Forum Dragon Ball Nao

» Co Ci się dzisiaj przytrafiło ocena: 8,33 (głosy: 3)110

Strony:   1, 2, 3 ... 105, 106, 107 ... 118, 119, 120  
picaZananasem
Super Saiyanin 3
Super Saiyanin 3
[ Klan Kutang ]
picaZananasem
Dni na forum: 4.915
Plusy: 2
Ostrzeżenia: 5
Posty: 1.182
Skąd: z Polski
poklocilem sie z Poziomką o Byczusię

"...nie pasuję do tej pedalskiej sztafety... “
Godan
Gekokujō
Gekokujō
Godan
Wiek: 11
Dni na forum: 4.386
Ostrzeżenia: 4
Posty: 63
O kurde. Poważna sprawa.
Poleciała mi krew z nosa. Ostatnio, tak mam dość często. Pewnie to efekt zażywania aspiryn.

Ten post był edytowany 2 razy, ostatnio zmieniony przez Godan: 09.12.2013, 18:07
Hayato Mężczyzna
Kami
Kami
[ Klan Takeda ]
Hayato
Wiek: 41
Dni na forum: 5.717
Plusy: 15
Posty: 4.255
Skąd: 絶望の海の底から
Goguś napisał(a):
poklocilem sie z Poziomką o Byczusię
Trudne sprawy Cyca

Jezeli wiara w drugiego czlowieka, ktorego ma sie przed oczami jest naiwnoscia, to jak nazwac wiare w Boga, ktorego nikt nigdy nie widzial...???
picaZananasem
Super Saiyanin 3
Super Saiyanin 3
[ Klan Kutang ]
picaZananasem
Dni na forum: 4.915
Plusy: 2
Ostrzeżenia: 5
Posty: 1.182
Skąd: z Polski
Tak naprawdę, to sobie z niej kpiliśmy.

"...nie pasuję do tej pedalskiej sztafety... “
Hayato Mężczyzna
Kami
Kami
[ Klan Takeda ]
Hayato
Wiek: 41
Dni na forum: 5.717
Plusy: 15
Posty: 4.255
Skąd: 絶望の海の底から
Wiem. Wszak niczego innego bym sie po was nie spodziewal. Swoja droga musi strasznie wiac nuda w waszm "zwiazku", skoro zamiast na wlasnym zyciu skupiacie sie na obrabianiu dupy innym. No ale jak juz to robicie, to nie zapomnijcie pocalowac w nia Byczke.

Jezeli wiara w drugiego czlowieka, ktorego ma sie przed oczami jest naiwnoscia, to jak nazwac wiare w Boga, ktorego nikt nigdy nie widzial...???
Gangez Mężczyzna
Super Saiyanin 4
Super Saiyanin 4
[ Klan Tokugawa ]
Gangez
Wiek: 34
Dni na forum: 5.706
Plusy: 17
Posty: 2.896
Skąd: Szczecin
Dostałem informację że za tydzień mogę być w Istambule a za z tygodnie w Novorossyjsku

szczecin
Godan
Gekokujō
Gekokujō
Godan
Wiek: 11
Dni na forum: 4.386
Ostrzeżenia: 4
Posty: 63
Hayato, nie chodzi tylko oo brabianie dupy. I nie chodzi tylko o was. Chodzi o każdego. Ludzie obrabiają dupę innym bo się nimi interesują, konkurują, konfrontują czy zazdroszczą. "Jeśli ciebie nie lubią, to znak, że coś znaczysz" takie powiedzenie serialu Dr. Hause (swoją drogą polecam, cytat z 4 sezonu odc. bodajże 3 albo 4, ale obstawiałbym 3). Jeśli miałbym być szczery teraz, to Hayato powiem ci i pewnie zdajesz sobie z tego sprawę, że kazdy z nas jest najpierw oceniany z zewnątrz. Chodzi o wygląd. Gadanie, że chodzi o to co jest wewnątrz jest słuszne ale nie ważniejsze od wyglądu zewnętrznego. Zdarza się, że osoba i tak nie będzie patrzyła na wygląd bo sama wie, że nic nie zdziała.
Więc chodzi o wygląd, a bardziej o prezencje (nie mam na myśli czy masz dobrą sylwetkę itp. jeśli chodzi o ciało) Ludzie dobają o swoją prezentacje, zdobią się, malują się i co tam jeszcze. Ty co sobą prezentujesz ? Znajomość języka japońskiego i banalne (pewnie) zachowanie się. Poza tym nic. Ale się nie przejmuj, ciesz się że masz dziewczyne i się dogadujecie itd. Można mimo wspomnianych spraw można zazdrościć partnerstwa. Każdy człowiek potrzebuje drugiego człowieka bardziej niż rzeczy, no materialnych.
Hayato Mężczyzna
Kami
Kami
[ Klan Takeda ]
Hayato
Wiek: 41
Dni na forum: 5.717
Plusy: 15
Posty: 4.255
Skąd: 絶望の海の底から
Nikt sie ciebie o zdanie nie pytal. Martw sie o siebie.

Jezeli wiara w drugiego czlowieka, ktorego ma sie przed oczami jest naiwnoscia, to jak nazwac wiare w Boga, ktorego nikt nigdy nie widzial...???
picaZananasem
Super Saiyanin 3
Super Saiyanin 3
[ Klan Kutang ]
picaZananasem
Dni na forum: 4.915
Plusy: 2
Ostrzeżenia: 5
Posty: 1.182
Skąd: z Polski
Lubimy czasem przywoływać irracjonalne scenariusze. Pozdro600 geniuszu. Ale skoro poruszyłeś wianie nudą, to zwrócę uwagę, że to nie my wysiadujemy godzinami na forum . W naszym życiu ciężko o nudę, a co dopiero w związku, więc, zachowaj się racjonalnie i nie piszcz szczeniaczku.
lold gordon cisnie hayowi.

Dodano po 3 minutach
em... no tak, przecież nawet fakt kpienia sobie z was przez nas jest dla was powodem do radości.

"...nie pasuję do tej pedalskiej sztafety... “
Hayato Mężczyzna
Kami
Kami
[ Klan Takeda ]
Hayato
Wiek: 41
Dni na forum: 5.717
Plusy: 15
Posty: 4.255
Skąd: 絶望の海の底から
Skonczyl mi sie zel do golenia...

Jezeli wiara w drugiego czlowieka, ktorego ma sie przed oczami jest naiwnoscia, to jak nazwac wiare w Boga, ktorego nikt nigdy nie widzial...???
Malik-al-Mulk Cwel Mężczyzna
Opiekun Nao Wiki
Opiekun Nao Wiki
[ Klan Kutang ]
Malik-al-Mulk Cwel
Wiek: 69
Dni na forum: 6.648
Ostrzeżenia: 3
Posty: 2.283
Skąd: Rzeszów
zostalem wyrzucony z domu i stacjonuje u matki

Obraz
PALATIAL REGALIA

Ten post był edytowany 1 raz, ostatnio zmieniony przez Malik-al-Mulk Cwel: 09.12.2013, 20:11
Godan
Gekokujō
Gekokujō
Godan
Wiek: 11
Dni na forum: 4.386
Ostrzeżenia: 4
Posty: 63
Ja mu nie cisnę, on sam sobie ciśnie i nie zdaje sobie z tego sprawy.
Byczusia Kobieta
Kami
Kami
[ Klan Takeda ]
Byczusia
Wiek: 30
Dni na forum: 5.824
Plusy: 6
Posty: 4.735
Skąd: z świata snów i marzeń
Wiem. Wszak niczego innego bym sie po was nie spodziewal. Swoja droga musi strasznie wiac nuda w waszm "zwiazku", skoro zamiast na wlasnym zyciu skupiacie sie na obrabianiu dupy innym. No ale jak juz to robicie, to nie zapomnijcie pocalowac w nia Byczke.
+1
Zapomniałam kupić jedzenia i picia, no ale cóż, jest kolejny dzień.

Dodano po 3 minutach
P.S. Spokojnie Cycu, z Ciebie i Poziomki mogę se pokpić, zwłaszcza z niej ,ale cóż, oboje siebie jesteście warci.

[img][/img]
,,Nie możesz poświęcić życia za ukochaną osobę, musisz żyć ,by jej chronić"
,,W świecie ninja ci, co łamią zasady są śmieciami. Ale ci, co porzucają swoich przyjaciół są gorsi niż śmiecie"
[http://yog-sothoth.tanuki.pl/main/licznik/byczusia/250x50.png]
,,Bo jeśli głupotą jest obrona życia
Będę głupcem do ostatniego dnia"
Al Ed Upek Kobieta
"Deus Volt
Deus Volt
[ Klan Kutang ]
Al Ed Upek
Wiek: 35
Dni na forum: 6.260
Plusy: 10
Posty: 5.191
Skąd: Włocławek
Hayato napisał(a):
Wiem. Wszak niczego innego bym sie po was nie spodziewal. Swoja droga musi strasznie wiac nuda w waszm "zwiazku", skoro zamiast na wlasnym zyciu skupiacie sie na obrabianiu dupy innym. No ale jak juz to robicie, to nie zapomnijcie pocalowac w nia Byczke.
Zabawne, że zakompleksiony 30 latek kpi z gościa, który mieszka z kobietą samemu żyjąc w platonicznym związku przez internet.

Nigdy nie będę w 100 % szczęśliwy, bo spirytus ma 96 %.- mój kolega Marcin.
-Nadia, gdzie moje gacie?
-Nie wiem, pewnie do muzeum wzięli.
Panie Bolesławie, witamy w domu. Witamy całą ekipę czarnuchów z łańcuchami.
Nie oznacza to jednak, że byłem świniakiem pokroju Kwaśniewskiego, czy innego Komorowskiego, aż tak nisko nie upadłem. Chłopu trzeba dawać albo się nie dziwić. Chłopak wyczaił ją na skupie żywca. W sezonie tzw "świńskiej górki". Na imie jej było Teresa, Teresa z domu Bąk. Gonar wziął 2k kredytu na suple. xD
Gangez Mężczyzna
Super Saiyanin 4
Super Saiyanin 4
[ Klan Tokugawa ]
Gangez
Wiek: 34
Dni na forum: 5.706
Plusy: 17
Posty: 2.896
Skąd: Szczecin
Al Ed Upek napisał(a):
Zabawne, że zakompleksiony 30 latek kpi z gościa, który mieszka z kobietą samemu żyjąc w platonicznym związku przez internet.


Hayato napisał(a):
Nikt sie ciebie o zdanie nie pytal. Martw sie o siebie.
Tak wtrącę bo ciebie też nikt nie pytał o zdanie a mimo to wypowiadasz się i czepiasz Gonara który napisał własne zdanie (jakby to nie było FORUM).

Hayato napisał(a):
Skonczyl mi sie zel do golenia...
Ty kup szampon na te tłuste włosy bo na golenie to najpierw musiałoby ci coś rosnąć.


Żona mi choinkę do mieszkania przyniosła.

szczecin
Shounen
*SōheiMenos 「僧兵メノス」
SōheiMenos 「僧兵メノス」
Shounen
Wiek: 35
Dni na forum: 7.156
Plusy: 73
Posty: 15.253
Skąd: ふざけた時代
Może sobie mieszkać nawet z kilkoma, ale jeśli jego (ich?) myśli zaprzątają takie głupoty, to wiedz, że coś się dzieje.

Regulamin Forum | AnimePhrases ~ anime & manga quotes | MAL | Twitter · YT
Al Ed Upek Kobieta
"Deus Volt
Deus Volt
[ Klan Kutang ]
Al Ed Upek
Wiek: 35
Dni na forum: 6.260
Plusy: 10
Posty: 5.191
Skąd: Włocławek
Całe szczeście, że Ujia myśli nie zaprzątają takie głupoty jak jałowizna w życiu Cyca.

Nigdy nie będę w 100 % szczęśliwy, bo spirytus ma 96 %.- mój kolega Marcin.
-Nadia, gdzie moje gacie?
-Nie wiem, pewnie do muzeum wzięli.
Panie Bolesławie, witamy w domu. Witamy całą ekipę czarnuchów z łańcuchami.
Nie oznacza to jednak, że byłem świniakiem pokroju Kwaśniewskiego, czy innego Komorowskiego, aż tak nisko nie upadłem. Chłopu trzeba dawać albo się nie dziwić. Chłopak wyczaił ją na skupie żywca. W sezonie tzw "świńskiej górki". Na imie jej było Teresa, Teresa z domu Bąk. Gonar wziął 2k kredytu na suple. xD
Godan
Gekokujō
Gekokujō
Godan
Wiek: 11
Dni na forum: 4.386
Ostrzeżenia: 4
Posty: 63
Shounen napisał(a):
Może sobie mieszkać nawet z kilkoma, ale jeśli jego (ich?) myśli zaprzątają takie głupoty, to wiedz, że coś się dzieje.
Natanek ? Al czepiasz się, platoniczny związek. Przecież się spotkali i nawet skonsumowali związek. Bycza aż z radości skacze chyba, że tak się jej związkiem interesujemy XD
Hayato Mężczyzna
Kami
Kami
[ Klan Takeda ]
Hayato
Wiek: 41
Dni na forum: 5.717
Plusy: 15
Posty: 4.255
Skąd: 絶望の海の底から

Jezeli wiara w drugiego czlowieka, ktorego ma sie przed oczami jest naiwnoscia, to jak nazwac wiare w Boga, ktorego nikt nigdy nie widzial...???
Al Ed Upek Kobieta
"Deus Volt
Deus Volt
[ Klan Kutang ]
Al Ed Upek
Wiek: 35
Dni na forum: 6.260
Plusy: 10
Posty: 5.191
Skąd: Włocławek
Prawda Ujio. Gdyby nie banda hejterów na forum to Cyceron by zrobił przed tobą w gacie.

Nigdy nie będę w 100 % szczęśliwy, bo spirytus ma 96 %.- mój kolega Marcin.
-Nadia, gdzie moje gacie?
-Nie wiem, pewnie do muzeum wzięli.
Panie Bolesławie, witamy w domu. Witamy całą ekipę czarnuchów z łańcuchami.
Nie oznacza to jednak, że byłem świniakiem pokroju Kwaśniewskiego, czy innego Komorowskiego, aż tak nisko nie upadłem. Chłopu trzeba dawać albo się nie dziwić. Chłopak wyczaił ją na skupie żywca. W sezonie tzw "świńskiej górki". Na imie jej było Teresa, Teresa z domu Bąk. Gonar wziął 2k kredytu na suple. xD
Wyświetl posty z ostatnich:
Strony:   1, 2, 3 ... 105, 106, 107 ... 118, 119, 120  

Forum DB Nao » » » Co Ci się dzisiaj przytrafiło
Przejdź do:  
DB NaoForum DB NaoAninoteAnimePhrasesDr. Slump
Powered by phpBB
Copyright © 2001-2024 DB Nao
Facebook