Forum Dragon Ball Nao

» Euro 2008: Grupa C

Strony:   1, 2
Shiro Mężczyzna
"The Human Typhoon
The Human Typhoon
[ Klan Asakura ]
Shiro
Wiek: 35
Dni na forum: 7.019
Plusy: 4
Posty: 2.219
Skąd: Białystok
Bez komentarza to co zrobiła Holandia z mistrzami i vicemistrzami świata, po prostu zmiażdżyła ich obu. Ciekaw jestem czy Van Basten będzie chciał zdobyć komplet punktów czy odpuści sobie mecz z Rumunią, bo logiczne, że jak Rumuni wygrają to Włosi i Francuzi żegnają się z turniejem...

Ciekaw jestem meczu Włoch i Francji, ich ostatnia deska ratunku, remis nie wchodzi w ogóle w grę... ;P Zapowiada się nieźle!

Sometimes baby
We make mistakes
Dark and hazy
Prices we pay
eMate Mężczyzna
"Rōnin
Rōnin
[ Klan Asakura ]
eMate
Wiek: 32
Dni na forum: 7.025
Posty: 1.327
Skąd: Wałbrzych
Ja również jestem w szoku patrząc na grę Holendrów. Piękna bramka Sneijdera i jeszcze piękniejsza Robbena, po prostu za to kocham piłkę nożną . Z taką grą mają ogromne szanse na wygranie Euro, tym bardziej, że w tym meczu był czas kiedy to Francja zdominowała mecz, ale defensywa Oranje nie poddawała się i nie wpuściła bramki, w dodatku sama później z kontrataku trafiła. Piękno gry i tyle.
Al Ed Upek Kobieta
"Deus Volt
Deus Volt
[ Klan Kutang ]
Al Ed Upek
Wiek: 35
Dni na forum: 6.238
Plusy: 10
Posty: 5.191
Skąd: Włocławek
Holandia miażdzy wszystko co stanie jej na drodze. To co dziś pokazali było cudowne. Ta drużyna ma wszystko co potrzeba zwycięzcom. Zagranie Van Nistellroy'a było nieziemskie, rzadko widuje się napastników dysponujących taką techniką. Najpiękniejsżą bramkę trudno wybrać, bo wszystkie były wspaniałe. Jak Holandia będzie tak dalej grała to nikt jej nie zagrozi w tym mistrzostwach.

Nigdy nie będę w 100 % szczęśliwy, bo spirytus ma 96 %.- mój kolega Marcin.
-Nadia, gdzie moje gacie?
-Nie wiem, pewnie do muzeum wzięli.
Panie Bolesławie, witamy w domu. Witamy całą ekipę czarnuchów z łańcuchami.
Nie oznacza to jednak, że byłem świniakiem pokroju Kwaśniewskiego, czy innego Komorowskiego, aż tak nisko nie upadłem. Chłopu trzeba dawać albo się nie dziwić. Chłopak wyczaił ją na skupie żywca. W sezonie tzw "świńskiej górki". Na imie jej było Teresa, Teresa z domu Bąk. Gonar wziął 2k kredytu na suple. xD
Shounen
*SōheiMenos 「僧兵メノス」
SōheiMenos 「僧兵メノス」
Shounen
Wiek: 35
Dni na forum: 7.134
Plusy: 72
Posty: 15.236
Skąd: ふざけた時代
Racja, Holandia grała bardzo nieźle.
Dobre było to wbicie gola po wyrównaniu przez Francuzów zrobili to szybciej niż Włosi w meczu poprzednim.

Co do Włochów, to sędzia kalosz, nie uznał gola, już drugi ich nieuznany gol na Euro, i podyktował karnego za nic, za większe nic niż to polskie wczoraj.
No ale cóż, dobrze, że Buffon obronił, i to w jaki sposób, nogą wykopał
Często atakowali bramkę rumuńską, ale bramkarz twardziel, i na remisie się skończyło.

Teraz pozostaje im pokonać Francję, przy jednoczesnym nieprzegraniu Holandii.

Regulamin Forum | AnimePhrases ~ anime & manga quotes | MAL | Twitter · YT
Shounen
*SōheiMenos 「僧兵メノス」
SōheiMenos 「僧兵メノス」
Shounen
Wiek: 35
Dni na forum: 7.134
Plusy: 72
Posty: 15.236
Skąd: ふざけた時代
Nawet ładny mecz.
Ribery faulował, a go znieśli w kiepskim stanie.
Karny cienki, bo Pirlo przed kopnięciem spojrzał się w lewą stronę, ale wszedł
Dostał żółtą, Gattuso dostał żółtą, Toni parę razy miał problemy by trafić w światło bramki, Henry ładnie kopnął piłkę przy drugim golu.
Sądziłem, że niebiescy bądź biali jeszcze strzelą, ale trudno.

Regulamin Forum | AnimePhrases ~ anime & manga quotes | MAL | Twitter · YT
Wyświetl posty z ostatnich:
Strony:   1, 2

Forum DB Nao » » » » Euro 2008: Grupa C
Przejdź do:  
DB NaoForum DB NaoAninoteAnimePhrasesDr. Slump
Powered by phpBB
Copyright © 2001-2024 DB Nao
Facebook