyanin
Super Saiyanin
[ Klan Takeda ]
Revania
Wiek: 36
Dni na forum: 6.145
Posty: 406
Nie, nie jest tak, jak myślicie. Ja po prostu muszę nosić ortopedyczne buty, bo urodziłam się z jedną nogą trochę krótszą i mam trochę mniejszą stopę, więc muszę nosić buty na miarę. Na szczęście znalazłam firmę, która robi w miarę ładne buty, a raz w roku są refundowane przez NFZ, więc jest dobrze . No i są wygodne...
mihesz Mężczyzna
Full Power SSJ
Full Power SSJ

Wiek: 33
Dni na forum: 6.129
Plusy: 2
Ostrzeżenia: 1
Posty: 519
Moja ulubione firmy butów to:
-addidas
- reebok
- puma
Paulina94 Kobieta
Wojownik
Wojownik
Paulina94
Wiek: 29
Dni na forum: 6.082
Posty: 40
Skąd: Wałbrzych
Adidas i nike nic innego się nie liczy chyba, że inblu tylko dobre japonki
Len Mężczyzna
Full Power SSJ
Full Power SSJ
Len
Wiek: 32
Dni na forum: 6.160
Plusy: 1
Ostrzeżenia: 3
Posty: 557
Skąd: Olsztynka
Nike blee...
ja wole tylko adidasa /// noi czasami ma fajne modele RBK
ale każdy ma swuj gust.
mihesz Mężczyzna
Full Power SSJ
Full Power SSJ

Wiek: 33
Dni na forum: 6.129
Plusy: 2
Ostrzeżenia: 1
Posty: 519
Głównie chodzę w butach firmy Adidas, lubię obuwie sportowe, jest najbardziej wygodne i lekkie, chodzę w nich od zawsze. Nie na widzę za to półbutów i trampek. Zawsze mnie obcierają i mam pęcherze na piętach Strasznie boli, wręcz nie da się chodzić. No chyba jeszcze w lecie lubię pochodzić w sandałach
Q'ccaon'naeaeccer
Full Power SSJ
Full Power SSJ
[ Klan Takeda ]
Q'ccaon'naeaeccer
Wiek: 24
Dni na forum: 6.250
Plusy: 1
Ostrzeżenia: 2
Posty: 668
Skąd: się biorą prześliczni Azjaci? Kocham kuchnię japońską!
Daniel333 napisał(a):
ale każdy ma swuj gust.
Oczywiście. Tyle że poprawna ortografia jest bezwzględna i nie zależy od gustu.

Gdybym miał za dużo pieniędzy, kupiłbym sobie glany. Raz, że podoba mi się takie obuwie, a dwa, że na przykładzie mojej koleżanki dostrzegam niezwykłą wręcz jego wytrzymałość. Na markach się nie znam, ale zawsze mogę poradzić się wyżej wymienionej. Całe szczęście, że żyję w czasach, gdy zakupy przez net są codziennością, albowiem raczej trudno byłoby dostać poza Gdynią dziesiątki nr 47. A tak, o, wpisałem co trzeba w Google'u i już się coś znalazło.

Pozdrawiam serdecznie.
Q.

At thy twilight, old thoughts return, in great waves of nostalgia.
.Black Mężczyzna
Super Saiyanin 2
Super Saiyanin 2
.Black
Wiek: 34
Dni na forum: 6.718
Ostrzeżenia: 3
Posty: 930
Nie mam takowej. Zazwyczaj kupuje buty za 20 do 40 zł i spokojnie wystarczają na dwa sezony wliczając w to ekstremalne warunki podczas prac w garażu, olejach i przy betonie. Jeśli wybierać z tych co kupuje to na pewno Haker za styl i wygląd i Air za łatwość czyszczenia i niezwykła wytrzymałość, ponadto nadawają sie by pograć w piłkę. Ale co najważniejsze, z takim obuwiem nie muszę sie martwić iż w szatni ktoś mi je podwędzi
SSJ-ddkiller Mężczyzna
Saiyanin
Saiyanin
SSJ-ddkiller
Wiek: 29
Dni na forum: 6.133
Posty: 222
Skąd: Leszno
hmm
zwykle nie inntersuje sie firma az tak
kupuje buty ktore (mama) mi sie podobaja ale jezeli chodzi o firme jako tak to :
1. addidas
2. nike

walcz by zyskać Honor.
walcz by Awansować.
walcz by zostać wodziem.

@@@@@@@@@@
Dragon Ball
@@@@@@@@@@
Byczusia Kobieta
Kami
Kami
[ Klan Takeda ]
Byczusia
Wiek: 30
Dni na forum: 5.802
Plusy: 6
Posty: 4.735
Skąd: z świata snów i marzeń
Co do butów ja kupując je raczej zwracam uwagę na ich wygląd, wygodę i wytrzymałość a nie na markę. Ale jak już z marki to mam pumy dobre adidasy(nie jestem laską, która namiętnie kupuje ciuchy, jak muszę kupić to kupuję, na ogół takie zakupy to dla mnie koszmar, ale zdarza mi się wypatrzeć coś ładnego. Co do butów to samo). Doskonale wytrzymują- mam je od ponad 3 lat. Mogę w nich dużo chodzić i swobodnie biegać i się nie zmęczę. Noga mi się też w nich nie męczy. Poza tym są czarne i je czyszczę bez problemu .

[img][/img]
,,Nie możesz poświęcić życia za ukochaną osobę, musisz żyć ,by jej chronić"
,,W świecie ninja ci, co łamią zasady są śmieciami. Ale ci, co porzucają swoich przyjaciół są gorsi niż śmiecie"
[http://yog-sothoth.tanuki.pl/main/licznik/byczusia/250x50.png]
,,Bo jeśli głupotą jest obrona życia
Będę głupcem do ostatniego dnia"
Marimo Mężczyzna
"L'uś
<b>L</b>'uś
[ Klan Kaeshi ]
Marimo
Wiek: 30
Dni na forum: 5.800
Plusy: 18
Posty: 1.999
Skąd: Łosice
Angel of Destiny napisał(a):
Doskonale wytrzymują- mam je od ponad 3 lat. Mogę w nich dużo chodzić i swobodnie biegać i się nie zmęczę. Noga mi się też w nich nie męczy. Poza tym są czarne i je czyszczę bez problemu .
Nieprawdopodobne! Buty, które powodują, że noga ci się nie męczy, pfu cała Ty! Powinnaś startować w maratonach, sukces gwarantowany!

Co do marki. Ostatnio polubiłem buty Heavy Duty. Nie są jakieś super drogie (80 zł), wygodne, wyglądem też nie grzeszą, ale mi się podobają. Wcześniej biegałem tylko w Nike, czy Adidasach, ale znudziły mi się, choć posiadam drugą parę sportowych Nike'a, ale to na zimę do szkoły.

Pozdrawiać.

'These are the seasons of emotion and like the winds they rise and fall'
Rinnegan
Demon
Demon
[ Klan Kutang ]
Rinnegan
Wiek: 34
Dni na forum: 6.524
Plusy: 2
Ostrzeżenia: 7
Posty: 3.217
Skąd: Włocławek
Jak dla mnie - glaniątka są najprzyjemniejsze , dobre też jako obrona. Nieprzyjemnie jest, gdy chodzi się w nich z tymi samymi skarpetami przez kilka dni z rzędu, wtedy nosa nie można oderwac od skarpet - istny kompocik, polecam, jako nalewka.
franqey Mężczyzna
Super Saiyanin 4
Super Saiyanin 4
[ Klan Asakura ]
franqey
Wiek: 37
Dni na forum: 6.680
Plusy: 3
Ostrzeżenia: 3
Posty: 2.643
Skąd: Danzig
Nie tyle marka co typ butów. Takie drobne marzenie, na czasy gdy nie będę wydawał całej kasy na alkohol i szlugi. Mowa oczywiście o kowbojkach ze skóry węża bądź krokodyla. Drogie w *, ale i tak kiedyś so kupię. Na razie noszę desanty na zmianę z butami na cieplejsze dni

"I wówczas, jakby dla ostatecznego i nieodwołalnego pchnięcia mnie do upadku, zjawił się duch Przekory. Filozofia nie zdaje sobie żadnej z tego ducha sprawy. A jednak wieżę w to święcie, jak w istnienie własnej duszy, że przekora jest jednym z pierwotnych popędów ludzkiego serca - jedną z niepodzielnych, pierwiastkowych władz lub uczuć, które nadają kierunek charakterowi danego człowieka. Któż, popełniając czyn niedorzeczny lub nikczemny, nie dziwił się po stokroć tej prostej oczywistości, iż wiedział, że winien go był nie popełniać? Czyż pomimo doskonałości naszego rozsądku nie mamy nieustannych zakusów do naruszania tego, co jest Prawem, dla tej po prostu przyczyny, iż wiemy właśnie,że jest to - Prawo?"
Edgar Allan Poe "Czarny Kot"
Kyasarin Kobieta
Full Power SSJ
Full Power SSJ
[ Klan Asakura ]

Wiek: 32
Dni na forum: 6.203
Posty: 633
Skąd: Kielce
Ostatnio zdecydowanie NylonRed, marka z CCC. Wynika to z mojej fascynacji trampkami, oraz tego, że nie stać mnie na Conversy, które, nomen omen, również uwielbiam. Także tego, trampki

Dziękuję za uwagę i pozdrawiam.
Gangez Mężczyzna
Super Saiyanin 4
Super Saiyanin 4
[ Klan Tokugawa ]
Gangez
Wiek: 34
Dni na forum: 5.684
Plusy: 17
Posty: 2.896
Skąd: Szczecin
Ja kupuję jedne Nike'i za 300zł na cały rok i styka. I tak większość czasu chodzę w butach od munduru i raz na tydzień w butach z wojska.
Do tego dochodzi para halówek za 40 zł (marka nieważna, żeby wytrzymały z rok) i korki na rugby za 150 (marka nieistotna i nieznana).

szczecin
Wyświetl posty z ostatnich:
Strony:   1, 2, 3  

Forum DB Nao » » » Ulubiona firma butów
Przejdź do:  
DB NaoForum DB NaoAninoteAnimePhrasesDr. Slump
Powered by phpBB
Copyright © 2001-2024 DB Nao
Facebook