Forum Dragon Ball Nao

» Co sądzicie o Goku?

Strony:   1, 2, 3, 4, 5  
Laru Kobieta
Super Saiyanin 4
Super Saiyanin 4
[ Klan Takeda ]
Laru
Wiek: 34
Dni na forum: 6.811
Plusy: 6
Posty: 2.801
Skąd: Łuków
Goku jest po prostu rozbrajający
Potrafi rozluźnić atmosferę super tekstami typu:
(po zjedzeniu 50 zestawów obiadowych i dowiedzeniu się, że nie ma więcej)
-Może to i dobrze. Podobno niezdrowo jest wypełniać brzuch do pełna.
Ma też ogromną wolę przeżycia i mega siłę.

"Jego drogę spowija jedwab, odciski jego palców na rosie,
Mieszkańcy krain mroku pokornie się przed nim płożą.
Bękart Matki Natury odrzucony przez liście i potok
Obcy w obcym kraju, szuka pociechy w swych marzeniach."
Marillion "Grendel".

Denerwować się, to mścić się na swoim organizmie za głupotę innych.
Hidden Mężczyzna
"Rōnin
Rōnin
Hidden
Wiek: 32
Dni na forum: 6.809
Posty: 1.205
Skąd: Kraków
On po prostu ma takie chwile ,gdy mózg mu się wyłącza. Rozumem to on nie grzeszy,ale nie można powiedzeć że od razu jest głupi do bÓlu. To jest jednak inna osobowość, lubiąca prostotę i przyrodę.

Akira Toriyama 1955 - 2024
Obraz
Variu Mężczyzna
Super Saiyanin
Super Saiyanin
Variu
Dni na forum: 6.871
Posty: 407
Pstać Goku miała pokazac iż dobroć, i pewnego rodzaju beztroska potrafi być silniejsza od siły fizycznej(przykład-"nawrócenie" piccolla oraz Vegety).
Dla mnie ogólnie jest to bardzo pozytywna postać, ale nie wybacze mu(a racze jautorowi) ze nie pozwolił w żadnej serii Z uratować świata lub pkkonać kogoś bardzo złego Vegecie

Obraz
"Z deszczem przychodzimy. Z rosą odchodzimy... Lecz marzenia nasze na tym świecie pozostają..."
Epitafium: DBZ odc. 467.
Bejita Mężczyzna
Nameczanin
Nameczanin
Bejita
Wiek: 33
Dni na forum: 6.780
Posty: 50
Skąd: Krasne
Ale gdyby w pewnych sytuacjach Vegeta nie pomógł to by sie źle skończyło , np jak Gohan siłował sie na Kamehame z Cellem to wyraźnie przegrywał pod koniec, jego fala była malutka ale Vegeta puścił Big Banga, Cella troche wykrzywiło, Goku powiedział "teraz" i dopiero wtedy Gohan przywalił mu z pełnej pary i bum. A rzucenie kuli Genki to też pomysł księcia.

Vegeta: Kakarotto
Polski lektor: Pajacu
Variu Mężczyzna
Super Saiyanin
Super Saiyanin
Variu
Dni na forum: 6.871
Posty: 407
kurde ale zawsze była to tylko pomoc No ale nie ma sięco dziwić... Vegety początkowo nei miało być w dalszych częściach DBZ. Pozostał on tylko dlatego(a raczej dzięki) iż pełno fanów pisało iż postać ta jest super itp itd

Obraz
"Z deszczem przychodzimy. Z rosą odchodzimy... Lecz marzenia nasze na tym świecie pozostają..."
Epitafium: DBZ odc. 467.
Bin Laden Mężczyzna
Ziemianin
Ziemianin

Wiek: 32
Dni na forum: 6.770
Posty: 10
Skąd: Kąkolewo
Goku jest spoko ale bardziej lubie Vegete.Goku jest raczej silniejszy od Vegety ale nie zawsze.Moim zdaniem Goku tez powienien niekiedy przegrywać walki a nie tak jak przewaznie ze je wygrywa.
maja Kobieta
Nameczanin
Nameczanin
maja
Wiek: 35
Dni na forum: 6.769
Posty: 69
Skąd: Kraków
lubie goku ale jego fani przesadzaja np."goku najsilniejszy.powinien byc lssj" wkurza mnie to

nie zwracac uwagi na moje bledy w pisowni jestem DYSLEKTYKIEM
Chomiczka Kobieta
Nameczanin
Nameczanin
Chomiczka
Wiek: 33
Dni na forum: 6.718
Posty: 76
Hehehe uwielbiam Goku, zawsze usmiechniety, radosny nie wnerwia sie jak ktos cos zle zrobi, doskonaly chlopak.
ale to goku powinien być najlepszym bohaterem bo to od niego zaczęła się i zakończyła przygoda i nie szukajcie na przymus innych bohaterów
Pstać Goku miała pokazac iż dobroć, i pewnego rodzaju beztroska potrafi być silniejsza od siły fizycznej
To jest jednak inna osobowość, lubiąca prostotę i przyrodę.
Pod tymi czterema wypowiedziami podpisuję się obiema rękoma i już piuać peanów na cześć nie będę... bo według mnie (tutaj dopisac stos superlatyw) jest!

„Songo. Zdążyliśmy go polubić”
Angrenereg Kali The Nefty Kobieta
Super Nameczanin
Super Nameczanin
Angrenereg Kali The Nefty
Wiek: 37
Dni na forum: 6.728
Posty: 137
Skąd: Oświęcim
hmm... Kakarotto...
O nim można by napisać książkę... osobiście wolę Vegetę
Pozytywna postać, nawet żekła bym bardzo pozytywna... I równie bardzo naiwna... chodź mam tu na myśli głównie jego niezachwianą wiarę w ludzi, w to że moga zawrócić ze złej drogi...
Zdumiewająca jest jego zdolność zjednania sobie wroga i zamianago w przyjaciela...
Denerwójace jest to że prawie nigdy nie przegrywa... jest pod tym kątem za bardzo wyidealizowany... ja wiem że prawdziwy bohater nigdy nie przegrywa i tak dalej... ale przez to hisoria staje się sztuczna i kitna...
Niekiedy zabardzo robi z siebie idiote.... i to niekiedy w nieodpowiednim momencie [ ort! ] na dodatek nie znając w tym umiaru...
No ale ogólnie [ ort! ] stwierdzam że raczej trudno go nie lubić...

Angrenereg Kali The Neftys
Rulez2000 Mężczyzna
Super Nameczanin
Super Nameczanin
Rulez2000
Wiek: 31
Dni na forum: 6.720
Posty: 103
Skąd: Japonia
Wszystko zależy od gustu. Jeżeli ktoś nie lubi ciepłych i miłych postaci to jego problem. Ale jedno moge powiedzieć Ciągłe zwycięstwa Goku też mnie nudzą. Goku jest też bardzo naiwny.

ObrazManga DB Rulez!!!Obraz
Obraz
ObrazObrazObraz
Pax Mężczyzna
Full Power SSJ
Full Power SSJ
[ Klan Kaeshi ]
Pax
Wiek: 34
Dni na forum: 6.856
Posty: 549
Ja też wolę Vegete bardziej niz Goku (bez obrazy dla jego fanów).
Goku i Vegeta to były jak woda i ogień - przeciwieństwa totalne.
Goku: Wylewny w uczuciach i sumpatyczny; Vegeta: zamknięty w sobie i dość małomówny (co nie znacza że nie posiadał dobrych uczuć).

[img516.imageshack.us/img516/4909/kaeshiut7.jpg]

Kto odchodzi, tego nie zatrzymujcie. Kto wraca, tego przyjmujcie tak, jakby się nigdy nie oddalał.
Rulez2000 Mężczyzna
Super Nameczanin
Super Nameczanin
Rulez2000
Wiek: 31
Dni na forum: 6.720
Posty: 103
Skąd: Japonia
a też wolę Vegete bardziej niz Goku (bez obrazy dla jego fanów).
Goku i Vegeta to były jak woda i ogień - przeciwieństwa totalne.
Goku: Wylewny w uczuciach i sumpatyczny; Vegeta: zamknięty w sobie i dość małomówny (co nie znacza że nie posiadał dobrych uczuć).
Goku jest troche zbyt miękki.Ale jest potężniejszy od Vegety bo jest w stanie się poświęcić by ratować obcą osobe czego Vegeta na pewno [ ort! ] by nie zrobił.

ObrazManga DB Rulez!!!Obraz
Obraz
ObrazObrazObraz
Pax Mężczyzna
Full Power SSJ
Full Power SSJ
[ Klan Kaeshi ]
Pax
Wiek: 34
Dni na forum: 6.856
Posty: 549
Jak to nie?!?! przecież [ ort! ] Vegeta poświęcił życie żeby zabić Buu, żeby ten nie zniszczył ziemi (więc miał na myśli wiele istnień).
Więc nie mów mi że Vegeta nie jest zdolny do poświęceń tak jak Goku.

[img516.imageshack.us/img516/4909/kaeshiut7.jpg]

Kto odchodzi, tego nie zatrzymujcie. Kto wraca, tego przyjmujcie tak, jakby się nigdy nie oddalał.
andonezja
Super Nameczanin
Super Nameczanin
andonezja
Dni na forum: 6.717
Posty: 105
ten temat przerodzil sie w porownywanie goku i vegety... a chyba nie o to chodzilo<?>

goku jest moja ulubiona postacia. zostalo mi to jeszcze z czasow sprzed lat 8, kiedy to jako siedmiolatka nie mowilam o nikim innym jak 'songo' [bo tak go wtedy nazywalam]. byl usposobieniem 'dobroci', zabawny, a do tego tak dobry i silny. do dzis ogladajac dragona najbardziej lubie momenty, w ktorych on sie pojawia... te chwile bez niego sa dla mnie niepelne. to on nadawal charakter calemu anime. koniec kropka.

bo cały ten porządek do tego się sprowadza, że władza daje kasę, a kasa to władza.

I see a vision through my colorful dreams,
pictures of places that I have never been.
Something is out there waiting for you and me.
Not far away is a beautiful sight,
magic balls shining with power so bright.
Go ahead and take the chance, follow your dream.
Gohan Mężczyzna
Nameczanin
Nameczanin
Gohan
Wiek: 32
Dni na forum: 6.721
Posty: 67
Skąd: Poznań
Goku jest super jest zabawny ale umie też być poważny no i poza tym [ ort! ] ma super syna (Gohana)!!!
.ADI. Mężczyzna
Ziemianin
Ziemianin
.ADI.
Wiek: 33
Dni na forum: 6.717
Posty: 23
Goku jest głownym bohaterem wszystkich części DB(Z,GT)
on jest najsilniejszy i to on wszystkim daje rade i ma super charakter

Obraz
Zapraszma wszystkich krórzy interesują sie Grami na PC filmami i śledzą nowinki o nowych częściach do kompa


http://www.gamepower.fora.pl/
Abel Mężczyzna
Wojownik
Wojownik
Abel
Wiek: 37
Dni na forum: 6.718
Posty: 34
Skąd: Toruń
Ja osobiscie lubię Goku, jednakze nie wyobrazam sobie DB z samym goku i kilkoma pomniejszymi posataciami (bez Vegety, Piccolo itd.). Taka manga niebyła by nawet cieniem DragonBala jakiego polubilem, nierozumiem tu dyskusji czy lubisz? Jeśli ktos go nielubil to musi wiedziec zę jego obecność (taka jak obecnośc kazdej innej postaci) kształtuje charakter pozostalych i bez nawet jakiejs mniej znaczacej postaci cały DB był by naprawde dużo, moim zdaniem, gorszy. Więc w czym problem nie lubisz samego Goku lae mlubisz niektore jego cechy które wywierają wpływ na innych Tak czy owak pośrednio lub bez pośrednio kazdy fan DB lubi Goku

"Człowieka można zniszczyć, ale nie pokonać."

Ernest Hemingway
Gotti Mężczyzna
Ziemianin
Ziemianin
Gotti
Dni na forum: 6.717
Posty: 12
zdecydowanie najbarwniejsza postac sagi DB, mial wsobie niemalze wszystko, moc, humor, z kazdym potrafil sie dogadac , charyzma wielka co do mocy to bez watpienia najpotrezniejszy "trzezwo" myslacu sayanin, pisze "trzezwo" poniewaz ktos mi zaraz wyjedzie ze broli jako ssj4 smiechem by pokonal Songa, ale pamietajcie ze to byl wielki miesniak z totalnym brakiem odrobiny rozumu........... wiec goku jest bezwatpienia najbardziej skupijaca osoba DB uwage widza..
WierciucH Mężczyzna
Nameczanin
Nameczanin
WierciucH
Wiek: 34
Dni na forum: 6.716
Posty: 96
Skąd: Capsule Corporation
Goku głowny bohater DB , jest bardzo zabawny i doskonalym wojownikiem , bardzo go lubie . Szczerz mowiac to wszystkich lubie z DB ale moja ulubiona postacia jest Vegeta .

DRAGON BALL NA ZAWSZE W NASZYCH SERCACH !!!
Gogeto Mężczyzna
Nameczanin
Nameczanin
Gogeto
Wiek: 30
Dni na forum: 6.223
Posty: 53
Skąd: okolice Włocławka
Son Goku jest najlepszy i nie ma bata na niego!!
Był najsilniejszy i bez niego nie istniała by taka anime jak Dragon Ball. To on jako pierwszy osiągnął SSJ, to on pokonał wielu wrogów. Nikt nie był w stanie mu dorównać.
Nawet niektóre strony, które uważają, ze DB AF istnieje zawsze sądzą, że to Goku osiągnie SSJ5 a nie Vegeta czy inni z Z Teamu.
Więc można śmiało mówić, że Goku jest głównym bohaterem serii DB, a zarazem najsilniejszym i w ogóle [ ort! ]....... NAJ NAJ......

Son Goku IS THE BEST
Wyświetl posty z ostatnich:
Strony:   1, 2, 3, 4, 5  

Forum DB Nao » » » Co sądzicie o Goku?
Przejdź do:  
DB NaoForum DB NaoAninoteAnimePhrasesDr. Slump
Powered by phpBB
Copyright © 2001-2024 DB Nao
Facebook