Forum Dragon Ball Nao

» [Grafika] by Kyasarin

Strony:   1, 2
Filippo Mężczyzna
Super Saiyanin 3
Super Saiyanin 3
[ Klan Kaeshi ]
Filippo
Wiek: 29
Dni na forum: 6.179
Plusy: 1
Ostrzeżenia: 1
Posty: 1.003
Skąd: Zduńska Wola
hmm...to poprzednie mi się już znudziło więc dobrze ze masz nowe...hmm....kolory ok ...tylko mi się te ich "znaki" na twarzach nie podobają , ogólnie fajne jest ;p

"...jestem śmieszny czort, więc śmieję się..."
" Die With a Beer in Your Hand " - Tankard

THRASH ' EM ALL !!!
Drakan
Super Saiyanin 4
Super Saiyanin 4
[ Klan Asakura ]
Drakan
Wiek: 34
Dni na forum: 6.238
Plusy: 7
Posty: 1.646
Skąd: Elizjum
Biorąc pod uwagę ostatnie prace, poziom znacznie się podniósł. Kompozycja jest dosyć prosta i typowa, ale przyznam, że wygląda stosunkowo dobrze. Gryzie się ze sobą szare tło i kolorowe postaci. Napis zbyt duży i zarazem mało widoczny. Czyli praca "taka se"
Ocena 5/10.

I know I'm strange, but what are You?
Ech, gdzie te czasy Nao oświecone...
Thought
Saiyanin
Saiyanin
[ Klan Takeda ]
Thought
Dni na forum: 6.175
Posty: 238
Skąd: ...
Zmnień tekst "Our Father", bo w paru miejscach jest niewłaściwy. Powinny znajdować się staroangielskie formy, np zamiast You powinno być Thy.
Moim zdaniem tekst jest prawidłowy, bo został nieunowocześniony na potrzeby wiernych.
Nasze "wierzę w Boga" się zmieniło, sugerujesz, ze angielska wiara stoi w miejscu?

When Thought looks in a mirror the mirror shatters, because not even glass is stupid enough to get in between Thought and Thought.
Focus Mężczyzna
"GMF
GMF
[ Klan Asakura ]
Focus
Wiek: 36
Dni na forum: 6.841
Plusy: 41
Posty: 2.966
Skąd: Szczecin
Bardzo ładna sygnaturka, klimatyczna, trzymająca kontrast. Jedyny mankament jaki dostrzegam, to sam napis ... uważam, że gradient powinien iść od góry jasny, do dołu ciemny. Wtedy z pewnością praca byłaby bardziej przejrzysta. Pozdrawiam.

Regulamin Forum | Cytaty z mang i anime

Obraz
Drakan
Super Saiyanin 4
Super Saiyanin 4
[ Klan Asakura ]
Drakan
Wiek: 34
Dni na forum: 6.238
Plusy: 7
Posty: 1.646
Skąd: Elizjum
Thought napisał(a):
Nasze "wierzę w Boga" się zmieniło, sugerujesz, ze angielska wiara stoi w miejscu?
To zbyt daleko idące stwierdzenie. Ale byłoby miło, gdyby niektóre aspekty życia religijnego się nie zmieniały, albowiem nie wszystkie zmiany są potrzebne, tudzież wywołują chaos i ogólną destabilizację (patrz: wigilia nie jest dniem postnym).
Wracając do tematu i w chrześcijanstwie znajdują się jeszcze relikty dawnej mowy.

I know I'm strange, but what are You?
Ech, gdzie te czasy Nao oświecone...
Kyasarin Kobieta
Full Power SSJ
Full Power SSJ
[ Klan Asakura ]

Wiek: 32
Dni na forum: 6.228
Posty: 633
Skąd: Kielce
Obraz

<ting!!>
Kolejna praca, z zamiarem ustawienia na Av, ale... ale nie

To "wybielenie" to jest deszcz
Al Ed Upek Kobieta
"Deus Volt
Deus Volt
[ Klan Kutang ]
Al Ed Upek
Wiek: 35
Dni na forum: 6.263
Plusy: 10
Posty: 5.191
Skąd: Włocławek
Kyasarin napisał(a):
To "wybielenie" to jest deszcz
Trochę zbyt obfity, jednak avek i tak mi się podoba. Może jakby kolory były ciut ostrzejsze to może ten deszcz(wybielenie )mógłby zostać.

Nigdy nie będę w 100 % szczęśliwy, bo spirytus ma 96 %.- mój kolega Marcin.
-Nadia, gdzie moje gacie?
-Nie wiem, pewnie do muzeum wzięli.
Panie Bolesławie, witamy w domu. Witamy całą ekipę czarnuchów z łańcuchami.
Nie oznacza to jednak, że byłem świniakiem pokroju Kwaśniewskiego, czy innego Komorowskiego, aż tak nisko nie upadłem. Chłopu trzeba dawać albo się nie dziwić. Chłopak wyczaił ją na skupie żywca. W sezonie tzw "świńskiej górki". Na imie jej było Teresa, Teresa z domu Bąk. Gonar wziął 2k kredytu na suple. xD
Thought
Saiyanin
Saiyanin
[ Klan Takeda ]
Thought
Dni na forum: 6.175
Posty: 238
Skąd: ...
To zbyt daleko idące stwierdzenie. Ale byłoby miło, gdyby niektóre aspekty życia religijnego się nie zmieniały, albowiem nie wszystkie zmiany są potrzebne, tudzież wywołują chaos i ogólną destabilizację (patrz: wigilia nie jest dniem postnym).
Wracając do tematu i w chrześcijanstwie znajdują się jeszcze relikty dawnej mowy.
http://en.wikipedia.org/wiki/Lord's_Prayer

Jak widzisz, syndrom naszego "Wierzę w Boga", wersja zarówno dawna jak i nowoczesna istnieje.
Oczywiście bez urazy dla Drakan, czyje uwagi miały pewne uzasadnienie, ale wydaje mi się, ze najpierw się w miarę dokładnie sprawdza a potem kogoś poucza.

When Thought looks in a mirror the mirror shatters, because not even glass is stupid enough to get in between Thought and Thought.
Drakan
Super Saiyanin 4
Super Saiyanin 4
[ Klan Asakura ]
Drakan
Wiek: 34
Dni na forum: 6.238
Plusy: 7
Posty: 1.646
Skąd: Elizjum
Thought napisał(a):
Oczywiście bez urazy dla Drakan, czyje uwagi miały pewne uzasadnienie, ale wydaje mi się, ze najpierw się w miarę dokładnie sprawdza a potem kogoś poucza.
Owszem. Lecz jeszcze raz się powtórzę, że niektórych rzeczy nie powinno się zmieniać i mimo iż jest to oficjalnie zatwierdzone, będę twierdzić, że jest to niewłaściwe.

I know I'm strange, but what are You?
Ech, gdzie te czasy Nao oświecone...
Kyasarin Kobieta
Full Power SSJ
Full Power SSJ
[ Klan Asakura ]

Wiek: 32
Dni na forum: 6.228
Posty: 633
Skąd: Kielce
***tu była grafika*** ale już jej nie ma

Obraz

A oto i pierwsza grafika robiona w photoshopie Jeszce go nie rozkminiłam, nie śmiać mi się Wiem, że tło do d.. chrzanu, ale no

Druga grafika - tylko zmieniłam tło
Filippo Mężczyzna
Super Saiyanin 3
Super Saiyanin 3
[ Klan Kaeshi ]
Filippo
Wiek: 29
Dni na forum: 6.179
Plusy: 1
Ostrzeżenia: 1
Posty: 1.003
Skąd: Zduńska Wola
Ttwarzyczka taka miła i uśmiechnięta , można by się rozmażyć . Cociaż mimo tak wielkiego plusu [ ] to wyglada to tak sobia a to za sprawą kreski [ taka jakaś dziwna ;p ] i tych liści w tle które mi się nie podobają ^^ 7/10.

"...jestem śmieszny czort, więc śmieję się..."
" Die With a Beer in Your Hand " - Tankard

THRASH ' EM ALL !!!
Kyasarin Kobieta
Full Power SSJ
Full Power SSJ
[ Klan Asakura ]

Wiek: 32
Dni na forum: 6.228
Posty: 633
Skąd: Kielce
moja wina, że jakość rysunku jest taka a nie inna?! jak mi sie skonczy szlaban, to postaram sie jeszce cosik zdziałać
Kyasarin Kobieta
Full Power SSJ
Full Power SSJ
[ Klan Asakura ]

Wiek: 32
Dni na forum: 6.228
Posty: 633
Skąd: Kielce
Wyświetl posty z ostatnich:
Strony:   1, 2

Forum DB Nao » » » » [Grafika] by Kyasarin
Przejdź do:  
DB NaoForum DB NaoAninoteAnimePhrasesDr. Slump
Powered by phpBB
Copyright © 2001-2024 DB Nao
Facebook