Forum Dragon Ball Nao

» A co myślicie o ping pongu!

Strony:   1, 2
S1mon Mężczyzna
Nameczanin
Nameczanin
S1mon
Wiek: 32
Dni na forum: 6.312
Posty: 62
Skąd: Wałbrzych
Kiedyś grałem w ping ponga , ale to było w podstawówce mieliśmy stół na korytarzu to sie grało

Nie zainteresował mnie ten sport .
Ale jak widziałem ja w to grają Chińczycy to szok tak odbijają ,że ta piłka lata tak szybko ...

[img50.imageshack.us/img50/5836/gok51copyykv3.jpg]
Podziękowania dla moich małpeczek Avensusa i Ematiego Dziubasy !!!
mihesz Mężczyzna
Full Power SSJ
Full Power SSJ

Wiek: 33
Dni na forum: 6.148
Plusy: 2
Ostrzeżenia: 1
Posty: 519
Uwielbiam tenis stołowy!!Gram z kolegami w szkole,a w domu podbijam sobie piłeczkę rakietką
eMate Mężczyzna
"Rōnin
Rōnin
[ Klan Asakura ]
eMate
Wiek: 32
Dni na forum: 7.043
Posty: 1.327
Skąd: Wałbrzych
Ogladanie jest do kitu, natomiast gra przeciwko komus wciaga:) Calkiem dobry sport na letnią nude.
Byczusia Kobieta
Kami
Kami
[ Klan Takeda ]
Byczusia
Wiek: 30
Dni na forum: 5.820
Plusy: 6
Posty: 4.735
Skąd: z świata snów i marzeń
Co myślę ja o ping pongu?
No cóż... Jeżeli chodzi o ogranie to nawet lubię. Na ogół nienawidzę uprawiać(większości) sportów, ale ten to mi się podoba. Jak byłam malutka(5-6 lat) to gdy kuzynostwo z wujostwem przyjeżdżało do mnie do domu to brat z kuzynem grali w tego stołowego tenisa. Ja też czasem w niego grałam lub ,,sędziowałam"(dawałam jakieś kosmiczne z sufitu liczby, albo po równo wszystkim, heh stare dobre czasy). U mnie w szkole są nawet 2 stoły do grania w ping- ponga. Ja sama wiem, że kiepsko gram w niego, w rezultacie piłka lata po całym pomieszczeniu, tylko nie po stole . Przypomina mi się też taka sytuacja jak jeszcze byłam w 6 kl. podstawówki na lekcji w-f - kiedyś tak machnęłam, że walnęłam nielubianego kolegę(szedł za moimi plecami po piłeczkę). Uśmiali się wszyscy po pachy.
Co do oglądania- raczej nie. Na ogół nie lubię sportu.
Pozdrawiam.
Angel of destiny.

[img][/img]
,,Nie możesz poświęcić życia za ukochaną osobę, musisz żyć ,by jej chronić"
,,W świecie ninja ci, co łamią zasady są śmieciami. Ale ci, co porzucają swoich przyjaciół są gorsi niż śmiecie"
[http://yog-sothoth.tanuki.pl/main/licznik/byczusia/250x50.png]
,,Bo jeśli głupotą jest obrona życia
Będę głupcem do ostatniego dnia"
Młoda Mysz Mężczyzna
Super Saiyanin
Super Saiyanin
Młoda Mysz
Wiek: 26
Dni na forum: 5.858
Plusy: 1
Ostrzeżenia: 2
Posty: 339
Ja nie lubie ping-ponga i nie polubie juz wole od tego bardziej tenisa ziemnego fajniejszy jest

Obraz
FungaFuFu Kobieta
Saiyanin
Saiyanin
FungaFuFu
Wiek: 26
Dni na forum: 5.416
Posty: 192
Skąd: Olsztyn :)
O matko! Ping-pong to jakaś masakra. Grałam wiele razy, ale jakoś mi nie szło xD. Ja w ogóle w każdym sporcie muszę kogoś czymś walnąć albo coś podobnego. Ale tak dla jaj mogę sobie pograć.

Anime na zawsze !!!
Wyświetl posty z ostatnich:
Strony:   1, 2

Forum DB Nao » » » » A co myślicie o ping pongu!
Przejdź do:  
DB NaoForum DB NaoAninoteAnimePhrasesDr. Slump
Powered by phpBB
Copyright © 2001-2024 DB Nao
Facebook