Forum Dragon Ball Nao

» L'arc~en~Ciel ocena: 10,00 (głosy: 7)110

Strony:   1, 2, 3 ... 13, 14, 15 ... 38, 39, 40  
Ren Mężczyzna
Nameczanin
Nameczanin

Wiek: 31
Dni na forum: 5.535
Ostrzeżenia: 1
Posty: 53
Skąd: Osaka xD
nie orajcie go na wstepie xD
po prostu to moja ulubiona jest ^^"

ty... Katz ma racje... a jak z Dune to "Taste of love" ... i "Be destined"

najwięszy mam zaciesz przy "blorry Eyes" więc można by to uznać z mój ulubiony song ^^


Blurry Eyes *O* to mój drugi song larukowy - pierwszy był "Link" bo był to fma ^^"
ren blurry eyes honto daisuki

Why can't we just live AS ONE?!
Obraz
Yum-kun Kobieta
Nameczanin
Nameczanin
Yum-kun
Wiek: 33
Dni na forum: 5.555
Posty: 97
Skąd: Nibylandia
No cóż... Ja swojego pierwszego utworu laruku nie pamiętam (bardzo prawdowpodobne, ze było to Stay Away, bo nabijałam sie z boysbandowego zakonczenia ich tanca w pv) XD... Nie pamiętam nawet jaka piosenka mnie do nich przekonała >3
Ale z moich ulubieńców to Flower, Milky Way (ale to tylko dlatego, że uwielbiam przy tym wyc XDD)... Mmm... Co by tu jeszcze... Drink it Down, to na pewno [ ort! ], Lost Heaven i Ready Steady Go (niby to było moje pierwsze, ale tylko dlatego bo to opening do FMA był, a wtedy nawet nie wiedziałam ze to laruki).
A... tak nawiązując jeszcze do Kena i do jego spiewu... Uwielbiam jego głos i jest jak najbardziej w moim typie XDDD Tsumi no Nagame S.O.A.P. jest tak nieziemsko nastrojowe, że potrafie autentycznie sie wyłaczyć, marząc o wakacjach >3

Ai no Banana XDDD Bo Tetsu jest rlz, MiyavixHyde na wieczność, nieogolony Ken wa sekushi elemento desu, a Yukihiro jest jak Jinx, bo tylko ja sądze, że jest uroczy XDDD
A faceci po czterdziestce też moga byc przytulasni! O!
A HYDE TO BRZYDAAAAAL ! ! ! (ja nie wiem, co wy w nim widzicie, naprawde XDDDDDDD)
Katz Mężczyzna
^Hatamoto
Hatamoto
[ Klan Tokugawa ]
Katz
Wiek: 34
Dni na forum: 5.883
Plusy: 27
Posty: 5.280
Skąd: Bydgoszcz Respekt: 99
moje L'arc top 10:
1.Driver's High
2.Heaven's Drive
3.niji
4.Daybreak's Bell
5.Drink it Down
6.Promised Land
6.New world
7.Dune
8.All Dead
9.alone en La Vida
10.Honey

Ideology evo:
Józef Stalin: "Cudów nie ma"
Donald Tusk: "Polska będzie gospodarczą potęgą"
Berlusconi: "Wygramy, bo nie jesteśmy fiutami".
Obraz
Dark Mężczyzna
Kaiō
Kaiō
[ Klan Tokugawa ]

Dni na forum: 6.147
Plusy: 4
Ostrzeżenia: 6
Posty: 5.406
Skąd: Poland
Ja na razie mam trzy ulubione utwory Laruku^^, ale jak na kogoś, kto zna ten zespół od kilku miesięcy to jest dobrze .
Powiem Wam, że dziwi mnie, że kawałki Laruku nie są puszczane na Vivie, ani w radiu nigdy tego nie słyszałem ino tą głupią Dodę puszczają na okrągło ;p.
Miejmy nadzieje, że to się zmieni, bo wielu ludzi w Polsce nawet nie wie co to J-Rock np mój brat .
Mafefka Kobieta
Wojownik
Wojownik
Mafefka
Wiek: 32
Dni na forum: 5.534
Posty: 39
Skąd: Theatre of Kissu
Mafefka napisał(a):
To teraz piszemy o piosenkach pierwszych i ulubionych..?
okeee ^_^
o ile pamiętam..(to fenomen, że przy mojej sklerozie w ogóle cokolwiek pamiętam.łącznie z własnym imieniem xD)..pierwszą piosenką Laruków jaką usłyszłam było "Seventh Heaven" i to od razu z PV więc wypaśnie ^.^
Ulubiona piosenka...że tak powiem sezonowo..na zmułę najchętniej "A Silent Letter" ,"Hoshizora" czy "Ushinawareta Nagame" , na wielkie i mniejsze fazy coś bardziej zywszego np "Nexus4", "Pretty Girl", "Flower", "Honey" czy "Snow Drop"..
najwięszy mam zaciesz przy "blurry Eyes" więc można by to uznać z mój ulubiony song ^^
coś pochrzaniłam..gome..może to ktoś skasować^^'?

Obraz
wiem, że nie będę się martwić gdy zabraknie powietrza...
muzyką też się świetnie oddycha...
Katz Mężczyzna
^Hatamoto
Hatamoto
[ Klan Tokugawa ]
Katz
Wiek: 34
Dni na forum: 5.883
Plusy: 27
Posty: 5.280
Skąd: Bydgoszcz Respekt: 99
Dark Sky napisał(a):
Powiem Wam, że dziwi mnie, że kawałki Laruku nie są puszczane na Vivie, ani w radiu nigdy tego nie słyszałem ino tą głupią Dodę puszczają na okrągło ;p.
Miejmy nadzieje, że to się zmieni, bo wielu ludzi w Polsce nawet nie wie co to J-Rock np mój brat .
Noi masz juz odpowiedz, po prostu [ ort! ] duzo ludzi nie zna J-rocka, a ci co moze raz widzieli kojarza go z pofarbowanymi i umalowanymi gejami, na niemieckiej Vivie czasami są puszczane J-musicowe kawałki ale Laruków nigdy nie widziałem

Ideology evo:
Józef Stalin: "Cudów nie ma"
Donald Tusk: "Polska będzie gospodarczą potęgą"
Berlusconi: "Wygramy, bo nie jesteśmy fiutami".
Obraz
ada-chan Kobieta
Wojownik
Wojownik
ada-chan
Wiek: 35
Dni na forum: 5.535
Ostrzeżenia: 1
Posty: 36
Dark Sky napisał(a):
Powiem Wam, że dziwi mnie, że kawałki Laruku nie są puszczane na Vivie, ani w radiu nigdy tego nie słyszałem ino tą głupią Dodę puszczają na okrągło ;p.
a ja się cieszę, że nie puszczają tego, dobrze jest być oryginalnym, nieprawdaż? poza tym zaraz by się namnożyło tych pseudo fanów jak i wrogów... bez nich jest o wiele lepiej ^.^

co do 20lecia to słyszałam, że Grecja jest w planach, ale wiadomo.. tak naprawdę przekonamy się w 2011 ^.^ to już tylko 2 lata O__O

A no i piosenki.. cóż twórczość Laruku jest bardzo zróżnicowana, ale tak jak powiedział 'dojrzewający fan' każda piosenka ma w sobie coś i ja nie potrafię wybrać ulubionej, bo wtedy sobie pomyśle 'a nie bo tamta też jest fajna, a i tamta a i tamta' i tak się tego namnoży, że wyjdą wszystkie ^_^
Za to mogę śmiało powiedzieć, że ulubionym albumem moim jest Kiss, jest dla mnie arcydziełem *______* (Chociaż Heart pląsuje się zaraz za nim ze względu na Anatę)
ja zaczęłam od AWAKE i wszystko ze mną okej toteż nie uważam że trzeba zacząć od Dune ^.^ acz można, można

I MUST NOT LET MY LOVE FREE IT'S DESTINY OF THE VAMPIRE

Obraz
Katz Mężczyzna
^Hatamoto
Hatamoto
[ Klan Tokugawa ]
Katz
Wiek: 34
Dni na forum: 5.883
Plusy: 27
Posty: 5.280
Skąd: Bydgoszcz Respekt: 99
ada-chan napisał(a):
co do 20lecia to słyszałam, że Grecja jest w planach, ale wiadomo.. tak naprawdę przekonamy się w 2011 ^.^ to już tylko 2 lata O__O
chyba jakis farmazon, japonskie zespoły jako kierunek swych europejskich wojazy wybierą z reguły: Francje, któres z krajow skandynawskich, Niemcy, wielka brytanie ale jak napisałas sami sie o tym przekonamy za 2 lata

Ideology evo:
Józef Stalin: "Cudów nie ma"
Donald Tusk: "Polska będzie gospodarczą potęgą"
Berlusconi: "Wygramy, bo nie jesteśmy fiutami".
Obraz
Ren Mężczyzna
Nameczanin
Nameczanin

Wiek: 31
Dni na forum: 5.535
Ostrzeżenia: 1
Posty: 53
Skąd: Osaka xD
co do 20lecia to słyszałam, że Grecja jest w planach, ale wiadomo.. tak naprawdę przekonamy się w 2011 ^.^ to już tylko 2 lata O__O
Gdzie?!
Ta... dwa lata, koncert i jak umrę to się nie będę wściekał... hehe...

"top 10" jako tako nie mam, mam to samo co Ada-chan, ale aktualnie "ćpam uspokajacze": Hitomi ni Utsuru mono" i "Ushinawareta Nagame" ...

Why can't we just live AS ONE?!
Obraz
Neko Yoru Kobieta
Super Nameczanin
Super Nameczanin
Neko Yoru
Dni na forum: 5.583
Posty: 127
chyba jakis farmazon, japonskie zespoły jako kierunek swych europejskich wojazy wybierą z reguły: Francje, któres z krajow skandynawskich, Niemcy, wielka brytanie ale jak napisałas sami sie o tym przekonamy za 2 lata
No bo gdzie indziej jak we Francji Laruki mogli zaczynać podbijać Europe swoją obecnością?
I to normalne ze wybierają te kraje - tam mają najwięcej fanów.
Tyle ze z Larukami jest tak, że wszyscy ich znają, jest wielu wiernych fanów... ale[to zabrzmi dziwnie] są za mało komercyjni ._. Jest wiele rodzajów komercji, i nie każda jest od razu zła - ale tacy Gazette czy Miyavi są dużo bardziej komercyjni i 'popularniejsi' w europie... PSCompany... fabryka gwiazd...
ada-chan napisał(a):
a ja się cieszę, że nie puszczają tego, dobrze jest być oryginalnym, nieprawdaż? poza tym zaraz by się namnożyło tych pseudo fanów jak i wrogów... bez nich jest o wiele lepiej ^.^
Eh..... w tym momencie mam ochotę się nagadać ._. taaa... bądźmy wybrańcami i czekajmy aż za xxx lat uda nam się użebrać na wyjazd na koncert do Japonii bo tu za mało fanów żeby im się przyjazd opłacał>.>

A moja pierwsza piosenka? Blurry Eyes.

Być sobą - to chyba najtrudniejsza rola jaką przyszło nam grać.
Obraz
Sakuya Mężczyzna
Nameczanin
Nameczanin
Sakuya
Wiek: 32
Dni na forum: 5.630
Posty: 78
Skąd: Osaka
Mafefka napisał(a):
pierwszą piosenką Laruków jaką usłyszłam było "Seventh Heaven" i to od razu z PV więc wypaśnie ^.^
A nie flower? Już nie pamiętam czym ja ciebie z MP4 katowałem xD

Milky way jest piosenką do której się fałszuje... w każdym razie ja nie lubię jej czystko śpiewać xD Ona jest taka radosna i w ogóle XD

Ja nie jestem w stanie wybrać ulubionej piosenki... płyt słucham 'okresowo', zależy jaki mam akurat temat w bani....
Od czego się zaczęło też nie jestem w stanie powiedzieć...[latka lecą kurde...] Chyba Dune ale pewności nie mam...[Ren! zapytaj się ojca xD]

ada-chan napisał(a):
i wszystko ze mną okej
Ada... ty myśl co ty piszesz...

ada-chan napisał(a):
a ja się cieszę, że nie puszczają tego, dobrze jest być oryginalnym, nieprawdaż? poza tym zaraz by się namnożyło tych pseudo fanów jak i wrogów... bez nich jest o wiele lepiej ^.^
nie lubię takiego stanowiska. Niech se będę pseudofani my i tak wiemy kto jest lepszy xD Im więcej fanów tym lepiej - Laruku więcej zarabia, robią się popularniejsi... A potem znowu mają koncert w Europie i kolejny i kolejny... @.@

Laru-chan napisał(a):
Tetsu pracuje nad nowym materiałem?? Podobno w styczniu miał coś nagrywać. Mam nadzieję, że tym razem, to nie plota, tylko fakt. "Can't stop Believing" jest genialny. Nie tylko muzycznie i głosowo, ale i pod względem treściowym.
Tetsu-sama ma w sumie słaby głos ale wie co z nim robić i słucha się go bardzo przyjemnie ^.^ W tym słuchowisku radiowym , nie tak dawno go nie było i jako przyczynę podano że... pracuje ^.^ nad nowym materiałem ^.^

Laru-chan napisał(a):
(nawet Japończycy się targnęli XD)
ok 120 osób z Le Ciel... nie musieli płacić za bilety @.@

Obraz

i ja się potem zastanawiam dlaczego ludzie mnie nie lubią... >3
Obraz
ada-chan Kobieta
Wojownik
Wojownik
ada-chan
Wiek: 35
Dni na forum: 5.535
Ostrzeżenia: 1
Posty: 36
Neko Yoru napisał(a):
Eh..... w tym momencie mam ochotę się nagadać ._. taaa... bądźmy wybrańcami i czekajmy aż za xxx lat uda nam się użebrać na wyjazd na koncert do Japonii bo tu za mało fanów żeby im się przyjazd opłacał>.>
jakoś ich nie widzę w Polsce >.> ( no chyba, że VAMPS *__________*) zresztą to był by już mój koniec xD

Neko Yoru napisał(a):
No bo gdzie indziej jak we Francji Laruki mogli zaczynać podbijać Europe swoją obecnością?
I to normalne ze wybierają te kraje - tam mają najwięcej fanów.

ja bym powiedziała, że w Hiszpani tudzież cała Ameryka Południowa - tam jest ich od groma O.O

I MUST NOT LET MY LOVE FREE IT'S DESTINY OF THE VAMPIRE

Obraz
Chwila Kobieta
autorka posta nr 100000
autorka posta nr 100000
[ Klan Tokugawa ]
Chwila
Wiek: 31
Dni na forum: 5.622
Posty: 308
Ja tam czekam na koncert. Nie wiem czy się doczekam, ale czekam. Mam nadzieję, że się na niego wybiorę. Muszę...

Neko Yoru napisał(a):
ale tacy Gazette czy Miyavi są dużo bardziej komercyjni i 'popularniejsi' w europie...
Rzeczywiście. Jak rzuciłam hasło : "Słucham Laruku" to odpowiedź mniej więcej taka: "Łe?? Że co?". Natomiast kiedy paplałam coś o the GazettE to sama się zdziwiłam, kiedy mi mówili, że raczej ich kojarzą i że słyszeli kilka utworów.

Słuchać Laruku zaczynałam od "Heart", a konkretniej to od "Winter fall". Pamiętam, że kilka dni non stop leciało z głośników.
Moich ulubionych piosenek mam kilka : "Winter fall", "Shout at the devil", "Niji", "As one", "All dead", "Revelation", "Lover boy" i "Hurry Xmas" i oczywiście "Daybreak`s bell" i nawet "Pretty girl" i teraz jak tak sobie przypomnę to jeszcze "Pieces", "Ibara no namida", "Kasou". O ja cie. Dużo tego.
Ren Mężczyzna
Nameczanin
Nameczanin

Wiek: 31
Dni na forum: 5.535
Ostrzeżenia: 1
Posty: 53
Skąd: Osaka xD
A moja jedna nie j-rockowa znajoma kojarzy "C'est la vie" *O*

Byłem tym taaak zachwycony...

A na live muszę jechać... demo... wątpię w swoją kasę.. TOT

Why can't we just live AS ONE?!
Obraz
Dark Mężczyzna
Kaiō
Kaiō
[ Klan Tokugawa ]

Dni na forum: 6.147
Plusy: 4
Ostrzeżenia: 6
Posty: 5.406
Skąd: Poland
Katzu~no~Yuutsu napisał(a):
Noi masz juz odpowiedz, po prostu [ ort! ] duzo ludzi nie zna J-rocka,
Moim zdaniem jeśli jest na to popyt i co raz więcej fanów, to TV powinna się zastanowić nad tym, czy promowanie Laruku nie przyniosło by im zysków.

ada-chan napisał(a):
poza tym zaraz by się namnożyło tych pseudo fanów jak i wrogów...
Wydaje mi się, że nawet teraz mają sporo anty fanów i wrogów.

Chwila napisał(a):
Ja tam czekam na koncert.
Ja też .
Yum-kun Kobieta
Nameczanin
Nameczanin
Yum-kun
Wiek: 33
Dni na forum: 5.555
Posty: 97
Skąd: Nibylandia
Dark Sky napisał(a):
Wydaje mi się, że nawet teraz mają sporo anty fanów i wrogów.
Chciałabym posłuchać argumentów wrogów i antyfanów XDDDD Bo nielubienie rozumiem (sama jeszcze rok temu za nimi nie przepadałam), ale antyfanostwa juz nie...

Ai no Banana XDDD Bo Tetsu jest rlz, MiyavixHyde na wieczność, nieogolony Ken wa sekushi elemento desu, a Yukihiro jest jak Jinx, bo tylko ja sądze, że jest uroczy XDDD
A faceci po czterdziestce też moga byc przytulasni! O!
A HYDE TO BRZYDAAAAAL ! ! ! (ja nie wiem, co wy w nim widzicie, naprawde XDDDDDDD)
Dark Mężczyzna
Kaiō
Kaiō
[ Klan Tokugawa ]

Dni na forum: 6.147
Plusy: 4
Ostrzeżenia: 6
Posty: 5.406
Skąd: Poland
Yum-kun napisał(a):
Chciałabym posłuchać argumentów wrogów i antyfanów
Wiesz wątpię w to, żeby taki antyfan miał śmiałość wypowiedzieć się na temat Laruku często jest tak u ludzi,że gdy coś nie znają to krytykują, zrobili by pewnie z siebie pośmiewisko pośród tylu fanów.
Katz Mężczyzna
^Hatamoto
Hatamoto
[ Klan Tokugawa ]
Katz
Wiek: 34
Dni na forum: 5.883
Plusy: 27
Posty: 5.280
Skąd: Bydgoszcz Respekt: 99
Dark Sky napisał(a):
Moim zdaniem jeśli jest na to popyt i co raz więcej fanów, to TV powinna się zastanowić nad tym, czy promowanie Laruku nie przyniosło by im zysków.
j-music, to nie tylko Laruku oni juz maja 40 lat wszystko juz osiągneli i priorytetem w popularyzacji J-music powinno byc zachecianie do przyjazdu takich zepołó jak: The Gazette, Monoral, Antic Cafe i innych.Laruku, to klasyk który powinno sie cenic ale nie skupiac na nim kompletnej uwagi.


Dark Sky napisał(a):
Wiesz wątpię w to, żeby taki antyfan miał śmiałość wypowiedzieć się na temat Laruku często jest tak u ludzi,że gdy coś nie znają to krytykują, zrobili by pewnie z siebie pośmiewisko pośród tylu fanów.
na 100%, jakby doszło do koncertu w polsce Tetsu dostałby miano pedała, okreslonego przez rozne szmatławce typu ''fakt'', konczac na komentarzach na forach portali internetowych.

Ideology evo:
Józef Stalin: "Cudów nie ma"
Donald Tusk: "Polska będzie gospodarczą potęgą"
Berlusconi: "Wygramy, bo nie jesteśmy fiutami".
Obraz
Dark Mężczyzna
Kaiō
Kaiō
[ Klan Tokugawa ]

Dni na forum: 6.147
Plusy: 4
Ostrzeżenia: 6
Posty: 5.406
Skąd: Poland
Katzu~no~Yuutsu napisał(a):
j-music, to nie tylko Laruku oni juz maja 40 lat wszystko juz osiągneli
Dzięki za informacje, bo jak Wiesz j-music interesuje się dosyć krótko, więc każda informacja się przyda.

Katzu~no~Yuutsu napisał(a):
na 100%, jakby doszło do koncertu w polsce Tetsu dostałby miano pedała,
Może na początku tak by sądzili, ale potem gdyby zobaczyli, że z j-music i Laruku można zarobić niezłą kasiorę szybko by zmienili zdanie.

konczac na komentarzach na forach portali internetowych.
A myślisz, że w Japonii na portalach internetowych każdy ich występ chwalą?.
Pewnie, że też znajdą się i negatywne komentarze, tak jest wszędzie.
Katz Mężczyzna
^Hatamoto
Hatamoto
[ Klan Tokugawa ]
Katz
Wiek: 34
Dni na forum: 5.883
Plusy: 27
Posty: 5.280
Skąd: Bydgoszcz Respekt: 99
Dark Sky napisał(a):
A myślisz, że w Japonii na portalach internetowych każdy ich występ chwalą?.
Pewnie, że też znajdą się i negatywne komentarze, tak jest wszędzie.
ci co ich nie słuchaja w ogóle [ ort! ] nie wypowiadaja sie na ich temat.Ale wiekszosc ludzi ich tam szanuje, a nastolatki to nawet więcej...

Ideology evo:
Józef Stalin: "Cudów nie ma"
Donald Tusk: "Polska będzie gospodarczą potęgą"
Berlusconi: "Wygramy, bo nie jesteśmy fiutami".
Obraz
Wyświetl posty z ostatnich:
Strony:   1, 2, 3 ... 13, 14, 15 ... 38, 39, 40  

Forum DB Nao » » » L'arc~en~Ciel
Przejdź do:  
DB NaoForum DB NaoAninoteAnimePhrasesDr. Slump
Powered by phpBB
Copyright © 2001-2024 DB Nao
Facebook