Forum Dragon Ball Nao

» [Komputer] Gry - FIFA 06 i NFS Most Wanted

Strony:   1, 2
franqey Mężczyzna
Super Saiyanin 4
Super Saiyanin 4
[ Klan Asakura ]
franqey
Wiek: 37
Dni na forum: 6.702
Plusy: 3
Ostrzeżenia: 3
Posty: 2.643
Skąd: Danzig
Mam klejny problem, z którym nie mogę sobie poradzić, aktualnie chodzi o gry. Są one oryginalnej wersjii z płytami DVD ogólnie FIFA 06 i NFS Most Wandet, instalacja została zakończona pomyślnie, lecz gdy zechce uruchomić czy FIFe czy NFS wyskakuje mi tylko taki obrazek na kompie, dodam, że płyty DVD czyta mi napęd dobrze. Pomocy proszę.
To dlatego że kożystasz z orginałów. Piraty nigdy nie sprawiają takich problemów , a w dodatku masz poczucie że nie wspierasz wielkiej korporacji dymającej ludzi w dupsko tylko w miarę uczciwego człowieka.

"I wówczas, jakby dla ostatecznego i nieodwołalnego pchnięcia mnie do upadku, zjawił się duch Przekory. Filozofia nie zdaje sobie żadnej z tego ducha sprawy. A jednak wieżę w to święcie, jak w istnienie własnej duszy, że przekora jest jednym z pierwotnych popędów ludzkiego serca - jedną z niepodzielnych, pierwiastkowych władz lub uczuć, które nadają kierunek charakterowi danego człowieka. Któż, popełniając czyn niedorzeczny lub nikczemny, nie dziwił się po stokroć tej prostej oczywistości, iż wiedział, że winien go był nie popełniać? Czyż pomimo doskonałości naszego rozsądku nie mamy nieustannych zakusów do naruszania tego, co jest Prawem, dla tej po prostu przyczyny, iż wiemy właśnie,że jest to - Prawo?"
Edgar Allan Poe "Czarny Kot"
wp4pl
Saiyanin
Saiyanin
wp4pl
Wiek: 33
Dni na forum: 6.117
Plusy: 3
Posty: 160
Skąd: Wejherowo
Jak pisalem wczesniej SP 2 moze i łata dziury ale miesza w windows ;] mowie bo wiem o tym ze własnego doswiadczenia

Co do procka np procki Amd Athlon dwu rdzeniowe jezeli nie zainstalujesz do nich odpowiednich sterow i łatki wydanej przez producenta to mozesz miec wiele problemow z grami np wywalanie do pulpitu , straty fps itp i wiesz czasem warto tez sprawdzic czy to moze miec cos wspolnego z tym ze gra sie nie chce [ ort! ] odpalic .
I nie wiem [ ort! ] czy jego procek moze miec wine ale wiesz zawsze mozna sprobować
Dodam tez ze jezeli ktos chce kupic procka amd athlon 2 x to radze zamiast tego kupic intela 2 x albo innej firmy bo athlon robi zywiaste procki 2 x wiem bo mam go ...
Endzik Mężczyzna
Super Saiyanin 4
Super Saiyanin 4
[ Klan Kutang ]
Endzik
Dni na forum: 5.991
Plusy: 25
Posty: 2.091
O Windowsie też pisałem z własnego doświadczenia. Poza tym teraz XP mają zintegrowany SP 2 już w wersji instalacyjnej (:
A co do procesorów: nie wiem jak jest z AMD, ale na swoim C2D instalowałem podobną łatkę do XP - ka, aby lepiej wykorzystywał 2 rdzenie. Z tym, że proces instalacji przebiegał tak samo jak z SP 2 xD Ale niech będzie, że to sterowniki Dobra, póki autor nie powie jakiego ma kompa, możemy se gdybać do usranej śmierci.
wp4pl
Saiyanin
Saiyanin
wp4pl
Wiek: 33
Dni na forum: 6.117
Plusy: 3
Posty: 160
Skąd: Wejherowo
wiesz w amd nawet jak zainstalujesz łątke i jak sciągniesz te stery to nawet wtedy one chodza nie tak jak powinny np mam prockek athlon 4000 + 2.2 ghz czyli 4.4 ghz i np gra company of heroes ładuje mi sie 3 razu dłuzej niz od moich kumpli co mają procki stare jedno rdzeniowe 2-2,5 ghz
paint Mężczyzna
Super Saiyanin 3
Super Saiyanin 3

Dni na forum: 6.410
Posty: 1.031
np gra company of heroes ładuje mi sie 3 razu dłuzej niz od moich kumpli co mają procki stare jedno rdzeniowe 2-2,5 ghz
I uważasz, że to zasługa procka?!
Czasy wczytywania zależą przede wszystkim od wydajności RAMu i HDD (tutaj to defrag się akurat przydaje...).
Do tego dochodzi ilość pamięci na grafice, ale procek?! Z tego, co się orientuję, to w przypadku czasów wczytywania ma on najmniejsze znaczenie...
wp4pl
Saiyanin
Saiyanin
wp4pl
Wiek: 33
Dni na forum: 6.117
Plusy: 3
Posty: 160
Skąd: Wejherowo
tak ? a z tego co ja wiem to ma własnie największe znaczenie co do ładowania i wczytywania a tak to dodam ze moj pc to
2 gb ram
GeForce 8600 GT 512 mb
Amd Athlon 4000 +

więc wiesz nie proboj mnie zawstydzić ;] ok ? bo wiem co pisze
kemil
Ziemianin
Ziemianin

Dni na forum: 5.817
Posty: 1
* czemu mi to nie chodzi mam wszystkie wymagania

Proszę nie przeklinać.
SoheiMajin Gotenks
Focus Mężczyzna
"GMF
GMF
[ Klan Asakura ]
Focus
Wiek: 36
Dni na forum: 6.837
Plusy: 41
Posty: 2.966
Skąd: Szczecin
wp4pl napisał(a):
tak ? a z tego co ja wiem to ma własnie największe znaczenie co do ładowania i wczytywania a tak to dodam ze moj pc to
2 gb ram
GeForce 8600 GT 512 mb
Amd Athlon 4000 +
Drogi panie, prosta, mała lekcja informatyki ze studiów.Szybkość wczytywania się programu, czy też gry, zależy głównie od ramu i od karty, jak już ktoś wspomniał.Procesor pełni role tylko i wyłącznie obliczeniowe.On przetwarza dane, które są wczytywane po włączeniu programu/gry.Największy udział w tym ma pamięć, gdyż każde obliczenie jest zapisywane właśnie w ów pamięci.Czym większa pamięć, tym więcej informacji jest tam zapisywanych, a tym samym procesor nie jest tak obciążany i gra włącza się szybciej.Karta graficzna pełni zaś taką role, że wszystkie te dane, a raczej cyferki przemienia w kod, który widzisz na ekranie.Tam działa podobna zasada, z procesorem i z pamięcią.Czym większe taktowanie pamięci karty graficznej, tym szybciej ładuje się grafika.Procesor pełni tu jedną z najmniejszych funkcji.BTW nikt tutaj Cię nie próbuje zawstydzić, a zwyczajnie wyjaśnić.Pozdro.

Regulamin Forum | Cytaty z mang i anime

Obraz
Wyświetl posty z ostatnich:
Strony:   1, 2

Forum DB Nao » » » [Komputer] Gry - FIFA 06 i NFS Most Wanted
Przejdź do:  
DB NaoForum DB NaoAninoteAnimePhrasesDr. Slump
Powered by phpBB
Copyright © 2001-2024 DB Nao
Facebook