Forum Dragon Ball Nao

» Dragon Ball Online MMORPG ocena: 9,67 (głosy: 3)110

Strony:   1, 2, 3, 4, 5, 6  
Młoda Mysz Mężczyzna
Super Saiyanin
Super Saiyanin
Młoda Mysz
Wiek: 26
Dni na forum: 5.840
Plusy: 1
Ostrzeżenia: 2
Posty: 339
Kurde nie moge sie doczekac do europejskiej wersji .A wiecie moze czy gra bedzie platna czy za free ??

Obraz
Kaio1 Mężczyzna
Ziemianin
Ziemianin
Kaio1
Wiek: 24
Dni na forum: 4.997
Posty: 9
Skąd: Suwałki
Autoryzacje trza robić od Koreańczyków, albo od pana z Polski kupić za 25 zł..
Żalowo... I ta gra nie chodzi nawet na 1,5 GB Ramu 2x Procesor Wt?F
songogu
Ziemianin
Ziemianin

Dni na forum: 5.004
Posty: 8
Bo pewnie odpalasz przez ikonke... Gre odpala sie przez dbo.netmarble.net, po zaalogowaniu klika sie na Start Game i odpala sie gra
MalwinaWiatr Kobieta
Ziemianin
Ziemianin

Dni na forum: 4.873
Ostrzeżenia: 1
Posty: 4
Skąd: Nibylanida
Według mnie jeszcze nie wyszedł DB MMORPG, z tego co czytałam na necie, to ma być dopiero w 2011 roku.
picaZananasem
Super Saiyanin 3
Super Saiyanin 3
[ Klan Kutang ]
picaZananasem
Dni na forum: 4.892
Plusy: 2
Ostrzeżenia: 5
Posty: 1.182
Skąd: z Polski
Głupia jesteś? Jak to nie, to niby skąd się wzięły filmiki z gejmplejów na u2b?
http://www.youtube.com/watch?v=tMigmGChtts

Troszkę niewypał, no ale przecież DB słabo się nadaje na mmorpg, jako że ilość bohaterów jak i technik była bardzo ograniczona, stąd też przypałowo rasa Buu, czy też lipne przemiany w super Nameczan jak i ich przedziwne i niespotykane w Dragon Ballu wyglądy zewnętrzne. Z informacji które posiadam, a nie wiele ich mam, bo się tym nie interesuje, to jedynym dobrym według mego osądu rozwiązaniem jest przemiana w SSJ i brak możliwości wyboru Saiyan jak i hybryd. Żeby móc się przemienić w SSJ trzeba wybrać człowieka, zebrać 7 kul i poprosić smoka o krew Saiyan.

"...nie pasuję do tej pedalskiej sztafety... “
Shounen
*SōheiMenos 「僧兵メノス」
SōheiMenos 「僧兵メノス」
Shounen
Wiek: 35
Dni na forum: 7.134
Plusy: 72
Posty: 15.236
Skąd: ふざけた時代
Dragon Ball jako anime idealnie nadaje się na MMORPG i nie wydaje mi się, by to był niewypał. Ja czekam aż gra wyjdzie w jakimś cywilizowanym języku i będzie w miarę normalnie dostępna.

A najlepsze, że o tej grze ciężko znaleźć jakieś info, np. na angielskiej wiki mamy:

Release date(s)
* KO February 4, 2010
* TW TBA
* JP TBA
* AUS TBA
* NA TBA
* EU TBA

Regulamin Forum | AnimePhrases ~ anime & manga quotes | MAL | Twitter · YT
Mateusz Mężczyzna
^Recenzent
Recenzent
[ Klan Tokugawa ]
Mateusz
Wiek: 29
Dni na forum: 5.947
Plusy: 10
Posty: 2.892
Skąd: Mielec
Pamiętam jak kiedyś bałem się, że się nie odpali na moim kompie xD teraz, choć mam nowy, nawet jak się pojawi po polsku, to pewnie nie zagram.

Obraz
Sporowicz
Ziemianin
Ziemianin

Dni na forum: 4.807
Posty: 1
a wiadomo może kiedy będzie premiera w usa? bo na koreańskiej wersji raczej nie pogramy
Mugen Mężczyzna
Super Nameczanin
Super Nameczanin
Mugen
Wiek: 28
Dni na forum: 4.786
Plusy: 6
Posty: 118
Skąd: Biała Podlaska
Dragon Ball Online to gra na którą czekam już dosyć długo. Nie mogę się przemóc by zagrać na koreańskim serwerze, a czekam tylko na mą wybraną Europejską, ewentualnie Amerykańską. Dosyć długo nie zobaczymy jej tutaj, bo na razie rozpowszechniana jest na wschodzie. Pewna firma wykupiła już pliki do gry zamierza otworzyć serwer w następnym azjatyckim kraju, ale co ciekawsze ma ona udziały gier w europie, więc to może jest początek nowych serwerów na starym kontynencie.

Co do samej gry to powiem że dla mnie to cudeńko. Moby nie spada na 1 hita, a można z nim trochę powalczyć. Dobre jest też to że są podziały na te postacie walczące w zwarciu i atakujące energią Ki. Po za tym 3 ciekawe rasy, którą dadzą nam maximum zabawy. Nie pozostaje nam nic innego jak czekać na DBO w europie, grają w pełni legalnie
Młoda Mysz Mężczyzna
Super Saiyanin
Super Saiyanin
Młoda Mysz
Wiek: 26
Dni na forum: 5.840
Plusy: 1
Ostrzeżenia: 2
Posty: 339
I co? Wiadomo już kiedy wyjdzie europejska wersja ?

Obraz
Mugen Mężczyzna
Super Nameczanin
Super Nameczanin
Mugen
Wiek: 28
Dni na forum: 4.786
Plusy: 6
Posty: 118
Skąd: Biała Podlaska
Nie nie wiadomo i do września sądzę że żadnych informacji z tym związanych nie znajdziemy
Shounen
*SōheiMenos 「僧兵メノス」
SōheiMenos 「僧兵メノス」
Shounen
Wiek: 35
Dni na forum: 7.134
Plusy: 72
Posty: 15.236
Skąd: ふざけた時代
I co? Wiadomo już kiedy wyjdzie europejska wersja ?
Europejska to przesada, niech chociaż amerykańska wyjdzie, to będzie się dało grać przyzwoicie. Na chwilę obecną jest tylko koreańska i tajwańska (tutaj nie trzeba wysyłać żadnych SMS-ów, więc chyba bezproblemowo można konto założyć i grać. Jest jakiś patch zangielszczający, ale tylko interfejs i takie pierdoły, więc nie wiem, czy to przyjemne. Jak na moje oko, to trochę wolno się to wszystko posuwa.

Regulamin Forum | AnimePhrases ~ anime & manga quotes | MAL | Twitter · YT
Katz Mężczyzna
^Hatamoto
Hatamoto
[ Klan Tokugawa ]
Katz
Wiek: 34
Dni na forum: 5.861
Plusy: 27
Posty: 5.277
Skąd: Bydgoszcz Respekt: 99
Dzisiaj uruchomiłem sobie wersję tajwańską, tylko nie wiem na jakim poziomie tzn. czy to już full czy beta (tak jak koreańska). Ogólnie gra taka sobie, gdyż mimo pewnego zangielszczenia questy i nazwy NPC są po chińsku i tak na prawdę nie wiem co robię i dlaczego to robię, questy w głównej mierze jak na razie u mnie polegają na zabiciu odpowiedniej liczby wrogów, lub też posiadania określonych przedmiotów za które otrzymuje się monety zen (waluta, za którą u NPC lub real można kupić przedmioty), oczywiście można tez samowolnie poruszając się po mapie wybijać wrogów i za każdego otrzymywać expy, itemy w kapsułkach oraz zen, ale expienie przebiega dosyć powolnie już od 4lvl. Wrogowie są różni na mapce której aktualnie gram to jakieś wiewióry i robale (niektóre przypominające małe celle), te blisko wioski są słabe ale trochę dalej są już silniejsze, koło których ciezko przejśc bo zaczynają atakować. Można też walczyć między sobą, raz zaprosił mnie jakiś koleś to przegrałem, raz ja kogoś zaprosiłem i wygrałem, ale nic za to nie dostałem więc nie wiem, widziałem, że jest tam jakiś turniej budokan.

Aktualnie mam level 5 i jedną smoczą kule, zobaczymy jak to dalej będzie, jakby ktoś chciał, to ja i nasz admin gramy na serwerze 2.

Najważniejsze poradniki i tutoriale: * zaloguj się, aby przeczytać wiadomość *

Ideology evo:
Józef Stalin: "Cudów nie ma"
Donald Tusk: "Polska będzie gospodarczą potęgą"
Berlusconi: "Wygramy, bo nie jesteśmy fiutami".
Obraz
Shounen
*SōheiMenos 「僧兵メノス」
SōheiMenos 「僧兵メノス」
Shounen
Wiek: 35
Dni na forum: 7.134
Plusy: 72
Posty: 15.236
Skąd: ふざけた時代
Waluta to chyba zeni (tak jak w mandze), a te potworki to Saibaiman (a nie że przypominają małe Celle) i wyrastają z ziemi

Gra się całkiem fajnie, ale grafika to jest zwyczajnie kiepska, jakby sprzed 10 lat. No i ten język chiński - nic nie idzie zrozumieć, a questy się robi na czuja - idzie się za punktami zaznaczonymi na mapie i w zależności, co/kto tam jest, to się robi. Tak jakby się oglądało chiński film bez napisów, fajnie, ale nie wiadomo o co chodzi.

Regulamin Forum | AnimePhrases ~ anime & manga quotes | MAL | Twitter · YT
ANDRESSJ1998 Mężczyzna
Ziemianin
Ziemianin

Wiek: 26
Dni na forum: 4.594
Posty: 10
Skąd: Wiśniowa-Małopolska
Czy mógłby mi ktoś podać instrukcję jak założyć konto
Chętnie bym pograł. Jeśli tak był bym bardzo wdzięczny.
Shounen
*SōheiMenos 「僧兵メノス」
SōheiMenos 「僧兵メノス」
Shounen
Wiek: 35
Dni na forum: 7.134
Plusy: 72
Posty: 15.236
Skąd: ふざけた時代

Regulamin Forum | AnimePhrases ~ anime & manga quotes | MAL | Twitter · YT
ANDRESSJ1998 Mężczyzna
Ziemianin
Ziemianin

Wiek: 26
Dni na forum: 4.594
Posty: 10
Skąd: Wiśniowa-Małopolska
Wielkie dzięki. Wszystko działa. Na jakim serwerze wiekszość z was gra może was zobaczę??
Shounen
*SōheiMenos 「僧兵メノス」
SōheiMenos 「僧兵メノス」
Shounen
Wiek: 35
Dni na forum: 7.134
Plusy: 72
Posty: 15.236
Skąd: ふざけた時代
Na drugim. Nick tego powyżej to Katzu, a ja na razie nie mogę grać.

Regulamin Forum | AnimePhrases ~ anime & manga quotes | MAL | Twitter · YT
Katz Mężczyzna
^Hatamoto
Hatamoto
[ Klan Tokugawa ]
Katz
Wiek: 34
Dni na forum: 5.861
Plusy: 27
Posty: 5.277
Skąd: Bydgoszcz Respekt: 99
Serwer 2, channel 2


Świat gry jest dosyć duży, nie wyszedłem jeszcze z pierwszego regionu, gdzie jest to początkowe miasto korrara, bo w sumie na razie nie mam po co, bo im dalej tym levele mobów wyższe a i questów nie ma, więc krok po kroku robię po kolei, ale przyznam, że questy ,które każą udać się z jednego końca regionu na drugi, są dosyć męczące, sporo dają teleporty, autobusy nie wszędzie dojeżdżają, najlepiej jest skuterem Ogólnie jeszcze sporo rzeczy nie ogarnąłem, dokonałem tylko upgrade'u itemu, zdobyłem też jakiś przepis z tej machiny do miksowania, ale nie wiem jak go odczytać i jak się go nauczyć.

Gra ktoś może majinem albo namekiem? bo chyba te rasy zaczynają na innych mapach, bynajmniej ja żadnego "realnego" nie spotkałem.

Ideology evo:
Józef Stalin: "Cudów nie ma"
Donald Tusk: "Polska będzie gospodarczą potęgą"
Berlusconi: "Wygramy, bo nie jesteśmy fiutami".
Obraz
Shounen
*SōheiMenos 「僧兵メノス」
SōheiMenos 「僧兵メノス」
Shounen
Wiek: 35
Dni na forum: 7.134
Plusy: 72
Posty: 15.236
Skąd: ふざけた時代
Katz napisał(a):
najlepiej jest skuterem
A wiesz, jak go zdobyć?

Po trzecim quesćie z przeszłości dostaje się umiejętność pozwalającą na przyspieszanie na krótkim dystansie kosztem EP, zawsze to nieco szybciej.

A jednego Majina raz spotkałem albo i więcej.

Regulamin Forum | AnimePhrases ~ anime & manga quotes | MAL | Twitter · YT
Wyświetl posty z ostatnich:
Strony:   1, 2, 3, 4, 5, 6  

Forum DB Nao » » » Dragon Ball Online MMORPG
Przejdź do:  
DB NaoForum DB NaoAninoteAnimePhrasesDr. Slump
Powered by phpBB
Copyright © 2001-2024 DB Nao
Facebook