Forum Dragon Ball Nao

» Igrzyska Olimpijskie Pekin 2008

Strony: 1, 2  
Dark Mężczyzna
Kaiō
Kaiō
[ Klan Tokugawa ]

Dni na forum: 6.124
Plusy: 4
Ostrzeżenia: 6
Posty: 5.406
Skąd: Poland
Nastrój zblirzających się IO czuje pewnie każdy kibic, no i z tym będzie związany ten temat Wasze typy na medale Polaków jak i innych nacjii, na które również trzeba stawiać , kto zostanie tzw czarnym koniem igrzysk?.
mihesz Mężczyzna
Full Power SSJ
Full Power SSJ

Wiek: 33
Dni na forum: 6.129
Plusy: 2
Ostrzeżenia: 1
Posty: 519
Raczej powinieneś zmieścić to w dziale Sport i sztuki Wali w Rozrywce i Hobby.
Uważam że nadchodzące Igrzyska słabo wypadną w naszym wykonaniunp. polska męska Reprezntacja w siatkówce nawet nie zakwalifikuje się do Igrzysk. Ale moimi faworytami są pływacy i pływaczki, czyli Otylia Jędrzejczak i Paweł Korzeniowski.

Edit: Masz rację Focusie, chodziło mi o Pawła ;p

Ten post był edytowany 1 raz, ostatnio zmieniony przez mihesz: 18.01.2008, 18:36
Focus Mężczyzna
"GMF
GMF
[ Klan Asakura ]
Focus
Wiek: 36
Dni na forum: 6.814
Plusy: 41
Posty: 2.966
Skąd: Szczecin
Korzeniowski brał udział w chodzie ... a Tobie zapewne chodzi o Pawła Korzeniowskiego. Z tym się zgodzę, nie ma co się spodziewać jakiś większych osiągnięć poza lekkoatletyką i pływaniem.

Regulamin Forum | Cytaty z mang i anime

Obraz
Rinnegan
Demon
Demon
[ Klan Kutang ]
Rinnegan
Wiek: 34
Dni na forum: 6.523
Plusy: 2
Ostrzeżenia: 7
Posty: 3.217
Skąd: Włocławek
Najbardziej to ja liczę na ziomków, którzy będą biec na 100 m , oczywiście na tego Powelsa , czy jak mu tak szło, pobił rekord biegąc poniżej 10 sekund na 100 m - to prawie jak moje nóżki >K<"

poza tym [ ort! ] nie zapomnę o polakach i polaczkach, takich jak Pyrek, która skacze z patykiem przez płotek zawiszony u góry , gdzie powietrze jest rzadsze.

poza tym [ ort! ] liczę także na polską sztafetę na 400 metrów- pokładam w chłopców największą nadzieję, cukierki

Drugą szansą poza lekkoatletyka jest niewatpliwie pływanie, gdzie prym wiodą Paweł Korzniowski i ta Jędrzejczak, która spowodowała wypadek samochodowy, w którym zginął jej brat... tragedia... Jednak w niej jest wielka nadzieja na złoto w Olimpiadzie..

Tak więc na pewno [ ort! ] mamy spore szanse na medale Olimpijskie.

Chociaż teraz jestem bardziej myślą przy Adamie Małyszu, który odpierdziela i nie skacze tak, jak trzeba... Może to się zmieni, nogi mu sczerstwiały, czy co ? !
franqey Mężczyzna
Super Saiyanin 4
Super Saiyanin 4
[ Klan Asakura ]
franqey
Wiek: 37
Dni na forum: 6.679
Plusy: 3
Ostrzeżenia: 3
Posty: 2.643
Skąd: Danzig
Standardowo stawiam na:
wioślarzy
pływaków
siatkarzy/rki
strzelanie z łuku
sztafetę
judo
skok o tyczce
sztafety
skok przez płotki
rzut młotem
zapasy
gimnastykę
floret
i może jeszcze coś

"I wówczas, jakby dla ostatecznego i nieodwołalnego pchnięcia mnie do upadku, zjawił się duch Przekory. Filozofia nie zdaje sobie żadnej z tego ducha sprawy. A jednak wieżę w to święcie, jak w istnienie własnej duszy, że przekora jest jednym z pierwotnych popędów ludzkiego serca - jedną z niepodzielnych, pierwiastkowych władz lub uczuć, które nadają kierunek charakterowi danego człowieka. Któż, popełniając czyn niedorzeczny lub nikczemny, nie dziwił się po stokroć tej prostej oczywistości, iż wiedział, że winien go był nie popełniać? Czyż pomimo doskonałości naszego rozsądku nie mamy nieustannych zakusów do naruszania tego, co jest Prawem, dla tej po prostu przyczyny, iż wiemy właśnie,że jest to - Prawo?"
Edgar Allan Poe "Czarny Kot"
Mateusz Mężczyzna
^Recenzent
Recenzent
[ Klan Tokugawa ]
Mateusz
Wiek: 29
Dni na forum: 5.946
Plusy: 10
Posty: 2.892
Skąd: Mielec
Jak sądzicie ile medali uda sie zdobyć Polakom?
Który z krajów zdobędzie najwięcej medali?
Czy Chiny są dobrze przygotowani do takiej ,,imprezy''?
1.Chciałbym żeby Polacy zdobyli jak najwięcej medali, ale myślę że granica to 6. Liczę, że siatkarze zdobędą złoto, albo srebro.
2.Według mnie Chiny, ponieważ oni są gospodarzami i jak dot ej pory zdobyli najwięcej.
3.Chiny są dobrze przygotowani dla sportowców, ale wszyscy są oburzeni traktowaniem tam ludzi.



P.S
Komputer mi się resetował i musiałem trochę skrócić moje wypowiedzi.

Obraz
Thorik Mężczyzna
Full Power SSJ
Full Power SSJ
[ Klan Kaeshi ]
Thorik
Wiek: 17
Dni na forum: 5.709
Plusy: 1
Posty: 538
Trochę późno zdecydowałeś się założyć temat, bowiem Igrzyska od dobrych kilku dni już się odbywają. A co za tym idzie, pierwsze dwa pytania tracą na wartości, ponieważ nie ma prorokowania w "ciemno", tylko wystarczy popatrzeć w tabelę.
Co do Polaków, to lepiej kwestii medalowej nie poruszać Bo to co na razie prezentujemy to, hmm ... . Tak właśnie.
mateusz-goku
1.Chciałbym żeby Polacy zdobyli jak najwięcej medali, ale myślę że granica to 6.
Chciałbym być takim optymistą jak ty. Na 6 chyba nie mamy co liczyć. Powiedzmy 3-4 max, to i tak będzie sukces.

Chińczycy w tej chwili są na prowadzeniu (jeżeli mówimy o wartości zdobytych krążków), a tuż za nimi USA, która posiada więcej medali ale mniejszej wartości.
Ogółem, mimo iż jestem laikiem w tych sprawach, uważam że Olimpiada jest zorganizowana dobrze. Można powiedzieć, że Chińczycy nie zawiedli oczekiwań.

Obraz
„(..) czytanie książek i oprawianie ich to całe dwa, i to ogromne, okresy rozwoju. Z początku pomalutku uczy się człowiek czytać. Oczywiście nauka ta trwa wieki. Książkę rwie, szapie, brudzi, nie traktuje jej poważnie. Oprawa zaś świadczy o szacunku do książki, świadczy o tym, że człowiek nie tylko lubi ją czytać, lecz że traktuje ją poważnie.” Dostojewski Fiodor
Marimo Mężczyzna
"L'uś
<b>L</b>'uś
[ Klan Kaeshi ]
Marimo
Wiek: 30
Dni na forum: 5.799
Plusy: 18
Posty: 1.999
Skąd: Łosice
Jak sądzicie ile medali uda sie zdobyć Polakom?

Ciężko powiedzieć, stawiam na pewniaka na Leszka Blanika. Obstawiam złoto, po za tym tyczkarki powalczą chyba tylko o brąz, Plawgo i Jesien na 400m przez płotki - u nich licze na srebro. Po za tym być może debel Fystenbetrg&Matkowski coś osiągnął. Podsumuwując stawiam na około 5 medali.

Który z krajów zdobędzie najwięcej medali?

Wiadomo Chiny, albo USA z Phelpsem na czele. On sam zdobędzie więcej medali niż wiele państw. Ta 2 zdominuje te igrzyska.

Czy Chiny są dobrze przygotowani do takiej ,,imprezy''?

Miałem obawy, ale jak dla mnie bardzo dobrze. Świetne obiekty sportowe, kibiców jest sporo. Nie jestem zawiedziony.

'These are the seasons of emotion and like the winds they rise and fall'
Shihouin Mężczyzna
Skryty w cieniu poprostu
Skryty w cieniu poprostu
[ Klan Kaeshi ]
Shihouin
Wiek: 32
Dni na forum: 6.772
Plusy: 4
Ostrzeżenia: 3
Posty: 942
Skąd: G-City
Jaki jest sens wystawiania 3 (trzeciej) najliczniejszej grupy sportowców na igrzyska skoro kapitalny pływak Michael Phelps zdobędzie więcej medali niż nasza 200+ osobowa kadra xD Żałosne...

[img198.imageshack.us/img198/1294/finalsygjrock2.jpg]
"Hana wa sakuragi , hito wa bushi." - "Wśród kwiatów wiśnia wśród ludzi wojownik."
"Leć jak motyl, kłuj jak pszczoła"
Santoryu

Kaeshi Klan
Mateusz Mężczyzna
^Recenzent
Recenzent
[ Klan Tokugawa ]
Mateusz
Wiek: 29
Dni na forum: 5.946
Plusy: 10
Posty: 2.892
Skąd: Mielec
Trochę późno zdecydowałeś się założyć temat, bowiem Igrzyska od dobrych kilku dni już się odbywają.
Założył bym go wcześniej, ale dopiero od dwóch dni mam neta

Jaki jest sens wystawiania 3 (trzeciej) najliczniejszej grupy sportowców na igrzyska skoro kapitalny pływak Michael Phelps zdobędzie więcej medali niż nasza 200+ osobowa kadra xD Żałosne...
Myślę jednak, że na pewno sportowcy, którzy są na tych igrzyskach zdobędą nowe doświadczenia i może za kilka lat to oni będą zdobywać medale.

Obraz
Dark Mężczyzna
Kaiō
Kaiō
[ Klan Tokugawa ]

Dni na forum: 6.124
Plusy: 4
Ostrzeżenia: 6
Posty: 5.406
Skąd: Poland
mateusz-goku napisał(a):
Jak sądzicie ile medali uda sie zdobyć Polakom?
Trudno powiedzieć, Otylia Jędrzejczak na swoim koronnym dystansie 200m stylem motylkowym zajeła najgorsze dla sportowca 4 miejsce, czyli odpadł nam jeden medal . Kiepskie występy siatkarek i florecistek nie napawają optymizmem. Po ostatnich meczach siatkarzy mniemam, że są w stanie zdobyć medal IO(jakiego koloru - to już nieważne). Pewniakiem może wydawać się Leszek Blanik. Na szczególną uwagę zasługują nasze tyczkarki, w tej dyscyplinie liczę na aż dwa medale, będzie ciężko, ale Monika Pyrek i Ania Rogowska są w dobrej formie, więc zobaczymy jak będzie. Nikt nie wspomina o naszych wioślarzach, ekipa złożona z sportowców na światowym poziomie, w tej dyscyplinie również upatrywałbym szanse. W zasadzie na ten moment nie można wyrokować jaka będzie ogólna liczba medali, bo to sport, a sport jest nieprzewidywalny.

mateusz-goku napisał(a):
Który z krajów zdobędzie najwięcej medali?
Chiny całkowicie zdominowały klasyfikacje medalową, pewnie nie zmieni się to do końca IO.

mateusz-goku napisał(a):
Czy Chiny są dobrze przygotowani do takiej ,,imprezy''?
Uważam, że są bardzo dobrze przygotowani, protesty ucichły jak na ten czas IO trwają pod znakiem gry fair play.
Filippo Mężczyzna
Super Saiyanin 3
Super Saiyanin 3
[ Klan Kaeshi ]
Filippo
Wiek: 28
Dni na forum: 6.153
Plusy: 1
Ostrzeżenia: 1
Posty: 1.003
Skąd: Zduńska Wola
Hm.. Polakom idzie tragicznie , aczkolwiek jakies szanse mają tyczkarki, Blanik i może jeszcze nas ktoś zaskoczy, obstawiam , ze zdobędziemy 3 medale, na więcej raczej nie ma co liczyć.
Pierwsze miejsce w rankingu medalowym oczywiście Chiny , drugie USA , a o trzecie może się toczyć jeszcze jakaś sensowna walka.

Uważam, że są bardzo dobrze przygotowani, protesty ucichły jak na ten czas IO trwają pod znakiem gry fair play.
Nie ucichły, tylko nie są transmitowane.

"...jestem śmieszny czort, więc śmieję się..."
" Die With a Beer in Your Hand " - Tankard

THRASH ' EM ALL !!!
Shounen
*SōheiMenos 「僧兵メノス」
SōheiMenos 「僧兵メノス」
Shounen
Wiek: 35
Dni na forum: 7.133
Plusy: 72
Posty: 15.236
Skąd: ふざけた時代
Chiny zdobędą najwięcej medali, już na ostatnich mieli sporo, a teraz mają ten być może plus, że są u siebie.
Coś Japończykom się nie powodzi, ostatnim razem byli w top 6.
A Polakom pewnie kilka jakichś się uda.

Regulamin Forum | AnimePhrases ~ anime & manga quotes | MAL | Twitter · YT
Danevert Mężczyzna
Full Power SSJ
Full Power SSJ
[ Klan Asakura ]
Danevert
Wiek: 33
Dni na forum: 6.089
Plusy: 4
Ostrzeżenia: 1
Posty: 673
Skąd: Koszalin
Co do szans Polaków.
W pływaniu to jeszcze jakąś nadzieję można wiązać z Mateuszem Sawrymowiczem. Na razie nieźle spisują się łucznicy (Proć) oraz Leszek Blanik. Czwórka wioślarska też ma bardzo duże szanse na medal. W lekkiej atletyce to tyczkarki w zasadzie tylko mogą o brąz powalczyć, chociaż i tak będzie ciężko. Jeszcze jakiś szans na medal można u Marka Plawgi upatrywać. Co jeszcze? Gry zespołowe: siatkarze i piłkarze ręczni. Pierwsze mecze wyglądały w miarę optymistycznie.
Dochodzi jeszcze jeden sportowiec, o którym koledzy u góry zapomnieli: Szymon Kołecki - w swojej kategorii wagowej jest głównym kandydatem do złota.
Klasyfikację medalową wygrają zapewne Chińczycy. Jeszcze rywalizacja w badmintonie i tenisie stołowym nie dobiegła końca, a w tych dyscyplinach Chińczycy na pewno zdobędą kilka złotych medali. Dodatkowo dochodzą jeszcze konkurencje indywidualne w gimnastyce sportowej, gdzie prymat także dzierżą gospodarze igrzysk.

Jeśli nas zranicie, nie będziemy krwawić
Jeśli będziecie nas łaskotać, nie będziemy się śmiać
Jeśli nas otrujecie, nie będziemy umierać
Ale jeśli nas oszukacie, to czy nie powinniśmy się zemścić?
eMate Mężczyzna
"Rōnin
Rōnin
[ Klan Asakura ]
eMate
Wiek: 32
Dni na forum: 7.024
Posty: 1.327
Skąd: Wałbrzych
Chiny chyba jadą na koksie, zdobywają praktycznie wszystko . Ale sądzę, że jak rozpocznie się lekkoatletyka to USA zacznie rosnąć w siłę, ponieważ tam są wyjątkowo silni + złoty medal w koszykówce (prawie pewny). Polakom wróżę 3 medale - siatkówka, piłka ręczna i wioślarstwo.
Marimo Mężczyzna
"L'uś
<b>L</b>'uś
[ Klan Kaeshi ]
Marimo
Wiek: 30
Dni na forum: 5.799
Plusy: 18
Posty: 1.999
Skąd: Łosice
Oglądałem wyścig finałowy Otyli na jej koronnym dystansie. Przegrała zdecydowanie z Chinkami. Mam pewne wątpliwości co do wyników gospodyń. Jeszcze 2 czy rok temu nikt o nich nie słyszał, nagle pojawiają się na IO i biją rekordy zyciowe o 4 sekundy, czy to jest wypracowane treningami? Bo ja w to wątpie?...

'These are the seasons of emotion and like the winds they rise and fall'
Thorik Mężczyzna
Full Power SSJ
Full Power SSJ
[ Klan Kaeshi ]
Thorik
Wiek: 17
Dni na forum: 5.709
Plusy: 1
Posty: 538
Podobno Otylia po wyścigu, podczas wywiadu, posunęła się do lekkiej aluzji, na temat formy Chinek. Nie dowierzając w uczciwe zdobycie medali. No ale cóż, gospodarz ma zawszę racje

Obraz
„(..) czytanie książek i oprawianie ich to całe dwa, i to ogromne, okresy rozwoju. Z początku pomalutku uczy się człowiek czytać. Oczywiście nauka ta trwa wieki. Książkę rwie, szapie, brudzi, nie traktuje jej poważnie. Oprawa zaś świadczy o szacunku do książki, świadczy o tym, że człowiek nie tylko lubi ją czytać, lecz że traktuje ją poważnie.” Dostojewski Fiodor
Al Ed Upek Kobieta
"Deus Volt
Deus Volt
[ Klan Kutang ]
Al Ed Upek
Wiek: 35
Dni na forum: 6.237
Plusy: 10
Posty: 5.191
Skąd: Włocławek
Jeśli chodzi o Polskę to liczę na złoto Blanika(na stówę), Kołeckiego (już w Sydney był z niego kozak), Dołęgi, czwórki wioślarskiej. Medal jeszcze zdobędą wg mnie szczypiorniści, ale nie jestem pewny czy dadzą radę zdobyć złoto. Z Brazylią co prawda wygrali, ale nie grali już tak dobrze jak potrafią, fajnie jednak byłoby wygrać z Niemcami w finale. Może by Brandt wąsy zgolił. ;p Siatkarze mogą coś zdobyć, ale potrzeba trochę stabilności.
Złotka mnie nie zawiodły, wiedziałem, że sa za słabe, mają mentalność wiecznych przegranych. Mięczaki. ;p Może coś tam się jeszcze trafi, fajnie by było jeszcze jakby ten chudy bokser zdobył medal, nawiązał by do sukcesów z Tokio i Meksyku. Szkoda, że zapaśnicy nie zdobywają, w Atlancie kozaczyliśmy. W lekkiej potęgą nie jesteśmy i to się chyba potwierdzi. Może jeszcze dojść kilka niespodzianek- medali, jakieś kajakarki, wioślark, wioślarze itp. Choć lepiej podejść na chłodno.
Ni i zwyczajnie naszym kasy żal na szkolenie, a szkoda, bo to trochę denerwujące, że od Atlanty wypadamy co raz gorzej. I generalnie mnie denerwuje mentalność większości Polaków. Wszyscy jadą wygrywać i wygrywają, a nasi jadą zobaczyć. Ale na szczeście Wenta zrobił porządek w piłce ręcznej, efekty szybko przyszły.

Generalkę pewnie wygrają Chiny i to jest oczywiste, że jadą na koksie. Oczywiście na koksie jadą wszyscy, ale oni już koksują totalnie. Ale są u siebie, więc mogą sobie pozwolić.
Szczególnie mnie zszokował złoty medal dla 17 latka w ciężarach. Nadal mi się to w głowie nie mieści. Oczywiście w sportach siłowych się koksuje, bez tego nie ma mowy o startach, ale ten gość (17- letni [sic!]) musiał walić po 3 cykle na raz sterydów takich jakich nawet radzieccy, bułgarscy czy NRDowscy naukowcy baliby się nawet testować na szczurach.

Nigdy nie będę w 100 % szczęśliwy, bo spirytus ma 96 %.- mój kolega Marcin.
-Nadia, gdzie moje gacie?
-Nie wiem, pewnie do muzeum wzięli.
Panie Bolesławie, witamy w domu. Witamy całą ekipę czarnuchów z łańcuchami.
Nie oznacza to jednak, że byłem świniakiem pokroju Kwaśniewskiego, czy innego Komorowskiego, aż tak nisko nie upadłem. Chłopu trzeba dawać albo się nie dziwić. Chłopak wyczaił ją na skupie żywca. W sezonie tzw "świńskiej górki". Na imie jej było Teresa, Teresa z domu Bąk. Gonar wziął 2k kredytu na suple. xD
Szarak Mężczyzna
"Nadworny Irytujący Słownik Ortograficzny
Nadworny Irytujący Słownik Ortograficzny
[ Klan Takeda ]
Szarak
Dni na forum: 6.625
Posty: 1.214
Skąd: 4chan.org, Ostrzeżeń: Więcej niż Ty, kochany użytkowniku.
Oglądałem wyścig finałowy Otyli na jej koronnym dystansie. Przegrała zdecydowanie z Chinkami. Mam pewne wątpliwości co do wyników gospodyń. Jeszcze 2 czy rok temu nikt o nich nie słyszał, nagle pojawiają się na IO i biją rekordy zyciowe o 4 sekundy, czy to jest wypracowane treningami? Bo ja w to wątpie?...
Hłe, hłe, hłe.

Co do IO. Nie wiem, nie oglądam. Nudne toto. Otwarcia też nie oglądałem, bo mimo że Chińczycy podobno zorganizowali świetne widowisko nie miałem wątpliwości że The Dark Knight jest bardziej wartościowy. Medale? Hm. Może siatkarze, bo to akurat jest całkiem ciekawe. Ciekawe są też skoki o tyczce, ale nie mam pojęcia jak stoimy z zawodnikami o_o.

Cthulhu fhtagn!
la mayyitan ma qadirun yatabaqa sarmadi
That is not dead which can eternal lie.
Nie jest umarłym ten który spoczywa wiekami,
fa itha yaji ash-shuthath al-mautu gad yantahi
And with strange aeons even death may die
nawet śmierć może umrzeć wraz z dziwnymi eonami.

I kto powiedział, że jesteśmy poważni?
Thorik Mężczyzna
Full Power SSJ
Full Power SSJ
[ Klan Kaeshi ]
Thorik
Wiek: 17
Dni na forum: 5.709
Plusy: 1
Posty: 538
No, Panie i Ponowie. Nastąpiła podniosła chwila, bowiem mamy medal Jeszcze nie wiadomo jaki ale już jesteśmy pewni krążka. Nasi szpadziści zakwalifikowali się do finału. Teraz pozostaje czekać i modlić się o trochę szczęścia, może złoto wpadnie ^^

Obraz
„(..) czytanie książek i oprawianie ich to całe dwa, i to ogromne, okresy rozwoju. Z początku pomalutku uczy się człowiek czytać. Oczywiście nauka ta trwa wieki. Książkę rwie, szapie, brudzi, nie traktuje jej poważnie. Oprawa zaś świadczy o szacunku do książki, świadczy o tym, że człowiek nie tylko lubi ją czytać, lecz że traktuje ją poważnie.” Dostojewski Fiodor
Wyświetl posty z ostatnich:
Strony: 1, 2  

Forum DB Nao » » » » Igrzyska Olimpijskie Pekin 2008
Przejdź do:  
DB NaoForum DB NaoAninoteAnimePhrasesDr. Slump
Powered by phpBB
Copyright © 2001-2024 DB Nao
Facebook