Forum Dragon Ball Nao

» Najsilniejsza postać? ocena: 10,00 (głosy: 3)110

Strony:   1, 2, 3, 4  
Gangez Mężczyzna
Super Saiyanin 4
Super Saiyanin 4
[ Klan Tokugawa ]
Gangez
Wiek: 34
Dni na forum: 5.683
Plusy: 17
Posty: 2.896
Skąd: Szczecin
Thorik napisał(a):
Nie zapominajmy, że energia Mistic była nieograniczona i nie zużywała się tak jak na poziomie SSJ3
Nie, Nie. Ona nie była nieograniczona tylko rozwinięte zostały maxymalne siły Son Gohana tzn że więcej niż Mystic by z siebie nie wykrzesał.

Jakby miał nieograniczoną siłę to by se wszechświat 1 palcem zniszczył xD

Czytałem gdzieś że na końcu GT Songo dostaje od smoka nieograniczoną moc ale nie wiem czy to bujda czy nie, ja nie widziałem nic takiego na końcu
Son Mati Mężczyzna
Super Saiyanin
Super Saiyanin
[ Klan Kaeshi ]
Son Mati
Wiek: 32
Dni na forum: 5.726
Plusy: 1
Posty: 360
Skąd: Czerwionka-Lesczyny
Grupowe scalenie? NIE! Czemu?
To jest po prostu naciągane i głupie. Wynika to z wyobraźni fanów, którzy myślą: "A co by było gdyby połączyć Goku, Gohana, Vegetę i Trunksa?" To by było nudne, 3 tańce fuzji, albo 3 połączenie Potarą... Na co to komu? Wg mnie DBZ straciłoby coś w sobie, gdyby coś takiego było. Przy Vegetto, potężny Buu z Gohanem i spółką wymiękał, po co więcej?
Coś takiego nadaje się jedynie do czegoś w stylu GT, czyli shitowskiej kontynuacji.

"Najpiękniejszy uśmiech posiadają ci, którzy rzadko się uśmiechają"
Gangez Mężczyzna
Super Saiyanin 4
Super Saiyanin 4
[ Klan Tokugawa ]
Gangez
Wiek: 34
Dni na forum: 5.683
Plusy: 17
Posty: 2.896
Skąd: Szczecin
Można zawsze robić jak Goku powiedział do seniora bogów.

"Poradzimy sobie bez kolczyków"

szczecin
sadsa150
Ziemianin
Ziemianin

Dni na forum: 5.610
Posty: 10
Przepraszam że tak powiem ale Ci którzy myślą że Son Goku czy Vegeta są najsilniejsi to idioci. To poważne oskarżenie a więc już wyjaśniam. Otóż według mnie i wielu specjalistów DB. Najsilniejsza postacią jest Gohan, a konkretnie Mysitc Gohan Lub Ultimate Gohan czyli ten po rytuale. Dlaczego jest najsilniejszy? "Na to pytanie odpowiedzi udziela nam manga, a szczególnie kwestia wykonawcy rytuału - Starego Kai'a. Ten mówi, że "Gohan stanie się po wszystkim najpotężniejszym wojownikiem we Wszechświecie". Po samym rytuale, Goku gratuluje swojemu synowi, i jest pod ogromnym i szczerym wrażeniem jego siły. Następnie, podczas walki z Super Buu, gdy fuzja Gotenksa rozpada się, Goku wykrzykuje: "Już nie jesteś taki niebezpieczny, teraz Gohan cię pokona!". Do czego zmierzam? Do tego, iż Ultimate Gohan jest silniejszy niż Goku SSJ3. I to nie "trochę silniejszy", ale wedle różnych szacowań 3 - 6x silniejszy. Do tego wniosku dochodzimy na podstawie kilku faktów, a przede wszystkim prostego i oczywistego - Gohan bez trudu pokonał Super Buu, zaś Goku bał się nawet stawić mu czoła. Ponadto, siła Gohana zbudowała wielką część kuli Genki, którą Goku zniszczył Kid Buu. Następnym argumentem za jest fakt, że Goku zapowiedział Buu, że wkrótce zastąpi go wojownik silniejszy od niego. Miał tu na myśli Gotenksa, nie wiedząc przy tym, że Gotenks może osiągać SSJ3. Tak więc już Gotenks Super Saiyanin był lepszy niż Goku SSJ3. Resztę zestawień znamy, wiemy, że Gohan dokonał to, czego nawet Gotenks SSJ3 nie był w stanie. No i sam twórca przyznaje, że Gohan był najlepszym pojedynczym wojownikiem w Dragonball Z."
Wszystkie informacje zaczerpnięte z: centrum-db.pl
Autorem tego tekstu jest "Saturnine"
Pozdrawiam.
Gangez Mężczyzna
Super Saiyanin 4
Super Saiyanin 4
[ Klan Tokugawa ]
Gangez
Wiek: 34
Dni na forum: 5.683
Plusy: 17
Posty: 2.896
Skąd: Szczecin
A ja powiem tak na przeciw twojej wypowiedzi "ci co myślą że Mystic gohan jest najsilniejszy to idioci bo przecież został pokonany przez Buu ( w momencie kiedy ten miał w sobie Gothenksa)" nio właśnie......

A jeżeli ci chodziło o Wojowników Sayan to oczywiście zgodzę się z tobą że Mystic był najsilniejszy. No ale nie przesadzaj z tym 3-6x przecież Gohan i Songo SSJ3 jakoś sobie dawali radę z Buu.
Gohan dysponował większą mocą od goku ale wystarczy porwnać walkę Buu-M Gohan(po treningu w zaświatach) oraz Songo SSJ3- Buu(kiedy gohan szukał kolczyka wśrd skał). Gohan nie nadążał a Goku se dawał radę

Ostatecznie powiem tak Gohan był najsilniejszy ale jakby miała być konfrontacja GokuSSJ3- M Gohan to jednak songo by wygrał. nie ma bata technika i doświadczenie robi swoje

szczecin
sadsa150
Ziemianin
Ziemianin

Dni na forum: 5.610
Posty: 10
Hmm.. tak:) Wezmę to pod uwagę. Ale czy sam Goku nie powiedział, iż to Gohan jest najsilniejszy? Powiedział, że wkrótce zastąpi go wojownik silniejszy od niego. Chodziło mu o Gottenksa a nie wiedział, że Gottenks może osiągnąć poziom super saiyan 3. Tak więc już Gottenks był silniejszy od Goku i to na poziomie super saiyan. A przecież Gohan bez trudu dokonał tego czego nie zdołał dokonać ani Goku SSJ3 Ani Gottenks SSJ3. Tak więc sądzę, że starcie pomiędzy Goku SSJ3 a Mystic Gohanem zakończyło by się zwycięstwem Gohana. Chciałem jeszcze przypomnieć, że to Gohan zbudował większą część Genki Damy, ale to tylko moje zdanie na temat walki do której nigdy nie doszło:)
Gangez Mężczyzna
Super Saiyanin 4
Super Saiyanin 4
[ Klan Tokugawa ]
Gangez
Wiek: 34
Dni na forum: 5.683
Plusy: 17
Posty: 2.896
Skąd: Szczecin
sadsa150 napisał(a):
Hmm.. tak:) Wezmę to pod uwagę. Ale czy sam Goku nie powiedział, iż to Gohan jest najsilniejszy?
Ależ gohan jest najsilniejszy z sayanow. Ja temu nie przeczę

sadsa150 napisał(a):
Tak więc już Gottenks był silniejszy od Goku i to na poziomie super saiyan
Gothenks SSJ nie był silniejszy od songa SSJ3. Zauważ że dzieciaki SSJ3 miały problem ze zwykłym złym Buu. A przypomnij sobie że moment kiedy to Goku jakoś sobie radził z Buu + Gothenks + Piccolo

sadsa150 napisał(a):
Chciałem jeszcze przypomnieć, że to Gohan zbudował większą część Genki Damy
CO?? głupoty piszesz, za mało oglądałeś ten fragment. Przypomnij sobie kiedy to przyjaciele songa oddali już swoją moc(wraz z Gohanem) a Vegeta (albo Kaio nie pamiętam dokładnie) powiedział że nie wszyscy ziemianie oddali energię że powinna być 10x większa. No wtedy wszedł do akcji herkules no i kula rzeczywiście powiększyła się 10 krotnie. Ja myślę że enegria gohana z kuli wynosiła 1/20 całości

szczecin
sadsa150
Ziemianin
Ziemianin

Dni na forum: 5.610
Posty: 10
Nie ważne kłócić sie nie będę. Dla mnie Gohan był najsilniejszy ze wszystkich i już! ;]
Vegeta_SSJ4 Mężczyzna
Saiyanin
Saiyanin
Vegeta_SSJ4
Wiek: 37
Dni na forum: 5.504
Posty: 191
Skąd: z Vegety :D
Jak dla mnie najsilniejszy jest Vegeta i jego fuzję z Songiem dzięki czemu powstają potężni wojownicy Vegitto i Gogeta .Inni wojownicy po prostu się chowają przy Vegecie

" ... Jest tylko jedna rzecz,w życiu ludzi,narodów i państw,która jest bezcenna:tą rzeczą jest Honor ... " - A dla Vegety Honor jest bezcenny
D_Corleone^^ Mężczyzna
Super Nameczanin
Super Nameczanin
D_Corleone^^
Wiek: 29
Dni na forum: 5.490
Ostrzeżenia: 1
Posty: 107
Skąd: オルシュティン
Powiem krótko, bo nie chcę mi się rozpisywać na ten temat.

Wg. mnie Goku jest równie silny co jego syn Gohan. A gdyby Gohan w późniejszych latach, gdy już na dobre zajął się nauką, ostro trenował, to nie byłoby drugiego takiego kozaka w całym wszechświecie. Takie są dzieci człowieka i saiyana. ; p
Vego1920 Mężczyzna
Wojownik
Wojownik
Vego1920
Wiek: 33
Dni na forum: 5.392
Ostrzeżenia: 1
Posty: 43
co za glupoty nie mozan bylo przewyszyc moca Songa SSJ 3 byl najpotezniejszym wojownikem lecz z Buu mila problem oczywiscie z tym w ostaniej formie (chodzi mi o walke na planecie Bogow ale jak wiadomo Songo mila limit czasowy na tej formie Sayana
i wg. mnie najsilniejsza postacia jest Songo
a w scalenieu Vego

Vego SSJ 2
Rzadzi !!!!
rafik_123 Mężczyzna
Ziemianin
Ziemianin

Wiek: 32
Dni na forum: 5.390
Posty: 3
Najsilniejszy jest Gohan!!!! na 2 miejscu jest Goku a Vegeta to cienias który nigdy nie mógł pogodzić się z tym że jest słabszy od Gohana i Goku. Vegeta każdy dzień poświęcał na treningi do tego gdyby nie Babidi nie podwoił by swojej mocy. Gohan jusz w DBZ osiągnął by SSJ4 niestało się to przez Chi-Chi która miała opcesje na punkcie nauki, podobnie jak moja matka:)
BardockSSJ Mężczyzna
Super Nameczanin
Super Nameczanin
BardockSSJ
Wiek: 28
Dni na forum: 5.673
Posty: 128
Skąd: Polska
Najpotężniejszą, najsilniejszą i najodważniejszą postacią w DBZ jest Mr.Satan - kto pokonał Cella i Buu, jak nie on?
A serio, to bezdyskusyjnie Gohan był najsilniejszą postacią pod koniec DBZ poza Vegetto, Goku sam przyznał, że jest przy nim amatorem. Tak powiedział też Akira w którymś z wywiadów... Potem jest Gotenks, a następnie Goku. Gotenks jest silniejszy od Goku, ponieważ radził sobie z Super Buu, z którym Goku by sobie nie poradził (przyznał to Rou Kaioshin oraz sam Goku, gdy Buu wrócił do postaci Super Buu w trakcie transformacji do Kid Buu). Jedynymi formami Buu, z którymi Goku mógł sobie poradzić były Fat Buu i Kid Buu. Po Goku jak wiadomo Vegeta - nigdy nie osiągnął poziomu SSJ3, mimo to dysponował ogromną siłą. Co do tego co się działo przez 10 lat po Buu Saga - tego nie wiemy i ostatni stan siły bohaterów jaki znamy to ten z końca Buu Sagi.

Oficjalna tabelka power leveli z Daizenshuu: http://dbnao.net/forum/viewtopic.php?p=134074#134074 No... może nie taka oficjalna, ale jest najlepsza jaką widziałem.
Vego1920 Mężczyzna
Wojownik
Wojownik
Vego1920
Wiek: 33
Dni na forum: 5.392
Ostrzeżenia: 1
Posty: 43
jakie glupoty Ty piszesz rafik_123 Songo jaest najsolnieszym wojownikiem a Songohan nie mogl by osiagnac SSJ 4 poniewaz nie byl w pelni kosmicznym wojownikiem a Mistic Gohana jest slabszy niz Songo SSJ 3 bo w walce Songohan z Buu po wchonieciu Gotrunksa dostawal baty Songohan !!! a Songo na SSJ3 walczyl z Buu na planecie Bogów jak rowny z rownym !!

Vego SSJ 2
Rzadzi !!!!
MysticZibit Mężczyzna
Gekokujō
Gekokujō
MysticZibit
Wiek: 32
Dni na forum: 5.382
Ostrzeżenia: 4
Posty: 56
W DBZ najsilniejszy jest teoretycznie Buu Absorb Gotenks(pomijam scalenie bo to nie wojownik lecz jakis wytwor... lepszy by sie udal Goku+Gohan ale coz) bo niewydaje mi sie że Buu ab. Gohan byłby silniejszy bo Mystic Gohan mu wiele niedał nawet to było widać po hologramach we wnetrzu Buu... Mystic dostawal od Songa normal baty a Szatan Vegecie dawal popalić(dziwne?) tak więc był troche lepszy Buu ab Gohan niz Buu ab. Piccolo.Mystic Gohan był nieco gorszy niż Buu ab. Gotenks i jakby chciał to by go pokonał ale brakowało mu zapału i popularnej nam FURI.Myśle że Mystic Gohan jest niewiele gorszy od Vegetto normal.Chciałbym dodać rownież że Mystic Gohan mógłby sie zamienić w SSJ i to byłoby coś no ale wiemy że brak Gohanowi już zapału i wie że Goku sobie poradzi no ale przynajmniej mógłby się nauczyć Kaio Kena:P OooOOOooo:P

P.S Vego1920 widze że dużo wiesz o DBZ ten Buu na planecie bogów był słaby i Goku ssj33 dawal mu becki ale do czasu bo wiadomo jaki mial problem....
alanski gogeta Mężczyzna
Ziemianin
Ziemianin
alanski gogeta
Wiek: 25
Dni na forum: 5.388
Posty: 6
Skąd: wezme ziolo?
a ja mówię ze to goku jest najlepszy ponieważ [ ort! ] gohan nie dal sobie rady z buu gdy wchłonąl gotenksa i piccolo a jako kid buu był silniejszy a wtedy goku walczyl z nim prawie jak rowny z rownym goku trochew przegrywal ale potem go rozwalil to dowód ze goku jest najlepszy a jesli bym liczyl gt to jeszcze jeden dowód ze goku jest lepszy od nawet gogety ssj 4 (chociaż [ ort! ] to w 50% jest goku ) bo podobno gdy goku mial ta genki dame dysponowal 1.000.000.000 jednostek mocy a gogetta ssj 4 tylko 43.000.000 jednostek mocy po biorąc pod uwage gt goku jest najlepszy we wszechświecie a dragon ball z goku jest tam prawie najsilniejszy we wszechświecie ale na pewno [ ort! ] lepszy od gohana wiec to dowód ze tak powiem goku the best

[ Dodano: 04.07.2009, 2:25 (po 31 minutach) ]
Gangez napisał(a):
Thorik napisał(a):
Nie zapominajmy, że energia Mistic była nieograniczona i nie zużywała się tak jak na poziomie SSJ3
Nie, Nie. Ona nie była nieograniczona tylko rozwinięte zostały maxymalne siły Son Gohana tzn że więcej niż Mystic by z siebie nie wykrzesał.

Jakby miał nieograniczoną siłę to by se wszechświat 1 palcem zniszczył xD

Czytałem gdzieś że na końcu GT Songo dostaje od smoka nieograniczoną moc ale nie wiem czy to bujda czy nie, ja nie widziałem nic takiego na końcu


dal mu to wtedy gdy wlozyl kule w cialo goku
ostrymiwaszal
Ziemianin
Ziemianin

Dni na forum: 5.375
Posty: 1
@up BRAWOOOO, GENIUSZ no to na pewno sam goku rozwalil kid buu, oczywiscie.
Goku gowno by zrobil bez pomocy ziemian (herkulesa^^) i innych.

Najsilniejsza postac w DBZ to kid buu, on sie bawil goku ssj 3 jak gumowa lalka. Moze ultimate gohan, ale nie bylo walki jego z kid buu, a z super bu nie wychodzilo mu jak z komurczakiem.
n0k!ll Mężczyzna
Ziemianin
Ziemianin
n0k!ll
Wiek: 31
Dni na forum: 5.348
Posty: 14
Skąd: Białystok
Akira Toriyama zakończył serię w 1995 roku. Wciąż jednak pracował jako konsultant przy produkcji Dragon Ball GT, gdzie wykreował wizerunki kilku głównych postaci oraz współtworzył początkowe odcinki anime.


-Zawsze i wszędzie Goku najlepszy będzie !
Najlepszy nie znaczy nasilniejszy! Kid Buu najlepiej władał energią w DBZ
yankes750
Ziemianin
Ziemianin

Dni na forum: 5.351
Posty: 19
gohan nie jest wcale najpotezniejsza postacia
nie osiagnal poziomu ssj4 tak jak goku i vegeta
gdyby trenowal zamiast sie uczyc to moze bylby najsilniejszy
ale tak silniejszy od niego jest goku,vegeta, li shen ron
n0k!ll Mężczyzna
Ziemianin
Ziemianin
n0k!ll
Wiek: 31
Dni na forum: 5.348
Posty: 14
Skąd: Białystok
czlowieku mowimy tu o mandze DBZ ..
Wyświetl posty z ostatnich:
Strony:   1, 2, 3, 4  

Forum DB Nao » » » Najsilniejsza postać?
Przejdź do:  
DB NaoForum DB NaoAninoteAnimePhrasesDr. Slump
Powered by phpBB
Copyright © 2001-2024 DB Nao
Facebook