Rok 2003 :: Premiera pierwszego DVD z odcinkami "Dragon Ball" (21 lat temu)

» Zabawa w admina...

Strony:   1, 2, 3, 4, 5, 6, 7  
Al Ed Upek Kobieta
"Deus Volt
Deus Volt
[ Klan Kutang ]
Al Ed Upek
Wiek: 34
Dni na forum: 6.227
Plusy: 10
Posty: 5.191
Skąd: Włocławek
Szary też dał osta Shiho za obrazę swojej osoby (poza tym on nazwał Szarego głupim, a Dark Sky mnie !?), ale nie o to chodzi.
Kolega Dark Sky nazywa mnie !?, a w tym dniu w ogóle go nie "prowokowałem" co więcej nawet się do niego nie odezwałem. Co wiecej nie widziałem, by ktoś "obrażał" go z użyciem wulgaryzmów, przy czym Fly i Cyc dostali po cwelu i mocniejszych.

Dark Sky napisał(a):
Nie, no dobra looz dostałem warna, i jest ok, a czy sprawiedliwie czy nie, to niech ocenią ci na górze ;p.
Zapomniałbym. Ten z góry zgodził się na osta, więć ja nim nie kierują, nie manipuluję, zaczarować też go nie zaczarowałem.

Nigdy nie będę w 100 % szczęśliwy, bo spirytus ma 96 %.- mój kolega Marcin.
-Nadia, gdzie moje gacie?
-Nie wiem, pewnie do muzeum wzięli.
Panie Bolesławie, witamy w domu. Witamy całą ekipę czarnuchów z łańcuchami.
Nie oznacza to jednak, że byłem świniakiem pokroju Kwaśniewskiego, czy innego Komorowskiego, aż tak nisko nie upadłem. Chłopu trzeba dawać albo się nie dziwić. Chłopak wyczaił ją na skupie żywca. W sezonie tzw "świńskiej górki". Na imie jej było Teresa, Teresa z domu Bąk. Gonar wziął 2k kredytu na suple. xD
Parvatti Kobieta
Full Power SSJ
Full Power SSJ
[ Klan Asakura ]
Parvatti
Wiek: 34
Dni na forum: 6.737
Plusy: 1
Posty: 724
Skąd: Kraków, Nowa Huta. Bój się.
EDIT: Post generalnie dotyczy całej poruszanej kwestii, jednak jest bezpośrednią odpowiedzią na wypowiedź Wazona, która widniała powyżej, a jakiś nadgorliwiec ja skasował, chociaz w sumie się nie dziwię. Wypowiedź była jednym wielkim cytatem posta Niewymawialnego, a pod tym komentarz Wazona w stylu "Loooz ;p nic do ciebie nie mam, nie rzucaj się" itd. Niestety, nie pamiętam dokładnie, ale sens mniej więcej był taki.


Nikt sie nie rzuca, ale proszę cię, Dark Sky. Zacząłeś jakąś dyskusję, prawda? Poruszyłeś problem dotyczący nie tylko ciebie, ale i innych. Więc to chyba logiczne, że owi inni usiłują przedstawić sytuację ze swojego punktu widzenia, odeprzeć ewentualny atak, zaprezentować kontrargumenty.
Nie może być tak, że ty powiesz swoje a potem "koniec tematu, nie gadajmy o tym więcej, looz, chillout". Jak ktokolwiek, kto nie jest w środku konfliktu może wyrobić sobie możliwie jak najbardziej obiektywną opinię, wysłuchawszy tylko jednej strony? Audiatur et altera pars, mój drogi.
Kiedy zaczynasz dyskusję, licz się z tym, że będzie to dyskusja, a nie subiektywny monolog.
Ponadto, jeśli poruszony został jakiś problem, to należy go rozwiązać, a z owym rozwiązaniem nieodłącznie wiąże się uczestnictwo wszystkich zainteresowanych stron. A jeśli teraz mówisz wszystkim, żeby wyluzowali, że nic do nich nie masz i na dodatek prezentujesz nader lekceważące podejście (emotki i ten "looz") to... po co zaczynałeś w ogóle ten temat? Zdecyduj się w końcu, jest to dla ciebie ważne, czy nie? I mów jasno - kto, gdzie, jak cię obraził, nie bój się podawać nazwisk. Tzn nicków.


Jeśli o mnie chodzi, to owszem, widać kółka wzajemnych zainteresowań, widać wzajemne sympatie i antypatie, widać brak obiektywizmu i brak sprawiedliwości, ale... no cóż. To tylko forum. Nikt nie powiedział, że musi być sprawiedliwie, prawda? To tylko zabawa.
Moim zdaniem podchodzicie do tego zbyt poważnie, to tylko Internet, a nie życie. Ja wiem, że nikt nie chce byc obrażany przez neta i kilka razy doszło tutaj do przegięć, z tego co widzę. Nie chodzi mi tylko o najeżdżanie na Wazona, bo i Amelia jest non stop obrażana przez Cyca i to w sposób dziesięc razy bardziej niemiły i wulgarny, niż jakiekolwiek ataki na Wazona. A jednak ona nie robi afery. Jeśli coś się nie podoba, zawsze można się wylogować, zapomnieć o forum i zniknąć (co zresztą sama kiedyś zrobiłam, gdy mój konflikt z Frankiem stał się zbyt ostry. I widzicie, 2 lata potrafią naprawde wiele zmienić)
Po prostu, zluzujcie troche, bo wam się wrzody porobią. Tyle ode mnie.

Ale jak już dostanę tego moda, to zaprowadzę tu porządek ; >

- Tato, ale ja nie mam żadnego celu w życiu!
- Celuj w dziesiątkę.


Nie sztuką jest dołączyć do dobrego klanu. Sztuką jest taki klan stworzyć.
Co za pech, że największa sztuka, z jaką niektórzy mieli w życiu do czynienia, to sztuka mięsa wołowego.

Wódka.
Raz przyjemność, a raz trutka.
eMate Mężczyzna
"Rōnin
Rōnin
[ Klan Asakura ]
eMate
Wiek: 32
Dni na forum: 7.014
Posty: 1.327
Skąd: Wałbrzych
[ nie przeklinaj! ] napisał(a):
Jeśli o mnie chodzi, to owszem, widać kółka wzajemnych zainteresowań, widać wzajemne sympatie i antypatie, widać brak obiektywizmu i brak sprawiedliwości, ale... no cóż.
Wypraszam sobie, ja jestem obiektywny. Szarak mi się wydaję, że też jest (jeżeli chodzi o modów).
Parvatti Kobieta
Full Power SSJ
Full Power SSJ
[ Klan Asakura ]
Parvatti
Wiek: 34
Dni na forum: 6.737
Plusy: 1
Posty: 724
Skąd: Kraków, Nowa Huta. Bój się.
Wymieniłam kogoś konkretnie? Nie. Więc gdzie sens, gdzie logika powyzszej wypowiedzi?
Nie chodzi mi tylko o grono modów, a o całe forum. No i nie powiedziałam, że wszyscy jesteście zdemoralizowani, subiektywni i niesprawiedliwi. Powiedziałam tylko, że widać pewne braki.
A swoją drogą, eMate, akurat ty to jesteś chyba ostatnią osobą, którą mogłabym o to oskarżyć, więc nie rozumiem twojej reakcji.

- Tato, ale ja nie mam żadnego celu w życiu!
- Celuj w dziesiątkę.


Nie sztuką jest dołączyć do dobrego klanu. Sztuką jest taki klan stworzyć.
Co za pech, że największa sztuka, z jaką niektórzy mieli w życiu do czynienia, to sztuka mięsa wołowego.

Wódka.
Raz przyjemność, a raz trutka.
eMate Mężczyzna
"Rōnin
Rōnin
[ Klan Asakura ]
eMate
Wiek: 32
Dni na forum: 7.014
Posty: 1.327
Skąd: Wałbrzych
Nudziło mi się, po drugie jako mod muszę wstawić się za resztę forumiaków . Proszę się wszyscy pogodzić i będzie ok, a nie wieczne kłótnie .
Parvatti Kobieta
Full Power SSJ
Full Power SSJ
[ Klan Asakura ]
Parvatti
Wiek: 34
Dni na forum: 6.737
Plusy: 1
Posty: 724
Skąd: Kraków, Nowa Huta. Bój się.
To nie jest przedszkole i kłótnia o zabawke. To, że pod naciskiem wszyscy podadzą sobie rączki niczego nie zmieni. Jak tylko pani się odwróci, dziewczynka z końskim ogonem zacznie ciągnąć koleżankę za warkocz i tak w koło, Macieju.
Zreszta po co sie wstawiać? Ja samą prawde piszę a nie bezduszne oskarżenia, a na dodatek zaznaczyłam, ze owa prawda mi nie przeszkadza. Nie w tym jest problem.

A tak w ogóle to weź podejdź poważnie do tematu, bo ja tutaj wysilam swój umysł, emocjonuję się, a ty jak ten głaz, niewzruszony ;D Jak ci się nudzi to się rozbierz i pilnuj ubrania ; >

- Tato, ale ja nie mam żadnego celu w życiu!
- Celuj w dziesiątkę.


Nie sztuką jest dołączyć do dobrego klanu. Sztuką jest taki klan stworzyć.
Co za pech, że największa sztuka, z jaką niektórzy mieli w życiu do czynienia, to sztuka mięsa wołowego.

Wódka.
Raz przyjemność, a raz trutka.
Old Cyceron Mężczyzna
Gekokujō
Gekokujō
Old Cyceron
Wiek: 35
Dni na forum: 6.505
Plusy: 3
Ostrzeżenia: 6
Posty: 1.499
Skąd: z Polic
eMate napisał(a):
Nudziło mi się, po drugie jako mod muszę wstawić się za resztę forumiaków .
Screw em all!

[ nie przeklinaj! ] napisał(a):
Jeśli o mnie chodzi, to owszem, widać kółka wzajemnych zainteresowań, widać wzajemne sympatie i antypatie, widać brak obiektywizmu i brak sprawiedliwości, ale... no cóż. To tylko forum. Nikt nie powiedział, że musi być sprawiedliwie, prawda? To tylko zabawa.
Moim zdaniem podchodzicie do tego zbyt poważnie, to tylko Internet, a nie życie.
Życie [które też nie jest sprawiedliwe swoją drogą] czy nie, świat nie jest poważny, więc czemuż i my mielibyśmy być. W razie czego czuwa nad moderatorką sprawiedliwy pan admin.

[ nie przeklinaj! ] napisał(a):
Nie może być tak, że ty powiesz swoje a potem "koniec tematu, nie gadajmy o tym więcej, looz, chillout".
I blabla bla...

Amelia lubi całować mężczyzn, których nie kocha. A więc całuje mężczyzn obcych. Mówi:
- To właśnie jest przyjemne, bo jest nieprzyzwoite. Być nieprzyzwoitą to potwierdzać swoją wolność.
Amelia jest w miłości intelektualistką.
Ja wiem jak to ująć jednym słowem.

No dobra no to...
Laru-chan napisał(a):
Jou, wiesz ile razy ja zostałam obrażona na tym forum? Wierz mi, że gdybym była Modem nikomu z moich "prześladowców" nie dałabym ostrzeżenia. Sorki, ale nie można załatwiać własnych porachunków w ten sposób.
Ale jakich porachunków, bardzo pięknie nazwał krzaczastego, dlatego tez dostał nagrodę i nie ma znaczenia tutaj do kogo by się tak 'zwrócił'. I w razie wątpliwości w filtrowaniu informacji zapewniam, że Joe nie jest typem, który czuje urazę za zwykle odzywki [tym bardziej wazona], wiec nie widzę by załatwiał prywatne sprawy za pomocą "władzy".

Coś jeszcze, czy nie chce mi się pisać?

[ Dodano: 12.11.2008, 4:01 (po 2 minutach) ]
[ nie przeklinaj! ] napisał(a):
Jak tylko pani się odwróci, dziewczynka z końskim ogonem zacznie ciągnąć koleżankę za warkocz i tak w koło, Macieju.
Bo tak jest fajniej i nie ma nudy.

Wielce poważni ludzie z kompleksem skradzionych sandałów i łysienia. Marchew w grochem! RAZ!
Parvatti Kobieta
Full Power SSJ
Full Power SSJ
[ Klan Asakura ]
Parvatti
Wiek: 34
Dni na forum: 6.737
Plusy: 1
Posty: 724
Skąd: Kraków, Nowa Huta. Bój się.
Ja się czasem zastanawiam, dlaczego ciągle cię bronię.

Nie chce mi sie już myśleć poważnie, za późno, a ja jeszcze kaca miałam pół dnia, to mnie przytępiło. Ostatnie siły żywotne wykorzystałam na walke z głopotą, niestety, przegrałam.
Ujmijmy to tak - forum to zabawa, jest to net i i można sobie tutaj poswawolić. Co też napisałam powyżej.
Ja chcę jedynie, żeby niektórzy dostrzegli granice między nieszkodliwym nabijaniem sie z kogoś, a wyszydzaniem i poniżaniem go w momencie, gdy na to nie zasłużył, bo to jest po prostu nieludzkie, wstrętne i okrutne.

Cycu, jak nie potrafisz podejść poważnie do tematu, to prosze cie, choć raz w życiu zamknij tę swoją wyszczekaną morde i użyj swojej niezwykłej inteligencji, która jest chyba jedynym powodem mojej duzej sympatii do ciebie, do czegoś innego niż tylko cynicznego i diablo ostrego komentowania czyjejś wypowiedzi, by zrobić show, zdobyc oklaski publiki i po raz kolejny udowodnic wszystkim, że jesteś wspaniały.

Bo jesteś, owszem. A mimo to miałabym ochotę czasem zlać ci dupę i patrzeć, czy równo puchnie.

Kurde no, mozna temat pominąć i zignorowac, ale skoro już zostało coś takiego poruszone, to moze warto sie zastanowić nad tym trochę? Bo problem przecież jest i sam z siebie nie zniknie. Ferment na forum zasiany.
Za moich czasów tego nie było.

I nie mam żadnych kompleksów (tzn nie w tej kwestii, w innych kilka posiadam), tylko po prostu znam granice dobrej zabawy (może czasem wysuwam za nie duży palec u nogi). A jeśli dla ciebie to są kompleksy - proszę bardzo, zgadzam się na to, mogę być wypchana kompleksami po brzegi. Wolę tak, niż karmić własne wybujałe ego (tudzież leczyć własne kompleksy) wyżywaniem sie na kimś, kto na swoje nieszczęście otrzymał od Natury mózg wielkości orzeszka ziemnego i nie jego wina, że lotnym umysłem to się nie odznacza.

- Tato, ale ja nie mam żadnego celu w życiu!
- Celuj w dziesiątkę.


Nie sztuką jest dołączyć do dobrego klanu. Sztuką jest taki klan stworzyć.
Co za pech, że największa sztuka, z jaką niektórzy mieli w życiu do czynienia, to sztuka mięsa wołowego.

Wódka.
Raz przyjemność, a raz trutka.
Dark Mężczyzna
Kaiō
Kaiō
[ Klan Tokugawa ]

Dni na forum: 6.115
Plusy: 4
Ostrzeżenia: 6
Posty: 5.406
Skąd: Poland
Chciałem tu tylko powiedzieć, że na początku źle interpretowałem Twoje słowa Parvatti (za co Cię przepraszam i co nie oznacza, że jestem skończonym idiotą z mózgiem wielkości orzeszka włoskiego) wylogowanie z forum i przemyślenie pewnych spraw bardzo mi pomogło. Bo dałaś mi dużo do myślenia tą wczorajszą dyskusją.
Po prostu pewne sprawy, gdy się zaczyna musi się je kończyć to raz
dwa, że nie da się traktować jak najbardziej poważnej sprawy z dystansem i z humorem, bo jest to nie na miejscu i źle może to zostać odebrane przez odbiorcę zdarzenia.
Kwestia poruszona przez Ciebie, czyli kłótnie na forum wynikają z tego iż wielu z nas jest po prostu z innej bajki, jak to się teraz mówi.
I nie potrafimy się dogadać, ale powinniśmy trochę przystopować, bo jednak tworzymy pewną społeczność osób i żeby to jakoś funkcjonowało musi być lepiej.
Najlepiej będzie jeżeli zaakceptujemy osoby takimi jakie są.
Inni może potrzebują więcej czasu na tzw. aklimatyzację, co niektóre chamskie odzywki niektórych userów nie umożliwiają tego, mi aby się zaaklimatyzować na DBNao potrzeba było naprawdę bardzo wiele czasu, i to nie do końca jestem pewien, czy się udało.
Dlatego powinniśmy wszyscy jak już się nie lubić to chociaż tolerować ze względu nie na nas samych, ale ze względu na witrynę DBNao.
Bo tu wszystkim nam zależy na jej dobru.

[ nie przeklinaj! ] napisał(a):
Amelia jest non stop obrażana przez Cyca
Znalazł sobie kolejny obiekt do drwin .
Tylko zastanawia mnie dlaczego nigdy w swoim chamskim zachowaniu nie popatrzy na siebie xD
Old Cyceron Mężczyzna
Gekokujō
Gekokujō
Old Cyceron
Wiek: 35
Dni na forum: 6.505
Plusy: 3
Ostrzeżenia: 6
Posty: 1.499
Skąd: z Polic
[ nie przeklinaj! ] napisał(a):
do czegoś innego niż tylko cynicznego i diablo ostrego komentowania czyjejś wypowiedzi, by zrobić show, zdobyc oklaski publiki i po raz kolejny udowodnic wszystkim, że jesteś wspaniały.
O! O! Też chce być sławny i lubiany! Nie udało się, nie moja wina, że ludziom podoba się takie traktowanie ludzi. No ale skoro tak, to dostarczam im rozrywki, czyli dbam o nich, a to z kolei jest dbaniem o forum. Gott dasz mi junior admina? No skoro jestem taki dobry .

[ nie przeklinaj! ] napisał(a):
Bo jesteś, owszem. A mimo to miałabym ochotę czasem zlać ci dupę i patrzeć, czy równo puchnie.
Nie jestem owszem! Jestem Żółwiem!
Spełniam marzenia: I 'ill slap ur ass!

[ nie przeklinaj! ] napisał(a):
gdy na to nie zasłużył, bo to jest po prostu nieludzkie, wstrętne i okrutne.
Ale mi z tym dobrze!

BTW. Gratuluje, przekonałaś boskiego, efekt 5 minutowy, bo to to jest jak yoyo.

[ nie przeklinaj! ] napisał(a):
Kurde no, mozna temat pominąć i zignorowac, ale skoro już zostało coś takiego poruszone, to moze warto sie zastanowić nad tym trochę? Bo problem przecież jest i sam z siebie nie zniknie. Ferment na forum zasiany.
Za moich czasów tego nie było.
Zaniknie i ponownie powróci, więc walka bezcelowa.

I o co chodzi z tymi kompleksami?

Dark Sky napisał(a):
Tylko zastanawia mnie dlaczego nigdy w swoim chamskim zachowaniu nie popatrzy na siebie xD
Hah, to tak jak niektórzy nie widzą własnej głupoty.
Parvatti Kobieta
Full Power SSJ
Full Power SSJ
[ Klan Asakura ]
Parvatti
Wiek: 34
Dni na forum: 6.737
Plusy: 1
Posty: 724
Skąd: Kraków, Nowa Huta. Bój się.
Cyceron napisał(a):
[ nie przeklinaj! ] napisał(a):
gdy na to nie zasłużył, bo to jest po prostu nieludzkie, wstrętne i okrutne.
Ale mi z tym dobrze!
Żal mi ciebie. Jeśli piszesz to serio, jesteś człowiekiem niesamowicie ubogim duchowo. I przy okazji niedojrzałym. Nie potrafisz stanąć na wysokości zadania, prawda? Nie potrafisz spojrzeć na coś poważnie, a jeśli twoim zdaniem to bezcelowe, to po prostu odpuścić?

Prosze cię, Cyc, nic ci nie szkodzi, jak dasz spokój. Ja wiem, że to jest fajne, myślisz ze sama tak nie robie? To jest zajebiste, jak kogoś ośmieszysz i wszyscy naokoło patrzą na ciebie z podziwem, bo wooow, mistrz ciętej riposty, kurde, ale ma gadane, potrafi człowieka zmiażdżyć.
Ale !?, to sie zaczyna robić najnormalniej w świecie złe. Przecież nie jesteś głupi, wręcz przeciwnie, nie potrafisz po prostu ten jeden jedyny raz odpuścić?

Ponadto komentowanie w ten sposób moich słów nic ci nie da. Po pierwsze, mnie to średnio rusza, bo ze mnie jest wredna, niewrażliwa suka, a po drugie, podejrzewam (mam nadzieję) że większość osob czytających ten wątek jest raczej inteligentna, dojrzała i stracisz w ich oczach, zachowując się w tak szczeniacki sposób.

- Tato, ale ja nie mam żadnego celu w życiu!
- Celuj w dziesiątkę.


Nie sztuką jest dołączyć do dobrego klanu. Sztuką jest taki klan stworzyć.
Co za pech, że największa sztuka, z jaką niektórzy mieli w życiu do czynienia, to sztuka mięsa wołowego.

Wódka.
Raz przyjemność, a raz trutka.
Dai Kaiosama Mężczyzna
"Rōnin
Rōnin
[ Klan Takeda ]
Dai Kaiosama
Wiek: 38
Dni na forum: 6.600
Plusy: 2
Posty: 1.408
I nie potrafimy się dogadać, ale powinniśmy trochę przystopować, bo jednak tworzymy pewną społeczność osób i żeby to jakoś funkcjonowało musi być lepiej.
Najlepiej będzie jeżeli zaakceptujemy osoby takimi jakie są.
Inni może potrzebują więcej czasu na tzw. aklimatyzację, co niektóre chamskie odzywki niektórych userów nie umożliwiają tego, mi aby się zaaklimatyzować na DBNao potrzeba było naprawdę bardzo wiele czasu, i to nie do końca jestem pewien, czy się udało.
Dlatego powinniśmy wszyscy jak już się nie lubić to chociaż tolerować ze względu nie na nas samych, ale ze względu na witrynę DBNao.
Bo tu wszystkim nam zależy na jej dobru.
Yes, we can!

Chcesz zostać prezydentem?
Człowieku...

Dodaj jeszcze, że Forum jest naszym domem, o którego dobro wszyscy powinni troszczyć się w równiej mierze i z równym zaangażowaniem.

Co do wykorzystywania uprawnień moderatora do załatwiania własnych porachunków. Jest takie mądre powiedzenie- nikt nie może być sędzią we własnej sprawie.
Od czego jest PW lub gg czy choćby Agora?
Jeśli sprawa dotyczy dwóch moderatorów/redaktorów to ok. Wciskajcie sobie osty tak długo, aż ktoś się znudzi. Mało mnie to interesuje. Ale moderator nie ma prawa wykorzystywać swojej pozycji w konfrontacji z innymi użytkownikami. A jeśli to robi, to znaczy że jest głupim gówniarzem, który nie rozumie, jaką rolę tu gra. Napisanie kilku tekstów na potrzeby DB Nao nikogo nie czyni lepszym. Dotarło?

Forum, jako całość, nigdy nie będzie sprawiedliwe. I nie ważne jak wysoce zaawansowany i dokładny będzie regulamin.

Problemem nie jest forum, jako miejsce spotkań, rozmów, dyskusji. Problemem jest Forum interpretowane jako ludzie. A ludzie są różni.
Nie chodzi tu o tolerancję, czy jej brak. Chodzi tu tylko i wyłącznie o używanie rozumu.
Jeśli ktoś nie rozumie, że inna osoba może mieć na ten sam temat inne zdanie, i nie wie, czym jest dyskusja, to zapraszam do oglądania "gwiazd na lodzie". Bo to forum wymaga czegoś więcej niż przynależności do Homo Sapiens Sapiens, posiadania komputera i wolnego czasu. Coś się nie podoba? To co tu jeszcze robisz?

I jeszcze jedno- nie wszyscy lubią pływać w gównie, które wylewa się z zapchanego kibla.

pozdrawiam

Takeda Shingen
Szybki jak wiatr, spokojniejszy niż las, gwałtowny jak ogień, niewzruszony niczym skała.
Old Cyceron Mężczyzna
Gekokujō
Gekokujō
Old Cyceron
Wiek: 35
Dni na forum: 6.505
Plusy: 3
Ostrzeżenia: 6
Posty: 1.499
Skąd: z Polic
[ nie przeklinaj! ] napisał(a):
To jest zajebiste, jak kogoś ośmieszysz i wszyscy naokoło patrzą na ciebie z podziwem, bo wooow, mistrz ciętej riposty, kurde, ale ma gadane, potrafi człowieka zmiażdżyć.
Nie.


[ nie przeklinaj! ] napisał(a):
Żal mi ciebie. Jeśli piszesz to serio, jesteś człowiekiem niesamowicie ubogim duchowo. I przy okazji niedojrzałym. Nie potrafisz stanąć na wysokości zadania, prawda? Nie potrafisz spojrzeć na coś poważnie, a jeśli twoim zdaniem to bezcelowe, to po prostu odpuścić?
Dzięki. No chyba zostały same szczątki. Wiem. Potrafię, ale sęk w tym czy chcę. Potrafię, a jeśli to zależy.
Byczusia Kobieta
Kami
Kami
[ Klan Takeda ]
Byczusia
Wiek: 30
Dni na forum: 5.792
Plusy: 6
Posty: 4.735
Skąd: z świata snów i marzeń
Wiem, wiem, że odkopywanie tematu, ale mam bardzo ważne rzeczy tu do powiedzenie co powinno być zmienione:
Zamykanie tematów. Często gdy są tam kłótnie(większość się kłóci) zamykacie zamiast userów uspokoić, upomnieć, w ostatecznym wypadku dać im warny.
Kolejna sprawa: niektórzy(po nickach nie będę wymieniać) zachowują się tu co najmniej karygodnie a na to przymykacie oko

[img][/img]
,,Nie możesz poświęcić życia za ukochaną osobę, musisz żyć ,by jej chronić"
,,W świecie ninja ci, co łamią zasady są śmieciami. Ale ci, co porzucają swoich przyjaciół są gorsi niż śmiecie"
[http://yog-sothoth.tanuki.pl/main/licznik/byczusia/250x50.png]
,,Bo jeśli głupotą jest obrona życia
Będę głupcem do ostatniego dnia"
Shounen
*SōheiMenos 「僧兵メノス」
SōheiMenos 「僧兵メノス」
Shounen
Wiek: 35
Dni na forum: 7.123
Plusy: 72
Posty: 15.221
Skąd: ふざけた時代
Lady Byczusia napisał(a):
Zamykanie tematów. Często gdy są tam kłótnie(większość się kłóci) zamykacie zamiast userów uspokoić, upomnieć, w ostatecznym wypadku dać im warny.
Tutaj się tego idiotyzmu nie stosuje.
"Kłócicie się, to nie będziecie więcej pisać w tym temacie".
Temat się oczyszcza z bzdur i dalej funkcjonuje.

Regulamin Forum | AnimePhrases ~ anime & manga quotes | MAL | Twitter · YT
konto usunięte
Super Saiyanin 4
Super Saiyanin 4


Naoista napisał(a):
Temat się oczyszcza z bzdur i dalej funkcjonuje.
jej chodzi o zamykanie nie oczyszczanie tematów
Shounen
*SōheiMenos 「僧兵メノス」
SōheiMenos 「僧兵メノス」
Shounen
Wiek: 35
Dni na forum: 7.123
Plusy: 72
Posty: 15.221
Skąd: ふざけた時代
Kathlar napisał(a):
jej chodzi o zamykanie nie oczyszczanie tematów
To napisałem w pierwszym zdaniu, że "Tutaj się tego idiotyzmu nie stosuje."

Regulamin Forum | AnimePhrases ~ anime & manga quotes | MAL | Twitter · YT
konto usunięte
Super Saiyanin 4
Super Saiyanin 4


Naoista napisał(a):
To napisałem w pierwszym zdaniu, że "Tutaj się tego idiotyzmu nie stosuje."
ale chodzi o to, żeby nie zamykać tematów bez powodu dobrego, a wy zamykacie.
konto usunięte
Super Saiyanin 4
Super Saiyanin 4


ja bym dał coś takiego, że pod np. "Klan Asakura" (pod nickiem, rangą i gwiazdkami) można było dać małą ikonkę klanu, tak góra 55x55, to mogłoby być fajne i nie trzeba by było wtedy np. pisać w opisie czegoś albo dodawać tego do sygnatury.
Mateusz Mężczyzna
^Recenzent
Recenzent
[ Klan Tokugawa ]
Mateusz
Wiek: 29
Dni na forum: 5.937
Plusy: 10
Posty: 2.892
Skąd: Mielec
i nie trzeba by było wtedy np. pisać w opisie czegoś albo dodawać tego do sygnatury.
Może inne kalany nie muszą tego pisać??
Ale pomysł mi się podoba

Obraz
Wyświetl posty z ostatnich:
Strony:   1, 2, 3, 4, 5, 6, 7  

Forum DB Nao » » » Zabawa w admina...
Przejdź do:  
DB NaoForum DB NaoAninoteAnimePhrasesDr. Slump
Powered by phpBB
Copyright © 2001-2024 DB Nao
Facebook