Forum Dragon Ball Nao

» DB a inne anime...

Strony:   1, 2, 3
Amora Kobieta
Nameczanin
Nameczanin
Amora
Wiek: 30
Dni na forum: 5.234
Posty: 86
Skąd: Planeta czwartej gwiazdy
Ja mimo tego, że kocham DB, to uwielbiam subtelne i romantyczne anime. W końcu jestem romantyczną dziewczyną Nie ustawiłabym DB na szczycie, ale mam do niego ogromny sentyment i wiem, że ma w sobie to "coś", czego nie ma żadne inne anime, dlatego na pewno góruje na mojej liście!! Poza tym... żadne anime jak dotąd nie stanęło u mnie na podium ;D nadal szukam i mam nadzieję, że wkrótce znajdę
FungaFuFu Kobieta
Saiyanin
Saiyanin
FungaFuFu
Wiek: 26
Dni na forum: 5.419
Posty: 192
Skąd: Olsztyn :)
Dawniej DB, na pewno było najlepszym anime, ale teraz jest inaczej. Grafika robi się co raz lepsza i powstają też nowe, lepsze produkcje. Nie jest ich dużo, ale mimo wszystko są.

Anime na zawsze !!!
Byczusia Kobieta
Kami
Kami
[ Klan Takeda ]
Byczusia
Wiek: 30
Dni na forum: 5.823
Plusy: 6
Posty: 4.735
Skąd: z świata snów i marzeń
Dragon ball a inne anime.
Ciekawy temat powiem. Ale do rzeczy: Dragon ball owszem jest cudownym ale są anime, które mu dorównują(np. Naruto, czy Soul Eater), czy Slayersi dorównują DB względem fabuły, akcji i nie tylko. Czasy są jakie są, coraz więcej anime powstaje, które mają szansę mu dorównać, a nawet dorównują .

[img][/img]
,,Nie możesz poświęcić życia za ukochaną osobę, musisz żyć ,by jej chronić"
,,W świecie ninja ci, co łamią zasady są śmieciami. Ale ci, co porzucają swoich przyjaciół są gorsi niż śmiecie"
[http://yog-sothoth.tanuki.pl/main/licznik/byczusia/250x50.png]
,,Bo jeśli głupotą jest obrona życia
Będę głupcem do ostatniego dnia"
Wiatrak9000 Mężczyzna
Ziemianin
Ziemianin
Wiatrak9000
Wiek: 26
Dni na forum: 4.620
Posty: 4
Skąd: Jawor
Z porównywaniem DB o innych Anime sprawa ma się tak, że wyżej wymieniony gatunek animacji ma baaardzo wiele podgatunków. Jeśli można to tak nazwać.
Więc nikt mi nie powie, że "The Ring" jest lepsze od "Leon Zawodowiec", ponieważ to są zupełnie inne rodzaje filmu i nie da się tego porównywać.
Tak więc nie porównamy DB, do na przykład Death Note, bo to nie ma sensu. Jeśli już mamy DB do czegoś porównywać, to musimy zawęzić krąg, do Shonenów, czyli mangi (tudzież anime), dla chłopców.
I tak: Według mnie, jest tylko kilka godnych przeciwników dla Dragon Ball'a.
Naruto, Bleach, One Piece i może coś by się tam jeszcze znalazło.

Tutaj w grę wchodzi gust:
Jeśli ktoś lubi azjatyckie metody walki. Magię wschodu. Albo jeśli nie podoba się mu przesadzony poziom mocy wojowników z DB, sięgnie po naruto. Fan duchów, demonów, walków na miecze i licealistów pokocha Bleach. A jeśli ktoś urodził się z drewnianą nogą i opaską na oku, a w głowie mu podbijanie kolejnych portów i szukanie skarbów idealnym wyborem dla niego będzie One Piece.

Ja osobiście zostaję przy Dragon Ballu. To zawsze będzie dla mnie numer 1.


A tak BTW. to witam wszystkich. Wszakże jest to mój pierwszy post na tym zacnym forum.
Son-Goku Mężczyzna
Full Power SSJ
Full Power SSJ
Son-Goku
Wiek: 30
Dni na forum: 4.826
Plusy: 17
Posty: 528
Skąd: 新世界, Strzałkowo
Według mnie 1 zawsze bedzie DB , a co do porownania to moge stwierdzic fakt,ze te anime sa tego godne

Slayers , Naruto , Bleach , One Piece i tego zdania nie zmienie ,ale dla mnie DB to pierwsze Anime jakie obejrzałem i mam do niego sentyment i jest u mnie na 1 miejscu
Wyświetl posty z ostatnich:
Strony:   1, 2, 3

Forum DB Nao » » » DB a inne anime...
Przejdź do:  
DB NaoForum DB NaoAninoteAnimePhrasesDr. Slump
Powered by phpBB
Copyright © 2001-2024 DB Nao
Facebook