Forum Dragon Ball Nao

» Najśmieszniejsze sceny ocena: 10,00 (głosy: 3)110

Strony:   1, 2, 3  
Vegeta_SSJ4 Mężczyzna
Saiyanin
Saiyanin
Vegeta_SSJ4
Wiek: 37
Dni na forum: 5.504
Posty: 191
Skąd: z Vegety :D
Ja właśnie zacząłem oglądać od nowa Dragon Ball i chciałem dopisać tutaj ze też fajna była cała akcja z sierżantem Przenikaczem w wieży na północy gdzie Goku poszedł odbić szefa wioski .Akcja co nie miara śmieszna, zwłaszcza z wrzątkiem,kolcami i tym jego magazynkiem pism na panów ukrytym w schowku

" ... Jest tylko jedna rzecz,w życiu ludzi,narodów i państw,która jest bezcenna:tą rzeczą jest Honor ... " - A dla Vegety Honor jest bezcenny
justys0607
Ziemianin
Ziemianin

Dni na forum: 5.498
Posty: 2
Co do tej akcji w wieży - jest tam taka scena usunięta - jak sierżantowi wbija się nyoibo(magiczny kij) tam gdzie słońce nigdy nie zagląda:P w ogóle większość scen usuniętych z polskiej wersji jest zabawnych:)
Vegeta_SSJ4 Mężczyzna
Saiyanin
Saiyanin
Vegeta_SSJ4
Wiek: 37
Dni na forum: 5.504
Posty: 191
Skąd: z Vegety :D
justys0607 napisał(a):
Co do tej akcji w wieży - jest tam taka scena usunięta - jak sierżantowi wbija się nyoibo(magiczny kij) tam gdzie słońce nigdy nie zagląda:P w ogóle większość scen usuniętych z polskiej wersji jest zabawnych:)
Wiem o tym ale nić na tą $@#%^&$ cenzurę się nie poradzi .Jeszcze dobry moment jest jak Przenikacz schował się w bajorku a Goku mu nalał wrzątku do rurki i aż go momentalnie wymiotło z tego bajorka Naprawdę przy tej scenie miałem ubaw po pachy

" ... Jest tylko jedna rzecz,w życiu ludzi,narodów i państw,która jest bezcenna:tą rzeczą jest Honor ... " - A dla Vegety Honor jest bezcenny
Fiołek
Wojownik
Wojownik

Dni na forum: 5.385
Posty: 35
dla mnie śmieszna była scena kiedy bubu zamiast się przestraszyć gotrunksa gdy ten szykował duchy kamikaze leżał na podłodze i pił lemoniadę czytając komiks i wcześniej śmieszne były miny szatana serduszko który aż calą ręką zasłaniał sobie twarz gdy gotrunks przegrywał z buu .
Także duchy kamikaze aby zmylić przeciwnika zgromadziły się w kole i pokazywały że leży coś na podłodze a buu ciekawy podszedł do środka a one wtedy go zaatakowały
Także rozbawiła mnie pierwsza wersja scalenia songo tena i trunksa gdy ten szykował się do biegu a po chwili już dyszał ze zmęczenia a wszyscy oczekiwali wielkiego wojownika i jak już jako w dobrej wersji scalenia z pychy postanowił bić się z buu a jak wrocił to odwrócony plecami powiedział że było nie nienajgorzej jakoś dał sobie radę dokładnie nie pamiętam a jak się pokazał to miał takiego nabietego guza.
Śmieszną sceną było Także jak Kibito próbował podnięść miecz z ziemi a a i było widać że nie mógł a powiedział że wcale ten miecz nie jest taki cięzki a \Son gohan że przecież go nie podniósł.
i fajne było jak herkules i buu grali w grę komputerową i buu przegrał i był zły i jak kazał mu się położyć na ziemi bo teraz są modne zdjęcia przyjaciół baraszkujących na ziemi i wtedy herki stanął za nim jak zwycięzca Podobało mi się jak herkules pośliznął się na mydle i wpadł do wanny z buu i wtedy buu dla zabawy uczył go nurkowania i
W sadze cell rozśmieszyła mnie mina księcia jak jego syn z przyszłości pod wrażeniem walki son goku z komórczakiem powiedział to jest prawdziwy książę super wojowników biedny vegeta
Śmieszną sceną było też jak songoten i trunks trenowali w sali czasu i ducha a Krilan stwierdził że malcy są bardzo zdolni i wspominał czasy jak on i son goku trenowali u genialnego żółwia jako dzieci w wodzie dźwigając żółwie skorupy i genialny żółw pochwalił krilana że jest lepszy Ten pełen pychy można by powiedzieć parszywy śmiech Krilana jak sobie to przypomniał ,,,,
W dragon ball śmieszne było jak yamcha atakował z wyskoku to szen z niby z przestraszenia złapał się za głowę i yamcha wyladował kroczem na głowie szena a cała publiczność z niego się śmiała
Także jak son goku niepostrzeżenie ściągnął podczas walki tenschienowi pasek i opadły mu spodnie ach mina tenschienia
FungaFuFu Kobieta
Saiyanin
Saiyanin
FungaFuFu
Wiek: 26
Dni na forum: 5.397
Posty: 192
Skąd: Olsztyn :)
Powalające są wszystkie sceny z vegetą i goku . A zwłaszcza te ich kłótnie

Anime na zawsze !!!
paulina1089 Kobieta
Ziemianin
Ziemianin
paulina1089
Dni na forum: 5.260
Posty: 7
najsmieszniejsze sa momenty co oniwszyscy padaja na plecy ze zdzwienia alebo cos jak sie zawstydzaja teksty o laskach geniealnego zolwia iwyglupy herkulesa:D w ogóle [ ort! ] cala seria z buu jest smieszna:)
Bulma90 Kobieta
Cargo
Cargo
Bulma90
Wiek: 33
Dni na forum: 5.242
Posty: 29
Skąd: Kraków
tynka-11 napisał(a):
Cały Dragon Ball,Dragon Ball Z i Dragon Ball GT to kupa śmiechu uwielbiam kiedy Genialny Żółw dostaje od Bulmy po łbie ;P

Haha dokładnie! Albo jak Bulma kazała Vegecie sie wykąpać i a potem dała mu tą różową koszula z napisem "Bad Boy" haha xD myśląłam,że tam padne
Amora Kobieta
Nameczanin
Nameczanin
Amora
Wiek: 30
Dni na forum: 5.213
Posty: 86
Skąd: Planeta czwartej gwiazdy
justys0607, zgadzam się z tobą xd ale dodam jeszcze jedną scenę a mianowicie scenę z gt, gdzie Pan pyta się smoka powstałego z ujemnej energii sześcio-gwiezdnej kuli (księżniczki oto) z jakiego życzenia powstała. A ona musiała odpowiedzieć że...z życzenia o majtki

[ Dodano: 20.12.2009, 1:09 (po 3 minutach) ]
A, i jeszcze z gt, kiedy gogeta zmienił się z powrotem a goku i vegetę i kiedy się wtedy vegeta wkurzał na Goku
Hayato Mężczyzna
Kami
Kami
[ Klan Takeda ]
Hayato
Wiek: 41
Dni na forum: 5.694
Plusy: 15
Posty: 4.255
Skąd: 絶望の海の底から
Wyraz zakłopotania na twarzy Freezy,gdy Ginyu Tokusentai przybyli na Nameck i odstawili przed nim swój performance.Naprawdę nie wiem jak to nazwać.Ale moment,jak dla mnie,bardzo zabawny.

Pozdrawiam

Jezeli wiara w drugiego czlowieka, ktorego ma sie przed oczami jest naiwnoscia, to jak nazwac wiare w Boga, ktorego nikt nigdy nie widzial...???
Avenger Mężczyzna
Ziemianin
Ziemianin
Avenger
Wiek: 28
Dni na forum: 5.187
Ostrzeżenia: 2
Posty: 24
Skąd: się biorą dzieci?
Hahahaha... Nikt nie oglądał wyciętych scen na Youtube?
1. Bulma śpi a Goku zdziwiony klepie ją po cipce... (Oczywiście Bulma miała majtki ;D)
2. Kiedy Yamcha walczy z nie widzialnym wojownikiem i Krillin ściąga spodnie Bulmie ,a Genialny Żółw z podniecenia z nosa mu krew wypadła na tego nie widzialnego wojownika. "Sposób na nie widzialność".
Jest tam jeszcze pare innych scen ,ale nie chce mi się wypowiadać.

Obraz
Tu znajdowała się nieregulaminowa sygnatura.
Brayla Kobieta
Super Nameczanin
Super Nameczanin
Brayla
Wiek: 29
Dni na forum: 5.160
Posty: 127
Skąd: Warszawa
Jest tego cała masa Na pewno wszystkie z Herkulesem, Genialnym Żółwiem no i Goku i Vegeta Jak na przykład byli w ciele Buu
Odcinek 171 ''Urodziny Son Gohana'' też był dobry Albo jak Goku z Szatanem robili sobie prawko (odc 125)
Oraz w odcinku 263 ''Iskierka nadziei'' jak Trunks z Gotenem mówią:
T: Nie mam ochoty przenieść się na drugi świat
G: Tata by mi zmył głowe

True Saiyans fight alone
mimik Mężczyzna
Ziemianin
Ziemianin
mimik
Wiek: 27
Dni na forum: 4.972
Posty: 20
Skąd: Baranów Sandomierski
powiem to co pamiętam :
-kiedy Genialny Żółw chciał walczyc z Brolim
-jak Genialny Zółw obmacywał Bulme i w łeb dostał
-kiedy Goku obiecał Seniorowi Bogów plakat super modelki , Vegata wiedział że Goku chce mu wcisnąć zdjęcie Bulmy , Vegeta wydarł sie na Goku żeby odwalił sie od jego żony(fajna mina Vegety)
-po pokonaniu Abo i Dabo jak Goku i Vegeta kłócili sie o swoje jedzenie
-taniec Saiyamana(Gohana)
-jak Gohan śmieje się z tego że Goten chciałby byc super saiyaninem jak jego brat
-kiedy Gohan się pytał małego Gotena jak osiągnął poziom ssj to Goten powiedział że juz zapomniał
-jak Gogeta ssj4 robił sobie jaja z Li shenlonga
-kiedy Goku i Vegeta obmyślali plan pokonania Buu to ten zasnął
-kłotnia bulmy i Chi-Chi
-Goku przed teleportacją na planete na której był Brolly nie wiedział gdzie jest północ
-sceny w których Goku ,,pochłania,, żarcie
-jak Yamucha śmieje sie z Piccolo że nie zna sie na kobietach
-jak Bra powiedziała Vegecie że wąsy sa nie modne i żeby nie przychodził do szkoły po nią a Vegeta nerwa
aaa wymienił bym jeszcze ale mi sie nie chce
Elo Wszystkim Forumowiczom[/url][/u]
Brajla
Nameczanin
Nameczanin
Brajla
Wiek: 31
Dni na forum: 5.095
Posty: 51
Tam prawie cały czas było coś śmiesznego.
Najbardziej śmieszne było dla mnie to jak Songo połknął smocze kule i stanęły mu w gardle
Albo ten odcinek jak Songa porwali cały był śmieszny
Smokofenek Mężczyzna
Cargo
Cargo

Wiek: 33
Dni na forum: 4.802
Posty: 29
Skąd: Podróżnik
Wiele było śmiechu w DB ;p
Śmieszne są scenki z jedzeniem w roli głównej. M.in. jak Mały Goku po turnieju sztuk walki (jego pierwszym, chyba 21, nie?) w restauracji je pełno żarełka. Oczywiście mnóstwo pustych misek obok. Po jakimś czasie Kame Sennin do kelnera: "Poprosimy jeszcze raz to samo". Wszyscy się oczywiście patrzą na niego z niedowierzaniem. A Goku na koniec: "Aaaah. Ale się najdałem". Bulma i Yamcha komentują: "Zjadł za 30-uu", "Nie, nie. Chyba za 50-ciu". Po chwili Goku: "Co zjemy na drugie danie?", wszyscy padają. Po chwili Kame Sennin: "To znaczy, że nadal jesteś głodny?". A zdziwiony Goku: "A Wy nie? Przecież to była dopiero przystawka" i znowu bum. A wszystko mam na filmiku: http://www.youtube.com/watch?v=9dIHxf1dVdM

Albo gdy Goku był w zaświatach i odbywał się turniej. Goku po walce z Arką (taka rybka) mówi, że jest głodny, Król Zaświatów daje mu oczywiście coś. Kaio mówi aby poczekał i popatrzył na walkę półfinałową (kto teraz wygra, walczy z nim Goku). Goku stwierdza, że nie trzeba, wie kto zwycięży i zaczyna jeść. Zanim jednak zdążył wszystko skonsumować, walka się skończyła. Komentator (fajny grzybek ;p) zapowiada walkę finałową: Paul Kuhan i... Goku! Ale go nie ma. Ekran powoli przechodzi na jedzącego Goku. Po chwili Kaio mówi że już jego kolej. i wyrywa mu pieczeń a Goku dosłownie w zębach trzyma drugą część kości i mówi "Oddaj mi pieczeń!", Kaio go ciągnie tak jakiś czas xD

Śmieszne też było jak Goku i Gohan wyszli z Room of Spirit and Time i mówią że są głodni. Goku z pełną buzią, Gohan to samo. Piccolo coś ich pyta, albo Future Trunks, że "czemu są głodni, przecież mieli pełno jedzenia w sali" a Goku odpowiada z pełną buzią. Piccolo (zirytowany) "Nie mów z pełną buzią! Nikt Cię nie rozumie!". Po czym Goku tak świetnie wciąga makaron i powtarza xD

Jak na razie tyle mi do głowy przychodzi xP

EDIT: Jeszcze coś. To będzie w Buu Sadze. Nie wiem dokładnie kiedy.
Było spotkanie, wszyscy przyszli tylko nie Goku. Bulma pyta: "Gdzie Goku?" a Chi-Chi wkurzona "Zostaje rodzicem" bo opiekował się małymi dinozaurami, które miały się wykluć z jajka XD
Son-Goku Mężczyzna
Full Power SSJ
Full Power SSJ
Son-Goku
Wiek: 30
Dni na forum: 4.804
Plusy: 17
Posty: 528
Skąd: 新世界, Strzałkowo
Najsmiszniejsze momenty to oczywiscie jak jedza zarloki Songo, Vegeta w Sadze Buu jak jedza w czasie turnieju Krilan kosmiczni wojownicy to maja zoladki a Gohan na niego z byka sie patrzy duzo jest takich momentow a nie bede opisywal kazdy wie jak DB ogladal
Shounen
*SōheiMenos 「僧兵メノス」
SōheiMenos 「僧兵メノス」
Shounen
Wiek: 35
Dni na forum: 7.133
Plusy: 72
Posty: 15.236
Skąd: ふざけた時代
Pushea Kobieta
Nameczanin
Nameczanin
Pushea
Wiek: 32
Dni na forum: 4.358
Posty: 54
Skąd: Zielona Góra
Hehe, albo właśnie w tłumaczeniu z napisami na anime-shinden.info w odcinku 274 kiedy Goku i Vegeta byli wewnątrz ciała Buu i była scena kiedy oni wpadli chyba do jelit i mieli zostać wydaleni. Płynęli w jakiejś wodzie chyba.
Vegeta: mówił, że to czas na toaletę Buu.
Goku: Nie powiesz mi, że my...
Vegeta: Kuso! (cholera/gówno)
Goku: Tym się właśnie staniemy.

Albo w tym samym odcinku jak Goku mówił do tego białego robala:
-Są tu gdzieś ludzie podobnie ubrani do nas? Mogą być trochę mniej przystojni niż ja...

W ogóle międz Goku a Vegetą było mnóstwo rozbrajających dialogów.
clio Kobieta
niestowarzyszona
Admin no onēsan

niestowarzyszona<br />Admin no onēsan
clio
Wiek: 44
Dni na forum: 5.796
Plusy: 3
Posty: 1.272
Skąd: Kuopio, Suomi
Kiedy ChiChi woła Gohana na jedzenie: "Gohan-chan! Gohan yo!"

Nieprzetłumaczalny żart językowy - gohan znaczy po japońsku tyle co gotowany ryż albo po prostu posiłek. Strasznie mnie to bawi ^^

Oprócz tego - scena walki Goku z Buu na planecie bogów, kiedy Buu po kolejnej regeneracji poskładał się niczym z Picasso, a Goku z takim protekcjonalnym uśmiechem mówi do niego: "Spokojnie, nie musisz się tak spieszyć"

"Dom jest tam, gdzie ktoś o Tobie myśli"
"Ore to koi, onna"
"Even though I'm worthless... thank you... for loving me...!"

Obraz
kirin.pl

eleneli Kobieta
Cargo
Cargo
eleneli
Wiek: 31
Dni na forum: 3.602
Posty: 29
Skąd: Przasnysz
Hmm, zapewne było tego sporo, ale pierwsze co mi przychodzi do głowy to bodaj 14 odc DB, gdy Kuririn (K) przybywa na trening do Żółwiej Chaty i rozmawia z Żółwim Pustelnikiem (ŻP).
K (do Goku) - Każdy prawdziwy wojownik goli głowę, spójrz na Miszcza!
ŻP ze spokojem - Ja tam po prostu wyłysiałem.
Obraz

W Zetce jest tego jeszcze więcej, w moim mniemaniu saga Buu jest wręcz przesiąknięta ironią. Dla przykładu scena, gdy Buu walczy z Gotenksem i jest tak znudzony, że pokłada się z drinkiem jak na plaży.
Obraz
Albo wspólna Kamehameha Goku i Vegety, bodaj we wnętrzu Buu, gdy to Vegeta mówi z wyrzutem do swojego kumpla: "Jak długo będziesz się jeszcze do mnie kleił?!" .
Obraz
konto usunięte
Super Saiyanin 2
Super Saiyanin 2


Jak Trunks i Goten miętosili Jako, gdy sprawdzali czy jego twarz jest prawdziwa.
Walka Gotenksa z Buu, gdy wpadli do wanny razem z Piccolo.
W GT Vegeta podkładający nogę szabrownikowi.
Bulma sikająca w majtki, gdy zaatakował ją dinozaur.
Nauka jazdy Goku i Piccolo.
Sceny z mr Satanem.
Wyświetl posty z ostatnich:
Strony:   1, 2, 3  

Forum DB Nao » » » Najśmieszniejsze sceny
Przejdź do:  
DB NaoForum DB NaoAninoteAnimePhrasesDr. Slump
Powered by phpBB
Copyright © 2001-2024 DB Nao
Facebook