Forum Dragon Ball Nao

» [Rysunek] by Mihesz ocena: 10,00 (głosy: 2)110

Strony:   1, 2, 3, 4, 5, 6, 7

Co myślicie o moich rysunkach:

Co myślicie o moich rysunkach:
Świetne 15,63% 5 15,63%
Bardzo dobre 34,38% 11 34,38%
Dobre 34,38% 11 34,38%
Przeciętne 3,13% 1 3,13%
Słabe 0,00% 0 0,00%
Beznadziejne 12,50% 4 12,50%
Wszystkich głosów: 32
Byczusia Kobieta
Kami
Kami
[ Klan Takeda ]
Byczusia
Wiek: 31
Dni na forum: 5.829
Plusy: 6
Posty: 4.735
Skąd: z świata snów i marzeń
Te dwa rysunki mi się nie podobają. Mihesz owszem masz wielki talent, ale te dwa są naprawdę kiepskie. Zbyt błotniste i strasznie wyglądają martwo

[img][/img]
,,Nie możesz poświęcić życia za ukochaną osobę, musisz żyć ,by jej chronić"
,,W świecie ninja ci, co łamią zasady są śmieciami. Ale ci, co porzucają swoich przyjaciół są gorsi niż śmiecie"
[http://yog-sothoth.tanuki.pl/main/licznik/byczusia/250x50.png]
,,Bo jeśli głupotą jest obrona życia
Będę głupcem do ostatniego dnia"
mihesz Mężczyzna
Full Power SSJ
Full Power SSJ

Wiek: 33
Dni na forum: 6.157
Plusy: 2
Ostrzeżenia: 1
Posty: 519
Byczusia napisał(a):
Te dwa rysunki mi się nie podobają. Mihesz owszem masz wielki talent, ale te dwa są naprawdę kiepskie. Zbyt błotniste i strasznie wyglądają martwo
Tak, i większości tym którzy są pod wpływem anime i mang nie będą się podobać , gdyż są przyzwyczajeni do rysunku, który jest prowadzony jest jednolitym konturem,a kolor szczelnie go wypełnia. Bez obrazy, ale niedługo wszyscy posiadający PS-a będą mogli tak rysować, a indywidualizm zaniknie. Nie zmuszam cię oczywiście do zachwytu nad moimi rysunkami, nikogo nie zmuszam. Szkoda tylko, że według profesorów po ASP u mnie w szkole są to dobre rysunki, jak to jeden z nich powiedział "teczkowe".

Pozdrowienia.

PS1. Patrząc już na twoje sygny, mogę wywnioskować jakie by ci się podobały, wymuskane, wygładzone jak lalka Barbie.

PS2: Dodaję jeszcze dwa:
Szkic głowy:
http://upload.dbnao.net/files/3463_1245260928_rys.jpg
Praca z wyobraźni - owad:
http://upload.dbnao.net/files/3463_1245260967_rys.jpg

Ten post był edytowany 2 razy, ostatnio zmieniony przez mihesz: 17.06.2009, 21:55
Drakan
Super Saiyanin 4
Super Saiyanin 4
[ Klan Asakura ]
Drakan
Wiek: 34
Dni na forum: 6.240
Plusy: 7
Posty: 1.646
Skąd: Elizjum
mihesz napisał(a):
Szkoda tylko, że według profesorów po ASP u mnie w szkole są to dobre rysunki, jak to jeden z nich powiedział "teczkowe".
A najlepszy jest fakt, że jakbyś wziął byle papier oraz byle ołówek / kredę / tusz / piórko i maznął tak parę razy po kartce szybko na !? to prawdopodobnie zesrali by się z zachwytu. Moja kumpela kiedyś tak zrobiła. Szykowała dwie prace: nad jedną siedziała 2 tyg. dopracowując każdy detal, na drugą nie miała czasu, więc pomazała kredą na czerwonej kartce jakieś wygibasy i dała do oceny. Oczywiście tę drugą pracę chcieli dać na jakąś super - duper wystawę, bo przecież 'to przejaw geniuszu'.

Co do oceny stwierdzam tyle, że prace mi się podobają. Mają swój klimat, a drugi pic tchnie swego rodzaju oryginalnością. Pod względem poprawności nie ocenię, gdyż przy pracach klasycznych ma wiedza jest niewystarczająca.

I know I'm strange, but what are You?
Ech, gdzie te czasy Nao oświecone...
Wyświetl posty z ostatnich:
Strony:   1, 2, 3, 4, 5, 6, 7

Forum DB Nao » » » » [Rysunek] by Mihesz
Przejdź do:  
DB NaoForum DB NaoAninoteAnimePhrasesDr. Slump
Powered by phpBB
Copyright © 2001-2024 DB Nao
Facebook