Forum Dragon Ball Nao

» Euro 2008: Grupa C

Strony: 1, 2  
Marimo Mężczyzna
"L'uś
<b>L</b>'uś
[ Klan Kaeshi ]
Marimo
Wiek: 30
Dni na forum: 5.800
Plusy: 18
Posty: 1.999
Skąd: Łosice
Co sądzicie o składzie grupy C na Mistrzostwach Europy w Austrii i w Szwajcarii?

Grupa C
Holandia
Włochy
Rumunia
Francja

Terminarz:

09.06 18:00 Rumunia - Francja [0:0]
09.06 20:45 Holandia - Włochy [3:0] 26' Van Nistelrooy, 31' Sneijder, 79' Van Bronckhorst

13.06 18:00 Włochy - Rumunia [1:1] 56' Panucci - 55' Mutu
13.06 20:45 Holandia - Francja [4:1] 10' Kuyt, 59' Van Persie, 72' Robben, 90' Sneijder - 71' Henry

17.06 20:45 Holandia - Rumunia [2:0] 54' Huntelaar, 87' Van Persie
17.06 20:45 Francja - Włochy [0:2] 25' Pirlo (karny), 62' De Rossi

Awans:
1.Holandia 9 pkt
2.Włochy 4 pkt

3.Rumunia 2 pkt
4. Francja 1 pkt

'These are the seasons of emotion and like the winds they rise and fall'
eMate Mężczyzna
"Rōnin
Rōnin
[ Klan Asakura ]
eMate
Wiek: 32
Dni na forum: 7.025
Posty: 1.327
Skąd: Wałbrzych
Najbardziej ciekawa grupa, zresztą chyba dla każdego. Mistrz i wicemistrz świata, oraz Holandia, ciągle jedna z najgroźniejszych drużyn na świecie w jednej grupie . Niestety któraś z nich już po trzech meczach będzie musiała się pożegnać z turniejem. Szkoda...
Awans: Włochy, Francja... Albo Holandia . Nie da się wytypować .
Marimo Mężczyzna
"L'uś
<b>L</b>'uś
[ Klan Kaeshi ]
Marimo
Wiek: 30
Dni na forum: 5.800
Plusy: 18
Posty: 1.999
Skąd: Łosice
Grupa niesamowice trudna. Rumuni zawsze dobrze grają na wielkich imprezach, świetnie w kwalifikacjach grali. Francja to mistrzowie z 2000 roku, mają świetnych piłkarzy jak i Holendrzy... Włosi - mistrzowie świata... Trudno określić, ale stawiam, że to Włosi odpadną...

'These are the seasons of emotion and like the winds they rise and fall'
Shounen
*SōheiMenos 「僧兵メノス」
SōheiMenos 「僧兵メノス」
Shounen
Wiek: 35
Dni na forum: 7.134
Plusy: 72
Posty: 15.236
Skąd: ふざけた時代
Francja ćwoki, na ostatnich MŚ ledwo z grupy wyszli (chociaż niby doszli do finału ;p). Teraz im się w dodatku trochę skład zmienił, przy odrobinie szczęścia odpadną na starcie

Regulamin Forum | AnimePhrases ~ anime & manga quotes | MAL | Twitter · YT
Al Ed Upek Kobieta
"Deus Volt
Deus Volt
[ Klan Kutang ]
Al Ed Upek
Wiek: 35
Dni na forum: 6.237
Plusy: 10
Posty: 5.191
Skąd: Włocławek
Myślę, że Rumuni są na tyle dobrzy, by sprawić niespodziankę i wygrać z Francją. Jednak 3 miejsce to dla nich szczyt, choć chciałbym by wygrali, po tych eliminacjach zasłużyli na sukces jakim jest ćwierćfinał. Chociaż kto wie, pokazali już, że potrafią grać przeciwko silnym zespołom jak Holandia.
Francji nie lubię, ale oni zazwyczaj mają dużo szczęścia jak ostatnio. Na zwycięzcę grupy wskażę Włochów. Są wg mnie głównymi faworytami, grają defensywnie, a dziś liczy się przede wszystkim obrona. Drugie miejsce najprawdopodobniej przypadnie Holandii.

Nigdy nie będę w 100 % szczęśliwy, bo spirytus ma 96 %.- mój kolega Marcin.
-Nadia, gdzie moje gacie?
-Nie wiem, pewnie do muzeum wzięli.
Panie Bolesławie, witamy w domu. Witamy całą ekipę czarnuchów z łańcuchami.
Nie oznacza to jednak, że byłem świniakiem pokroju Kwaśniewskiego, czy innego Komorowskiego, aż tak nisko nie upadłem. Chłopu trzeba dawać albo się nie dziwić. Chłopak wyczaił ją na skupie żywca. W sezonie tzw "świńskiej górki". Na imie jej było Teresa, Teresa z domu Bąk. Gonar wziął 2k kredytu na suple. xD
eMate Mężczyzna
"Rōnin
Rōnin
[ Klan Asakura ]
eMate
Wiek: 32
Dni na forum: 7.025
Posty: 1.327
Skąd: Wałbrzych
Tymczasem nieciekawie się rozpoczęło Euro w ekipach Francji i Holandii. Holenderski napastnik Ryan Babel (Liverpool) zerwał wiązadła w kolanie i nie pojedzie na euro... Pech. W jego miejsce prawdopodobnie przybędzie obrońca Khalid Boulahrouz (dziwna decyzja). Natomiast we Francji, kontuzję uda doznał kapitan Patrick Vieira (Inter Mediolan), w jego miejsce został powołany Mathieu Flamini. Pozostaje im życzyć jak najszybszego powrotu do zdrowia.
Dark Mężczyzna
Kaiō
Kaiō
[ Klan Tokugawa ]

Dni na forum: 6.125
Plusy: 4
Ostrzeżenia: 6
Posty: 5.406
Skąd: Poland
Najtrudniejsza grupa na tych mistrzostwach ciężko powiedzieć na dzień dziesiejszy na bank kto z niej wyjdzie, ale sądzę, że to będzie tak:
Holandia z Włochami wyjdą z grupy, Francja zakończy udział na 3 miejscu, a Rumunia na ostatniej pozycji.
Danevert Mężczyzna
Full Power SSJ
Full Power SSJ
[ Klan Asakura ]
Danevert
Wiek: 33
Dni na forum: 6.089
Plusy: 4
Ostrzeżenia: 1
Posty: 673
Skąd: Koszalin
Rumuni będą grali bez żadnej większej presji, zresztą nie mają nic do stracenia, a każda pozycja wyższa niż 4 będzie niespodzianką. Myślę, że gra zespołowa oraz dobre rozpracowanie taktyki przeciwników może dać efekty. Poza tym Rumunia grała w eliminacjach z Holandią i jeśli się nie mylę to wygrali z nimi przynajmniej 1 mecz, więc mają sposób na tą drużynę. Na Francję nie liczę zbytnio. Ostatnio grają w kratkę, a eliminacje w I fazie były męczarnią dla tej ekipy. Drużyna Włoch zawsze jest mocna i trudno dopatrzyć się u niej słabych punktów, a Holendrzy posiadają jeden z lepszych ataków w Europie. Stawiam, że z grupy wyjdą Włosi oraz Holandia/Rumunia.

Jeśli nas zranicie, nie będziemy krwawić
Jeśli będziecie nas łaskotać, nie będziemy się śmiać
Jeśli nas otrujecie, nie będziemy umierać
Ale jeśli nas oszukacie, to czy nie powinniśmy się zemścić?
Filippo Mężczyzna
Super Saiyanin 3
Super Saiyanin 3
[ Klan Kaeshi ]
Filippo
Wiek: 28
Dni na forum: 6.154
Plusy: 1
Ostrzeżenia: 1
Posty: 1.003
Skąd: Zduńska Wola
Grupa śmierci .. i akurat w niej moi ulubieni Holendrowie

1.Włochy
2.Holandia
3.Rumunia
4.Francja

Niestety Holandia to już nie to co kiedyś jednak dalej są silni , ale patrząc na grupę to mi się odechciewa.. Ewentualnie Francja może przerżnąć , bo graja tak sobie no i nie maja Zidana który im strzeli 2 gole w 1 minute A rumunom się należy bo są dobźi tylko pecha mają .

"...jestem śmieszny czort, więc śmieję się..."
" Die With a Beer in Your Hand " - Tankard

THRASH ' EM ALL !!!
eMate Mężczyzna
"Rōnin
Rōnin
[ Klan Asakura ]
eMate
Wiek: 32
Dni na forum: 7.025
Posty: 1.327
Skąd: Wałbrzych
Teraz kontuzji nabawił się mistrz świata i najlepszy piłkarz ubiegłego Mundialu, włoski obrońca - Cannavaro. On także już teraz wraca do domu. Jak widać pech nie opuszcza piłkarzy... Kto następny?
Shiro Mężczyzna
"The Human Typhoon
The Human Typhoon
[ Klan Asakura ]
Shiro
Wiek: 35
Dni na forum: 7.019
Plusy: 4
Posty: 2.219
Skąd: Białystok
Szczerze to nie zdziwiłbym się, żeby Włosi dali ciała, tak jak w dobrym stylu potrafią wygrywać tak i przegrać albo słabo zagrać z niższej rangi od siebie zespołem...

Osobiście uważam, że Rumuni mimo iż są teraz mocną reprezentacją nie mają szans na wyjście z grupy. Mogą co najwyżej zabierać punkty lepszym zespołom w grupie remisując z nimi.

Prawdziwa i odwieczna chyba walka będzie między Włochami i Francuzami, nie dość, że razem byli w eliminacjach do Euro 2008 to teraz znów staną przeciwko sobie. Holendrzy to tylko taki smaczek dodany do grupy
Uważam, że młodość nie wygra z rutyną, tzw.

1. Włochy
2. Francja
3. Holandia
4. Rumunia

Tyle ode mnie.

Sometimes baby
We make mistakes
Dark and hazy
Prices we pay
franqey Mężczyzna
Super Saiyanin 4
Super Saiyanin 4
[ Klan Asakura ]
franqey
Wiek: 37
Dni na forum: 6.680
Plusy: 3
Ostrzeżenia: 3
Posty: 2.643
Skąd: Danzig
eMate napisał(a):
Tymczasem nieciekawie się rozpoczęło Euro w ekipach Francji i Holandii. Holenderski napastnik Ryan Babel (Liverpool) zerwał wiązadła w kolanie i nie pojedzie na euro... Pech. W jego miejsce prawdopodobnie przybędzie obrońca Khalid Boulahrouz (dziwna decyzja). Natomiast we Francji, kontuzję uda doznał kapitan Patrick Vieira (Inter Mediolan), w jego miejsce został powołany Mathieu Flamini. Pozostaje im życzyć jak najszybszego powrotu do zdrowia.
Nie lubię ani Holendrów ani żabojadów, więc nie życzę.

"I wówczas, jakby dla ostatecznego i nieodwołalnego pchnięcia mnie do upadku, zjawił się duch Przekory. Filozofia nie zdaje sobie żadnej z tego ducha sprawy. A jednak wieżę w to święcie, jak w istnienie własnej duszy, że przekora jest jednym z pierwotnych popędów ludzkiego serca - jedną z niepodzielnych, pierwiastkowych władz lub uczuć, które nadają kierunek charakterowi danego człowieka. Któż, popełniając czyn niedorzeczny lub nikczemny, nie dziwił się po stokroć tej prostej oczywistości, iż wiedział, że winien go był nie popełniać? Czyż pomimo doskonałości naszego rozsądku nie mamy nieustannych zakusów do naruszania tego, co jest Prawem, dla tej po prostu przyczyny, iż wiemy właśnie,że jest to - Prawo?"
Edgar Allan Poe "Czarny Kot"
Shounen
*SōheiMenos 「僧兵メノス」
SōheiMenos 「僧兵メノス」
Shounen
Wiek: 35
Dni na forum: 7.134
Plusy: 72
Posty: 15.236
Skąd: ふざけた時代
Homo wygrywają...
Pierwsza bramka ze spalonego.
Włosi kiepsko, ale może w drugiej połowie pokażą coś ciekawszego

Meczu poprzedniego nie oglądałem, ale dobrze, że remis ;]

Regulamin Forum | AnimePhrases ~ anime & manga quotes | MAL | Twitter · YT
eMate Mężczyzna
"Rōnin
Rōnin
[ Klan Asakura ]
eMate
Wiek: 32
Dni na forum: 7.025
Posty: 1.327
Skąd: Wałbrzych
Bramka ze spalonego? Chyba nie zauważyłeś Panucciego, który leżał za linią boiska? Nikt nie odnotował, że zszedł z boiska, więc uczestniczył ciągle w akcji, ale wolał się wylegiwać i udawać, że coś go boli . Oglądnij powtórkę.
Jak na razie to piłkarze Realu strzelają i bardzo ładnie .
Shounen
*SōheiMenos 「僧兵メノス」
SōheiMenos 「僧兵メノス」
Shounen
Wiek: 35
Dni na forum: 7.134
Plusy: 72
Posty: 15.236
Skąd: ふざけた時代
eMate napisał(a):
Bramka ze spalonego? Chyba nie zauważyłeś Panucciego, który leżał za linią boiska?
No nie zauważyłem. Ale tak czy owak, leżał czy nie leżał, za wiele w tamtej sytuacji nie miał do powiedzenia

Włosi w drugiej połowie przeszli do ataku, jednak mimo starań, nic z tego nie wyszło.
A w obronie widać braki piłkarzy - Maldini, Nesta, Cannavaro.
Starzy odchodzą, ale co gorsza, młodziaków nie widać.

Regulamin Forum | AnimePhrases ~ anime & manga quotes | MAL | Twitter · YT
Marimo Mężczyzna
"L'uś
<b>L</b>'uś
[ Klan Kaeshi ]
Marimo
Wiek: 30
Dni na forum: 5.800
Plusy: 18
Posty: 1.999
Skąd: Łosice
Pierwszy mecz rozczarował, ale drugi był bardz dobry. Holendrzy grali naprawdę świetnie a Włosi przyzwoicie, ale nie wykorzystywali sytuacji w przeciwieństwie do "pomarańczowych". Wynik zaskakuje, ale wg. Mistrzowie Świata zasłużyli chociaż na 1 bramkę, a nawet na 2...

'These are the seasons of emotion and like the winds they rise and fall'
Shiro Mężczyzna
"The Human Typhoon
The Human Typhoon
[ Klan Asakura ]
Shiro
Wiek: 35
Dni na forum: 7.019
Plusy: 4
Posty: 2.219
Skąd: Białystok
Van der Sar bardzo dobrze bronił w tym meczu, Włosi co jakiś czas potrafili dojść do groźnego strzału, ale wtedy stawał im na przeszkodzie ów wspomniany przeze mnie wcześniej bramkarz.

Mecz mi się bardzo podobał, szkoda, że Włosi dali ciała, ale cóż nie zawsze wygrywa się w piłce. Czasami trzeba przegrać by później odnosić zwycięstwa.

Pierwszego meczu tej grupy nie oglądałem, tzn. Francja - Rumunia, nie miałem czasu.

Zobaczymy jak sprawy potoczą się w dalszych meczach. Dzisiaj wracamy do grupy A

Sometimes baby
We make mistakes
Dark and hazy
Prices we pay
Dark Mężczyzna
Kaiō
Kaiō
[ Klan Tokugawa ]

Dni na forum: 6.125
Plusy: 4
Ostrzeżenia: 6
Posty: 5.406
Skąd: Poland
Holandia pokazała, że można pokonać Włochów, uważam, że akcja meczu był nie wątpliwie gol Van Bronkhorsta, który przebiegł w czasie akcji 80 m. Mecz ogólnie był najlepszym na mistrzostwach moim zdaniem. Co do pierwszego meczu tej grupy. Był on bezbarwny zrezygnowałem po pierwszej połowie z oglądania go.
Filippo Mężczyzna
Super Saiyanin 3
Super Saiyanin 3
[ Klan Kaeshi ]
Filippo
Wiek: 28
Dni na forum: 6.154
Plusy: 1
Ostrzeżenia: 1
Posty: 1.003
Skąd: Zduńska Wola
Moja ulubiona ekpia [ poza Polską] wygrała i to nie z byle kim tylko z z mistrzami świata. Mam nadzieję , że Holendrzy coś wreszcie osiągną [ mam na myśli finał i może zwycięstwo]. Sczególnie mnie cieszy , zę wygrali po 20 latach, należało im się to.

"...jestem śmieszny czort, więc śmieję się..."
" Die With a Beer in Your Hand " - Tankard

THRASH ' EM ALL !!!
Marimo Mężczyzna
"L'uś
<b>L</b>'uś
[ Klan Kaeshi ]
Marimo
Wiek: 30
Dni na forum: 5.800
Plusy: 18
Posty: 1.999
Skąd: Łosice
Piękny mecz Holendrów z Franjcą... Piękna bramka w ostatniej minucie Snejdera, i w sumie całkiem dobrze grali vice mistrzowie świata... Kontrataki "pomarańczowych" są niesamowite, wielki podziw dla Van Bastena za to co zrobił i jak przygotował drużynę do Euro! To mój faworyt!

'These are the seasons of emotion and like the winds they rise and fall'
Wyświetl posty z ostatnich:
Strony: 1, 2  

Forum DB Nao » » » » Euro 2008: Grupa C
Przejdź do:  
DB NaoForum DB NaoAninoteAnimePhrasesDr. Slump
Powered by phpBB
Copyright © 2001-2024 DB Nao
Facebook