Forum Dragon Ball Nao

» [J-rock] VAMPS - nowy projekt Hyde i Kaza ocena: 10,00 (głosy: 3)110

Strony:   1, 2, 3 ... 28, 29, 30, 31, 32, 33  
Mart Kobieta
Super Saiyanin 4
Super Saiyanin 4
[ Klan Asakura ]
Mart
Wiek: 31
Dni na forum: 5.868
Plusy: 2
Posty: 1.643
Skąd: Poznań
Moja siora powiedziała, że gdyby była na miejscu Megumi, to by mu urwała jaja
Skomentuję to tylko tak - czy Laurence Olivier urwał cokolwiek Vivien Leigh za całowanie się z Clarkiem Gablem na planie Przeminęło z Wiatrem? Wątpię.

Trzeba umieć oddzielać sprawy zawodowe od prywatnych xd

Nawet siedząc na ławie oskarżonych lubimy słuchać o sobie.
Katz Mężczyzna
^Hatamoto
Hatamoto
[ Klan Tokugawa ]
Katz
Wiek: 34
Dni na forum: 5.862
Plusy: 27
Posty: 5.277
Skąd: Bydgoszcz Respekt: 99
Dziś ukazał sie pełny teledysk^^ http://www.youtube.com/watch?v=rHdnV4CULvQ

jednak za szybko pospieszyłem sie z oceną, cóz utwór jest taki nijaki, zwrotki spiewane cichszym głosem przy wolnym rytmie gitary, jedynie refren z preview jest grany szybko i energicznie, mozna odczuć jakby grali 2 utwory........ no ale Hyde poszedł na całośc i zdradze, że pocałował modeleczkę
Laru Kobieta
Super Saiyanin 4
Super Saiyanin 4
[ Klan Takeda ]
Laru
Wiek: 34
Dni na forum: 6.812
Plusy: 6
Posty: 2.801
Skąd: Łuków
no ale Hyde poszedł na całośc i zdradze, że pocałował modeleczkę
WTF. Mają takie ładne Japonki, a wzięli sobie wysoce przeciętne Amerykanki

Teledysk seksiasty, nie ma co ukrywać. Trochę za dużo się dzieje, więc miałam miejscami wrażenie strasznego chaosu. Ale ten dominujący czerwony kolorek mi odpowiada

Co do kawałka. To dość gówniana wersja z teledysku. Wypadało by poczekać na coś konkretniejszego. Póki co stwierdzam, że jest całkiem nieźle. Tekst może i nie powala, ale muzycznie wszystko stoi na odpowiednim poziomie.

Blanc侍KATZ napisał(a):
mozna odczuć jakby grali 2 utwory........
To często stosowany zabieg, nie tylko u VAMPS. Moim zdaniem to nawet dobrze. Lekko mrucząca zwrotka, a potem nagle wybucha energiczny refren. Jeśli wyjść z założenia, że kawałek miał być rockowo-seksowny, to się to udało i panowie mogą być z siebie zadowoleni.

Szkoda tylko, że wszystko po angielsku. Boję się, że zmęczony trasami HYDE może dawać przy nim ciała z wymową na żywo. Ale tak nie musi być. Nie raz udowodnił, że z angielskim u niego przyzwoicie.

To tyle wstępnej oceny.

"Jego drogę spowija jedwab, odciski jego palców na rosie,
Mieszkańcy krain mroku pokornie się przed nim płożą.
Bękart Matki Natury odrzucony przez liście i potok
Obcy w obcym kraju, szuka pociechy w swych marzeniach."
Marillion "Grendel".

Denerwować się, to mścić się na swoim organizmie za głupotę innych.
Mart Kobieta
Super Saiyanin 4
Super Saiyanin 4
[ Klan Asakura ]
Mart
Wiek: 31
Dni na forum: 5.868
Plusy: 2
Posty: 1.643
Skąd: Poznań
no ale Hyde poszedł na całośc i zdradze, że pocałował modeleczkę
...w brodę xD

Kawałek mi się podoba. Nie jest to może ich najlepszy utwór, ale jest na tyle dobry, że nie mogę się już doczekać konkretniejszej wersji, jak już powiedziała Laru.
Zwrotka też jest ok, chociaż tak bardzo odbiega od refrenu.

Nawet siedząc na ławie oskarżonych lubimy słuchać o sobie.
eilan1989 Kobieta
Super Nameczanin
Super Nameczanin
[ Klan Asakura ]
eilan1989
Wiek: 34
Dni na forum: 5.329
Plusy: 5
Posty: 121
Skąd: BP
Teledysk taki se, nic niezwykłego, zlepek kilkunastu scen, w przyspieszonym tempie. Kissowanie Hyde'a też nie podnosi jego walorów. Wogle chłopak mógłby wybrać sobie ładniejszą modelkę. Bo ta jest paskudna (albo po prostu nie lubię blondynek). Ostatnie - sekundowe ujęcia w zbliżeniu są fajne- ale coś za szybko umykają. Z resztą jak i cały teledysk.
Sama piosenka ogólnie zła nie jest, słucha się ok, ale ale dla mnie jest taka sztampowa. Podział na szybszy refren i wolniejszą zwrotkę jest bardzo w porządku. Taki zabieg akurat mi odpowiada.
Shounen
*SōheiMenos 「僧兵メノス」
SōheiMenos 「僧兵メノス」
Shounen
Wiek: 35
Dni na forum: 7.134
Plusy: 72
Posty: 15.236
Skąd: ふざけた時代
Dawno słuchałem ich wcześniejszych kawałków, więc nie mam jak się odnieść, ale dla mnie dźwięki z tego teledysku to są dobre dla dzieciaczków, takie typowe.

A odnośnie modelek, to Hyde najładniejszy

Regulamin Forum | AnimePhrases ~ anime & manga quotes | MAL | Twitter · YT
straszny mag Kobieta
Ziemianin
Ziemianin
straszny mag
Wiek: 33
Dni na forum: 5.096
Posty: 5
Skąd: empty place
miałam małą nadzieję, że zrobią wielkie bum i będzie lepiej. ale naprawdę, mam już dosyć tych seksistowskich teledysków i tekstów. albo to jakieś przyzwyczajenie do poważnej solówki Hyde'a... ale VAMPS to jednak nie to samo. piosenka nawet dobra. właściwie w duszy spodziewałam się, że nie będzie aż tak fajnie. ale da się posłuchać ^^'

no i em, pozdrawiam... wciskam się w tematy bez przedstawienia się
Katz Mężczyzna
^Hatamoto
Hatamoto
[ Klan Tokugawa ]
Katz
Wiek: 34
Dni na forum: 5.862
Plusy: 27
Posty: 5.277
Skąd: Bydgoszcz Respekt: 99
Laru Kobieta
Super Saiyanin 4
Super Saiyanin 4
[ Klan Takeda ]
Laru
Wiek: 34
Dni na forum: 6.812
Plusy: 6
Posty: 2.801
Skąd: Łuków
Blanc侍KATZ napisał(a):
VAMPS - DEVIL SIDE
Link: http://freakshare.net/files/js2zyqeg/VAMPS.zip.html
Dzięki wielkie Katz


Blanc侍KATZ napisał(a):
oraz NOWY IMAGE HYDE'a lol
AAAAAAAAAAAAAAAAAAAAA! Mam nadzieję, że to nie jest na stałe!! Dobrze, że brwi zostawił w spokoju....

[ Dodano: 13.05.2010, 21:27 (po 21 minutach) ]
I czar prysł.... Torrent....

"Jego drogę spowija jedwab, odciski jego palców na rosie,
Mieszkańcy krain mroku pokornie się przed nim płożą.
Bękart Matki Natury odrzucony przez liście i potok
Obcy w obcym kraju, szuka pociechy w swych marzeniach."
Marillion "Grendel".

Denerwować się, to mścić się na swoim organizmie za głupotę innych.
Katz Mężczyzna
^Hatamoto
Hatamoto
[ Klan Tokugawa ]
Katz
Wiek: 34
Dni na forum: 5.862
Plusy: 27
Posty: 5.277
Skąd: Bydgoszcz Respekt: 99
Przy drobnych problemach technicznych znalazłem konkretny link: http://www.mediafire.com/?uzyndmzyqjn

Ogólnie coś cieżko było znaleźć właściwy link, gdyż większośc była videoripami. Wczoraj pojawił się konkretny 198 kbs, mam nadzieje, że w niedługim czasie pojawi się 360 kbps . Wciąż czekam na DVD i DVD do singla

A skoro juz pisze nowego posta, pragne poinformować, że nowy singiel VAMPS będzie nosił tytuł "ANGEL TRIP".

Obraz

Wczoraj był diabeł, nastepny będzie anioł, musze przyznać ciekawa kompozycja .

Pozdrawiam

Ideology evo:
Józef Stalin: "Cudów nie ma"
Donald Tusk: "Polska będzie gospodarczą potęgą"
Berlusconi: "Wygramy, bo nie jesteśmy fiutami".
Obraz
Katz Mężczyzna
^Hatamoto
Hatamoto
[ Klan Tokugawa ]
Katz
Wiek: 34
Dni na forum: 5.862
Plusy: 27
Posty: 5.277
Skąd: Bydgoszcz Respekt: 99

Ten post był edytowany 1 raz, ostatnio zmieniony przez Katz: 28.05.2010, 19:35
Madlen Kobieta
Nameczanin
Nameczanin
Madlen
Wiek: 31
Dni na forum: 5.901
Posty: 88
Laru napisał(a):
AAAAAAAAAAAAAAAAAAAAA! Mam nadzieję, że to nie jest na stałe!! Dobrze, że brwi zostawił w spokoju....
Też mam nadzieję, że te żółtawe włosy szybko mu się znudzą...
Lepiej mu w naturalnym kolorze (no i też w brązie)


Blanc侍KATZ napisał(a):
Utwór w styu "TIME GOES BY", żwawy, rockowy ogólnie pozytywny, w moim porównywaniu lepszy od DS . dobra gitara i tempo, tekst równiez spoko, troche po japońsku troche po angielsku, taka kombinacja im chyba najlepiej wynosi^^ .
Zgadzam się w zupełności. Słychać fajny, rockowy wokal Hyde'a. Ogólnie rzecz biorąc jest OK.

Tutaj link do teledysku: http://www.youtube.com/watch?v=A83IEoKO_eA
Muszę przyznać, że całkiem niezły


Pozdrawiam.

^___^
Katz Mężczyzna
^Hatamoto
Hatamoto
[ Klan Tokugawa ]
Katz
Wiek: 34
Dni na forum: 5.862
Plusy: 27
Posty: 5.277
Skąd: Bydgoszcz Respekt: 99
VAMPS - ANGEL TRIP
Link: http://www.4shared.com/file/hpTzB6EI/V-AngelTrip.html


Mój upload

Cóż jak juz wyżej pisałem, AT jest fajnym, dynamicznym i przyjemnym kawałkiem. Co do KYUKETSU to mnie sie nie podoba, nie moje klimaty, i głos Hyde'a nie jest przystosowany do takiego growlu, przez co brzmi dzwinie, pochwały natomiast nalezą się dla Ariego i K.A.Z'a to co wyszło z gitar i perkusji jest świetne.

Ideology evo:
Józef Stalin: "Cudów nie ma"
Donald Tusk: "Polska będzie gospodarczą potęgą"
Berlusconi: "Wygramy, bo nie jesteśmy fiutami".
Obraz
Laru Kobieta
Super Saiyanin 4
Super Saiyanin 4
[ Klan Takeda ]
Laru
Wiek: 34
Dni na forum: 6.812
Plusy: 6
Posty: 2.801
Skąd: Łuków
VAMPS - ANGEL TRIP
Link: http://www.4shared.com/file/hpTzB6EI/V-AngelTrip.html

Mój upload
Jak tylko komp wróci z naprawy, to w ramach odpoczynku od nauki, ściągnę i przesłucham. Dziękuję oczywiście


Blanc侍KATZ napisał(a):
i głos Hyde'a nie jest przystosowany do takiego growlu,
Nie słyszałam tego coveru, ale uważam, że jeżeli chodzi o mocne dźwięki i nawet growl, to HYDE pasuje Moja siostra słuchająca metalu (prawie tylko metalu) też tak twierdzi. Słychać na żywo i np. w "Vampire Depression".

Pozdrawiam, a w szczególności studentów.... Okres "pand" na uczelniach uważam za otwarty.

"Jego drogę spowija jedwab, odciski jego palców na rosie,
Mieszkańcy krain mroku pokornie się przed nim płożą.
Bękart Matki Natury odrzucony przez liście i potok
Obcy w obcym kraju, szuka pociechy w swych marzeniach."
Marillion "Grendel".

Denerwować się, to mścić się na swoim organizmie za głupotę innych.
Katz Mężczyzna
^Hatamoto
Hatamoto
[ Klan Tokugawa ]
Katz
Wiek: 34
Dni na forum: 5.862
Plusy: 27
Posty: 5.277
Skąd: Bydgoszcz Respekt: 99
No moi drodzy tracklista albumu "BEAST":

01 - PLUG IN
02 - DEVIL SIDE
03 - ANGEL TRIP
04 - MEMORIES
05 - EUPHORIA
06 - VAMP ADDICTION
07 - REVOLUTION
08 - THE PAST
09 - PIANO DUET
10 - RUMBLE
11 - GET UP
12 - SAMSARA
13 - MY FIRST LAST

Przy PLUG IN pisało muzyka: HYDE (tylko muzyka, bez słów) więc zapewnie to będzie odpowiednik "Bite" z pierwszego albumu

Cóz czekamy na jakieś preview

Premiera pudełkowa albumu 28.07.2010 a 7 lipca na iTunes

7 lipca będzie tez miała premiera specjalna wersja pierwszego albumu VAMPS, opatrzona nazwą "Band Score" właściwie to nic się nie zmieni, z tym że Tracklista zostanie uzupełniona o B-side'y z ich zeszłorocznych singli czyli TROUBLE i Life on Mars?
Katz Mężczyzna
^Hatamoto
Hatamoto
[ Klan Tokugawa ]
Katz
Wiek: 34
Dni na forum: 5.862
Plusy: 27
Posty: 5.277
Skąd: Bydgoszcz Respekt: 99
VAMPS - BEAST
Link: http://www.megaupload.com/?d=D37LPN60

Na razie wersja 160k gdyż z iTunes taki format jest, ale mam nadzieje, ze to do końca lipca nie problem Aha i brakuje 10 utworu "RUMBLE", gdyż jest jakiś błąd na iTunes i nie można sciągnąc, ale to kwestia kilku godzin i pewnie zostanie dosłane ;p

EDIT: Jest i Rumble http://www.mediafire.com/?2mjwtmljd1n

Jak na razie po przesłuchaniu kilku utworów jestem zadowolony, o szerszą reckę postaram się później. Jak na razie moje ulubione utwory to MEMORIES, VAMP ADDICTION i REVOLUTION^^. Sprawdziła się opinia ich managera, że album będzie w klimacie Larukowym i tak chyba jest

Jak już mówiłem 28 lipca premiera wersji pudełkowej, w sprzedaży będzie tez edycja limitowana z DVD, na którym będą 4 teledyski (DS, AT, REVOLUTION i MY FIRST LAST). Natomiast 8 sierpnia, zespół wydaje BEAST w europie, za pośrednictwem znanej wytwórni Gan-Shin, czy trafi do polski tego nie wiem i szczerze wątpie.....


2 tygodnie temu rozpoczęła się ich najnowsza trasa VAMPS LIVE 2010 BEAST która potrwa do września, a a później szczęśliwi obywatele pięciu państw na Trasie VAMPS LIVE 2010 WORLD TOUR będą mieli okazje zobaczenia HYDE'a i K.A.Z'a na żywo.
Laru Kobieta
Super Saiyanin 4
Super Saiyanin 4
[ Klan Takeda ]
Laru
Wiek: 34
Dni na forum: 6.812
Plusy: 6
Posty: 2.801
Skąd: Łuków
Póki co, przesłuchałam połowę "Rumble". Czemu pół? Bo już od początku miałam złe przeczucia. Tak jak reklamy Orange - jeden jazgot Mam nadzieję, że to jeden taki przypadek na płycie. Bo jak będzie ich więcej, to chyba się rozpłaczę. HYDE, co wy działacie?

"Jego drogę spowija jedwab, odciski jego palców na rosie,
Mieszkańcy krain mroku pokornie się przed nim płożą.
Bękart Matki Natury odrzucony przez liście i potok
Obcy w obcym kraju, szuka pociechy w swych marzeniach."
Marillion "Grendel".

Denerwować się, to mścić się na swoim organizmie za głupotę innych.
Mart Kobieta
Super Saiyanin 4
Super Saiyanin 4
[ Klan Asakura ]
Mart
Wiek: 31
Dni na forum: 5.868
Plusy: 2
Posty: 1.643
Skąd: Poznań
Cóż, krążka słucham sobie od wczoraj i w sumie to nawet nie zauważyłam, ile razy już mi przeleciał w całości. Utwory, które jako tako zwróciły moją uwagę to "Revolution" i "Piano duet". Poza tym, to jest bardzo, bardzo przeciętnie. Piosenki wpadają jednym uchem, drugim wypadają. Spodziewałam się chociaż jednej bomby, a tutaj jest są zaledwie dwa sztuczne ognie...
Albo Hyde się wypala, albo ja stałam się zbyt wymagająca.

Nawet siedząc na ławie oskarżonych lubimy słuchać o sobie.
Kyanna Kobieta
Super Saiyanin 2
Super Saiyanin 2
[ Klan Tokugawa ]
Kyanna
Wiek: 34
Dni na forum: 5.431
Plusy: 4
Ostrzeżenia: 1
Posty: 751
Skąd: Podkarpacie
Takie sobie, zdecydownaie wolę pierwszą płytę, która bardzo mi się podobała. Natomiast ta prawie w ogóle nie zwróciła moją uwagę. Zawiodłam się na tym albumie, już nie ma tego uroku co poprzednia.

Achhh, wolałabym jeszcze poczekać na płytke, gdyby bardziej się postarali i wydali naprawdę coś fajnego. A tak jest kolejna ale średnia ; /

Obraz
"Chwyć Mnie Za Rękę Aniele Śmierci..."
Katz Mężczyzna
^Hatamoto
Hatamoto
[ Klan Tokugawa ]
Katz
Wiek: 34
Dni na forum: 5.862
Plusy: 27
Posty: 5.277
Skąd: Bydgoszcz Respekt: 99
HYDE, co wy działacie?
Już chyba wyjaśniłem, że w tym roku VAMPS poszło w kierunku Laruku, dla mnie na in minus, gdyż L'Arc to L'Arc a VAMPS powinno pozostać VAMPS, czyli bliższe HYDE'owi i K.A.Z'owi.

Ale po kolei:

PLUG IN - Zgadłem, nie jest to utwór, lecz wstęp do albumu, tak jak rok temu "Bite".

MEMORIES - Lekki rockowy utwór z fajnym tekstem i melodią.

EUPHORIA - Jedyny cięższy kawałek na płycie i jeden z ambitniejszych, kolejna dobra robota Ariego na perkusji, noi HYDE tez dobrze brzmi, klimatem pasuje do poprzedniego albumu

VAMP ADDICTION - Szybki, energiczny engrishowy kawałek, mój ulubiony utwór jak na razie.

REVOLUTION - Tez fajny kawałek, ale nic więcej jakoś o nim nie mogę powiedzieć, jednak fajnie brzmi i czekam na teledysk z użyciem tego utworu.

THE PAST - Nie wiem, taki nijaki ;p ale da się słuchać.

PIANO DUET - O ten kawałek im nawet wyszedł spokojna melodia z z porywistym refrenem, taki nastrojowy lepszy niż "SWEET DREAMS" który usypiał, nie wiem czemu ale mi idealnie pasuje jako kawałek lecący podczas randki. xD

RUMBLE - Wielu ludziom się nie widzi mi również, myślałem, ze to będzie coś w stylu "HUNTING" i "SBR'R" ale jest jak jakiś musicalowy numer rodem z Broadwayu, nie pasujący trochę do nich.

GET UP - 100% Rock'n rollowy, porywisty kawałek przy którym jak sam tytuł wskazuje nie posiedzicie , w stulu VAMPS, taki krzykacz, więc jest ok, polecam .

I tu sie właściwie VAMPS kończy gdyż:

SAMSARA - utwór nic nie wnoszący, babka przy jakby egipskich rytmach nuci "Samsara" i na końcu w tej czynności towarzyszy jej HYDE. Zastanawia mnie, czy będą ją wykonywać na koncertach.......

MY FIRST LAST - Jakbym słyszał jakiś nowy utwór L'Arc~en~Ciel, dosyć wyraźnie przypomina mi Larukowa "Hoshizorę", lecz w wyżej wspomnianych egipskich rytmach. utwór luźny lecz miejscami monotonny ale da się słuchać.

To tyle, pominąłem "DEVIL SIDE" i "ANGEL TRIP" gdyż to utwory singlowe o których wypowiadałem się w postach poprzednich .

Ogólnie album oceniam pozytywnie gdyż, jest kilka kawałków, które są lepsze od zeszłorocznej twórczości a i w całości nie wypadł kiepsko, ewentualnie nijako, gdzie niektóre utwory przeminą drugim uchem, nie pozostawiając po sobie nic szczególnego. Ważne, żeby miał choć parę unikalnych akcentów i takich właśnie ów albumik ma.

Pozdrawiam
Wyświetl posty z ostatnich:
Strony:   1, 2, 3 ... 28, 29, 30, 31, 32, 33  

Forum DB Nao » » » [J-rock] VAMPS - nowy projekt Hyde i Kaza
Przejdź do:  
DB NaoForum DB NaoAninoteAnimePhrasesDr. Slump
Powered by phpBB
Copyright © 2001-2024 DB Nao
Facebook