Forum Dragon Ball Nao

» [Problem] Kto silniejszy na SSJ2?

Strony:   1, 2, 3, 4, 5  
Pober Mężczyzna
Nameczanin
Nameczanin

Wiek: 36
Dni na forum: 5.925
Ostrzeżenia: 2
Posty: 55
Skąd: 3city
Czlowieku naucz sie czytac co zobaczyc...nie chodzi mi ze zobaczyl go na tym poziomie juz all umie tyko jakby Kakarotto mu pokazal...te niby jakies podpoziomy to brednia jest totalna a jesli chodzi o trenig HTC to raz Songo zostal nazwany mssj bo go tk nazwali fani...to niejest jakas tam nowa przemiana mssj=ssj...jakby ssj4 niebyl prosty Vegeta tk szybko by go niezdobyl bo to niby dzienki samem maszynie i reszta juz jak woda poplynelo ile trenowali 30min? goku tez sie nameczyl w zaswiatach trenowal nie kilka lat lecz pare dni...? podajcie mi jakies porzadne argumenty zebym uwierzyl w te podpoziomy...
Shounen
*SōheiMenos 「僧兵メノス」
SōheiMenos 「僧兵メノス」
Shounen
Wiek: 35
Dni na forum: 7.134
Plusy: 72
Posty: 15.236
Skąd: ふざけた時代
Pober napisał(a):
podajcie mi jakies porzadne argumenty zebym uwierzyl w te podpoziomy...
To nie są żadne podpoziomy.

Pober napisał(a):
tyko jakby Kakarotto mu pokazal
Prawdopodobnie nic by to nie zmieniło.

Pober napisał(a):
ile trenowali 30min?
Kto? Goten i Trunks? Ale w ROSAT czas się trochę dłużył.

Pober napisał(a):
jesli chodzi o trenig HTC to raz Songo zostal nazwany mssj bo go tk nazwali fani
Co to jest HTC? I co ma jakiś bzdurny MSSJ (w dodatku Goku) do SSJ2?

Pober napisał(a):
goku tez sie nameczyl w zaswiatach trenowal nie kilka lat lecz pare dni...?
Kilka lat, a nie parę dni. W ogóle co to za pytanie?

Regulamin Forum | AnimePhrases ~ anime & manga quotes | MAL | Twitter · YT
Pober Mężczyzna
Nameczanin
Nameczanin

Wiek: 36
Dni na forum: 5.925
Ostrzeżenia: 2
Posty: 55
Skąd: 3city
Tak jasne to sobie zobacz ze podczas walki Vegety i Kakarotto sam mowil goku ze to co Vegeta wytrenowal w kilka lat to Goku to zajelo kilka dni...Hyperbolic Time Chamber to to miejsce gdzie rok to 1 dzien , dzieciaki trenowaly niecale 4 dni...max tydzienone trenowaly scalenie glwonie i troche new techniki...by zmienilo tak samo jak pokazal dzieciakom tak samo Vegeta by to zrozumial i potrafil sie zamieniac...jak nie za 1x to by potrenowal i by mial poziom jak nic...to tak samo jak z ssj bylo i z gohanem on tez o wiele slabszy zamienil sie w ssj...albo dzieciaki toc to nic trudnego wystarczy znales droge jak tego dokonac...tak samo ssj2 Gohan jako jedyny mial tendecje do wscieklosci niesamowitej udowodnil to radizowi i pozniej Kakarotto to przyuwazyl podczas treningu w HTC i myslal nie dokladnie o ssj2 ale o jakims lepszym ssj...MSSJ = SSJ chodzi mi o to co mowiles ze jak goku wyszedl to mial zlote wlosy i juz byl lepszy od SSJ bo byl naladowany, stary gowno prawda byl dalej SSJ to fani db nazwali tak ze to sie nazywa Mastered Super Saiyan ... o to chodzi zebys mi udowodnil ze istnieja cos takiego jak np. slabszy ssj2 i mocniejszy ssj2...te granice jakies tam o ktorych mowisz ze jesli dobijesz granicy mocy to ci samo wskakuje ssj3 hahaha xD
Shounen
*SōheiMenos 「僧兵メノス」
SōheiMenos 「僧兵メノス」
Shounen
Wiek: 35
Dni na forum: 7.134
Plusy: 72
Posty: 15.236
Skąd: ふざけた時代
Pober napisał(a):
to co Vegeta wytrenowal w kilka lat to Goku to zajelo kilka dni.
Źle zrozumiałeś co Goku chciał powiedzieć, albo tłumacz anime spieprzył sprawę.

Pober napisał(a):
one trenowaly scalenie glwonie i troche new techniki
A skąd możesz wiedzieć co oni tam konkretnie robili?

Pober napisał(a):
jak z ssj bylo i z gohanem on tez o wiele slabszy zamienil sie w ssj
Nauczył się tego od ojca po niekrótkim treningu w ROSAT. I on nie był wcale taki słaby.

Pober napisał(a):
albo dzieciaki toc to nic trudnego wystarczy znales droge jak tego dokonac.
Przemiana Gotena i Trunksa zupełnie na czym innym polegała. Byli oni w 1/2 Saiya-jinami narodzonymi w późniejszych czasach, ot co.

Pober napisał(a):
MSSJ = SSJ chodzi mi o to co mowiles ze jak goku wyszedl to mial zlote wlosy i juz byl lepszy od SSJ bo byl naladowany, stary gowno prawda byl dalej SSJ to fani db nazwali tak ze to sie nazywa Mastered Super Saiyan
"Mastered Super Saiyan"!? To to może rzeczywiście fani wymyślili, bo pierwszy raz o tym słyszę, ale zapewne masz tu na myśli Full Power SSJ, którego wymyślił Akira, co jest potwierdzone mangą, której pewnie nie czytałeś.

Pober napisał(a):
zebys mi udowodnil ze istnieja cos takiego jak np. slabszy ssj2 i mocniejszy ssj2
Wg Ciebie każdy SSJ2 miał identyczną moc? Każdy SSJ miał także identyczną moc? Więc każdy Normal SSJ też powinien być tak samo silny.

Pober napisał(a):
jesli dobijesz granicy mocy to ci samo wskakuje ssj3
Ktokolwiek tutaj tak napisał?

Regulamin Forum | AnimePhrases ~ anime & manga quotes | MAL | Twitter · YT
Pober Mężczyzna
Nameczanin
Nameczanin

Wiek: 36
Dni na forum: 5.925
Ostrzeżenia: 2
Posty: 55
Skąd: 3city
Tlumacz wiec mi wytlumacz skoro on * sprawe ;p Piccolo mowil chyba zeby sie ogarneli i potrenowali scalenie maja troche czasu na to...ich przemiana nieroznila sie niczym od gohana przeminay...niemowie o pan bo to 1/4 saiyan...tak dla mnie jest cos takiego jak przelicznik... jesli ktos jest silniejszy na normalu to jest silniejszy w wszyskich poziomach...bo tak to by moce byly przyczepa i rozrzucaly mocami jak gownem na polu...znam mange czytalem...fajniejsza jest od filmnow tylko pod wzgledem obrazkow bo tam jak zmieni sie w ussj to juz na all screen jest ussj a w filmach raz zwykle miesnie raz duze...niema czegos takiego jak full power ssj...to wlasnie zostalo tak nazwane full power ssj byl jak walczyl z cellem i uzyl pelnej mocy...czyli to co wytrenowal tam...fakt ze sie nameczyl bo niewiedzial zabardzo jak sie wciec widizles chyba ze ma z tym problemy...pierwsze co go uczyl to przejscia w ssj czyli to bylo na pczatku ich treningu...reszte treningu trenowali goku sie wzmocnil lepiej niz inni bo mial rownego sobie przeciwnika a nawet silniejszego pod koniec....tam codow niema
Shounen
*SōheiMenos 「僧兵メノス」
SōheiMenos 「僧兵メノス」
Shounen
Wiek: 35
Dni na forum: 7.134
Plusy: 72
Posty: 15.236
Skąd: ふざけた時代
Pober napisał(a):
jesli ktos jest silniejszy na normalu to jest silniejszy w wszyskich poziomach
I po części to mam na myśli. Więc już wiesz, że nie każdy na SSJ2 ma identyczną moc. Goku prawie zawsze był silniejszy od Vegety, dlatego śmiem uważać, że jako SSJ2 również miał od niego nieco większą moc (może nawet niezauważalnie większą, ale jednak większą). A to, że w Zaświatach nauczył przemieniać się w SSJ3, oznaczało iż musiał pierw chcąc nie chcąc musiał osiągnąć maksymalną moc poziomu SSJ2, a Vegeta nie bardzo.

Pober napisał(a):
bo tak to by moce byly przyczepa i rozrzucaly mocami jak gownem na polu
Bardzo inteligentne porównanie. Tak bardzo, że nie wiem, o co w nim chodzi.

Pober napisał(a):
niema czegos takiego jak full power ssj...to wlasnie zostalo tak nazwane full power ssj byl jak walczyl z cellem i uzyl pelnej mocy...czyli to co wytrenowal tam
Jeśli coś zostało nazwane, to jest. Goku i Gohan "wytrenowali" w ROSAT Full Power SSJ.

Pober napisał(a):
tam codow niema
Właśnie - ale cudów.

PS. Nie przeklinaj na tym forum.

Regulamin Forum | AnimePhrases ~ anime & manga quotes | MAL | Twitter · YT
Pober Mężczyzna
Nameczanin
Nameczanin

Wiek: 36
Dni na forum: 5.925
Ostrzeżenia: 2
Posty: 55
Skąd: 3city
Zle mnie rozumiesz z tym ssj2 to jest tak jak pisalem zdania niezmienie jesli jestes silniejszy na normalu to w wszyskich jestes silniejszy , a te ich rownosc zle zrozumiales przeciwnicy sa rowni wtedy i tylko wtedy gdy ich poziomy wachaja sie na poziomie >/10% czyli mozna powiedziec ze jak Vegeta mial powiedzmy 350.000mln na ssj2 to goku mogl by miec i 360.000mln i ich walka byla by rowna...tak zostalo przyjete do tabeli z mangi i filmow...nie twierdze ze mieli ten sam poziom mocy ale twierdze ze byli rowni teraz rozumiesz? Kakarotto w zaswitach znalazl sposob jak zdobyc wyzszy poziom i to wszysko niema czegos takiego ze jak wytrenujesz jakas granice to dopiero mozesz w ssj3 przejsc...dzieciaki byly slabsze od goku i mialy ssj3...z ta kupa chodzilo ze bedzie chaos z liczbami ze np ktos na normalu jest silniejszy od ssj albo ssj2 to juz nonsens by byl...tak wytrenowali full power ale nie w sensie gorna granice ssj tylko ze osiagneli wysoki level znacznie wyzszy od innych...ale to niczym sie nieroznilo od ssj zwyklego...

edit:
No answer mam to rozumiec ze niemasz argumentow zeby mi udowodnic iz sa jakies tam naladowania tzn slabsze i mocniejsze poziomy? czyli wyzej ujmojac napsialem ze oni byli rowni w walce w poziomie Ki Kakarotto byl troche lepszy...
Shounen
*SōheiMenos 「僧兵メノス」
SōheiMenos 「僧兵メノス」
Shounen
Wiek: 35
Dni na forum: 7.134
Plusy: 72
Posty: 15.236
Skąd: ふざけた時代
Nie odpisałem, bo piszesz w takim stylu, iż połowy nie da się zrozumieć, więc nawet nie wiem, o czym mam Ci tu jeszcze pisać.
Poza tym ja nic tutaj nie mówię o żadnych poziomach SSJ2, bo one naprawdę nie istnieją (co innego Full Power SSJ).

Przeczytaj pierwszy akapit mojego ostatniego posta tyle razy, aż zrozumiesz o co mi tam chodzi, bo nie mam ochoty w kółko pisać tego samego.

Pober napisał(a):
napsialem ze oni byli rowni w walce w poziomie Ki Kakarotto byl troche lepszy
Jeśli Ki Goku było większe od Ki Vegety, to nie mógł on walczyć na tym samym poziomie (chyba że specjalnie by to robił), więc to zdanie jest bez sensu.

tak zostalo przyjete do tabeli z mangi i filmow
Przez kogo tak zostało przyjęte, jeśli można wiedzieć?

Regulamin Forum | AnimePhrases ~ anime & manga quotes | MAL | Twitter · YT
Dark Mężczyzna
Kaiō
Kaiō
[ Klan Tokugawa ]

Dni na forum: 6.125
Plusy: 4
Ostrzeżenia: 6
Posty: 5.406
Skąd: Poland
Pober, po pierwsze primo nie chcę Cię urazić, ale używaj spacjii dużych liter etc, bo jak czytam, to aż mnie oczy bolą, a po drugie jak się na czymś nie znasz to po prostu się nie wypowiadaj, bo to co wygadujesz śmieszne jest.
Są podpoziomy samym wyglądem sayiana masz dowód na ich istnienie, a dowód, że Goku jest naj... silniejszy masz w całym DB -_-'.
Vegeta1612
Ziemianin
Ziemianin

Dni na forum: 5.999
Ostrzeżenia: 1
Posty: 12
Chciałbym wam przypomnieć że nie ten jest lepszy kto ma więcej siły ale ten kto jest bardziej doświadczony i zna więcej technik (musi je umieć). Podam nawet przykład z prawdziwego życia. Ktoś kto trenuje aikido (i się zna na nim dobrze) może bez tródu załatwić pakera z siłowni. Podsumowując pytanie powinno brzmieć kto lepszy na ssj2.
Pober Mężczyzna
Nameczanin
Nameczanin

Wiek: 36
Dni na forum: 5.925
Ostrzeżenia: 2
Posty: 55
Skąd: 3city
Tatsumaru napisał(a):
Pober, po pierwsze primo nie chcę Cię urazić, ale używaj spacjii dużych liter etc, bo jak czytam, to aż mnie oczy bolą
sry mam dyslekcje ;]


Tatsumaru napisał(a):
a po drugie jak się na czymś nie znasz to po prostu się nie wypowiadaj, bo to co wygadujesz śmieszne jest.
Są podpoziomy samym wyglądem sayiana masz dowód na ich istnienie, a dowód, że Goku jest naj... silniejszy masz w całym DB -_-'.
i to ma byc dowod? jest on nikomy moze i przez pol z i gt byl lepszy ale pod koniec tego niepotwierdzisz bo nie wiesz [ ort! ]...argumenty wyssane z palca ;] po 2 gdzie oni wygladem sie roznia ?? pokaz mi...jest normal , na ssj masz zlote wlosy etc na ssj2 masz troche wiecej miesni jakies 10% i blyskawice czesto przesmyraja na ssj3 masz dlugie wlosy i pelno blyskawic...przeczytaj to co napsialem wyzej niebede sie powtarzal podpoziomy sa z palca wyssane ...jesli by byly to babidi na pewno [ ort! ] by maxa na ssj2 mu * ... rowny to 10% wachania energi ki...

Nie przeklinaj, już raz pisałem.
SoheiMajin Gotenks
Dai Kaiosama Mężczyzna
"Rōnin
Rōnin
[ Klan Takeda ]
Dai Kaiosama
Wiek: 38
Dni na forum: 6.610
Plusy: 2
Posty: 1.408
Tak sobie czytam te wypociny Pobera i normalnie szlag mnie trafia.

Nie wiem dlaczego tak sie dzieje, ale zdecydowana większość ogółu(nie poparte badaniami) publicznie wykazuje się zdumiewająca wręcz niewiedzą na temat, w którym sie wypowiada. Być może to jakaś pasja, rodzaj hobby- robić z siebie pośmiewisko, błazna. Jak dla mnie to strasznie głupie hobby....

Wypowiadać się w temacie, w którym nie ma sie choćby cienia rzetelnej wiedzy i jeszcze udowadniać, że ma się rację...
To doprawdy niewiarygodne...

Jestem pod wrażeniem.

A co do samego tematu, to chyba sie tu jeszcze nie wypowiadałem.
Jeśli uznać że Gogeta i Vegetto osiągnęli SSJ2, co nie jest dostatecznie jasną sprawą, to im, a właściwie Vegetto należałoby przyznać pierwsze miejsce.
Spośród innych wojowników...

Biorąc pod uwagę pojedynek Goku i Majin Vegety, to trzeba przyznać, że siły obu wojowników były wyrównane.
Szkoda, że walka nie została dokończona. Jej jednoznaczny wynik mógłby przesądzić sprawę.
Osobiście uważam, że Goku dysponował większą mocą, ale na poziomie SSJ2 siła jego i Vegety były, jeśli nie zupełnie równe, to bardzo zbliżone.

Kolejne miejsce to oczywiście Gohan w czasie swojej pierwszej przemiany.
Vegeta wyraźnie stwierdził, że moc dojrzałego Gohana była niższa niż tego z czasów Cell Game.

pozdrawiam

Takeda Shingen
Szybki jak wiatr, spokojniejszy niż las, gwałtowny jak ogień, niewzruszony niczym skała.
Pober Mężczyzna
Nameczanin
Nameczanin

Wiek: 36
Dni na forum: 5.925
Ostrzeżenia: 2
Posty: 55
Skąd: 3city
Jedyny co mnie rozumie po części chwała ci za to...ale i Ty próbujesz mi coś powiedzieć o tych pod poziomach? Proszę bardzo oświeć mnie o wielki...skoro taki wszechmądry jestes... i piszesz durnoty typu:


Dai Kaiosama napisał(a):
Tak sobie czytam te wypociny Pobera i normalnie szlag mnie trafia.

Nie wiem dlaczego tak sie dzieje, ale zdecydowana większość ogółu(nie poparte badaniami) publicznie wykazuje się zdumiewająca wręcz niewiedzą na temat, w którym sie wypowiada. Być może to jakaś pasja, rodzaj hobby- robić z siebie pośmiewisko, błazna. Jak dla mnie to strasznie głupie hobby....

Wypowiadać się w temacie, w którym nie ma sie choćby cienia rzetelnej wiedzy i jeszcze udowadniać, że ma się rację...
To doprawdy niewiarygodne...

Jestem pod wrażeniem.
Nie mam pojęcia na temat tego hobby co preferujesz...mowie tylko to co wiem, i nie powiem już kto tu jest ograniczony...no chyba ze mi coś udowodnisz...ale szczerze wątpię.
Focus Mężczyzna
"GMF
GMF
[ Klan Asakura ]
Focus
Wiek: 36
Dni na forum: 6.816
Plusy: 41
Posty: 2.966
Skąd: Szczecin
Hm tak czytam sobie i stwierdziłem, że się wypowiem. Powołując się, na biblie DB, stwierdza się, że siła Goku była nieznacznie większa od Vegety na poziomie SSJ2. Abstrahując od liczb (które często są wymysłem), można to domniemywać po słowach samego Vegety. Nie podam dokładnego cytatu, lecz stwierdził, że poddał się Babidiemu, tylko dlatego, iż wiedział, że z obecnym poziomem mocy nie jest w stanie dorównać Goku. Tak samo tyczy się to słów Trunksa, który daje do zrozumienia, że aura Goku jest większa od Vegety, mozna stwierdzić prawie namacalna. Mówicie o równości w ich walce, lub o przewadze Vegety ... moim zdaniem to nie było tak. Vegeta niejako zmusił Goku do walki, a ten dla dobra ludności zgodził się walczyć. Przebieg walki każdy z nas zna, aczkolwiek można stwierdzić, że Goku dysponował przez cały czas dodatkowym powerem, którego nie wykorzystał ze względu na to, by nie zabić Vegety (a sadze, ze spokojnie byłby do tego zdolny). Mówicie, że Goku musiał być silniejszy, ze względu na osiągniecie stadium SSJ3. Otóż niekoniecznie. Żeby osiągnąć dane stadium, potrzeba bodźca, lub danego poziomu siły. Goku udowodnił, że poziom mocy w poszczególnych stadiach, z treningiem i z doświadczeniem zwiększał się. Tak więc niekoniecznie maxymalna dawka mocy SSJ2 mogła oznaczać możliwość dojścia do SSJ3. Jeżeli miałbym ocenić, to stwierdziłbym, że odrobinę silniejszy byłby Goku. Pozdrawiam

Regulamin Forum | Cytaty z mang i anime

Obraz
Pober Mężczyzna
Nameczanin
Nameczanin

Wiek: 36
Dni na forum: 5.925
Ostrzeżenia: 2
Posty: 55
Skąd: 3city
Powiedziałeś dokładnie co ja móiwie tyle ze bardziej dyplomatycznie i treściwie...dysponował lekko większą mocą...i dysponował next poziomem dlatego mógł sobie pozwolić na taki standard walki...w każdej chwili mógł przyjąć ssj3 i pokonać Vegete...ale tego nie zrobił...

Focus napisał(a):
lecz stwierdził, że poddał się Babidiemu, tylko dlatego, iż wiedział, że z obecnym poziomem mocy nie jest w stanie dorównać Goku.
Tak mówił podczas gdy Kakarotto z nim rozmawiał...to fakt był słabszy od Goku dlatego postanowił poddać się babidiemu i dorównać mu...Pod koniec walki Vegeta trochę już zaczął tracić głowę kiedy Kakarotto zaczął go denerwować mówiąc o Bulmie i Trunksie...ale ich walka do tej pory była uważana za równa wiec pytanie do tematu można tłumaczyć tak...


Patryk SSJ napisał(a):
kto jest dla was najsilniejszy w stopniu SSJ2 ?
pod względem siły Kakarotto minimalnie silniejszy od Vegety mimo maijna...pod względem walki równi...i sprawa jasna...


ale wciąż mnie nikt wszech mądry nie oświecił z tymi pod poziomami lub słabszymi i mocniejszymi ssj2...czekam...
Dai Kaiosama Mężczyzna
"Rōnin
Rōnin
[ Klan Takeda ]
Dai Kaiosama
Wiek: 38
Dni na forum: 6.610
Plusy: 2
Posty: 1.408
ale wciąż mnie nikt wszech mądry nie oświecił z tymi pod poziomami lub słabszymi i mocniejszymi ssj2...czekam...
Nikt Cię nie oświecił?
Tobie nie pomoże nawet zderzenie z latarnią.

Jeśli nie jesteś w stanie zrozumieć argumentów, które wyłożył Ci Gotenks, to nie dotrą do Ciebie żadne inne.

Nie mam zamiaru i nie będę wdawać się w bezcelową i pozbawiona sensu dyskusję oraz dalej komentować twoich wypowiedzi.

pozdrawiam

Takeda Shingen
Szybki jak wiatr, spokojniejszy niż las, gwałtowny jak ogień, niewzruszony niczym skała.
Pober Mężczyzna
Nameczanin
Nameczanin

Wiek: 36
Dni na forum: 5.925
Ostrzeżenia: 2
Posty: 55
Skąd: 3city
aha trza było od razu ze twoja argumentacja jest za słaba by cokolwiek udowodnić...teraz kryjesz sie za duma nie wiem kim tu jesteś ale jak dla mnie uciekasz od tematu...aż sobie sciągnełem kilka odcinków tej walki i ewidentnie widac ze na poczatku Vegeta byl górą...pozniej jak rozmawiali na temat trikow to Songo mowil ze niesamowite wytrenowales sporo nowych trikow ale ja tez...a tym jego zabawnym trikiem byla ta blyskawiczna transkrypcja czy cos takiego po prostu [ ort! ] tam co Vegeta go prawie obezwładnil i w glebe wcisnol pozniej mu z dyni wszedl i skoczyl tak do niego on wtedy uzyl tego bo inaczej by sie niewyratowal...ale i tak mimo tego incydentu sam goku na pcozatku przyzanl ze mu by sie przydal tez trening i nawet smiem watpic ze mieli jednak ten sam poziom mocy...bo to niebyla walka Cella z Goku gdzie po dlugej walce Cell mial mniejsza zadyche tu obaj mieli taka sama jednostajnie w czasie...Dai Kaiosama a panu juz podziekuje ;] nie popisal sie pan swoja wiedza niestety...iec moge powiedziec iz te pytanie jest zle sformuowane kto silniejszy na ssj2 obaj rowni...nawet Vegeta mogl byc lepszy lekko z Ki nic nie wiadomo [ ort! ]...jest wiele argumentow za i przeciw moze byc cos takiego ponad 350.000mln ki Maijn Vegeta a goku 360.000mln ki lub goku 360.000mln ki a Maijn Vegeta ponad 360.000mln ki niewyczujesz a argumentacje Dai i Gotenksa typu ze zawsze byl silniejszy Goku niz Vegeta to moga sprzedawac po cenie zlomu...niezawsze na przykład [ ort! ] przy androidach c19,c20,c18,c17 Vegeta byl wtedy lepszy od goku...sam piccolo to powiedzial a trenowal z nim caly cas wiec znal kazdego mozliwosci...dziekuje za wysluchanie...pa
Dark Mężczyzna
Kaiō
Kaiō
[ Klan Tokugawa ]

Dni na forum: 6.125
Plusy: 4
Ostrzeżenia: 6
Posty: 5.406
Skąd: Poland
Nie ma, podkreślam nie ma konkretnego argumentu, na to czy Vegeta jest śilny, czy Goku. Moim zdaniem, gdy podłożył się tak jakby Babidiemu był o włos od Goku, miał przewagę, którą mógł wykorzystac, ale jak ktoś to napisał "Nie chciał zabić Vegety" Na samym TB widać było,że Vegeta bardzo prowokuje Goku dowód : Rozwalenie trybun, śmierć wielu ludzi. Jednakowoż uważam, że Goku zawsze jest silniejszy od Vegety.
Al Ed Upek Kobieta
"Deus Volt
Deus Volt
[ Klan Kutang ]
Al Ed Upek
Wiek: 35
Dni na forum: 6.238
Plusy: 10
Posty: 5.191
Skąd: Włocławek
Pober napisał(a):
aha trza było od razu ze twoja argumentacja jest za słaba by cokolwiek udowodnić...teraz kryjesz sie za duma nie wiem kim tu jesteś ale jak dla mnie uciekasz od tematu...aż sobie sciągnełem kilka odcinków tej walki i ewidentnie widac ze na poczatku Vegeta byl górą
OMG, facet przeczytaj te swoje wypociny i skonfrontuj z tym co napisali Gotenks, Focus i Dai. Jakby to powiedzieć robisz z siebie (eufemistycznie) głupca. No, ale widzę, że dobrze ci z tym.

Pober napisał(a):
a tym jego zabawnym trikiem byla ta blyskawiczna transkrypcja czy cos takiego po prostu [ ort! ] tam co Vegeta go prawie obezwładnil i w glebe wcisnol pozniej mu z dyni wszedl i skoczyl tak do niego on wtedy uzyl tego bo inaczej by sie niewyratowal.
To jest jakiś nowy wyznacznik siły? To co napisałeś jest bez sensu, niczemu nie dowodzi, a ponadto nie da się tego czytać.

Pober napisał(a):
nawet Vegeta mogl byc lepszy lekko z Ki nic nie wiadomo [ ort! ]...jest wiele argumentow za i przeciw
Tak przytoczyłeś już wiele "argumentów"

Pober napisał(a):
a argumentacje Dai i Gotenksa typu ze zawsze byl silniejszy Goku niz Vegeta to moga sprzedawac po cenie zlomu
A argumentację Vegety?

Odpowiedzi na wszystkie trudne pytania znajdziesz powyżej, powinieneś przeczytać jak ochłoniesz i wyciągnąć wnioski, przy okazji ucząc się właściwej pisowni.

Nigdy nie będę w 100 % szczęśliwy, bo spirytus ma 96 %.- mój kolega Marcin.
-Nadia, gdzie moje gacie?
-Nie wiem, pewnie do muzeum wzięli.
Panie Bolesławie, witamy w domu. Witamy całą ekipę czarnuchów z łańcuchami.
Nie oznacza to jednak, że byłem świniakiem pokroju Kwaśniewskiego, czy innego Komorowskiego, aż tak nisko nie upadłem. Chłopu trzeba dawać albo się nie dziwić. Chłopak wyczaił ją na skupie żywca. W sezonie tzw "świńskiej górki". Na imie jej było Teresa, Teresa z domu Bąk. Gonar wziął 2k kredytu na suple. xD
Pober Mężczyzna
Nameczanin
Nameczanin

Wiek: 36
Dni na forum: 5.925
Ostrzeżenia: 2
Posty: 55
Skąd: 3city
Joe Weider zamist pisal pierdoły niezwiazane z tematem o mnie...idz zobacz moze na podworku sie w piaskownicy bawisz...czytac sie nieda twoj problem nie chce [ ort! ] mi sie uzywac poprawnej polszczyzny tzn ąę ó ł itd...Tatsumaru dobrze koles zgadzam sie i z twoja wypowiedzia wlos w te czy w tamte niema roznicy rowny to rowny a nie kto silniejszy...A co chesz o argumentacji Vegety...był silniejszy kiedy walczyl z cyborgami byl rowny jako maijn...na koniec kiedy goku zmienil sie w kida byl od niego o niebo silniejszy...roznica jak miedzy cellem i goku na cell game...pod koniec gt nie wiadomo [ ort! ] albo rowni albo ktores lepsze czemu uwazasz ze zawsze byl lepszy co? skad masz dowody na to? głupiec to wlasnie ty bo pierdoły wypisujesz nieudzielaj sie jak niewtemacie jestes...znowu napsiales pierdoły nieodpowiadajac gdzie niby masz te podpoziomy...jakies dowody? procz tamtego full powera co jest nikomym dowodem?
Wyświetl posty z ostatnich:
Strony:   1, 2, 3, 4, 5  

Forum DB Nao » » » [Problem] Kto silniejszy na SSJ2?
Przejdź do:  
DB NaoForum DB NaoAninoteAnimePhrasesDr. Slump
Powered by phpBB
Copyright © 2001-2024 DB Nao
Facebook