Rok 2003 :: Premiera pierwszego DVD z odcinkami "Dragon Ball" (21 lat temu)

» Zabawa w admina...

Strony:   1, 2, 3, 4, 5, 6, 7  
konto usunięte
Super Saiyanin 4
Super Saiyanin 4


Pomyślałem również o innej sprawie.
Zauważyłem ostatnio, że za mało tu grup.
Userów jest masa, a klanów tylko 5 z czego 4 zamknęły się i nie można do nich dołączyć...
Proponowałbym np. jakieś nowe grupy, bo nowy user powinien już na starcie zdobyć przyjaciół, a nie ma lepszej szansy niż jak dołączając do czegoś jak klan!
Ale zrozumiem jak tego pewnie nie zrobicie ;/
Malik-al-Mulk Cwel Mężczyzna
Opiekun Nao Wiki
Opiekun Nao Wiki
[ Klan Kutang ]
Malik-al-Mulk Cwel
Wiek: 69
Dni na forum: 6.616
Ostrzeżenia: 3
Posty: 2.283
Skąd: Rzeszów
Po co więcej klanów?
Nie chodzi o to by utworzyć jak najwięcej bezsensownych grup, żeby taki X mógł się lepiej poznać z Y.
Na starcie 'przyjaciół może zdobyć' już w SB, jednak warto by zacząć od tego, że w parę dni 'przyjaciół' się nie zdobędzie. Szczególnie na forum internetowym.
Uważam też, że nie ma sensu wpychać kogoś od razu do klanu. Niech się zadomowi na forum i wtedy ewentualnie złoży podanie do któregoś z klanów, bo założę się, że jak osobnik będzie odpowiedni, to przyjmą go nawet mimo jakiegoś tam limitu, jeżeli którykolwiek klan takowy limit posiada.

I z tego co pamiętam, to klanów może być maksymalnie 10 i swój może założyć każdy, byleby zrzeszał pięciu użytkowników.

Obraz
PALATIAL REGALIA
Shounen
*SōheiMenos 「僧兵メノス」
SōheiMenos 「僧兵メノス」
Shounen
Wiek: 35
Dni na forum: 7.124
Plusy: 72
Posty: 15.221
Skąd: ふざけた時代
Nie ma limitów na ilość klanów.

Co do grup, to można by je zrobić, ale jedynie na zasadzie fanklubów, który może założyć każdy pisząc temat w danym podforum. Popularne na wielu forach. Przy czym wymagałoby to opracowania.

Regulamin Forum | AnimePhrases ~ anime & manga quotes | MAL | Twitter · YT
Drakan
Super Saiyanin 4
Super Saiyanin 4
[ Klan Asakura ]
Drakan
Wiek: 34
Dni na forum: 6.202
Plusy: 7
Posty: 1.646
Skąd: Elizjum
Kathlar napisał(a):
Userów jest masa,
Owszem, ale zauważ, że na ponad 3 tys. zarejestrowanych może 40 regularnie odwiedza forum. dzieląc to na pięć klanów średnio wychodzi 8 w jednym. Jak chcesz możesz zrobić 20 klanów i po dwie osoby w każdym... ale gdzie to ma sens?
Poza tym nie widzę, żeby klany jakoś specjalnie ograniczały nabór. To, że na stronie klanu widnieje 'grupa jest zamknięta i nie można do niej dołączyć', nie oznacza, iż klan uformował się ostatecznie. Wystarczy posiadać odpowiednie cechy charakteru, zainteresowania, poglądy i/lub wnosić coś w życie forum a może się zdarzyć, że lider klanu sam zaprosi cię do grupy.

I know I'm strange, but what are You?
Ech, gdzie te czasy Nao oświecone...
Al Ed Upek Kobieta
"Deus Volt
Deus Volt
[ Klan Kutang ]
Al Ed Upek
Wiek: 34
Dni na forum: 6.227
Plusy: 10
Posty: 5.191
Skąd: Włocławek
Jak patrze na te fankluby na zagranicznych forach to widzę tylko jeden wielki spamszit. Myślę, że na ogólnodostępnym forum można pisać na wybrany temat do woli i osobne grupy, a co za tym idzie podfora są niepotrzebne. No i admin, by się musiał napracować. W sumie niepotrzebnie.

Nigdy nie będę w 100 % szczęśliwy, bo spirytus ma 96 %.- mój kolega Marcin.
-Nadia, gdzie moje gacie?
-Nie wiem, pewnie do muzeum wzięli.
Panie Bolesławie, witamy w domu. Witamy całą ekipę czarnuchów z łańcuchami.
Nie oznacza to jednak, że byłem świniakiem pokroju Kwaśniewskiego, czy innego Komorowskiego, aż tak nisko nie upadłem. Chłopu trzeba dawać albo się nie dziwić. Chłopak wyczaił ją na skupie żywca. W sezonie tzw "świńskiej górki". Na imie jej było Teresa, Teresa z domu Bąk. Gonar wziął 2k kredytu na suple. xD
konto usunięte
Super Saiyanin 4
Super Saiyanin 4


Ale żeś się Hako rozpisał
Ssij-Mi-Lewicowa-Suko napisał(a):
No i admin, by się musiał napracować.
a od czego on jest jak nie od ulepszania i dopracowywania forum
Old Shatterhand Mężczyzna
Super Saiyanin 4
Super Saiyanin 4
Old Shatterhand
Wiek: 73
Dni na forum: 6.362
Plusy: 1
Ostrzeżenia: 2
Posty: 1.749
Proponuje by admin nie musiał się nikomu tłumaczyć ze swoich czynów. W końcu silenie się na wymyślenie powodu do bana, może naszego szanownego władcę boleć, a ostatecznie i tak wszyscy poznają się na blefie.
Byczusia Kobieta
Kami
Kami
[ Klan Takeda ]
Byczusia
Wiek: 30
Dni na forum: 5.792
Plusy: 6
Posty: 4.735
Skąd: z świata snów i marzeń
Ja zaś sądzę, iż mogłaby się przydać tutaj opcja -usuń posta. Czasami ktoś da np. takiego głupiego ,że ni w te ni w wewte go edytować.

[img][/img]
,,Nie możesz poświęcić życia za ukochaną osobę, musisz żyć ,by jej chronić"
,,W świecie ninja ci, co łamią zasady są śmieciami. Ale ci, co porzucają swoich przyjaciół są gorsi niż śmiecie"
[http://yog-sothoth.tanuki.pl/main/licznik/byczusia/250x50.png]
,,Bo jeśli głupotą jest obrona życia
Będę głupcem do ostatniego dnia"
Shounen
*SōheiMenos 「僧兵メノス」
SōheiMenos 「僧兵メノス」
Shounen
Wiek: 35
Dni na forum: 7.124
Plusy: 72
Posty: 15.221
Skąd: ふざけた時代
Ależ nie musi, robi to z dobrej woli.

Nie bądź śmieszny.

Lady Byczusia napisał(a):
Ja zaś sądzę, iż mogłaby się przydać tutaj opcja -usuń posta.
Już gdzieś pisałem o tym.

Regulamin Forum | AnimePhrases ~ anime & manga quotes | MAL | Twitter · YT
konto usunięte
Super Saiyanin 4
Super Saiyanin 4


Lady Byczusia napisał(a):
Ja zaś sądzę, iż mogłaby się przydać tutaj opcja -usuń posta.
jak ktoś pisze głupie posty to jego problem, a to może być powód kłótni itd.
Shounen
*SōheiMenos 「僧兵メノス」
SōheiMenos 「僧兵メノス」
Shounen
Wiek: 35
Dni na forum: 7.124
Plusy: 72
Posty: 15.221
Skąd: ふざけた時代
Jeśli ktoś chce by skasować jego posta, to zmienia jego treść na "proszę usunąć" czy cokolwiek, co za problem.

Z pewnych technicznych/estetycznych względów nie ma usuwania postów przez użytkowników.

Regulamin Forum | AnimePhrases ~ anime & manga quotes | MAL | Twitter · YT
Mateusz Mężczyzna
^Recenzent
Recenzent
[ Klan Tokugawa ]
Mateusz
Wiek: 29
Dni na forum: 5.937
Plusy: 10
Posty: 2.892
Skąd: Mielec
Wiele razy admin czy moderator usuwa moje posty, czasami mogę domyślić się dlaczego, ale czasami nie. Dlatego wpadłem na pomysł, żeby pisać użytkownikowi wiadomości. Np. "Twój post został usunięty, ponieważ mogłeś użyć opcji edytuj."
Ja przed chwilą napisałem posta w temacie "Kawałek Postaci", a brzmiał on tak: "Kolejkę oddaję. Post do kasacji" Celem postu było to, żeby forumowicze zobaczyli, że oddałem kolejkę, bowiem mało osób wchodzi po kilku dniach do działu i patrzy czy z edytowałem mojego poprzedniego posta.
Więc?

Obraz
franqey Mężczyzna
Super Saiyanin 4
Super Saiyanin 4
[ Klan Asakura ]
franqey
Wiek: 37
Dni na forum: 6.670
Plusy: 3
Ostrzeżenia: 3
Posty: 2.643
Skąd: Danzig
OOO, tu się zgodzę. Parę razy !? mojego posta w piździec, tylko dla tego że ktoś nie zrozumiał jego związku z tematem, a nie dla tego że związku nie było.

"I wówczas, jakby dla ostatecznego i nieodwołalnego pchnięcia mnie do upadku, zjawił się duch Przekory. Filozofia nie zdaje sobie żadnej z tego ducha sprawy. A jednak wieżę w to święcie, jak w istnienie własnej duszy, że przekora jest jednym z pierwotnych popędów ludzkiego serca - jedną z niepodzielnych, pierwiastkowych władz lub uczuć, które nadają kierunek charakterowi danego człowieka. Któż, popełniając czyn niedorzeczny lub nikczemny, nie dziwił się po stokroć tej prostej oczywistości, iż wiedział, że winien go był nie popełniać? Czyż pomimo doskonałości naszego rozsądku nie mamy nieustannych zakusów do naruszania tego, co jest Prawem, dla tej po prostu przyczyny, iż wiemy właśnie,że jest to - Prawo?"
Edgar Allan Poe "Czarny Kot"
Laru Kobieta
Super Saiyanin 4
Super Saiyanin 4
[ Klan Takeda ]
Laru
Wiek: 34
Dni na forum: 6.802
Plusy: 6
Posty: 2.801
Skąd: Łuków
Myślę, że możliwość kasacji postów przez użytkownika to dobry pomysł.


Naoista napisał(a):
Jeśli ktoś chce by skasować jego posta, to zmienia jego treść na "proszę usunąć" czy cokolwiek, co za problem.
Po co zawracać d... Moderatorom? Nie mają co robić? A tak, użytkownik sam by usuwał to, co uznał za zbędne.


Naoista napisał(a):
Z pewnych technicznych/estetycznych względów nie ma usuwania postów przez użytkowników.
Estetycznych?? Jest "cytuj". "+", to w czym przeszkadzałoby "usuń"?

"Jego drogę spowija jedwab, odciski jego palców na rosie,
Mieszkańcy krain mroku pokornie się przed nim płożą.
Bękart Matki Natury odrzucony przez liście i potok
Obcy w obcym kraju, szuka pociechy w swych marzeniach."
Marillion "Grendel".

Denerwować się, to mścić się na swoim organizmie za głupotę innych.
Endzik Mężczyzna
Super Saiyanin 4
Super Saiyanin 4
[ Klan Kutang ]
Endzik
Dni na forum: 5.960
Plusy: 25
Posty: 2.091
W tym na przykład, że niektóre osoby, po wykazaniu im ich głupoty/debilizmu/ignorancji et cetera, skasowałyby swojego arcymądrego posta i odpowiedź nań tkwiłaby jak wyrwana, za przeproszeniem, z dupy.
Katz Mężczyzna
^Hatamoto
Hatamoto
[ Klan Tokugawa ]
Katz
Wiek: 34
Dni na forum: 5.851
Plusy: 27
Posty: 5.276
Skąd: Bydgoszcz Respekt: 99
Jako ze to forum z tematycznosci DB, stało sie tez forem młodzieżowym, może by tak poszerzyć ''Strefe Download'' nie tylko DB, ale o pliki z filmami muzyką, programami, grami?. Oczywiscie zeby uninąc rejestracji w tym celu, dostęp do tego działu mieli by użytkownicy po przekroczeniu 500 postów, tak jak w regulaminie tworzenia klanów.

Ideology evo:
Józef Stalin: "Cudów nie ma"
Donald Tusk: "Polska będzie gospodarczą potęgą"
Berlusconi: "Wygramy, bo nie jesteśmy fiutami".
Obraz
konto usunięte
Super Saiyanin 4
Super Saiyanin 4


600 postów to za dużo. Myślę że tak 150-200.
Ale pomysł nie jest zły. Tylko że gry itd. są nielegalne więc mogą nam forum zamknąć xD

A tak właściwie to ile osób na tym forum lubi i interesuje się Dr. Slumpem? Bo jak jest o nim stronka to czemu nie cały dział na forum?
Katz Mężczyzna
^Hatamoto
Hatamoto
[ Klan Tokugawa ]
Katz
Wiek: 34
Dni na forum: 5.851
Plusy: 27
Posty: 5.276
Skąd: Bydgoszcz Respekt: 99
Kathlar napisał(a):
Tylko że gry itd. są nielegalne więc mogą nam forum zamknąć xD
Jesli chodz raz wszedłes do działu J-music, to juz dawno powinni je zamknać xD, po za tym jak pisze w tytule ''to sa tylko linki do stron z plikami'' noi mówie nie kazdy by miał do nich dostep


Kathlar napisał(a):
A tak właściwie to ile osób na tym forum lubi i interesuje się Dr. Slumpem? Bo jak jest o nim stronka to czemu nie cały dział na forum?
no to forum jest o tematyce DB, i nie ma sensu tego zmieniać. Są tematy o innych anime ale głownie skupiamy sie tu na DB

Ideology evo:
Józef Stalin: "Cudów nie ma"
Donald Tusk: "Polska będzie gospodarczą potęgą"
Berlusconi: "Wygramy, bo nie jesteśmy fiutami".
Obraz
konto usunięte
Super Saiyanin 4
Super Saiyanin 4


Katzu~no~Yuutsu napisał(a):
no to forum jest o tematyce DB, i nie ma sensu tego zmieniać. Są tematy o innych anime ale głownie skupiamy sie tu na DB
ehh, ale jest dział o Naruto to czemu nie o DB? Skoro to tego samego twórcy? Więc jest DB bliższe...
Shounen
*SōheiMenos 「僧兵メノス」
SōheiMenos 「僧兵メノス」
Shounen
Wiek: 35
Dni na forum: 7.124
Plusy: 72
Posty: 15.221
Skąd: ふざけた時代
Zettai napisał(a):
Wiele razy admin czy moderator usuwa moje posty, czasami mogę domyślić się dlaczego, ale czasami nie. Dlatego wpadłem na pomysł, żeby pisać użytkownikowi wiadomości. Np. "Twój post został usunięty, ponieważ mogłeś użyć opcji edytuj."
OK. Ale tylko wtedy, jak moderator uzna, że powinien napisać, a nie w każdej sytuacji, bo to przy masowym kasowaniu jest jednak trochę kłopotliwe.

Zettai napisał(a):
Celem postu było to, żeby forumowicze zobaczyli, że oddałem kolejkę, bowiem mało osób wchodzi po kilku dniach do działu i patrzy czy z edytowałem mojego poprzedniego posta.
Tam jest jasny regulamin pisania postów. Trzeba śledzić tematy, jeśli chce się wiedzieć, co się w nich dzieje, a nie pisać posty przypominające.

Katzu~no~Yuutsu napisał(a):
może by tak poszerzyć ''Strefe Download'' nie tylko DB, ale o pliki z filmami muzyką, programami, grami?
Dział ten nie jest w Dragon Ball, i można w nim zamieszczać linki do różnych swoich uploadowanych plików, jak ktoś ma potrzebę.

Kathlar napisał(a):
A tak właściwie to ile osób na tym forum lubi i interesuje się Dr. Slumpem?
No właśnie - ilu? Ledwie kilku. Co się dziwić, bałwany nawet całej mangi u nas nie wydali o_O Też bym chciał forum dla Dr. Slumpa czy ogólnie Toriyamy, ale po co, przecież sam ze sobą konwersował tam nie będę.
Swoją drogą - do zgłaszania propozycji utworzenia nowych for służy temat obok.

Regulamin Forum | AnimePhrases ~ anime & manga quotes | MAL | Twitter · YT
Wyświetl posty z ostatnich:
Strony:   1, 2, 3, 4, 5, 6, 7  

Forum DB Nao » » » Zabawa w admina...
Przejdź do:  
DB NaoForum DB NaoAninoteAnimePhrasesDr. Slump
Powered by phpBB
Copyright © 2001-2024 DB Nao
Facebook