Forum Dragon Ball Nao

» Papierosy. Topic tylko dla palaczy

Strony:   1, 2, 3
Jonga Kobieta
Saiyanin
Saiyanin
Jonga
Dni na forum: 4.439
Posty: 251
Marlboro Goldy, czasem dla zmiany smaku LMy Forwardy albo Marlboro Frosty. Palę raczej niedużo i nieregularnie, paczka na jakieś dwa tygodnie. Zaczęłam na studiach, dosyć odrestaurowujące i dobre do piwa. Ani nie jestem uzależniona ani nieszczególnie mi smutno, jak w któryś dzień nie zapalę.
Zioło palę, na imprezach najczęściej, z pewnego źródła i dobre, więc nigdy się na żadnym nie przejechałam. Majerankowe dzieciaki zawsze są śmieszne.

franqey Mężczyzna
Super Saiyanin 4
Super Saiyanin 4
[ Klan Asakura ]
franqey
Wiek: 37
Dni na forum: 6.707
Plusy: 3
Ostrzeżenia: 3
Posty: 2.643
Skąd: Danzig
Obecnie palę zazwyczaj tytoń chesterfielda. Sam skręcam maszynką. Ale chyba będę musiał kiedyś rzucić, bo zaczynam się dusić nocami. A ostatnio i dniami.. Na razie dość nieskutecznie staram się ograniczyć.

"I wówczas, jakby dla ostatecznego i nieodwołalnego pchnięcia mnie do upadku, zjawił się duch Przekory. Filozofia nie zdaje sobie żadnej z tego ducha sprawy. A jednak wieżę w to święcie, jak w istnienie własnej duszy, że przekora jest jednym z pierwotnych popędów ludzkiego serca - jedną z niepodzielnych, pierwiastkowych władz lub uczuć, które nadają kierunek charakterowi danego człowieka. Któż, popełniając czyn niedorzeczny lub nikczemny, nie dziwił się po stokroć tej prostej oczywistości, iż wiedział, że winien go był nie popełniać? Czyż pomimo doskonałości naszego rozsądku nie mamy nieustannych zakusów do naruszania tego, co jest Prawem, dla tej po prostu przyczyny, iż wiemy właśnie,że jest to - Prawo?"
Edgar Allan Poe "Czarny Kot"
Son-Goku Mężczyzna
Full Power SSJ
Full Power SSJ
Son-Goku
Wiek: 30
Dni na forum: 4.831
Plusy: 17
Posty: 528
Skąd: 新世界, Strzałkowo
ja to nieraz **ewska zgage mam;/
Grenardo Mężczyzna
Gekokujō
Gekokujō
Grenardo
Wiek: 38
Dni na forum: 4.858
Plusy: 2
Ostrzeżenia: 7
Posty: 1.691
Skąd: Smerfoland (pod Piłą)
Czy jak palicie szlugi połykacie dym papierosowy świadomie bądź nieświadomie to czynicie ??! To takie zapytanie a teraz coś ode mnie żeby nie było, że spam Palę zazwyczaj jak mam to raz. a dwa papieros jednak musi smakować jak papieros i co za tym idzie mam dość smakowych oraz mentolowych szitów. Oczywiście sam kręcę/kręciłem szlugasy.
franqey Mężczyzna
Super Saiyanin 4
Super Saiyanin 4
[ Klan Asakura ]
franqey
Wiek: 37
Dni na forum: 6.707
Plusy: 3
Ostrzeżenia: 3
Posty: 2.643
Skąd: Danzig
Godan napisał(a):
Czy jak palicie szlugi połykacie dym papierosowy świadomie bądź nieświadomie to czynicie ??!
Połykać to może dziwka spermę. Papierosem się zaciągasz. Inaczej wypuszczanie dymu by się nazywało rzyganiem.

"I wówczas, jakby dla ostatecznego i nieodwołalnego pchnięcia mnie do upadku, zjawił się duch Przekory. Filozofia nie zdaje sobie żadnej z tego ducha sprawy. A jednak wieżę w to święcie, jak w istnienie własnej duszy, że przekora jest jednym z pierwotnych popędów ludzkiego serca - jedną z niepodzielnych, pierwiastkowych władz lub uczuć, które nadają kierunek charakterowi danego człowieka. Któż, popełniając czyn niedorzeczny lub nikczemny, nie dziwił się po stokroć tej prostej oczywistości, iż wiedział, że winien go był nie popełniać? Czyż pomimo doskonałości naszego rozsądku nie mamy nieustannych zakusów do naruszania tego, co jest Prawem, dla tej po prostu przyczyny, iż wiemy właśnie,że jest to - Prawo?"
Edgar Allan Poe "Czarny Kot"
Shounen
*SōheiMenos 「僧兵メノス」
SōheiMenos 「僧兵メノス」
Shounen
Wiek: 35
Dni na forum: 7.160
Plusy: 73
Posty: 15.256
Skąd: ふざけた時代
Dzisiaj Dzień bez Papierosa i się zastanawiam, czy jakikolwiek uzależniony go "obchodzi"? W sensie nie pali.

Regulamin Forum | AnimePhrases ~ anime & manga quotes | MAL | Twitter · YT
Grenardo Mężczyzna
Gekokujō
Gekokujō
Grenardo
Wiek: 38
Dni na forum: 4.858
Plusy: 2
Ostrzeżenia: 7
Posty: 1.691
Skąd: Smerfoland (pod Piłą)
Franqey istnieje taki odruch, że przełykasz ze sliną dym XD
Mateusz Mężczyzna
^Recenzent
Recenzent
[ Klan Tokugawa ]
Mateusz
Wiek: 29
Dni na forum: 5.974
Plusy: 10
Posty: 2.892
Skąd: Mielec
A ja akurat paliłem, choć zwykle tego nie robię xD

Obraz
Al Ed Upek Kobieta
"Deus Volt
Deus Volt
[ Klan Kutang ]
Al Ed Upek
Wiek: 35
Dni na forum: 6.264
Plusy: 10
Posty: 5.191
Skąd: Włocławek
Widzę, że Mateusz staje się mężczyzną, gratuluję. Mnie od kilku miesięcy męczy kaszel.

Nigdy nie będę w 100 % szczęśliwy, bo spirytus ma 96 %.- mój kolega Marcin.
-Nadia, gdzie moje gacie?
-Nie wiem, pewnie do muzeum wzięli.
Panie Bolesławie, witamy w domu. Witamy całą ekipę czarnuchów z łańcuchami.
Nie oznacza to jednak, że byłem świniakiem pokroju Kwaśniewskiego, czy innego Komorowskiego, aż tak nisko nie upadłem. Chłopu trzeba dawać albo się nie dziwić. Chłopak wyczaił ją na skupie żywca. W sezonie tzw "świńskiej górki". Na imie jej było Teresa, Teresa z domu Bąk. Gonar wziął 2k kredytu na suple. xD
Mateusz Mężczyzna
^Recenzent
Recenzent
[ Klan Tokugawa ]
Mateusz
Wiek: 29
Dni na forum: 5.974
Plusy: 10
Posty: 2.892
Skąd: Mielec
lol

Obraz
Miyu Kobieta
Super Saiyanin 2
Super Saiyanin 2
[ Klan Kaeshi ]
Miyu
Wiek: 35
Dni na forum: 4.496
Plusy: 11
Posty: 835
Skąd: Warszawa
Dla mnie to głupawa idea, dostawienie używki na jeden dzień, bez chęci jej rzucenia raczej nie przyniesie dobrych skutków.Choć w ramach "święta" zawsze można się upić zamiast upalić
picaZananasem
Super Saiyanin 3
Super Saiyanin 3
[ Klan Kutang ]
picaZananasem
Dni na forum: 4.919
Plusy: 2
Ostrzeżenia: 5
Posty: 1.182
Skąd: z Polski
franqey napisał(a):
Na razie dość nieskutecznie staram się ograniczyć.
Tzn. żeś miętka fajka.

Szlugi są dla meneli i lamusów.

"...nie pasuję do tej pedalskiej sztafety... “
franqey Mężczyzna
Super Saiyanin 4
Super Saiyanin 4
[ Klan Asakura ]
franqey
Wiek: 37
Dni na forum: 6.707
Plusy: 3
Ostrzeżenia: 3
Posty: 2.643
Skąd: Danzig
Cyceron napisał(a):
franqey napisał(a):
Na razie dość nieskutecznie staram się ograniczyć.
Tzn. żeś miętka fajka.

Szlugi są dla meneli
Abo że palenie jest zapisane w mojej naturze. Menela. Albo że niedostatecznie się staram, bo niedostatecznie mi na tym zależy.

Poza tym jak dla kogoś Philip Marlowe, John McClain, Holly Golightly to melele i lamusy, to widać że warto być jednym z nich.

"I wówczas, jakby dla ostatecznego i nieodwołalnego pchnięcia mnie do upadku, zjawił się duch Przekory. Filozofia nie zdaje sobie żadnej z tego ducha sprawy. A jednak wieżę w to święcie, jak w istnienie własnej duszy, że przekora jest jednym z pierwotnych popędów ludzkiego serca - jedną z niepodzielnych, pierwiastkowych władz lub uczuć, które nadają kierunek charakterowi danego człowieka. Któż, popełniając czyn niedorzeczny lub nikczemny, nie dziwił się po stokroć tej prostej oczywistości, iż wiedział, że winien go był nie popełniać? Czyż pomimo doskonałości naszego rozsądku nie mamy nieustannych zakusów do naruszania tego, co jest Prawem, dla tej po prostu przyczyny, iż wiemy właśnie,że jest to - Prawo?"
Edgar Allan Poe "Czarny Kot"
picaZananasem
Super Saiyanin 3
Super Saiyanin 3
[ Klan Kutang ]
picaZananasem
Dni na forum: 4.919
Plusy: 2
Ostrzeżenia: 5
Posty: 1.182
Skąd: z Polski
franqey napisał(a):
Abo że palenie jest zapisane w mojej naturze. Menela. Albo że niedostatecznie się staram, bo niedostatecznie mi na tym zależy.
To takie szukanie tłumaczenia na siłę. Albo lamusa. Ale bo, że, właśnie, miętka fajka, bo w te, albo we wte.

"...nie pasuję do tej pedalskiej sztafety... “
Al Ed Upek Kobieta
"Deus Volt
Deus Volt
[ Klan Kutang ]
Al Ed Upek
Wiek: 35
Dni na forum: 6.264
Plusy: 10
Posty: 5.191
Skąd: Włocławek
Jeżeli Donald Tusk jest wrogiem palenia, to ja gorąco zachęcam do tego, by się truć.

Nigdy nie będę w 100 % szczęśliwy, bo spirytus ma 96 %.- mój kolega Marcin.
-Nadia, gdzie moje gacie?
-Nie wiem, pewnie do muzeum wzięli.
Panie Bolesławie, witamy w domu. Witamy całą ekipę czarnuchów z łańcuchami.
Nie oznacza to jednak, że byłem świniakiem pokroju Kwaśniewskiego, czy innego Komorowskiego, aż tak nisko nie upadłem. Chłopu trzeba dawać albo się nie dziwić. Chłopak wyczaił ją na skupie żywca. W sezonie tzw "świńskiej górki". Na imie jej było Teresa, Teresa z domu Bąk. Gonar wziął 2k kredytu na suple. xD
franqey Mężczyzna
Super Saiyanin 4
Super Saiyanin 4
[ Klan Asakura ]
franqey
Wiek: 37
Dni na forum: 6.707
Plusy: 3
Ostrzeżenia: 3
Posty: 2.643
Skąd: Danzig
Cyceron napisał(a):
To takie szukanie tłumaczenia na siłę. Albo lamusa. Ale bo, że, właśnie, miętka fajka, bo w te, albo we wte.
Wiedziałem że coś takiego mniej więcej napiszesz. Tzn. zasypiesz tezami bez podawania kontrargumentów. Swoją drogą Marks musiał być wielkim liberałem, skoro twierdził że filozofia nie jest apolityczna, gdyż akademickie dyskusje prowadzą do stagnacji i uwstecznienia, zamiast do działania.

"I wówczas, jakby dla ostatecznego i nieodwołalnego pchnięcia mnie do upadku, zjawił się duch Przekory. Filozofia nie zdaje sobie żadnej z tego ducha sprawy. A jednak wieżę w to święcie, jak w istnienie własnej duszy, że przekora jest jednym z pierwotnych popędów ludzkiego serca - jedną z niepodzielnych, pierwiastkowych władz lub uczuć, które nadają kierunek charakterowi danego człowieka. Któż, popełniając czyn niedorzeczny lub nikczemny, nie dziwił się po stokroć tej prostej oczywistości, iż wiedział, że winien go był nie popełniać? Czyż pomimo doskonałości naszego rozsądku nie mamy nieustannych zakusów do naruszania tego, co jest Prawem, dla tej po prostu przyczyny, iż wiemy właśnie,że jest to - Prawo?"
Edgar Allan Poe "Czarny Kot"
Wyświetl posty z ostatnich:
Strony:   1, 2, 3

Forum DB Nao » » » Papierosy. Topic tylko dla palaczy
Przejdź do:  
DB NaoForum DB NaoAninoteAnimePhrasesDr. Slump
Powered by phpBB
Copyright © 2001-2024 DB Nao
Facebook