Forum Dragon Ball Nao

» [J-rock] Luna Sea ocena: 10,00 (głosy: 2)110

Strony:   1, 2, 3 ... 18, 19, 20 ... 22, 23, 24  

Twój ulubieniec?

Twój ulubieniec?
Ryuichi 34,78% 8 34,78%
Inoran 17,39% 4 17,39%
Sugizo 39,13% 9 39,13%
J 4,35% 1 4,35%
Shinya 4,35% 1 4,35%
Wszystkich głosów: 23
Hayato Mężczyzna
Kami
Kami
[ Klan Takeda ]
Hayato
Wiek: 41
Dni na forum: 5.694
Plusy: 15
Posty: 4.255
Skąd: 絶望の海の底から

Jezeli wiara w drugiego czlowieka, ktorego ma sie przed oczami jest naiwnoscia, to jak nazwac wiare w Boga, ktorego nikt nigdy nie widzial...???
Kamzo Mężczyzna
"Shinobi
Shinobi
[ Klan Takeda ]
Kamzo
Wiek: 37
Dni na forum: 7.048
Plusy: 15
Posty: 1.602
Skąd: Biskupiec
Wreszcie miałem możliwość zobaczyć klip do "Ran" w całości. Na pierwszy rzut oka zauważalne jest znakomite wykonanie teledysku. Zarówno "Ran" jak i "Thoughts", miały na pewno niezły budżet i świetnie wpisują się w dotychczasową videografię Lunatyków.
Potwierdziło się też moje zdanie co do strony muzycznej. Utwór tytułowy, podobnie jak poprzedni singiel, utrzymany jest w klimacie pop rockowym, lecz posiada po prostu wolniejsze tempo i jest nieco łagodniejszy (co słychać także w melancholijnej solówce Sugizo).
To kolejny niezły kawałek w dorobku Luna Sea i tak jak "Thoughts" na pewno poradzi sobie w rankingach sprzedaży. Jednak aby mnie ponownie urzec, zespół powinien pokazać na albumie dużo, dużo więcej, i liczę, że tak właśnie będzie!

Pozdrawiam

Obraz
"You can almost say music is beyond all race, color of skin and religion. There are so many problems in the world, but music is truly beyond... It is fantastic."
SUGIZO
Kamzo Mężczyzna
"Shinobi
Shinobi
[ Klan Takeda ]
Kamzo
Wiek: 37
Dni na forum: 7.048
Plusy: 15
Posty: 1.602
Skąd: Biskupiec
Kilka słów odnośnie plotek na temat nowego albumu, który podobno ma się ukazać jeszcze w grudniu tego roku. Ostatnio pojawia się coraz więcej informacji (sprawdzonych) na temat różnych występów Luna Sea w telewizji. Mają już zaklepanych kilka terminów w listopadzie, a nawet w grudniu. Wątpię aby chodziło tylko o promocję singla "Ran", tak więc czy jest to zwykły przypadek? Nie sądzę Jedynie czas pokaże czy miałem rację. Obym tym razem się nie mylił xD!

Obraz
"You can almost say music is beyond all race, color of skin and religion. There are so many problems in the world, but music is truly beyond... It is fantastic."
SUGIZO
Hayato Mężczyzna
Kami
Kami
[ Klan Takeda ]
Hayato
Wiek: 41
Dni na forum: 5.694
Plusy: 15
Posty: 4.255
Skąd: 絶望の海の底から
Na Twitterze Lunatykow pojawila sie informacja o planowanym nowym albumie. Poki co wiadomo jedynie, ze krazek zatytulowany bedzie "A Will".


Pozdrawiam

Jezeli wiara w drugiego czlowieka, ktorego ma sie przed oczami jest naiwnoscia, to jak nazwac wiare w Boga, ktorego nikt nigdy nie widzial...???
Katz Mężczyzna
^Hatamoto
Hatamoto
[ Klan Tokugawa ]
Katz
Wiek: 34
Dni na forum: 5.861
Plusy: 27
Posty: 5.277
Skąd: Bydgoszcz Respekt: 99
Tytuł słaby szczerze mówiąc, ale nie liczy się nazwa a całokształt przecież ; p

Piszę, że musimy czekać do grudnia, ale nie wydaje mi się, żeby to była data premiery, bo za krótki okres czasu przeznaczony na pre-ordery, a hajs musi się zgadzać, zwłaszcza w takim produkcie jak LUNA SEA.

A jednak!!!
New album finally to be released after 13 years and 5 month!!
13年5ヵ月ぶりのニューアルバム、遂にリリース決定!!

NEW ALBUM
” A WILL “
2013/12/11(Wed) Release!!

■First limited edition A (SHM-CD + Blu-ray)
UPCH-9905 ¥5,980 (tax in)
PREMIUM PACKAGE
・Double digitray
・Exclusive photos on 52P booklet
・Exclusive lyrics

■First limited edition B (CD + DVD)
UPCH-9906 ¥3,980 (tax in)

■Standard edition (CD)
UPCH-1953 ¥3,059 (tax in)

[Limited quantities]
■Analog size SPECIAL PACKAGE (CD+DVD)
PDCJ-1064  ¥4,980 (tax in)
※Limited quantities / Analog size SPECIAL PACKAGE
※Content is same as First limited edition B.
※Available only on Universal music store.

<SHM-CD / CD contents>
01. Anthem of Light
02. Rouge
03. The End of the Dream
04. MARIA
05. Glowing
06. 乱
07. absorb
08. Metamorphosis
09. 銀ノ月  
10. Thoughts
11. Grace

<Blu-ray / DVD contents>
・The End of the Dream -Music Video-
・Rouge -Music Video-
・Thoughts -Music Video-
・乱 -Music Video

・The End of the Dream & Rouge -TV SPOT-
・Thoughts -TV SPOT-
・乱(RUN) -TV SPOT-

[UNIVERSAL MUSIC STORE]
http://store.universal-music.co.jp/fs/artist/c/luna_sea

Ciekawe czy będzie "Days of repetition" pod innym tytułem ; p

Ideology evo:
Józef Stalin: "Cudów nie ma"
Donald Tusk: "Polska będzie gospodarczą potęgą"
Berlusconi: "Wygramy, bo nie jesteśmy fiutami".
Obraz
Kamzo Mężczyzna
"Shinobi
Shinobi
[ Klan Takeda ]
Kamzo
Wiek: 37
Dni na forum: 7.048
Plusy: 15
Posty: 1.602
Skąd: Biskupiec
Czyli sprawdziło się To w sumie nie pierwszy raz, gdy LS wydają singiel, a zaraz potem pełny album (z tego co pamiętam, okres między "I for You", a "SHINE" był jeszcze krótszy).
Z jednej strony oczekiwałem takiej wiadomości, a z drugiej i tak cieszę się jak cholera! Siedem zupełnie nowych kawałków (z czego jedynie "MARIA" zagrali wcześniej na koncercie) to całkiem przyzwoita liczba. No i sprawdziły się przypuszczenia co do "PROMISE" i "THE ONE -crash to create-" (chociaż w drugim przypadku to było dosyć oczywiste).
Trzeba zacząć odkładać kasę na wersję z DVD!

Pozdrawiam

Katz napisał(a):
Ciekawe czy będzie "Days of repetition" pod innym tytułem ; p
A rozpoznasz ?

Obraz
"You can almost say music is beyond all race, color of skin and religion. There are so many problems in the world, but music is truly beyond... It is fantastic."
SUGIZO
Katz Mężczyzna
^Hatamoto
Hatamoto
[ Klan Tokugawa ]
Katz
Wiek: 34
Dni na forum: 5.861
Plusy: 27
Posty: 5.277
Skąd: Bydgoszcz Respekt: 99

Ideology evo:
Józef Stalin: "Cudów nie ma"
Donald Tusk: "Polska będzie gospodarczą potęgą"
Berlusconi: "Wygramy, bo nie jesteśmy fiutami".
Obraz
Hayato Mężczyzna
Kami
Kami
[ Klan Takeda ]
Hayato
Wiek: 41
Dni na forum: 5.694
Plusy: 15
Posty: 4.255
Skąd: 絶望の海の底から
Przesluchalem "Ran" Lunatykow. Singiel bardzo mi sie podoba, ale uwazam, ze poprzednie wydawnictwo bylo nieco lepsze. Nie zmienia to faktu, ze jest przyjemnie sie go slucha, a piosenki z latwoscia wkomponuja sie w dyskografie Luna Sea. Autorami poszczegolnych kompozycji na tym krazku sa odpowiednio: "Ran" - Sugizo i "Echo" - Shinya (male zaskoczenie), no oczywiscie, jezeli mozna wierzyc japonskiej wikipedii.

Pozdrawiam

Jezeli wiara w drugiego czlowieka, ktorego ma sie przed oczami jest naiwnoscia, to jak nazwac wiare w Boga, ktorego nikt nigdy nie widzial...???
Hayato Mężczyzna
Kami
Kami
[ Klan Takeda ]
Hayato
Wiek: 41
Dni na forum: 5.694
Plusy: 15
Posty: 4.255
Skąd: 絶望の海の底から

Jezeli wiara w drugiego czlowieka, ktorego ma sie przed oczami jest naiwnoscia, to jak nazwac wiare w Boga, ktorego nikt nigdy nie widzial...???
Katz Mężczyzna
^Hatamoto
Hatamoto
[ Klan Tokugawa ]
Katz
Wiek: 34
Dni na forum: 5.861
Plusy: 27
Posty: 5.277
Skąd: Bydgoszcz Respekt: 99
Odliczanie na stronie głównej lunatyków dobiegło końca i zgodnie z oczekiwaniami chodziło o coś z koncertami. Na dzień dzisiejszy, najwcześniej utworów z nowego albumu posłuchamy dopiero 29 maja przyszłego roku, albowiem właśnie na ten dzień został zapowiedziany koncert zatytułowany LUNA SEA 25th ANNIVERSARY LIVE który odbędzie się w Yoyogi National Gymnasium. Lunatycy lubią zaskakiwać więc niepowiedziane, że nie bedzie jakichś wystepów szybciej


http://www.youtube.com/watch?v=5d7f5-DtepE&f ... 5foklcjryw

Ideology evo:
Józef Stalin: "Cudów nie ma"
Donald Tusk: "Polska będzie gospodarczą potęgą"
Berlusconi: "Wygramy, bo nie jesteśmy fiutami".
Obraz
Hayato Mężczyzna
Kami
Kami
[ Klan Takeda ]
Hayato
Wiek: 41
Dni na forum: 5.694
Plusy: 15
Posty: 4.255
Skąd: 絶望の海の底から

Jezeli wiara w drugiego czlowieka, ktorego ma sie przed oczami jest naiwnoscia, to jak nazwac wiare w Boga, ktorego nikt nigdy nie widzial...???
Katz Mężczyzna
^Hatamoto
Hatamoto
[ Klan Tokugawa ]
Katz
Wiek: 34
Dni na forum: 5.861
Plusy: 27
Posty: 5.277
Skąd: Bydgoszcz Respekt: 99
Właśnie przesłuchałem "A WILL" i bezapelacyjnie jest to dla mnie najlepszy japoński album, jaki w tym roku usłyszałem. Świetny prezent na gwiazdkę. W ogóle to powyższy teaser mnie nie zachwycił i widać jak głupi bym był gdybym oparł się o niego.. :F

Według mnie album nie ma żadnej słabej piosenki, co najwyżej średnie singlowe "Thoughts" oraz "absorb" ale da się je posłuchać. Utwory są żwawe, mimo, że jakiś utwór wydaje się lecieć na luzie, to jednak ma w sobie jakiś pazur, który da się dosłuchać po głębszym lub mniejszym wsłuchaniu się w niego. Długo oczekiwane "MARIA" i "Days of reputation"(od dzisaj oficjalne zwana jako "Gin no Tsuki" znaczy chyba srebrny księżyc?) w wersji studyjnej brzmią genialnie/ Na chwilę obecną nie mam ulubionego utworu bo musiał bym wybrać z chyba wszystkich

Jak przyjdzie jakiś zwrot z podatków to trzeba będzie kulturalnie kupić w wersji z DVD ; p

Ideology evo:
Józef Stalin: "Cudów nie ma"
Donald Tusk: "Polska będzie gospodarczą potęgą"
Berlusconi: "Wygramy, bo nie jesteśmy fiutami".
Obraz
Hayato Mężczyzna
Kami
Kami
[ Klan Takeda ]
Hayato
Wiek: 41
Dni na forum: 5.694
Plusy: 15
Posty: 4.255
Skąd: 絶望の海の底から
Katz napisał(a):
Jak przyjdzie jakiś zwrot z podatków to trzeba będzie kulturalnie kupić w wersji z DVD ; p
Mysmy z Kamzo juz kulturalnie zamowili.

Katz napisał(a):
srebrny księżyc?
Tak.Srebrny ksiezyc albo srebrzysty ksiezyc. Odpowiednik angielskiego Silver Moon.

Jezeli wiara w drugiego czlowieka, ktorego ma sie przed oczami jest naiwnoscia, to jak nazwac wiare w Boga, ktorego nikt nigdy nie widzial...???
Hayato Mężczyzna
Kami
Kami
[ Klan Takeda ]
Hayato
Wiek: 41
Dni na forum: 5.694
Plusy: 15
Posty: 4.255
Skąd: 絶望の海の底から
Warto dodac, ze nowy album Luna Sea - "A Will" zadebiutowal na 3 miejscu japonskiej listy przebojow Oricon. Calkiem niezle.

Jezeli wiara w drugiego czlowieka, ktorego ma sie przed oczami jest naiwnoscia, to jak nazwac wiare w Boga, ktorego nikt nigdy nie widzial...???
Hayato Mężczyzna
Kami
Kami
[ Klan Takeda ]
Hayato
Wiek: 41
Dni na forum: 5.694
Plusy: 15
Posty: 4.255
Skąd: 絶望の海の底から

Jezeli wiara w drugiego czlowieka, ktorego ma sie przed oczami jest naiwnoscia, to jak nazwac wiare w Boga, ktorego nikt nigdy nie widzial...???
Kamzo Mężczyzna
"Shinobi
Shinobi
[ Klan Takeda ]
Kamzo
Wiek: 37
Dni na forum: 7.048
Plusy: 15
Posty: 1.602
Skąd: Biskupiec
Od premiery najnowszego albumu LUNA SEA "A WILL", minęły już prawie trzy miesiące, więc zdążyłem osłuchać się z płytką, nieco ochłonąć, a także raczej obiektywnie podejść do nagrania jako całości. Swoje odczucia postanowiłem przekazać w formie napisania kilku słów o każdym z utworów, a następnie podsumować krążek, tak więc - do dzieła!

01. Anthem of Light - jak to często u Lunatyków bywa (aczkolwiek nie zawsze), zaczyna się podniośle. Utwór doskonale pasuje na kompozycję, która otwiera album i zabiera nas w nową, lunatyczną podróż. Słuchacz wpada w odpowiedni nastrój i ma ochotę na więcej! Tytuł mówi sam za siebie i myślę, że kompozycja większość osób wprawi w pozytywny nastrój, oraz doda nieco "światła" na resztę dnia.

02. Rouge - kawałek znany już od ponad roku, bo ukazał się na singlu w grudniu 2012. Kolejny typowy, i bardzo dobry chwyt u lunatyków; czyli, po spokojnym, wzniosłym intro, przychodzi kolej na mocne, rockowe uderzenie. I taki właśnie jest utwór "Rouge". Bas J'a i gitara Sugizo wybijają chwytliwy rytm, przy którym całe ciało aż rwie się do tańca. Brakuje jakiejś przebojowej solówki, ale nie odbiera to całości uroku, bo gitara Sugiego i tak prawie cały czas pracuje na pełnych obrotach.

03. The End of the Dream - jeszcze jeden utwór, który mogliśmy poznać już jakiś czas temu. Bliźniak "Rouge", bo oba te nagrania pojawiły się na singlu jako tzw. double a-side. Kompozycja w podobnym stylu jak nr 2, więc nie dziwi, że znalazła się na płycie jako utwór nr 3, a w stosunku do tracklisty singlowej, po prostu zamieniły się miejscami. Pewnie między innymi dlatego, nie mogę przestać traktować "TEotD" i "Rouge" jako pewnej spójnej całości, chociaż omawiany teraz utwór wydaje się bliższy stylowi zespołu z dawnych lat ich działalności (fani na pewno wiedzą o czym mowa ). Nie przypadkowo ostatnia trasa LS nosiła taki sam tytuł.

04. MARIA - ta kompozycja zdążyła zadebiutować już w roku 2010, podczas jednego z koncertów zespołu w Tokyo Dome. Było to jedyne nagranie i nie pojawiło się na żadnym oficjalnym wydaniu, więc po internecie długo krążyło jedynie marnej jakości nagranie audio jakiegoś fana, który był wśród publiki podczas owego występu. Było tak aż do teraz. Warto było czekać, bo "MARIA" to jeden z jaśniejszych punktów albumu i jedna z bardziej udanych ballad, w dosyć bogatej dyskografii LS. Pojawiają się także skrzypce Sugizo, tak więc podczas wersji live, zapewne wykona ten fragment na gitarze, i jestem niezwykle ciekaw, jak będzie to brzmiało (najbliższa okazja prawdopodobnie w maju!).

05. Glowing - nie zdążymy odpocząć, bo album, od samego początku atakuje nas kolejnymi świetnymi utworami. "Glowing" to kolejny z nich! Po nastrojowej balladzie czas na obrót o 180 stopni. Jest to kompozycja hard rockowa, z ostrymi, agresywnymi gitarami i świetną, melodyjną solówką. Coś idealnie pasującego do pierwszych lat kariery LS, gdy pozowali nieco bardziej na takich bad boyów ;D

06. 乱 - utwór ukazał się na singlu poprzedzając wydanie albumu. Nie wiem czy był to najszczęśliwszy wybór, bo można było wybrać kawałek, który byłby w stanie bardziej przebić się na rynku (choćby "MARIA" czy "Glowing"). Nie twierdzę bynajmniej, że "Ran" to słaba kompozycja! Sprawdzająca się dobrze na albumie, ale nie nadająca się na singlowy hit. Urósł we mnie po kilku pierwszych przesłuchaniach (jeszcze na singlu) i do tego posiada ciekawą solówkę, oraz przepiękny klip video. Wersja albumowa została wzbogacona o alternatywne intro.

07. absorb - jest to jeden z tych niestandardowych utworów Lunatyków, które nie sposób jakoś sklasyfikować i wrzucić do worka danego gatunku muzycznego, ale to coś, co zawsze w nich kochałem Te cymbałki przewijające się przez większość kompozycji i chórki pod koniec, to właśnie jedne z tych smaczków Bardzo przyjemna kompozycja.

08. Metamorphosis - po delikatnym uspokojeniu, przy tym utworze ponownie przyspieszamy! Cały zespół pracuje na wysokich obrotach, ale wydaje mi się, że przy "Metamorphosis" najwięcej potu przelał Shinya. Idealny utwór na koncerty, na pewno porwie nawet wymagającą publiczność! Duży plus za niezwykłą, szaloną solówkę Sugizo!

09. 銀ノ月 - ten utwór także zadebiutował podczas koncertów w Tokyo Dome w 2010 roku. Podobnie jak w przypadku "MARII", w sieci krążyła crapowata wersja audio nagrana dyktafonem (czy czymś takim). Nazwa piosenki brzmiała początkowo zupełnie inaczej, ale finalnie została ochrzczona jako "Gin no Tsuki". Przyjemny, wolniejszy utwór, ale niewyróżniający się raczej niczym szczególnym (nawet mimo pojawiających się przez chwilę skrzypiec Sugizo).

10. Thoughts - singlowy hit z końcówki sierpnia, dzięki któremu Lunatycy zagościli ponownie w Music Station. Po pierwszym przesłuchaniu miałem nieco mieszane uczucia, ale szybko moje nastawienie stało się bardzo pozytywne. "Thoughts" to miła dla ucha, pop rockowa kompozycja, których przecież nie brakowało w twórczości LS (zwłaszcza pod koniec działalności zespołu). Ponownie Sugi daje czadu na swoim wiośle!

11. Grace - w przypadku "Anthem of Light" mieliśmy znakomite rozpoczęcie albumu, a gdy "Grace" rozbrzmiewa z głośników, wpadamy w odpowiedni nastrój, aby zakończyć naszą przygodę z "A WILL". Jeszcze raz robi się nieco podniosły i miło łaskocze serce słuchacza.

A teraz kilka zdań na podsumowanie! Czekałem na ten album kilka ładnych lat, a Ci, którzy poznali LUNA SEA wcześniej, czekali jeszcze dłużej. Jednak było warto. Cieszę się, że gdy w 2010 roku ogłosili "podniesienie kurtyny", nie spieszyli się z wydaniem nowego krążka. Dzięki temu, do naszych rąk trafił album solidny i bardzo dobry. Nie jest idealny, ale i tak jest jednym z lepszych, jakie dane było mi usłyszeć w ciągu ostatnich lat, świetnie wpisując się w całą dyskografię LUNA SEA.
Czego mi zabrakło? Uczucia pewnej zamkniętej całości, jakiegoś konceptu na "dźwięk" tego albumu. To było coś, co wyróżniało wszystkie poprzednie albumy LS,a czego nie uświadczyliśmy tym razem (przynajmniej w moim odczuciu). Wydaje mi się, że jest to efekt starań zespołu, aby zawrzeć muzyczne pierwiastki z dawnych lat działalności Lunatyków, a także to, by pokazać jakimi muzykami są dzisiaj. Jest to ciekawy zabieg i czyni z "A WILL" album wart przesłuchania, ale pozostawia mnie z pewnym niedosytem, dlatego już teraz czekam na kolejną płytę (a najgorsze jest to, że nie wiem czy w ogóle mają taką w planach!). Nie obraziłbym się też na coś, co byłoby drugą częścią "THE ONE"

Pozdrawiam

Obraz
"You can almost say music is beyond all race, color of skin and religion. There are so many problems in the world, but music is truly beyond... It is fantastic."
SUGIZO
Hayato Mężczyzna
Kami
Kami
[ Klan Takeda ]
Hayato
Wiek: 41
Dni na forum: 5.694
Plusy: 15
Posty: 4.255
Skąd: 絶望の海の底から
LUNA SEA wlasnie oglosili nowa trase koncertowa 25th Anniversary Live Tour, THE LUNATIC ~ A Liberated Will ~

Lacznie 32 koncerty w 16 miejscach. Ponizej lista miejsc i daty poszczegolnych koncertow tej trasy:

«2014»
● June 7 - 8 Matsudo City Culture Hall
● June 14 - 15 Civic Center Forest Hall Niigata
● June 28 - 29 Ishikawa Honda
● July 5 - 6 Okayama, Kurashiki Municipal House
● July 12 - 13 Nagano Hokuto Bunka Hall
● July 26 - 27 Osaka, Osaka International Convention Center
● August 9 - 10 Aichi-Nagoya Congress Center Century Hall
● August 30 - 31 Miyagi, Sendai Sun Plaza Hall
●September 6 - 7 Shizuoka, Shizuoka Shimin Bunka Kaikan
● September 13 - 14 Sapporo Hokkaido Nitori Cultural Hall

«2015»
● January 10 - 11 Saitama Omiya Sonic City
● January 17 - 18 Ibaraki, Ibaraki Prefectural Culture Center
● January 24 - 25 Hiroshima and Ueno Gakuen Hall
● February 7 - 8 Kanagawa, Kanagawa Prefectural
● February 21 - 22 Fukuoka, Fukuoka Sun Palace
● February 28 - March 1 Tokyo, Tokyo International Forum

Pozdrawiam

Jezeli wiara w drugiego czlowieka, ktorego ma sie przed oczami jest naiwnoscia, to jak nazwac wiare w Boga, ktorego nikt nigdy nie widzial...???
Katz Mężczyzna
^Hatamoto
Hatamoto
[ Klan Tokugawa ]
Katz
Wiek: 34
Dni na forum: 5.861
Plusy: 27
Posty: 5.277
Skąd: Bydgoszcz Respekt: 99
Nie tylko, zespół ogłosił też wydanie dwóch albumów Best Of"

"NEVER SOLD OUT 2" - Live album, kontynuacja "NEVER SOLD OUT" z 1999 roku, gdzie utwory zostaną wybrane z różnych okresów twórczości i koncertów zespołu.

"LUNA SEA 25th Anniversary Ultimate Best ーTHE ONEー" - kompilacja zawierająca single oraz uznane utwory zespołu od początku do sławetnego "THE ONE -crash to create-"

Obydwa wydane zostaną 28 maja. Dostepne będa także jako całość w specjalnym BOXIE.

Co do koncertów to czułem, że 25 rocznica to wielka rzecz by dać tylko parę koncertów. W kościach czuje także, że na przełomie października i listopada mogą zaplanować jakąś światową trasę.

Ideology evo:
Józef Stalin: "Cudów nie ma"
Donald Tusk: "Polska będzie gospodarczą potęgą"
Berlusconi: "Wygramy, bo nie jesteśmy fiutami".
Obraz
Hayato Mężczyzna
Kami
Kami
[ Klan Takeda ]
Hayato
Wiek: 41
Dni na forum: 5.694
Plusy: 15
Posty: 4.255
Skąd: 絶望の海の底から
kompilacja zawierająca single oraz uznane utwory zespołu od początku do sławetnego "THE ONE -crash to create-"
Ciekawe czy singiel "Promise", wydany jako digital realese, tez znajdzie sie na tym krazku...

Jezeli wiara w drugiego czlowieka, ktorego ma sie przed oczami jest naiwnoscia, to jak nazwac wiare w Boga, ktorego nikt nigdy nie widzial...???
Katz Mężczyzna
^Hatamoto
Hatamoto
[ Klan Tokugawa ]
Katz
Wiek: 34
Dni na forum: 5.861
Plusy: 27
Posty: 5.277
Skąd: Bydgoszcz Respekt: 99

Ideology evo:
Józef Stalin: "Cudów nie ma"
Donald Tusk: "Polska będzie gospodarczą potęgą"
Berlusconi: "Wygramy, bo nie jesteśmy fiutami".
Obraz
Wyświetl posty z ostatnich:
Strony:   1, 2, 3 ... 18, 19, 20 ... 22, 23, 24  

Forum DB Nao » » » [J-rock] Luna Sea
Przejdź do:  
DB NaoForum DB NaoAninoteAnimePhrasesDr. Slump
Powered by phpBB
Copyright © 2001-2024 DB Nao
Facebook